Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość czercz
mam pytanie,co zrobić aby botoks na czole szybciej odpuścił,zmarszczki na czole są wygładzone ale powieki bardzo mi opadły i wyglądam nieładnie bo na bardzo zmęczoną,błagam was napiszcie mi tez czy to diabelstwo wchłania się w 100procentach i potem twarz wygląda jak dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda35l.
Zabiegom botoxu poddawałam się w Centrum Estetyki dr Kulczyckiej we Wrocławiu. Z efektów jestem bardzo zadowolona, nie miałam praktycznie żadnych skutków ubocznych, oprócz bólu głowy w pierwszym tygodniu po zabiegu. Za jakiś czas na pewno powtórzę ten zabieg. Zainteresowanym przesyłam cennik gabinetu: http://www.kulczycka.pl/pl/cennik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki345567u
Straszne rzeczy piszecie. Tak troszke dla rownowaginapisze, że od okolo 15 lat ( dokladnie nie pamietam) uzywam preparatówpotocznie zwanych "botoxem" i nic z tego co piszecie nie mialo miejsca. Troche czytalam ten wątek i zauważyłam, że majac po 40 lat bez ingerecji oczekujecie cudów po ostrzyknieciu. Nic a nic nie czytacie przezd zabiegami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki 1310
Witam. Zdecydowałam sie na powiększanie ust i usunięcie zmarszczek w okolicach oczu. Słyszałam dobre opinie o dr Wandzie Koziarskiej z Warszawy tyle ze koleżanki korzystały z jej usług kilka lat wstecz i zastanawiam sie czy informacje o cenach i o tym ze przyjmuje na Opaczewskiej na Ochocie są aktualne..?? Jesli któraś z was posiada aktualne informacje na temat cen tej pani doktor prosze o kontakt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane - to, że ktoś ma jakieś inne objawy niż Wy po toksynie nie znaczy, że zabieg został wykonany źle. Jest to poprostu możliwe. Na stronie: http://www.botokspoznan.pl/botox.html u dołu specjalnie wypisałam w rubryce możliwe powikłania - to wszystko co znalazłam w literaturze.... jeżeli nie chce się Wam czytać całego wątku - możecie zawsze zerknąć - bez względu na to, gdzie robicie zabieg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botoks po raz drugi
Witajcie Jestem 7 dni po ostrzyknięciu botoksem azzuralle i wyglądam tragicznie. Miałam ostrzyknięte poziome zmarszczki czoła i lwią. Efekt jest taki, że opadły mi brwi i wyglądam na niewyspaną, bo powieki to wisząca skóra. Mam problem z patrzeniem w górę, ponieważ ta skóra nad okiem mi przeszkadza. 8 miesięcy temu miałam też robiony botoks ale w innym gabinecie i efekt był bomba, bo wtedy podniosło mi brwi i oczy wyglądały na wypoczęte, ale jak pamiętam pomimo ostrzykiwanego czoła i lwiej to troszkę marszczyła się skóra przy włosach jednak miałam ładnie podniesione brwi i powieki i nie chciałam więcej już dostrzykiwać. Teraz to horror. Czoło BETON! NIE MARSZCZY SIĘ WCALE. Nie mogę unieść brwi ani poruszać nimi. Zero zmarszczek, ale za to wyglądam tragicznie. Dzwoniłam do Pani która mi to robiła i powiedziała ze mam przyjść i dołoży mi jeszcze po jednostce w górną część twarzy przy włosach (w zakola jak to nazwała) i podobno to ma za zadanie unieść mi brwi. Czy może sie ktos wypowiedzieć w tej sprawie, kto miał podobnie, bo nie wiem czy się zgodzić na kolejne jednostki skoro i tak już mam beton zamiast czoła. Jak długo może trwać takie opadanie brwi? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opadanie bedzie trwac tyle co efekt zabiegu...niestety. Ile Ci ostatnio trzymalo? To bedzie podobnie. A z ciekawosci zapytam jak bylas poprzedni zadowolona to po co poszlas do innej? Przeciez to nie andel ziemniakami trzeba sie znac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz zapisałam sie na konsultacje do salonu Bona Dea w Krakowie. Postanowiłam wreszcie coś zrobic z moim czołem bo jednak zmarszczki są na nim okropne, a człowiek po 35 roku życia juz nie patrzy z taka łatwością w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka178
Ja polecam salonik Pani Karoliny: http://karolinakopec.com/ botox wstrzykuje z prawdziwym profesjonalizmem, bo skończyła studia dermatologiczne, a nie jakis kursik medycyny estetycznej, jak w wielu takich salonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaDobraKobra
Dziewczyny, a czy któraś korzystała z botoxu w Warszawie tu?: https://www.facebook.com/CentrumBellaVita Byłam tam u kosmetologa, przy okazji zapisałam się na konsultację u lekarza medycyny estetycznej. 495 zł za 1 okolicę to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
studia dermatologiczne , nie ma takich. najpierw trzeba skończyć wydział lekarski a potem zrobić specjalizację z dermatologii , dermatologia jest jedną z łatwiejszych specjalizacji w porównaniu z specjalizacjami z dziedzin zabiegowych. medycynę estetyczną pożna praktykować bez specjalizacji , ponieważ nie ma takiej specjalizacji i nie będzie ponieważ materiał z medycyny estetycznej można opanować w 1-2 tygodnie , organizatorzy studiów podyplomowych trwających 3 lata zbijają na naiwnych lekarzach kasę. przy wyborze lekarza najlepiej kierować się opinią innych osób , które go wcześniej odwiedziły i ceną za zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
495,- PLN za jedną okolicę to nie mało , u mnie za poprzeczne czoła , lwie , kurze i podniesienie brwi zapłacisz 500,-PLN za wszystko w tej cenie po 10 dniach kontrola i ewentualna korekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lek. spec. - jak na Warszawę to bardzo dobra cena, chociaż wszystko zależy. Drogie Panie cena to nie tylko koszt preparatu, ale także: - czynsz za wynajem gabinetu i jego funkcjonowanie wraz z recepcją - podatek VAT + dochodowy - doświadczenie i umiejętność lekarza - czas lekarza - zachowanie higieny, dezynfekcja, etc - możliwość odnalezienia lekarza, na wszelki wypadek, gdyby było trzeba złożyć np. reklamację - czego oczywiście nikomu nie życzę. Zatem jeżeli sami uczciwie płacicie podatki - to zmuście lekarzy, żeby też płacili... botox, to nie wizyta po bułki w sklepie tylko zabieg medyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
botox to nie zabieg medyczny tylko wg. Ministra Finansów upiększający obarczony 23% VAT-em , Vat opłaca zawsze kupujący usługę a nie lekarz , ponieważ jest on wliczony w cenę zabiegu , natomiast lekarz płacąc VAT uzyskuje możliwość jego zwrotu np.z faktury za paliwo itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek.spec.
nie znam nikogo , kto kupując botox nie płaciłby Vat-u , ponieważ wszystkie firmy sprzedające botox doliczają go na fakturze i na tym najbardziej zależy Ministrowi Finansów aby jak najwięcej kupować i płacić VAT. Vat na usługi medyczne wynosi 0%, a na usługi upiększające 23% i to jest najciekawsze podając botox w celach leczniczych /np.spastyce mięśniowej/ pacjent nie płaci Vat-u , podając botox w celu upiększającym pacjent płaci 23% VAT. wynajem nie kosztuje nic jeżeli lokal należy do lekarza , w Polsce częstą praktyką jest , że młody lekarz bezpośrednio po studiach zatrudnia się w salonie urody i bierze znacznie więcej za zabiegi niż lekarze z znacznie większym doświadczeniem pracujący w własnym gabinecie. septyka to podstawa , kto jej nie przestrzego nie powinien wogóle wykonywać zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Ja nadal podbijam sprawę opadnięcia powiek. Czy jest możliwość korekty. Jestem 2 tyg po podaniu botoksu w obszar poprzecznych zmarszczek czoła i lwiej zmarszczki. Brwi i powieki opadły i nic się nie dzwigają. Czy można to botoksem podnieść do góry czy już nie. Słyszałam,że jest możliwość podniesienia brwi botoksem, więc czemu moje opadły?????? jestem załamana! Wyglądam jak po walce z Gołotą tyle, że bez siniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ci po prostu niefachowo to zrobił. Ja miałam wstrzyknięty botoks w skórę na czole i efekty są świetne. Jak nie jesteś zadowolona z podciągniętych brwi botoksem to może zmień lekarza. Ja korzystałam z usług doktora Markowicza z Keramedu we Wrocławiu. Ma indywidualne podejście do każdego pacjenta, udziela konsultacji za darmo i wykorzystuje do zabiegów tylko sprawdzone, wysokiej jakości materiały. U mnie efekt był natychmiastowy i zastanawiam się nad innymi zabiegami w tamtym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, jedni są zadowoleni, inni nie… nie wiem od czego to zależy (lekarz, preparat, indywidualne predyspozycje), tak czy inaczej proponowałabym Ci udać się do jakiegoś innego specjalisty (poszukaj kogoś naprawdę dobrego w okolicy) i skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej zamiast botoxu zainwestowac w jakies naturalne metody? np termolifting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimała12
tez sie obawiałam czy to bezpieczne ale w salonie gdzie mi wstrzyknięto (Elite)zostałam doinformowana ze cytuję " Toksyna botulinowa typu A jest bezpiecznym lekiem relaksującym napięcie mięśni. W medycynie estetycznej od 1990 roku. Toksyna botulinowa wykorzystywana jest przy redukcji bóli migrenowych, zmniejszaniu napięcia mięśni np. u dzieci i dorosłych z przykurczami mięśni np. w mózgowym porażeniu dziecięcym i innych schorzeniach neurologicznych. Warto zaznaczyć że do celów estetycznych wystarczające jest użycie niewielkiej ilości toksyny. Działanie toksyny botulinowej typu A jest okresowe i zanika stopniowo. Po ustąpieniu efektów, zabieg można powtarzać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaslod
A w jakim czasie po wstrzyknięciu zaczęły opadać powieki? trochę się nastraszyłam.... ja robiłam wczoraj, póki co nic się nie dzieje tzn nie widzę żadnego efektu - ani na plus ani na minus .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna_
Drogie Panie, po raz czwarty zrobilam sobie botoks (robię raz w roku), tym razem tylko zmarszczki poziome czoła i niestety efekt nie jest taki na jaki liczyłam :/ . Czoło jest bardzo gładkie natomiast nad kącikiem jednej brwi mam wybrzuszenie. Jest to pracujący mięsień. Podnosi mi on brew w taki sposob, że mam marsowe spojrzenie.Minął ósmy dzień od zabiegu, liczę po cichu,że może troszkę wszystko się ułoży. Generalnie wyglądam nienaturalnie, chodzi głownie o okolice obu brwi. Już w pracy zaczynają coś podejrzewać. Niestety mój pan doktor wyjechał na miesiąc :( Powiedziałam sobie, że to moja ostatnia przygoda z botoksem. Wiem, że to pytanie padło już setki razy ale doradźcie proszę jak można w sposob szybszy niż ustawa przewiduje pozbyć się botoksu oraz czy jest jakaś alternatywna metoda pozbywania sie poziomych zmarszczek czoła? Pozdrawiam wszystkie forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do agaslot Brwi i powieki zaczęly opadać w trzecim dniu od podania toksyny. Miałam robione czoło i lwią. To już mój 3 raz gdy podano mi botoks, ale tym razem w innym gabinecie. Ogólnie zawsze trzymam brwi w górze a teraz jak mi zablokowano te mięsnie to nie umię nimi ruszać, wiec zapewne dlatego opadały też powieki. Na botoks chodzę co 8 miesięcy- nie częściej, ale takiej przygody jeszcze nie miałam. Czekam,aż trochę popusci a to nie wcześniej niż ok miesiąca. Ogólnie botoks u mnie trzyma tak około 3 miesiące. Napiszę Wam co powiedziala moja lekarka: Opadły mi powieki, ponieważ kolejny raz mam podany botoks i inne mięsnie już obumarły i tak jakby znowu nowe zostały porażone a więc inaczej chwycił. Musiałabym tu wulgaryzmów użyć teraz, żeby zacytować co Jej odpowiedziałam na to. Moim zdaniem źle podany botoks i tyle w temacie. Za blisko oczodołu!!! Nie dajcie sobie wmówić, że to wina Waszych mięśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lek. spec. - gdyby lekarze potrafili się zjednoczyć - udałoby się przeforsować tą ustawę. z VAT'em - dlatego cały czas jest otwarty rynek dla kosmetyczek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lek. spec. - gdyby lekarze potrafili się zjednoczyć - udałoby się przeforsować tą ustawę. z VAT'em - dlatego cały czas jest otwarty rynek dla kosmetyczek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze z moją siostrą chodzimy do Pani doktor Misiek-Cyrwus z Krak-Medica. Wcześniej byłyśmy w kilku innych miejscach w Krakowie, ale tu jest bez porównania lepiej. Pani doktor zawsze pokazuje ampułke z preparatem, date ważności, ilość nabranych do strzykawki jednostek- w dodatku jest bardzo miła i dokładna w tym co robi. Zawsze nalega na wizyty kontrolne, żeby wszystko bylo doprowadzone do perfekcji- naprawde jest swietna w tym co robi. A i ceny ma przystepne i super promocje, a dla Pacjentow stalych mega znizki. W innych gabinetach, jak chodzilysmy z siostra to migdy dokladnie nie bylo wiadomo co i jak, wiec juz na zawsze zostajemy u naszej Pani Doktor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaLudwsiak
Witam!!! Wszystkie zainteresowane osoby -mezoterapia igłową, botoksem, wypłnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, zabiegi z wykorzytaniem fal radiowych, zabiegi wyszczyplające laserem I-lipo proszę o kontakt. Konkurencyjne ceny i doświadczenie. Preparaty użyte do zabiegów renomowanych firm. Wszystkie papiery potwierdzające kwalifikacje zawodowe do wglądu klientek. Pozdrawiam tel. 881708010 Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pierwszy zrobiłam botox pod oczami i odżyłam, też miałam głębokie zmarszczki w okolicy oczu, efekt jeszcze trwa i nie wiem jak długo się utrzyma ale jestem zadowolona, jak zapewnia Pani doktor Monika Kłapsia-Pawłów z Kliniki przy ul. Solskiego 4A we Wrocławiu, efekt ma się podobno utrzymać do pół roku. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam namiary do dr Elsaftawy we wrocławiu z chiroplastca, byłam dwa tygodnie temu za botoks zapłaciłam 200 zł za okolice i wypełniłam sobie jeszcze bruzdy nosowe za 600 zł, jestem zachwycona, jego nr tel. to 535532238

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×