Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość gość od botoxu
I co Ci da taki świstek, że nie opadną Ci powieki, jak opadną to Ty będziesz się borykać z problemem, nawet jak lekarz podpisze, a na 100 % nie podpisze, to będzie Cię zwodził, że trreba czasu, zaproponuje marne zabiegi, które nic nie dadzą, ale nic mu nie zrobisz, no bo przecież on coś robi, stara się pomóc, a Ty będziesz paradowała jak mops.. Jedynym wyjściem jest czekać aż botox ustąpi i modlić się, żeby zmiany się cofnęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od botoksu
Gość z Płocka! Skoro od 3 lat masz opadniete powieki i nie widać polepszenia to może warto zastanowić się nad korekta powiek. W Czechach lekarze operuja z bardzo dobrymi wynikami za małe pieniądze, powieki górne można zrobić już za 1200 zł, piszesz ze nie chce Ci się żyć.. może warto przypomnieć się Pani doktor i pokazać jej na jak długi czas zrujnowala Ci życie i niech pokryje koszt dochodzenia do siebie. Moje powieki też leżą jak flaki , pomarszczone, moja Pani lekarka obiecała że to minie po 2 tygodniach, jest aktualnie miesiąc i nie ma poprawy więc wybieram się do niej, niech coś radzi.. jestem ciekawa jaki teraz termin padnie.. a może powie że tak ma być bo i takie historie tu były. pozdrawiam Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.mbestetyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiusia
polecam zabiegi u Pani Małgorzaty ornatowskiej z salonu Bona dea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam. Miałam zabieg w Instytucie Imeiaa. Bardzo dobrze i dokładnie. Godni polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilkakrotnie korzystałam z usług dr robiąc botox z rewelacyjnym efektem. Niestety dr ma bardzo odległe terminy, więc półtora tyg. temu zdecydowałam się na wizytę w innym miejscu. Mój wybór padł na lekarza, który dodatkowo zajmuje się medycyna estetyczna. Zrobiłam kurze łapki i kwas w lwią zmarszczkę. Wieczorem zaczął się koszmar.... Najpierw uczucie niepokoju i kołatanie serca, ból głowy i ścisk w skroniach, utrudnione- właściwie niemożliwe przełykanie. Zadzwoniłam do lekarza z zapytaniem co się dzieje. Polecono mi zażyć tabletkę na alergie. Nie mogłam spać ze strachu. Rano doszły mi: suchość oczu i ból lewego oka a także objawy grypopodobne. Powieki zwiotczały ☹. Niestety nie mogłam się dodzwonić do lekarza...nie odbieral telefonu... Przez tydzień czułam się tak fatalnie ze przestałam wychodzić z domu. A każdego ranka ze strachem spoglądam w lustro czy wszystko z moimi oczami jest ok. Po 10 dniach jest odrobinę lepiej, po kurzych łapkach nie ma śladu ale... obwisłe powieki i suchość w oczach pozostała. Za dwa dni ide do kontroli, no ciekawa jestem co usłyszę...z pewnością nie dam się już dotknąć tej osobie i w ogóle nie wiem czy jeszcze kiedyś zdecyduje się na botox. Niestety nie wiem jaki preparat został uzyty podczas zabiegu- Zapytam podczas "kontroli". Ciekawa jestem czy któraś z Was miała takie przeboje jak ja....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks to bardzo łatwa metoda na redukcję zmarszczek. Polecam artykuł na ten temat http://taniaekologia.pl/botoks-dla-wygody. Jednak mimo wszystko polecam zdrową dietę i picie większej ilości wody. Jest to również skuteczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstrzyknęłam sobie aby podnieść brwi, zaczęły wyglądać bardzo opadnięte i czułam się nieswojo.. warto przeczytać więcej informacji na ten temat: http://zaufanekliniki.pl/podniesienie-brwi-botoksem Co więcej na stronie jest możliwość wyszukania kliniki, w konkretnym mieście i zapisanie się online. Wszystko w jednym, od opisu po zapis. Myślałam, że wstrzykiwanie botoksu boli albo coś, ale obeszło się bez łez ;) Efekt bardzo mnie zadowolił, ale wiem, że to nie koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałyście o zabiegu o nazwie "tox peel"? Miałam robiony przed świętami. Rewelacja, żadnych igieł, gładka i napięta twarz, efekt jak po botoxie a nic nie ma w składzie co może zaszkodzić. Minęło kilka dni, a ja widzę ciągle że działa. Mąż nawet zauważył różnicę. Poczytajcie o nim, to koreański zabieg - dla mnie cudo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam zabieg z botoksem w Klinice Sfera u dra Migały, http://www.klinikasfera.pl/botox. Zdecydowanie polecam, bo zabieg naprawdę odmładza :) W moim przypadku chodziło o zmarszczki mimiczne, bardzo wyraźne jak na mój stosunkowo młody wiek. Tak że z efektów byłam bardzooo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam botox, oczywiście w niewielkich dawkach w miejsca takie jak czoło żeby wyglądało naturalnie. Ja robię zwykle w Bellisanie i zawsze wychodzi świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast botoxu mozna sobie zrobić zabieg o nazwie TOX PEEL - wygładza zmarszczki, napina skórę i przy okazji ją odzywia i zapobiega starzeniu. A botox co daje waszej skorze oprócz paraliżu? Nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby był to Botox, to ok, ale jeżeli lekarz ma marne pojecie i nie wie, że azzalure działa silniej i poraża większą część tj. około 3,8 mm powierzchni tj. znacznie więcej aniżeli botox to mogą ci opadnąć brwi i powieki. Botox , dysport , bocotoure i xeomin są wyprodukowane przez inne firmy. Z tego co wiem azzalure, to toksyna botulinowa wyprodukowana nie tak dawno, więc nie jest dokładnie zbadana. Co chwile bedziemy czytac o nowych, nieznanych skutkach ubocznych. Toksyna botulinowa to BOTOX, ale nie zawsze. Może to być dysport,bocotoure lub ostatnio wyprodukowane azzalure. O ostatnim z nich wiemy bardzo mało. To tak jak z firmą adidas- po kilku latach adidasami były jakieś marne ,tanie buty sportowe. Warto zainteresować sie o jakość toksyny botulinowej, jaką mamy mieć podaną. Zawsze bezpieczniejsza jest ta , która jest dokładnie zbadana. Botox i Dysport jest najdroższy, ale przynajmniej wiemy, że to sprawdzony produkt i dobrze przebadany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botox nie jest niczym strasznym jeżeli wybierzemy dobrą klinikę medycyny estetycznej czy salon piękności, znajoma korzystała z Denique.pl i jest zadowolona, bardzo komfortowe warunki i pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam wstrzykiwany botoks i na szczęście wyglądam bardzo naturalnie. Takie rzeczy trzeba robić z głową. A rozsądnych specjalistów znajdziecie np. w tej klinice http://www.drchecinski.pl. Najlepiej wybrać się do takiego specjalisty, który oceni czy robić botoks, czy może lifting okazać się wystarczający na dany moment. W klinice doktora Chęcińskiego na Mokotowie bardzo indywidualnie pochodzą do pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z botoxem jest tak, że trzeba uważać. Oczywiście odpowiednio użyty poprawia wygląd, jednak problemem może fakt, że od tego można się uzależnić! A wtedy zaczynają się większe problemy niż zmarszczki pod oczami. Zainteresowanym jednak polecam artykuł http://taninadruk.pl/uzaleznienie-od-botoxu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy wstrzykiwał mi go dr Franciszek Strzałkowski. Genialna sprawa jeśli chodzi choćby o zmarszczki mimiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robiony botox policzków w Poznaniu,w centrum Lenis - http://lenis.pl/botoks . Efekt już pomału słabnie, bo było to robione 3 miesiące temu, więc muszę ponownie sie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga53
kochane kobietki po 50-tce to dla nas jest ta medycyna estetyczna.Zrobilam sobie botox -czolo-lwie zmarchy duuuuze I wokol oczka.....I jestem sliczna 53letnia kobieta. Zamierzam druga partie tez zrobic...wokol ust -warg.nosowe zmarchy I troszke policzki wypelnic..palilam papierochy 33lata to mam co naprawiac. wiedza tylko moje corki....I sa dumne z ladnej mamuni..moj maz jest chorobliwie zazdrosny I awantury gotowe przez kilka miesiecy. dobrze jest. pozdr. Panie I odwagi....nadszedl nasz czas!!!!!!aga 53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenkasss
Jest dobry gabinet medycyny estetycznej na ul. Dubois w Opolu – Imeiaa. Miła obsługa, nowoczesny sprzęt, jeśli chodzi o znieczulenie do używają profesjonalnego kremu Emla, także zabiegi są praktycznie bezbolesne. Niezłe ceny, ogólnie pozytywne zaskoczenie dla mnie, bo raczej sądziłam, że takie zabiegi upiększające to są zarezerwowane dla super zamożnych kobiet, a się okazuje że niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martatym
Nie tak dawno jeździłam do pani doktor z gabinetu przy Duboisa i mogę ją polecić. Pomogła mi w związku z fuszerką jaką odwaliła moja wcześniejsza tak zwana - kosmetyczka. Udało się praktycznie wyeliminować te skazy, które miałam przy ustach. Gabinet nazywa się Imeiaa. Profesjonalne warunki na miejscu, można się poczuć bezpiecznie i pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lepiej po prostu używać dobrej jakości kosmetyków? uważam, że jest to znacznie lepsze rozwiązanie. Tutaj http://www.rekowska.com można sobie poczytać o produktach Arbonne, które są wegańskie, naturalne i przede wszystkim skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 33 lata i od 4 lat regularnie poddaje się zabiegom wstrzykiwania botoxu w Medical House (www.medicalhouse.pl). Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej wykonują prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie posiadający duże doświadczenie. Osobiście nie ufam wszystkim lekarzom i z pewnością nie poszłabym do pierwszej lepszej kliniki z obawy o źle wykonany zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja regularnie chodzę na botoks do Coco Time we Wrocławiu już od jakiś 3 lat. Potrafią tam zrobić taki efekt jaki chcę czyli naturalnie, że nie wyglądam na spuchniętą czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutka9898
zdecydowałam się na tą przyjemność o urodzeniu córki ;p jako rekompensata ;) polecam zaglądnąć do kliniki Bona dea u Małgorzaty Ornatowskiej .Ona jest najlepsza więc warto ją polecić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×