Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość xyzzzyx
kazdy zabieg niesie za sobą jakąś możliwość powikłań, nawet kosmetyczny a co dopiero zabiegi iniekcyjne takie jak botoks czy wypełniacze. "nie informuje o tym ze zabieg sie uda lub nie uda" - a niby sąd lekarz przed wykonaniem zabiegu ma wiedzieć czy wszystko przebiegnie tak jak należy. następnym razem idź do jasnowidza to ci powie przed zabiegiem że lepiej go nie robić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likalrrrrr
xzyyxz---ciebie nie pytam o zdanie farjerko/rze. Kazdy lekarz MUSI informowac o skutkach ubocznych! Powiedzial ze powieki moga opadać itd. nic nie wspomniał o tym ze moga zrobic sie worki przez podanie botoxu pod oczy.Czytaj ze zrozumieniem idiotko/oto!! gdy by powiedział ze moga połastać worki nigdy w życiu bym sie nie zdecywała pod oczy botox! prawda???do jasnowidza idz ty lafiryndo , a nie siedzisz i dooo...pierdddalasz głupia zdiro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likalrrrrr
przepraszam za błedy ort. ale ta suuka tak mi cisnenie podniosła że szybko pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzyx
likalrrrrr twój poziom wypowiedzi świadczy wyłącznie o tym jakim jesteś prymitywem - suka, frajer, idiota, zdzira. Pokazałaś klasę, musisz miec bardzo niskie poczucie własnej wartości i spore problemy emocjonalne (może to tzw.Borderline ) lub oceniasz innych względem siebie, pewnie jedno i drugie. Poza tym nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i robisz błędy wiec zamiast na botox idź do szkoły. p.s. oczywiście, że każdy dobry lekarz powinien informować pacjenta o możliwych skutkach ubocznych, nigdzie nie napisałam, że tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio...
Witam Wszystkie forumowiczki, Podaję adres jeszcze roboczej strony internetowej naszej Kliniki Odwiedźcie nas zapraszamy! www.botokstudio.beyer.pl P.S. Już kilka razy mówiłem żeby nie ryzykować z Botoxem pod oczami, słuchając mojej rady nie będziecie się w przyszłości wyzywać, drogie panie...PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkalarummm
xzyyyzzxxyy-czy jak cie tam daremna istoto, nie mam kompleksów napewno :D no może przydało by sie schudnać 3kg.Nie interesuje mnie twoja negatywna opinia na Mój temat, od tego mam przyjaciół.Uwaga moja dotyczy twojej debilnej wypowiedzi ze lekarz nie jest jasnowidzem, mi natomiast chodzi o mówienie prawdy pacjentce która poddaje sie zabiegobi, ty natomiast wysyłasz mnie do jasnowidza, sama udaj sie do psychiatry. Wiem wrogowie? Zawsze byli, zawsze będą. Nie da się być lubianym i 'pozytywnie podziwianym' przez wszystkich. Możesz pisać co chcesz, masz prawo mnie wyzywać, przeklinać, robić to, na co pozwala ten portal i twe marne umiejętności. Mówienie, że jestem brzydka, nie uczyni cię ładniejszą. Stwierdzenie, że jestem głupia, nie uczyni cię mądrzejszą. Lecz i tak Ja będę górą. A wiesz dlaczego? Bo nigdy nie zniżę się do twojego poziomu, Moją jedyną reakcją będzie śmiech z powodu twej głupoty . A, i z tego, że bez jakichkolwiek powodów uważasz się zalepszą ode Mnie. Mimo wszystko, na pewno zdajesz sobie sprawę, że kafeteria.pl lub inne portale to tylko świat wirtualny, A w realu nie ma oceniania, by wspólnie kontynuować internetową egzystencję .. pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzyx
lilkalarummm daj sobie na luz nie mam zamiaru wdawać sie z toba w anonimowe kłótnie. przeczytaj swoje wpisy to może zrozumiesz o co chodzi. forum jest po to aby wyrażać swoje opinie na dany temat, ale nie w prostacki i wulgarny sposób tak jak ty to robisz. pozdrawiam ciebie i twoich przyjaciół :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Nie czas,ani miejsce na tego typu dyskusje. To już jest niesmaczne. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canditi23
Przeczytałam cały wątek. Nie znalazłam wpisów dotyczących zabiegów wykonywanych w Białymstoku. Przeszukałam m.in. strony o których piszecie, adresów znalazłam dosyć sporo. Ale który gabinet wybrać? Którego lekarza? Jeśli któraś z was robiła zabiegi w B-stoku bardzo proszę o opinię i namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powinnaś poszukać kogoś w innym mieście. Czasem warto pojechać troche dalej i mieć pewność, że trafisz w dobre ręce. Poczytaj dobrze forum,a na pewno znajdziesz wielu specjalistów z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canditi23
W Białymstoku jest bardzo dużo gabinetów gdzie wykonuje się zabiegi omawiane w tym temacie. Otwierają się nowe więc chyba jest na to popyt. Możliwe ze klientki tychże gabinetów czytają ten topik. Podróż do innego miasta ponad 200km nie wchodzi niestety w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHmHmmmm@@
do lilkalarummm Mam do Ciebie pytanie.Doktor poinformowal Cie ze moga powieki opasc po botoxie. Chcesz przez to powiedziec ze bylabys zadowolona gdyby Ci te powieki opadly tylko dlatego, ze Cie poinformowal? Jasne, ze dr ma obowiazek poinformowania o skutkach ubocznych ale pamietaj, ze nawet jesli poinformowalby Cie o worach a nie zrobilyby Ci sie to mogloby cos innego nie wyjsc. Generalnie te zabiegi sa w miare bezpieczne i wychodza ale nie zawsze tak jest. Niestety. Poza tym nawet jesli chcesz komus zwrocic uwage zrob to w bardziej cywilizowany sposob bez uzywania wulgarnych slow. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canditi23
W Białymstoku jest bardzo dużo gabinetów gdzie wykonuje się zabiegi omawiane w tym temacie. Otwierają się nowe więc chyba jest na to popyt. Możliwe ze klientki tychże gabinetów czytają ten topik. Podróż do innego miasta ponad 200km nie wchodzi niestety w grę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaalarummm
hmmmmmhmmm- tak była bym zadowolona gdy by doktor poinformował mnie o skutkach ubocznych WSZYSTKICH! nie tylko o opadajacych powiekach. Opadajace powieki a worki pod oczami po botoxie różnia sie tym że opadajace powieki jest to skutek odwracalny który przemija 2tyg lub 6tyg maxymalnie. WORKI pod oczami- jest to skutek czasem nie odwracalny, trwały uboczny skutek który przemija lub nie po 4 mies lub 6 mies lub 1,5 roku lub nigdy.ZAUWAZYŁAS RÓZNICE? bo ja tak. I nie zdecydowała bym sie na botox pod oczy gdy mi otym powiedział ! Zrozum to kobieto! ze worki juz moga pozostac na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaalarummm
I mam ogromny ZAL ze nie oinformował mnie o tym, wrecz okłamał że worki nie wychodza po botoxie podanym pod oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmHmHmHmmmm@@
do lilkaalarummm Nie wiedzialas o tym zanim poszlas na zabieg? Generalnie mowi sie, ze malo ktory lekarz chce dawac botox pod oczy. jakis powod musi byc. Bylas u niego? Co Ci powiedzial po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
"WORKI pod oczami- jest to skutek czasem nie odwracalny, trwały uboczny skutek który przemija lub nie po 4 mies lub 6 mies lub 1,5 roku lub nigdy." - Nie ma możliwości aby to powikłanie było NIE odwracalne, max utrzymuje się do 6 miesięcy. Więc nie panikuj, będzie ok. Nie wiem kto ci naopowiadał takich głupot, że to nie odwracalne ale jest to mega bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
Jak się ma już swoje worki to czasem Botox spotęguje jeszcze ich objętość. Może trochę zejść ale nie do stanu który był przed podaniem. Można więc powiedzieć że efekt może być nieodwracalny, choć oczywiście nie u każdego i nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkalarumm..
hmhmhmhm@@@ niestety nie wiedziałam , wiedziałam tylko o opadajacych powiekach, dyskomfort twarzy, itd oczywiscie wiedziałam ze sa to zmiany które przemijaja. Na pytanie o tak zwanych workach , po botoxie pod oczy otrzymałam odpowiedz na pytanie że nie wystepuja, niestety rowno po 3 dniach od botoxu zaczeły robić sie "worki", oczy zaokraglone itd. Nigdy przed tym nie miałam problemów z tym bo nigdy nie miałam botoxu pod oczy(to był pierwszy raz) . Już wczesniej pisałam byłam na reklamacji po 2 tyg od botoxu , powiedziała P. dr że jest to miejsce czułe i powinno szybko zejsc:( hahahhah-bardzo chce żebyś to Ty miała racje a nie znawcza. Na mysl o tym ze tak moze zostać robi mi sie słabo:( Dziewczyny nie ryzykujcie botoxu pod oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
no tak ale worki najczęściej występują u osób które miały je już wcześniej i w takiej sytuacji może być jeszcze gorzej po zabiegu. nie wiem czy to prawda ale podobno zabiegi z użyciem fal radiowych -RF przyspieszają wchłanianie się worków po botoksie. ja osobiście uważam, że pod oczy najlepsza jest mezoterapia kwasem hialuronowym, opuchnięcia są ale tylko kilka dni po zabiegu i efekt tez fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkarum.....
hahahha-dziekuje , oby tak było, bo juź przegladam strony z chirurg. plastyka powiek :( na wszelki wypadek jesli nie zejda te wstrętne wory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada34
Czy ktoś miał skutki uboczne po botoksie na czoło? Nie dość że botoks trzymał się tylko 3 miesiące to czoło odzyskało pełną ruchomość tylko w jedną stronę - mogę je zmarszczyć ale zmarszczki opadają dopiero po chwili. Masakra :( Czy na bruzdy czoła można robić kwas haliuronowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca...
wszystko wskazuje na to że Botox był źle podany, można jak najbardziej wypełnić zmarszczki kwasem na czoło, efekt będzie na pewno dłuższy. Polecam Juvederm Ultra 2, zawiera lidokaine, także przy podawaniu nie będzie boleć. Polecam również nasz Gabinet collagena w Luboniu... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie hua
kiedy ja wiem ze botox przestał działać? Wtedy jak faceti mi mówią -Jesteś ładna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmlak
a co to jest mezoterapia kwasem hialuroowym, oraz ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhh
mezoterapia kwasem hialuronowym to np. dermaheal hsr, r-fine, jalupro itp - ściągnęłam to ze strony jednego z gabinetów, wpisz w google to ci wyskoczą opisy. Ja robiłam kilka razy cytocare, dermaheal i r-fine - płaciłam rózne od 300 do 450zł za zabieg. Trzeba zrobić kilka zabiegów (3-5) a później raz na 3 miesiące zabieg podtrzymujący. W tej chwili botox robię tylko na czoło, bo oczy mam super - zero kurzych łapek a dodatkowo zero zmarszczek pod oczami i takich dołów które miałam wcześniej. Polecam ten zabieg z czystym sumieniem, tylko trzeba zrobić ich kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Botokstudio...
Witam forumowiczów.. Podaję już docelowy adres naszej strony internetowej www.botokstudio.pl Strona będzie jeszcze przez jakiś czas aktualizowana ale najistotniejsze informacje są już na niej dostępne. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy, kierujcie je na klinika@botokstudio.pl Pozdrawiam i życzę PIĘKNYCH świąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniankaa....
botoxstudio dziekujemy:) i życzymy dużo klientek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna kotka
Ja niezmiennie trzymam sie doktora Kęckiego w Opolu.Robił mi 3x usta ,kilka razy Botox i nie było powikłan a efekt dobry bez przesanego napiecia skóry na czole .Myslę że zdecyduję sie na wiosne na Sculptrę w poliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyny kt
która ma worki od oczami. Z tego co amietam to limfa nie rąży sama w sobie to prawda, krązy natomiast gdy człowiek sie rusza, lub kiedy miesnie uciskaja sciany naczyń limfatycznych, w Twoim wypadku miesnie są saraliżowane botoxem dlatego nie uciskaja wiec nie kraży limfa w wyniku tego zbiera sie zaległa od oczami:) Nie wiem jak sie myle niech znawca poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×