Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silent_

Jak byłem/am mały/a to myślałam/em że...

Polecane posty

Gość a ja wychodzilam na balkon
i podziwialam calymi godzinami widok. dlaczego? tata mi powiedzial ze mieszkam w Europie. wiec patrzylam i patrzylam zachwycona Europa. a jak wrocil z Francji, to byla komuna okrutna, mial jakas ulotke po francusku to patrzylam, calowalam, zagranica w koncu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
leonora podejzewam ze czesc nadal tak mysli;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- że nocą przy zgaszonym świetle na podłogę w moim pokoju wypełzają setki węży (taką scenę zobaczyłam chyba w Indiana Jonesie:) ) i miałam poważny problem, kiedy mi się zachciewało siku:) Wtedy kombinowałam, jak tu zapalić światło stojąc na łóżku :P - do I Komunii idzie się z bratem, dlatego chciałam mieć młodszego brata i byłam rozczarowana, że urodziła mi się siostra:) - że mleko to siuśki krowy:) - gdy pytałam tatę, co robi i on odpowiadał, że \"drzwi do lasu\" - święcie wierzyłam, że faktycznie robi te drzwi do lasu i że jeszcze ogrodzenie zrobi i cały las zamknie:) - że leworęczni tylko piszą lewą ręką, a wszystko inne robią prawą, jak praworęczni. Poza tym chciałam, żeby moja siostra była leworęczna, bo ktoś tam w przedszkolu mnie zafascynował, że rysuje lewą ręką, co wydało mi się bardzo dziwne. A że lipa była tak ciągle patrzeć na tę osobę, to miałam nadzieję, że w domu będę miała \"okaz\":) do podglądania. To nic, że siostra od jakiegoś już czasu jadła samodzielnie prawą ręką, ja czekałam, aż zacznie pisać i się okaże wtedy:D - też się bałam, że z połkniętej pestki wyrośnie mi drzewko w brzuchu - że jak się przed snem nie pomodlę albo chociaż nie przeżegnam, to za karę umrę w nocy. Albo że w ogóle umrę w nocy, dlatego chciałam spać tylko z mamą, bo mama uratuje od śmierci:) W ogóle byłam strasznie ciekawskim dzieciakiem i cały czas się zastanawiałam, jak ten świat jest urządzony i wymyślałam swoje teorie. Jak sobie więcej przypomnę, to dam znać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hehe, przeczytałam wszystkie wpisy i mi się trochę przypomniało:) - też chodziłam tylko po płytkach chodnikowych, nigdy po łączeniach:) - zastanawiałam się, po co mamie tyle podpasek? Skoro okres trwa jeden dzień a w paczce jest 12 podpasek, no to akurat jedna paczka na rok starczy:) - kiedyś, gdy ksiądz przyszedł po kolędzie, to schowałam się przed nim pod stołem, bo myślałam, że to diabeł (!!) jakiś :)) - dziwiłam się, że mama nie rozumie czasem, o co chodzi mojej siostrze, gdy ta rozmawiała w swoim dziecięcym języku:) Ja ją zawsze rozumiałam i byłam tłumaczem (ale tylko w jedną stronę, no bo przecież mnie siostra rozumie:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wściekłej 6-latki nie widzieliście nigdy , jak moja córka, kiedy załozyła pierwszy raz łyżwy na nogi i nawet ustać nie potrafiła , a myślała, ze będzie tak smigac jak ci w TV. Nawet takie figury rekami próbowała robić i nic tylko \"bęc\". Miałam wrażenie, że świat jej się zawalił z rozpaczy, ze to nie takie proste. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam mala, to myslałam że: -jak pada, to znaczy że Bóg jest rozzłoszczony -na końcu tęczy jest garnek z pieniędzmi i stary krasnal w czapeczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojesuej
-ja myslalam, podczas ogladania Indiana Joensa ze aktor ktoremu w swiatynie wyrywano serce naprawde umiera i zastanawialam sie kto sie tak poswieca-doszłam do wnioskow ze ktos kto ma liczna rodzine i jest biedny i dla nich to robi -na reklamie kawy jacobs zastanawialam sie jakim cudem kropla spadajaca do kuba tworzy na powierzchni kawy ksztalt korony..myslalam ze powtarzaja to do znudzenia i filmuja az im taki kstzalt nie wyjdzie ( nie wiedzialam co to komputery wtedy:p) -myslalam ze czychaja na mnie indianie i wieczorem ( po dobranocce, jak grzeczne dziecko chodzilam spac) wejda po rynnie i mnie z łuku zastrzela(wiec nawet latem spalam pod kołdra zeby uchronic sie od smiercionosnych strzal -myslalam ze jak moja sis jest starsza ode mnie o ro to umrze rok wczesniej, i kiedys z tego powodu ryczalam pol dnia.. -ze jak sie usnie to sie juz nie wstanie, po obejrzeniu jednego filmu... 2 noce nie spalam, az mama mi wtłukla;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojesuej
ja nie ogladalam muminkow bo mnie wkurzalo ze w dzien nagolasa biegaja a w nocy sie ubieraja is pia,, w ogole jakas ta bajka by ła dla mnie... powalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za cholerę nie mogłam pojąć co to \"jakoimy\"...:) --->jako i my odpuszczamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka osobniczka
Myslałam że: - podpaski to są jak pampersy dla mamy i sobie raz je zakładałam i siusiałam:O - przez pępek dziecko wychodzi - przez pocalunek z JEZYCZKIEM mozna miec dzieci - plyn na wszy, w ogole kolorowe plyny sa smaczne bo kolorowe, raz sprobowalam i wyladowalam na plukanku - w kosciele mozna spiewac kazda piosenke, nawet wlazł kotek na płotek - mam tajemną moc i straszyłam znajomych ze moj czarny kot, przybleda, ma tajemne moce, znalazłam jakies prochy czarne, chyba wegiel i mowilam ze to tajemne proszki - zastanawialam sie jak dziala prad, wiec wkladałam palce w kontakty co powodowalo wysadzenie korkow w domu i czarną dłon:o i wiele innych, ktorych nie pamietam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychxxx
Że podpaski to pieluchy dla dorosłych, że kobieta zachodzi w ciąże po pocałowaniu mężczyzny, że ksiądz to kobieta bo nosi suknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika321
A ja myslalam ze na swiecie istnieja 3 rodzaje ogorkow: 1.ogorek zielony. 2.ogorek kiszony. 3. ogorek z rolady:) Ponadto zawsze zastanawial mnie fenomen ptasiego mleczka (jak oni doja te ptaki?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala18
jak byłam mała myślałam, że znaleziono mnie w kapuście:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika321
I jeszcze jak w tv Jan Suzin mowi 'dobry wieczor panstwu' to sie denerwowalam,ze ja zadnym panstwem nie jestem, i czy on nie widzi,ze ja tu sama siedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika321
A jak bylam calkiem mala to myslalam, ze na swiecie sa 3 kraje: Polska, Laponia(naopowiadali mi o SW. Mikolaju) i Zagranica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika321
Mam jeszcze jedno. Jak w jakims filmie aktorzy mowili do siebie szeptem 'na ucho' to jak najszybciej podglasnialam fonie na maxa. Myslalam,ze uslysze o czym mowia i ich przechytrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniose
bo smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslałam że dzieci robi się ,,,młotkiem i gwożdziami\"\" że jak koniec świata będzie w 2000 roku to będe stara i świat już może się skończyć a miałam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandis
że w kobelku mnie wcągnie jakaś czarna ręka bałam się robić kupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bałam się liści, waty-panicznie.. lalek, misia koala i pandy, myślałam że w dupie mamy serki w których się robi twarożek:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
ze jak w filmie policyjnym ktory ogladalam z bratem mowia "zadzwon po posilki" to ze zaraz wszyscy dostana obiad...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przy pierwszej spowiedzi przed komunia św. powiedzialam ksiedzu, ze cudzolozylam bo ksiadz nam powiedzial, ze cudzolozenie to ogladanie nagich cial:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi tato poirytowany juz z lekka pytaniami czy wieloryb jest wiekszy czy mniejszy od roznych rzeczy powiedzial, ze jest on tak duzy jak nasz siedmioklatkowy blok. cale zycie jak schodze z glownej ulicy i widze ten blok to wyobrazam sobie ogromnego wieloryba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bylam siwecie przekonana, ze umiera sie od jedzenia czerwonego wosku, ktory byl na zoltych serach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myślałam że jak
się uprawia sex to fiuta wkłada się tylko między wargi sromowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmhmmhmhmh
myślałam, że obcokrajowcom tak trudno sie czuć języków, bo przecież tylko po polsku się rozumie, a inne języki to trzeba z polskiego przetłumaczyć :P myślałam, że dorośli urodzili się tacy duzi, jacy byli myślałam, że jestem adoptowana [standard ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjwhfiy bcefo
Z tym adoptowaniem to są fazy, też tak myślałam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie myślałam...
ze jak człowiek z człowiekiem może to dlaczegoby nie mogł z jakimś zwierzem :P - mozna zajść w ciąze przez dotyk z facetem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×