Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bluerose2000

Szukam fajnych facetów!!!

Polecane posty

Charakterek ewidentnie obrażony, Dea poszła spać... :( Narzeczeni ćwierkają ;) a mnie się spać nie chce 😭 Dobrej nocki Dea i powodzenia z bachorkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamant, ale Ty tradycjonalistą jesteś. Włóż moherowy berecik i jak poznasz odpowiednią kobietę, to obejrzyj jej album zdjęciowy od komuni poczynając, a później spotykaj się z nią z kalendarzem odliczając swoje 6 miesięcy, aha i sprawdź jeszcze co ma do zaoferowania w posagu, bo to też ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany odbieraj -to jak chcesz(bo i tak Ci to już w niczym nie pomoże!!!);-)(czy do ręki czy do nogi uwiązany dla przestrogi;-) ) I dla bezpieczeństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi -jesteś tu jeszcze??? Ja chyba ,też już kimnę(opuszczona przez narzeczonego:-( ) Słodkich snów mój książę(to kiedy się zobaczymy!!!???);-)Idę za radą Adamanta -bo to taki światły człowiek jest!;-) Dobranoc Blondi:-) Dobranoc chłopcy :-) Buźka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna pogoda, może z dzieciakami gdzieś się wybrała, może coś niespodziewanego jej wypadło...nie panikuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak....
znalazłaś ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tam Dea dziś też wolne czy z bachorkami? Adamant a Ty co się martwisz, ich sprawa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jap :) Hej Charakterek gdzie łazisz, brakuje tu Ciebie ;) Kurcze muszę iść na zakupy nr 2 jak to bywa przed weekendem trzeba zapasy zrobić. :) Potem kac-zupę ugotuję :D i papuś przedimprezowe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarararaa
przecież taki jeden z kafe to DESIGN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×