Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa23

praca w KFC

Polecane posty

Gość gość
Czytam i czytam te posty...z niektórymi się zgadzam, inne są dużo przesadzone i w większości przypadków wyszły od osób, które w KFC nigdy nie pracowały. Kilka faktów wynikających z moich obserwacji jako pracownika. Nie wiem jak wyglądają płace w waszych miastach, ale u mnie KFC oferuje jedną z lepszych stawek godzinowych na umowę o pracę w znanych sieciówkach nie tylko typu fast food, ale mam tu również na myśli odzieżówki. Praca tak naprawdę nie jest męcząca. Poza tym grafik jest bardzo elastyczny co dla wielu osób jest wielkim plusem. Jeśli trafi się na fajną zgraną ekipę i normalnych menago to zmiany mijają bardzo szybko i przyjemnie. Najlepszą "fuchą" w tej pracy jest stanowisko Junior Shift Manager, bo tak naprawdę do jego zadań należy otwarcie i zamknięcie zmiany, składanie zamówień, przyjęcie dostawy oraz policzenie depozytu. Jeśli ma szczęście i trafi na doświadczoną załogę to jak to się mówi "dobra zmiana prowadzi się sama". A kasa całkiem przyzwoita, do tego czyściutko i przyjemnie (biała koszula, duży wygodny fotel w menagerce). Minusów też się kilka znajdzie. Do głównych z nich należy to, że "doceniani" są pracownicy, którzy według mnie nie mają nic do roboty i spędzają w pracy 6 dni w tygodniu. Wtedy najczęściej dostają awans na instruktora... i najczęściej tkwią na tych stanowiskach latami. Przynajmniej u mnie tak jest. Często trzeba upominać się o jakąś premię uznaniową itp. Sami widzicie jak to wygląda. Myślę, że większość ludzi, którzy pracowali lub pracują w KFC, zgodzi się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa zapomniałam dodać, że najgorsze dla mnie w tej pracy jest wiecznie użeranie się z klientami, którzy nie widzą co chcą, a potem mają pretensje do nikogo innego tylko do kasjera, bo przecież to jego wina, że do kury trzeba czekać 20 minut albo, że zupa była za słona albo kolejka za duża. Nienawidzę z całego serca stać na kasie i obsługiwać tych wszystkich wygłodniałych "prosiaków" bo niestety w większości przypadków tak właśnie jest. Potrafisz wstać z z***bistym humorem a przyjdzie jakiś gnój i sp*** cały dobry humor bo ma muchy w nosie. Tego wręcz nienawidzę i często mam ochotę wykrzyczeć takiemu komuś prosto w twarz, że jak się nie podoba to s********j !! Tyle, że niestety nie mogę tego zrobić, bo pożegnałabym się z pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam wszystkim prace w kfc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak w waszym KFC
Jak wyglądają u was zarobki tam gdzie pracujecie(podajcie miasto),żeby nie było dokładnych sum to powiedzcie w jakich obszarach się mieścicie np.wypłata między 500-1000 PLN lub 1000-1300 PLN A druga sprawa jak kontakt z menadżerami -wredne zołzy i cwaniaki czy jest ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kielce0000000
pracowalam tam przez rok. Ludzie ok. zastepca kierowika pani A...wredna suka. charowka przez caly tydzien do godziny 24!!!! Smieszne pieniadze!!! POnadto!!!!! Skracanie czasu pracy pracownika pomimo tego ze byli na swoim stanowisku pracy. Doradzam liczyc sobie godziny!!!! zreszta szkoda slow. Jak tylko zwolmilam sie z kfc stalam sie wolnym czlowiekiem, juz nie stresuje sie spie dobrze, menager nie dzwoni do mnie o 1 w nocy i nie zmienia grafiku. Ciesze sie ze juz tam nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawki w KFC: - okres 3 miesięcznej umowy zlecenie - 8 zł BRUTTO - potem - 9,5 zł BRUTTO. Jak ktoś chce harowac jak wół za niecałe 7 zł, to POWODZENIA. Odradzam prace w KFC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stawki Wrocław: 9,7 brutto od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niezła róznica... Sam mialem 8 zl/brutto w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mac to koncern tybetańskich mnichów i te zioła są dodawane gratis w pepsi i w szejkach.Podobno ma powstać Drive Mnich w Tybecie w tym roku a wszystkie zestawy happy meal będą lewitować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję osób chętnych do stworzenia własnej sieci konsumentów. Masz ogromną szansę dorobić lub stworzyć własny biznes. Nie szukam sprzedawców ale osób, które potrafią wykorzystać swój potencjał i są przy tym przedsiębiorcze. Praca nie polega na tzw. „chodzeniu od domu do domu”i wciskaniu ludziom różnych rzeczy. Wystarczy internet i trochę wolnego czasu np. godzinka dziennie na początek. Nie rezygnuj ze swojej stałej pracy! Pokażę Ci jak w ciągu kilku miesięcy zarobić naprawdę niezłe pieniądze… a później, kto wie, może nie będziesz już potrzebował pracy „na etacie”. Praca polega na reklamie FM GROUP - budowaniu własnej grupy dystrybutorów - konsumentów. Działamy w ponad 60 krajach i dalej się rozwijamy! Jeżeli jesteś zainteresowany, proszę skontaktuj się ze mną, a wszystko Ci wyjaśnię i zdradzę tajemnicę jak zostać wolnym finansowo! Pamiętaj! Pracujesz ile chcesz, pracujesz z kim chcesz, firma niczego Ci nie narzuca, żadnych ukrytych kosztów! Zapraszam na moją stronę www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w kfc? Przerabiałem to i musiałbym się z c**jem na głowy pozamieniać żeby wrócić do tego obozu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z całym szacunkiem dla obozów pracy :) ale jak długo bedą tam wykorzystywać frajerów pracujących bo im tak wygodnie i nieszanujących siebie młodych matek czy studentki co równie dobrze mogą układać towar w magazynach albo dorabiać jako hostessa tak długo kejepsi (tak to wymawiał spotkany przezemnie synek napalony jak szczerbaty na suchary,bez charakteru i własnego zdania co sie tam przyjął podniecony bajerami którymi wcisneła mu menadżerka),tak długo te lokale będą funkcjonować na takowych osobach,kase kręci tylko ktoś nad zwykłym pracownikiem a takimi nie jest nawet shift manager..albo główny..oni są bardziej ogarnięci jeśłi o kase chodzi ale co to za człowiek co innym pomiata dla hajsu.Takim to opony przebijać w autach i d*py palnikiem acetylenowym przypalać.Sprubowałem i podziekuje,mam szacunek do siebie i nawet tam nie jem,zresztą jaki lokal tacy klijenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam pracy w kfc na umowe zlecenia jaka to teraz oferuja n wstepie zaleganie z wyplata i obiecywanie z tygodnia na tydzien to po prostu zalosne, nie ma to jak zostac oszukanym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam w KFC w Anglii i sama praca nie była zła. Gorzej z towarzystwem w pracy (99% muzułmanów). Więcej użerania z współpracownikami niż klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest z umową? Napisali: ,,na początku umowa zlecenie później ewentualnie umowa o pracę", od czego zależy to ,,ewentualnie" i po jakim czasie się to dzieje? Chyba jest jakaś awaria na ich stronie, bo nie da się wypełnić formularza rejestracyjnego - po wypełnieniu wszystkiego i wciśnięciu przycisku wita nas biała strona z jakimiś błędami. Próbowałem na dwóch przeglądarkach, cv też wysyłałem w dwóch formatach (doc i pdf) i za każdym razem to samo. Wypełniłem formularze na stronie McDonalds (pasują mi dwie lokalizacje i tam chyba umowa jest najkorzystniejsza), w Burger Kingu (jest jeden niedaleko, też chyba jest umowa o pracę) i na stronie KFC się właśnie nie udało z powodu tych błędów. Jutro może pójdę osobiście, choć ta umowa zlecenie odstrasza. Dobrze by było mieć chociaż prawo do zasiłku po przepracowaniu tam jakiegoś czasu. Czy nie ma problemu z wzięciem dnia wolnego? 15 grudnia (niedziela) chciałbym mieć wolne. Szukam pracy od roku, magister i niestety chyba trzeba próbować do takich fast-foodów, bo nic innego nie znajdę. A i tak nie wiem, czy chociaż tu mnie przyjmą, znając moje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zaaplikuj cv osobiście do danej placówki,zrobisz dobre wrażenie,na prawo do zasiłku nie licz bo nie dostaniesz pełnego etatu w tych sieciach,przy umowie zlecenie zależy od wielkości miasta i położenia placówki zarobki nie przekroczą ci przez pierwsze miesiące 900 zł,staraj się proscić o największą ilosć godzin do przepracowania,wtedy może zarobisz ponad 1000,umowa o prace wpada po kilku miesiącach,albo wcale,zależy jak pracujesz.Temat znam od A do Z i wolał bym być dalej bezrobotnym lub znaleźć coś w innej branży niż dać robić z siebie śmiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już chyba lepszy McDonald albo Burger King, bo tam jest umowa o pracę i dostaje się tą minimalną krajową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burger king to przecież ten sam amrestowski burdel i te same zasady. Podobno stawka jeszcze niższa niż w kfc. Przestrzegam wszystkich przed pracą w tym bajzlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos w Was orientuje się ile zarabia kucharz w Pizzy Hut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liber43
Ktoś wie czy przy przyjmowaniu do pracy w KFC niechętnie patrzą na punkt w CV jakim jest wcześniejsza praca w Mcdonald's? Byłem ostatnio na Powsińskiej w Warszawie i gadałem z kierownikiem. On oglądał moje Cv i powiedział: "O, Pan pracował w Mc Donald's". Nie wiem czy to dobrze czy źle? To jak w końcu jest? Doświadczenie z Mc przeszkadza czy pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liber43
Ktoś wie czy przy przyjmowaniu do pracy w KFC niechętnie patrzą na punkt w CV jakim jest wcześniejsza praca w Mcdonald's? Byłem ostatnio na Powsińskiej w Warszawie i gadałem z kierownikiem. On oglądał moje Cv i powiedział: "O, Pan pracował w Mc Donald's". Nie wiem czy to dobrze czy źle? To jak w końcu jest? Doświadczenie z Mc przeszkadza czy pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi22358
Chyba raczej nie. Ja miałam to w CV i żadnego problemu nie było z tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. usmiech.gif Bardzo zależy mi na pracy w restauracji typu KFC od maja/ czerwca. Przeczytałam już dziesiątki wątków, postów i artykułów o tym, jak to wygląda i jedyną rzeczą o którą się martwię i na której temat nie znalazłam żadnych informacji to to, jak trudno jest się tam w ogóle dostać. Kieruję więc do Was to pytanie. Chodzi o pracę w Warszawie, jeśli to ma jakieś znaczenie. Nie wiem też co mogę wpisać do CV po liceum i na co zwracają uwagę pracodawcy. Czy bardzo dobra znajomość języka angielskiego, lub wieloletnia działalność w chórach (odpowiedzialność grupowa, praca w zespole etc.) w jakikolwiek sposób działają na mój plus? Nie ukrywam, że zależy mi na tym, aby tę pracę dostać jak najszybciej. Ile czasu z Waszego doświadczenia może to zająć? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć. Ile sie czeka na odpowiedż ? Zaniosłem cv dwa tyg. temu i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dany1523
ja zlożylem dzis i po 5 minutach do mnie dzwonili zebym na rozmowe kwalifikacyjna przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w KFC wygląda rozkład godzin? Jestem studentem w Warszawie i na święta itp wracam do domu 300km. Tam się chyba wpisuje w grafik po prostu, tak?. Mógłbym pracować np. głównie w weekendy a do tego nie pracować np. od 20 grudnia do 6 stycznia (tzn kiedy będę w domu), czy nie ma o czymś takim mowy? Ma ktoś doświadczenia jakie są stawki w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam ustalasz swoją dyspozycyjność a oni układają grafik pod ciebie :) Jeśli ci coś wypadnie to raczej nie robią problemów ale to oczywiście zależy od restauracji. Stawka na początek to 8,60 brutto chyba że pracujesz w super dochodowym KFC :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×