Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Go艣膰 extazka
馃尲 馃尲 鉂わ笍 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
馃尲 馃尲 鉂わ笍 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny, gdzie ta suknia za 1900 z dodatkami? napiszcie mi bo ja mam kr臋膰ka i pogubi艂am sie w tych sukniach, modelach itp. Ratunku!!!!!!!!!!!!pomocy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kkasika
Extazko nazwa mojej sukienki zaczyna sie na D... tyle pami臋tam, a na ich stronie tez jej nie ma. Jak sobie przypomn臋 to dam zna膰 :) I tak w og贸le to sz艂am po sukienke jednocz臋艣ciow膮, bia艂膮 i bez welonu.. no i wyszlam ze sp贸dnic膮, gorsetem w kolorze ecru i z welonem. Ale tak jak wcze艣niej pisa艂am jednocz臋艣ciowa nie mia艂a mi si臋 na czym trzymac, a jak przymierzy艂am gorset z rami膮czkami opadaj膮cymi na rmiona to wygl膮da艂am jak kulturysta :) No i jak przymierzy艂am t膮 moj膮 to prawie od razu podj臋艂am decyzje :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
http://www.isabel-wedding.pl/kolekcja.html Tygrrysek to moja suknia za 1900+dodatki gratis. To jest ostatnia suknia w kolecji 2007 i suknia nazywa si臋 Laura:) Extazko moja firma jest administratorem firm farmaceutrycznych i medycznych, zapominalski cz艂owieczku:)Dzi臋ki za kwiatki i serduszka:p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
ohh marto dziekuje ..aja niedawno wrocilam z klolejki w ktorej czekalam 3 godz...by zalatwic sprawe u lekarza ..bozeee za co sie placi tak dlugo czekac...marto aile placisz za uszycie tam??bo jesli ja poprzymierzam suknie i zadna mi sie spodoba to bede tez szyla tylko jetsem ciekawa czy mozna u nich tak ze ja szyje apozniej oni odemne odkupuja ta suknie aja place polowe ceny..niewiesz moze???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Co艣 mi si臋 zdaje Extazko 偶e tak nie ma..Przynajmniej w Wawie.Mi szyje salon now膮, kt贸r膮 wybra艂am u nich w salonie i kosztuje ona 1900 zl.Mi艂ego dnia:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
czesc wam moje drogie.....ja niedawno co przyszlam z p[racy i odpoczyuwam wezme sie chyba zaraz za prasowanie by troche pomoc mamie....ajak u was my w piatek mamy isc kupic obraczki albo zamoiwc jeszcze zobaczymy..jak to bedzie raczje dla mnie to bedzie trzeba zamoiwc bo ja mam male palce....i chyba mam rozmiar 11...z tego co moiwl mi moj misiek.....ajak u was leci????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
czy potaficie oszacowac juz wstepnie ile was wyniesie slub..u mnie to wyglada tak: orkiestra-1600 kamerzysta-800 fotograf-280 zaproszenia slubne -40.80 nauki przedmalzenskie-40.00 obraczki ..ok~`800zl-1000 suknia slubna mwypozyczenie do ok~1000zl bielizna buty podwiazki ~`250zl welon ~`60zl fryzura~`80zl solarium~`100zl wodka~`2000 napoje owoce ciasto 500zl restauracja goscie 60*110zl=6600 garnitur buty krawat koszula`1500 wytsroj auta wiazanka slubna dekoarcja sali kosze dla rodzicow 1000zl to by bylo chyba wszystko wiec razem okolo...15.750.80zl wie licze tak okolo 16 tys.tak sie powinismy zmieszcic a robimy wesele na 60 osob..a wam jak wyjdzie????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kkasika
Witam Extazko w salonie sukien slubnych przy "Jamnikach" w Lubinie mo偶esz uszy膰 suknie 艣lubn膮 i zap艂aci膰 ok 60 -70% ceny a p贸藕niej oddajesz j膮 do salonu. Nie wiem jak to wygl膮da w rzeczywisto艣ci bo panie nie przekonay mnie do "wsp贸艂pracy" ale zawsze mo偶esz spr贸bowa膰 :) Pozdrowionka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
kasika dzieki za info.ale ja tam niepojde..te baby sa hamskie..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kkasika
Te panie raczej nie zach臋caj膮 do zakupu ich sukienek :)Niestety w Katrinie nie ma takiej mozliwo艣ci ale mam nadziej臋, 偶e nie b臋dzie a偶 tak 藕le :) Z tego co wiem w malwinie te偶 takiej mo偶liwo艣ci nie ma. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
kkasika z tego co wiem tam sa suknie tylko do ku[ienia jak bylam ost to tak babka mowila..mi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kkasika
Extazko w Malwinie raczej tak.. W tamtym roku kole偶anka kupi艂a sukienke i do tej pory j膮 ma :) I jak posz艂am z nia na ostatni膮 przymiark臋 to nie by艂o za przyjemnie...Jak zwr贸ci艂am babce uwage ze z ty艂u w sp贸dnicy po jednej stronie jest zak艂adka ( nie wiem czy to tak si臋 nazywa ) a po drugiej nie ma, to zadowolona nie by艂a. W og贸le jak zwraca艂o si臋 kobiecie na co艣 uwage - co wymaga艂o jej ewentualnej pracy to stara艂a si臋 nas przekona膰 "偶e tak ma by膰". Tak wi臋c w tym roku nawet tam nie by艂am :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
wiem bo ja bylam z kolezanka co wtedy chodzilismy za suknia to poczttkwo bylo obaczajeniejak wygladasz i jak jetses ubrana jeszcze sie zastnawiam nad katrina w glogowie....apoiwedz mi ty gdzie pracujesz w polkowiacach???czy co???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kkasika
Prawie 偶e pracuje :) Jak na razie jestem na sta偶u. A Ty co porabiasz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
jestes na stazu a gdzie???pewnie niech zgadne w rynku albo w starostwie???ja pracuje w sklepie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kkasika
Nie :) na ZWR-ach :) A ile masz lat?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
a co to znaczy zwr...ja mam 22 no leci mi 23 aty馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kkasika
Zaklad Wzbogacanie Rud.Jak na razie to dopiero pocz膮tki i wszystko si臋 oka偶e... :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
ten wlasnie zaklad przychodzi do nas i czesto wypisuje im faktury...aty ile masz lat????mysle ze ci sie powiedzie i cie przyjma....ja ide zaraz pomyc gary i ide do dentysty az sie boje znow tego zastrzyku znieczulajacego....za 2 tygodnie bede miala aparat na zeby wiesz??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kkasika
Prawie 25. Ja te偶 mam tak膮 nadziej臋 bo teraz wydatk贸w sporo ..:) Powodzenia u dentysty. Tak na pocieszenie -ja te偶 mia艂am mie膰 aparat ale nie zdj臋li by mi go do lipca tak wi臋c sobie odpu艣ci艂am :) Trzymam kciuki. Ide sobie po膰wiczy膰 :) Odezwe si臋 wieczorkiem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Extazko to czym Ty si臋 w ko艅cu zajmujesz??Kiedy艣 napisa艂a艣 \"extazka aja pracuje jako florystka wlasnie na jutro bede robic slubna wiaznke..nawet dosyc ladna bo wiesz pracuje juz wvtym 7 lat to juz na ogladalam sie i narobilam tych wiazanek ze glwoa boli...wiec mam problem by dla siebie zrobic to juz choroba zawodowa..\" No to jak to jest z Tob膮??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
czesc marta..nierozumiem w czym problem..pracuje w kwiaciarni jako florystka tak to sie nazywa.,..... wlasnie wrocilam od dentysty skubana taki dala mi zastrzyk ze pol szczeki nieczuje ajak pije to leci mi po buzi jak malemu dziecku..:-((((

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kkasika
Extazko a w ktorej kwiaciarni ?? A i szczerze wsp贸艂czuje z powodu z臋b贸w :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
kkasika chcialabym jak narazie byc anonimowa.....jednak jest w polkowicach a jesli chodzi o dentyste to chodze do kostrzewy..ta ktora jest na rynku wiesz ktora???dobra moje drogie panie........ja spadam spac kolorowych snow...:-)))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazko
nie chodzisz jeszcze do gimnazjum? :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie chcia艂am Ci臋 Extzako bro艅 Bo偶e urazi膰, przepraszam jesli tak to zabrzamia艂o:(Poprostu nie zorzumia艂am, bo kiedy艣 w艂a艣nie pisa艂a艣 o kwiaciarni a potem co艣 o jaki艣 fakturach i troch臋 si臋 pogubi艂a:pJeszcze raz sorki:( Mi艂ego dnia dziewczyny:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
馃尲 鉂わ笍 kwiatek] 鉂わ笍 馃尲 鉂わ笍 馃尲 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 extazka
鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍 nie juz bedzie nastepna strona bo ta jakos sie slimaczy......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×