Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Tak, troszkę mi się nudzi, bo nie ma pilnej roboty i przez to jest jakoś...bezpciowo:) Za pół godzinki jadę po buciki do KDT:)Już nie mogę się doczekać!Mam nadzieje, że cos wybiorę:)Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu jak nikogo nie było, tak nie ma:( Ale pochwalę się, ze...kupiłam buciki do ślubu!!!Boże, jaksjestem happy!:)Mają malutki obcasik (tzw. grzybek), są BARDZO wygodne tylko kosztowały nei mało...140zł. a planowałam wydać troszkę mniej:(Ale to nic, są śliczne!Miłego dnia i odywajcie się!Podniesmy ten topik!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marta..chyba ten topik to my tylko go utrzymyjemy....:-)))) fajnie ze masz juz buty ja dopiero po wielkanocy sobie kupie...napewno nieszpile bo bym chyba w nich umra caly dzien i cala noc..tak sie zastanwiam nad malym obcasie......aty jeszcze w pracy marta???bo ja juz wrocilam czekam na obiad az sie ugotuje..jem i spadam do babci troszke jej pomoc przed swietami bo juz niemzoe az tyle robic wiec moze zajde weiczorem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
I jeszcze ja tutaj zaglądam :) Ja najprawdopodobniej będe miala buty na płaskiej podeszwie lub też na minimalnym obcasiku. Spod sukienki i tak ich nie będzie widać a ja mam zamiar dobrze się bawić :) Uciekam robić przedświąteczne porzadki:) Odezwe sie wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hje wam...wlasnie wrocilam....i jestem z wami troszke....za niedlugo bede szla spac tak mnie boli watroba....od tych lekow....mam juz dosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:)Jest ktoś...???Mam nadzieję, ze wy również jak ja cieszycie się, że dziś piątek i pekny weekend przed nami:)Jutro jadę kupić suknię ze świadkową i nie mogę się juz doczekać:)A u was jak przygotowania do slubu?Pozdrawiam i miłęgo dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Marta a już zdecydowałaś, którą bierzesz?? My w dalszym ciągu jesteśmy na etapie wyboru zaproszeń. Chcielismy je wybrac jeszcze przed świetami, tak żeby na święta już je rozdać...ale marne szanse.Trudno bedziemy chodzić po wszystkich ciotkach po kolei :)A i w dalszym ciągu nie wiemy co z naukami :) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzę jeszcze parę salonów, ale coś czuję, że wybiorę tą, która na samym początku mi sie BARDZO spodobała.Jak tylko będe miała jakieś fotki to wyślę:)Zmyakm, bo zaraz przyjeżdża psiapsiuła na weekend i będę zajęta, więc do pogadania w poniedziałek.Pozdrawaim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
❤️ czesc wam moje drogie jak zawsze oczywiscie podpisuje liste obecnosci..rano niemialam za wiele czasu...ateraz na chwile wpadlam do was...lecz zaraz bede sie kladla spac ..rano do pracy...i wniedziele tez..po jest niedziela handlowa..jak mi sie niechce isc...kto z amnie pojdzie??? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam...🌼taka ladna pogoda ze az grzech niewyjsc na dwor...aja niedawno co przyszlam z pracy.....i posprztalam dom..jestem juz vtaka z orana ze nic mi sie niechce chetnie bym poszla spac.....aco u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agullla
prosze doradzcie czy album z 40 wiekszymi zdjeciami lub 80 mniejszymi + 150zdjęc na płytce za 450zł to dużo czy mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
A ja właśnie wróciłam ze szkoły i ide spać...jutro znowu pobudka o 5 :(( Extazka zamieniamy sie ??? :) Pozdrowionka Życzę miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek moje drogie:)Jak tam weekend minął??Kupiłam suknię!!!Jestem bardzo happy!!!!To ta, którą wybrałam na samym początku. NIe stety zdjęć nie pozwolono mi zrobić ale jak tylko znajdę lepsze zdjęcie na necie to puszczę link.Odbiór 16 sierpnia:)MIłego dnia dziewuszki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekawe ciekawe
marta , a pasują ci te buty do sukni ? kolorystycznie oczywiście ... bo chyba najpierw się suknię kupuje a potem dopiero buty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mężatka...
Cześć dziewczyny:) Fajnie jest jak można się podzielić swoimi przygotowaniami... Nam zostały właściwie zaporoszenia i takie ostateczne przygotowania...a ślub mamy 1 września. Generalnie jestem zadowolona, tylko wesele chciałam na innej sali... Niestety nie udało się:( ale mam taką jak chce sukienke, fajną orkiestre, fajnych oprawe muzyczną ślubu:) Codziennie tym żyję, nie wiem jak wytrzymam do września:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wesele 1 września:)I też nei wiem jak wytrzymam bo już wszystko załatwiamy teraz i cały czas żyję tym weselem, ale lubię te przygotowania i ten czas oczekiwania a znając życie te 5 miesięcy minie mi tak szybko, ż enawet sama tego nie zauważe:) Co do butów to wiedziałam, że suknię będę maiłą skromną, biała, więc buciki kupiłam białe , skromne, z mała kokartką, które super pasują do mojej sukni a przecież tak w sumie to tych butów i tak za bardzi nie widać.Póki co jestem BARDZO zadowolona z obecnych zakupów i nie mogę się już doczekać dnia, kiedy będę mogła się wszystkim w tej bieli pokazać:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marta....🌼jestem..jakos przez ten wekend niemialam czasu..bylam u mojego...bede za wami tesknic bo tam niema kompa.....a co u was?fajnie masz marta ze masz juz suknie...aja jeszcze nie....moze po swietach bede juz szukac...wtym tygodniu powinnismy odebrac nasze obraczki...ciekawe jestem jak wyszly....co do tego albumu wiecie kazdy lubi to co ma jak to sie gada...ale to juZ twoj wybor wiadomo pamiatka jest ..to juz twoja decyzja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu ktoś się odezwał!:)Extazko a kiedy się wyprowadzasz do Swojego?Szkoda, że Cie tu nei będzie:( My na obrączki czekamy aż 6 tyg.!:(Zamawiamy po świętach ale mamy jkeszcze trochę czasu do ślubu, więc spokojnie zdążymy:)MIłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej marta..ja sie wyprowadzam do mojego zaraz po slubie ..bo jak narazie nima do czego mam byc z nim na jednym pokoju i na wspolnej kuchni z tesciwoa??nie!dziekuje....chcemy po switeach zaczoc remontowac 2 strone domu gdzie tam bedzie 2 pokoje...zjednej chcemy zrobic sobie sypialnie a zdrugiego pokoj stolowy polaczony zkuchnia......noi i bedzie kuchnia..ale wspolna lazienka.z nia>>>>. bo wiesz moja tesciowa nieuznaje mieszkania przedmalzenskiego bo to grzeh wedlug niej...trele morele....ale dobra niech jej bedzie...choc niepowiem ze ona taka swieta jest:-)))) lepiej niech tak zostanie bo bedzie wiecej gadania niz to warte a przeciez zostalo tylko 139 dni do slubu jak u mie..wiec zleci szybko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
marta aty w pracy ??aja za 1.5godz ide jak mi sie niechce mamy teraz tyle zamowien ze ola boga tak mi sie niechce isc..ale co trzeba.....ajutro zakladam juz aparat na zeby ,,,2 lata minie szybko ale boje sie tego ze bede cierpiec bo bolec bedzie..ja na bol to taka wrazliwa jestem.... moja mama mowi ze jak bede rodzic winnym miescie beda mnie slyszec :-)))) hehehheh.......... taka dzis ladna pogoda aja musze isc..jejku..... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
mam do was pytanie...powiedzcie mi jesli macie juz orkiestre i kamerzyste i jesli ktos z was tak jak ja mam wesele w restauracji..to ja za jedna osobe place 110zl...i chodzi mi o to czy placicie za teosoby calosc czyli 110zl czy polowe???bo w sumie te osoby sa na wesele aktywne wciaz i nieseidza wciiaz jak goscie ijedza..ja niezaluje nikomu jedzienia ale chce wiedziec ..jak jest u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko szczerze mówiąc nie zrozumiałam o co ci chodzi:(My płacimy za osobę 98 zl. i nic nas wiecej nie obchodzi. Każdy jje ile chce..O to chodziło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
nie marto...chodzi mi o to czy za osoby z orkiestry i kamerzysty mam placic tak samo jak u nas za goscia czy mnie....bo przeciez oni pracuja czyli graja anie ze maka siedziec i jejsc wedlug mnie pownnysmi pl;acic polowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co?zglupiałam:(bo tez nie wiem...zapytam dzis siwadkwoej i jak tylko czego sie dowiem to dam znac.milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc..marta chodzilo mi o to czy za ludzi z orkiestry i kamerzyste place takj samo jak za goscia jednego czy mniej??? aja juz dawno wstalam jem obiad i za godz do pracy...adzis mam zalozenie aparatu nieiwem czego ale czegos sie boje...chyba tylko tego bolu...za tydzien jade do duzej hurtowni za materialem ..nawelon zmoja przyszla szwagierka ktora jest krawcowa i nieiwem czy mam wziasc sobie welon gladki czy moze nakoncu z koronka..... tylko dodam ze bede miala 4-5m...ten welon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko ja welon dobirałam już do sukni, jak wiedizałm jak to się bedzie komponowało:)Mój jets biały, gładki, na końcu z tasiemką taką malutką, 4-ro warstwowy, jest śliczny:)Pozdrawiam i miłegto dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marta...wlasnie wczoraj zalozylam aparat...abol taki ze maskara kazdy zab mnie boli moge zapomniec oczyms twardym...do zjedzenia...wszystko mnie boli..masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko jadę zaraz do domku, do rodziców na święta, tak więc pojawię się tutaj dopiero w środę:)Chciałam życzy Ci wesołych świąt, smacznego jajka, pysznej kiełbasy, mokrego Dyngusa i zdrowia, by przezyć to obrzarstwo:)Pozdrawiam i do poklikania w środę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio
witam Was. Ja a raczej MY to ze ślubem tuż, tuż. Tylko mamy poważny problem z naukami przedmałżeńskimi. Dajcie znać o jakimś terminie wolnym albo gdzie one są. Do czerwca musimy się uporać z tym problemem. Plis. Pomocy! Z góry Wielkie DZIĘKI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×