Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość extazka
czesc radzio askad ty jestes??najprostrzy sposob to pochodzic po kosciolach i sie spytac gdzie sa..ajak nie to pogadac z ksiedzem i dac mu w lape..malo tak robi osob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc.wam moje drogie..jakos ost niemam czaus...odebralismy wczoraj obraczki sa swietnie ale sadzilam ze grawer bedzie grubszy ale i tak mi sie podoba......wsumie za 2 zaplacilsmy 760zl...... a tak to mecze sie z aparetm jejsc niemoge same tylko papki aby tylko pomemlac sobie i jakos leci..mam juz dosc jak na dzis juz z tym gotowaniem i sprzataniem..ide zaraz sie wyka[ac i spac......aco u was moje drogie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 🌼 ...z okazji zblizajacych sie swiat wielkanocnych zycze wam moje drogie ............. wesolego zajaca,co smieje sie bez konca, szczerbatego barana ,co beczy od rana, radosci bez liku,pisanek w koszyku, i mokrego ubrania w dniu wielkiego lania............ tego wam wszystkiego zyczy moje drogie wasze extaza.... 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam...tak wpadlam by zobaczyc czy ktos jest....ale widze ze wszyscy swietuja....tylko nieobjedzcie sie bo ja to malo jem przez ten aparat i czuje po spodniach jednych ze mam luzne troche....... amy zaraz z rodzicami jedziemy do babci.....znowu siedzeie i jedzenie dobrze ze jutro juz do pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam.....swieta ,swieta,i po swietach...... jak u was po swietach bo ja jestem zmeczona i dalej mam lenia..ale jakos przetrwalam w pracy...... wlasnie dzwonilam do restauracji i spytalam sie co mam kupic do nich troche tego jest......ajak u WAS????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Extazko!:) Po świętach trochę obrzarta, ciężka i zleniowiona wracam do pracy i codziennej rutyny:( Mu po obrączki jedzuemy w ten weekend (mam nadzieje, ż ew końcu się tam wybierzemy!:) ), poza tym chcieliśmy wczopraj zamówić zaproszenia ale nei było żadnych, więc chyba jednak rozejrzymy się za jakimiś w Wawie:(Poza tym nic się nei zmieniło.POzdrawiam i miłego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam....atutaj dlaczego dalej niema nikogo??? az jest mi smutno... awiec u mnie tak bylam w salonie sukine slubnych...i przymierzalam suknie osluga byla hamska odrazu jak weszlam to bylo opczaJENIE jak jest sie ubranym i ze zobaczyla ze mam wiekszy biust to pow no nieiwem czy bedzie taki gorset...zaczelam przymierzac suknie tam wszystkie rozmiary 38 40 dalami takie suknie ze czulam sie w nicj jak wieloryb,,i na sam koniec pow,,ze na mnie nic bedzie..nawet niewiecie jak mi sie zrobilo przykro poszlam do samochodu i tak wylam ...nawet niechce mi sei wracac tam spowrotem...jeszcze jutro obczaje jeden salon jak nie to bede szyla sobie suknie....... z piatku na sobote bylam na gieldzie kwiatowej kupilam wiele rzcey na slub..min: balony 500szt tablice wiatmy milych gosci i tablice na auto naklejki na wodke kokardki dla gosci swiece do restauracji podgrzewazce wstazki do zwiazywani balonow kokardy do aut z aksamitu i 4 podziekowania dla rodzicow i reszte do strojenia auta.... wyszlo mi wszystko 450zl wiem ze naraz sie wydaje duzo ale potem gdy zaczne robic sobie wszystko sama i po cenie hurtu to wyjdzie mi taniej..... no bo niepatrzac wystroj auta zalezy jeszcze z jakich kwiatow ze sztucznych to koszt mniejwiecej ok..100zl aze ja chce z zywych i to co ja sobie wymyslilam to normalnie mi wyjdzie ja wiem z 200zl na pewno atak bedzie polowa.... potem idzie wiazanka slubna to napewno 160zl aja bede miala za polowe noi dochodza kosze dla rodzicow to nastepne 200zl atak bedzie za polowe.......... aco u was moje drogie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sięExtazko że tyle rzeczy juz kupiłaś:)My sie znów nei wybralismy po obrączki:(Ale juz sobi eobiecałam, ż ejeśli w ten weekend nie pojadę do domu to też jedziemy po zaproszenia, wstążki, balony i całą ta resztę. Co do Twojego szukania sukni to szczerze mówiąc współczuję Ci.Ja trafiłam na dwa salony, gdzie były takie baby, że szkoda gadac ale cała reszta była o.kA gdzie szukasz sukni (tzn. skąd jesteś?)?Nie martw się tymi wastrętnymi babami, które myślą, że są pępkiem świata...Znajdziesz to swoja wymazoną suknię, w której będziesz wyglądała pięknie, gdzie kobiety w salonie będą ci padać do stóp, że przysząłś do nich i będę skakać nad Tobą.Nie martw się i nei poddawaj, bedzie dobrze!:) Pozdrawiam i miłego dnai życzę:)Odezwij sie jak bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marte jestem z dolnego slska i chyba wyjdzie tak ze bede szyla suknie.....jeszcze zobacze.....a co u ciebie??gon tego swojego po te obraczki.....awy w tym tygodniu idziemy do naszego zespolu ustalic piosenki jakie beda grali....zabawy ..itp..mam sie z nimi omowic...a wodke juz macie?????/bo my dopiero w maju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marta..ja wychodze za maz 18sierpnia..i powiem wam ze nieciesze sie az tak jak kiedys.....wy tez tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ciesze równie mocno jak kiedys...Czemu mas ztakie uczucie? Topik poupada...:(trzeba go troche pobudzić do życia! Extazko a c z naukami przedmałżeńskimi?Robicie?Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej marta..my juz mamy nauki zrobione..juz dawno rok temu robilismy bo moj wtedy mial plany wyjechac za granice i zrobilismy wczesniej ze wzgledu na to ze bysmy niezdorzyli.......a wy jeszcze niemacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, my jeszcze nei mamy:(I nie wiem czy wogóle bedziemy je robic bo nei mamy na to kompletnei czasu:(Chcemy zagadac z ksiedzem zeby wystarczyl ten swistek z liceum o skonczonym kursie.milego dnai:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej m,arta ale przeciez tak jest ze jesli sie ma zrobione nauki w liceum to przeceiz macie zaliczone.....wiec nawet niemusicie sie pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazuję się, że nei wszędzie:(Raz mówią, że mauki w szkole to co innego, a przed slubem to co innego, a raz mówią, że wręcz to jest to samo!Trudno nadąrzyć:(No nic, bedziemy załatwiać, pogadamy z naszym księdzem, żeby nam to darował i zobaczymy co z tego wyniknie.Miłego dnai moja droga i odzywaj się bo topik podupada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czes marta ,,co tu sie dzieje ze niema nikogo,,,,??????ja jakos ost niemam czasu na nic ale jak tylko wpadne na iterenet odezwe sie..ok???/ zyzce wam milego dnia i upojnego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam jak mija wam wekend....???bo ja zaraz jjade na mecz ze swoim jakos ost fajnie nam sie uklada...miedzynami....chcemy kupic okna do naszego domu i troche to wyjdzie....i jednak zdecydowalam sie szyc suknie....ajak u was z tymi waszymy sukniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już mam suknie:)Juz nei mogę się doczekać jak bede ja odbierac:)Pozdrawiam i odezwe sie jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marta......to masz fajnie.....aja jeszcze niemam nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czsc wam....agdzie wy wszystkie jestecie???marta??/i reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_rt
Jestem.Mam ostatnio sporo pracy i dlatego sie nie odzywam.Pozdrawiam:)Zamówilismy obrączki!:)Odbiór w tym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko jak tam przygotowania?Widze, że i ty nie masz ostatnio na nic czasu:(Odezwijs ie jak bedziesz miała chwilke.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam....co slychac u was czemu tautaj taka cisza...... ja w tym tygodniu szyje suknie...juz niemoge sie doczekac.....a co u was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
helllooo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam.....🌼 hej wam..co u was sie dzieje ,,,,dlaczego nikt nic niepisze????? awiec u mnie tak...bylismy na dlugim wekendzie w gorach ,,bylismy zu naszego zespolu posutalac jakie maja byc gry zabawy i piosenki...za to ze mnie wyprowadzaja z domu zarzdali sobie 3 butelki wodki...za 2 tygodnie bede drukowac zaproszniea i roznosic...dzisiaj mamy spotkanie moich rodzicow z mama mojego......a wsobote czyli jutro jade do krawcowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Extazko!Jakos ostatnio nie mam czasu zaglądac na forum:(Ale postaram sie poprawić :)Naszym kolejnym zakupem były obrączki. Po zaproszenia ide w tym tyg. Ile czekałas na odbiór?Tak szczerze powiem że zostało na nie wiele czasu a tak malo rzeczy mamy załatwionych:(Ni eiwem jak my sie ztym wszystkim wyrobimy:) Pozdrawiam i miłego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×