Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość extazka
czesc wam wszystkim..ja niedawno wrocilam z pracy i jade zaraz do mojegow iec raczej mnie dzis niebedzie tutaj.....zycze wam milego dnia..... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Cześć dziewczynki Widzę, że Wy też na nadmiar wolnego czasu nie narzekacie :) Ale mam do Was pytanie. Zastanawiałyście się, a moze wiecie jak dobiera sie (kolorystycznie) garnitur dla swojego mężczyzny?? Tak mi się wydaje, że panie w sklepach powinny to wiedzieć ale chciałabym mieć jakieś o tym pojęcie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki!Przeprasza, ze sie nie odzywam ale mam ostatnio nałok roboty wpracy a gdy przychodzę do domu to tez już na nic nei ma czasu:(W weeken ma zjazd i zostajemy z moim P sami, więc też nei bęzie czasu, żeby tu zajrzeć:)Ale od poniedziałku wracam do Was!:) Extazko mój P będzie miał czarny garnitur (lub frak), i prawdopodobnie białą koszulę i biały krawat (tzn. to nie jest krawat tylko takie coś grubszego, nei wiem jak to się nazywa:) ) Na pewno coś wybierzecie.Miłego dnai życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko sprawdzam nowego suwaczka:)A jednak jestem dzis troche wolniejsza w pracy, więc moge poklikać trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam...wlasnie wracam do was wczoraj miualam wyrywanego zeba...tak sie d;lugo meczylam..niewspomne o nocy w ktorej wogole nie spalam......a wlasnie czekam na tel od moejgo bo mamy jechac po obarczki...odezwe sie wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej wam wlasnie dzisaj kupilismy obarczki...tylko ze ja mma nietypowy numer palca i dla mnie specjlanie beda robic ahh....wyszly nam razem ok700zl z grawerem i pudelkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Dzięki ma_rta :) a zastanawialas sie jaki bęzisz miała kolor sukni ??? Ostatnio usłyszalam, że jeśli młoda ma sukienkę białą to bialą koszula młodego jest ok. Ale jesli młoda ma sukienke ecru to biala koszula nie pasuje- młoda wygląda jakby miałą brudną kieckę :) Tak więc zaczęłam sie zastanawiać i może Wy mi coś poradzicie :) Extazko a gdzie kupowałas obrączki?? Opisz je troszke :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkasika ja też o tym słyszałam byłam ostatnio na weselu gdzie młoda miała sukienke ecru i młody miał też koszule w tym kolorze a do tego ciemno bordowy musznik (tak to sie chyba nazywa) i wyglądało ok. pozatym wydaje mi się że jak sukienka biała to koszula też a jak ecru czy waniliowa itd. to koszula powinna byc w tym samym odcieniu , bo później na zdjeciach wychodzi jakby sukienka była brudna. mi tak powiedziała pani w salonie chyba ma racje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkasika ja też o tym słyszałam byłam ostatnio na weselu gdzie młoda miała sukienke ecru i młody miał też koszule w tym kolorze a do tego ciemno bordowy musznik (tak to sie chyba nazywa) i wyglądało ok. pozatym wydaje mi się że jak sukienka biała to koszula też a jak ecru czy waniliowa itd. to koszula powinna byc w tym samym odcieniu , bo później na zdjeciach wychodzi jakby sukienka była brudna. mi tak powiedziała pani w salonie chyba ma racje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała biała suknię, więc buiała koszula bedzoe o.k Extazko my też szukaliśmy obrączek w tej cenie (jutro chyab pojedziemy zamówić) ale ważna jest też próba złota.Podobna najlepsza jest ponad 500.A wasze ile mają?Pozdrawaim i miłego wieczoru życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam....niepsize bo sie mecze z bolem zeba ..wczwartek mialam wyrywanego zeba i do dzis wciaz mnie boli..juz tyle lykam tabletek ze maskara..powiedzcie mi ktos zwas miAL WYRYWANEGO ZEBA I TEZ TAK DLUGO WAS TRZYMAL BOL????? PODAJE WAM LINKA NA SZE OBRACZKI: http://www.wec.com.pl/product.php/1,29/91/Obraczki-tradycyjne-fazowane-P610-szer.-6mm.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
i wsrodku grawe najego moje imie i data slubu a namojej jego imie i data slubu...i jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne te obrączki ale my będziemy mieli bardiej klasyczne. są ok:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Extazko nie chcę Cie martwic ale mój mężczyzna męczył sie, po wyrwaniu zęba, prawie tydzień. No ale mężczyźnie inaczej odczuwają ból :) A i bardzo ładne obrączki wybraliście. My jeszcze zastanawiamy się nad białym złotem..ale jeszcze zobaczymy :) Ma_rta i mapiszon dziękuje za potwierdzenie. Mam tylko nadzieję, że przy moim nie będę wyglądała jak w brudnej sukni :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej...mi one sie tez podobaja....dam wam rade niebierzcie zadnych co jest polowa biale zloto bo z czasem biale najdzie na zlote i wyglada to nieestetycznie bo moja ciotka takie ma i w ciagu 3 lat tak sie jej zrobilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My będziemy mieli klasyczne, całe złote, średniej szerokości...Extzako a jaka jest próba złota waszych obrączek?I ile zapłaciliście? My przed świętami kupujemy zaproszenia, obrączki, balony i inne rzeczy do strojenia sali i samochodu..Suknia też lada dzień:)Pozdrawiam i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej marta..czesc wam wszystkim...wlasnie gotuje obiad 2 zmiana sie szykuje....amnie dalej boli zab..dziewczyny juz mam dosc...jade wciaz na tabletkach..bo inaczej sie nieda...my za obraczki zaplacilismy 800zl...zaliczki i jeszcze mamy dopalcic za toze dla mnie musza robic na zamowienie..wiec nieiwme ile dokladsnie a wiesz ze nawte nieplacilam..wiem ze mojego wazyla 4.3g amoja nieiwem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Pani C.
a czy ktoś planował kiedys taki spory ślub cywilny z przyjęciem itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Extazko z gdzie kupowaliście obrączki?? My się zastanawiamy nad obrączkami z białego złota ...tylko czy one nie wyglądają jak zwykłe pierścionki ?? I znowu dylemat :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dlatego my będziemy mieli złote obrączki bo jak się ma z białego złota to nei wiadomo, czy to obrączka ślubna, czy obrączka za 20 zl. Sorki ale to tylko moje skromne zdanie.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przyszła pani C.
Z tego co wiem, taki ślub planuje wiosna z topiku "Przygotowania w toku..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zagldalam na teamten topik wiec niewiem ale znaoma miala takie wesele po cywilnym poza tym nie widze w tym nic dziwnego w koncu wesele to wietowanie nowej drogi zycia a nie czy slub byl koscielny czy cywilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam..jak umiera to niemozliwe.....bedzie do konca swiata i o jeden dzien dluzej.... aja wlasnie zostalam od wczoraj posiadaczka auta...tak sie ciesze z e w koncu mam swoje autko gdzie moge wszedzie pojechac anie prosic sie za kazdym razem od kogos....marta jestes??? ja wlasnie skonczylam obiad i na 13 do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,jestesm:)Wcianm śniadanie w pracy:)Fajnie, że masz autko...Ja nawet nei mam prawka a o własnym samochodzie póki co moge pomarzyć:(Miłego dnai Extazko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Cześc Dziewczynki Nie umiera (mam taką nadzieję) tylko do ślubu coraz blizej:) Marta czy macie już wybrane zaproszenia?? I jeszcze jedno pytanko. Zamawiacie zaproszenia w Internecie czy kupujecie bezpośrednio w sklepie ?? My znaleźliśmy dosyć fajne w necie ale nie jesteśmy pewni jak one wygladają w rzeczywistości i troszke boimy sie zaryzykować... A macie wybrane już jakieś teksty zaproszeń. Jeśli tak to proszę wklejcie pprzykłady :) Dzieki bardzo i miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Zaproszenia kupujemy w hurtowni, bo te w necie są drogiwe a poza tym, podobnie jak Wy, boimy sie zaryzykowac.Wolę mieć zaproszenie w ręku, dokładnie je obejrzeć i byc pewną, że będę zadowolona, i zaproszenia będą takie, jakbym chciała. Zamawiamy je we wtorek, po świętach.Miłego dnia dziołchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka!!!Troszkę mi się dzis nudzi, więc jeśli ktoś jest niech się odezwie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼czesc wam.......co do zaproszen to ja swoje robilam rok przed slubem wlasnorecznie....wyszly ladnie..choc msc nad nimi siedzialam.....takie co ja robilam to koszt jednej wynois w hurtowniach ..w sklepach ok.3-4.50 za sztuke...czasami troche sreca i wyjda ladnie.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marta nudzi ci sie w pracy ojj..to ladna masz ta prace tez bym tak chciala.....:-)))) ja wlasnie skonczylam prace i bylam u fotografa zaniesc nasze zdjecia jak bylismy mali kazdy z nas osobno i nasze jak jestesmy razem.... mam przyjsc okolo 2 tygodni przed slubem by wszystko uzgodnic co do godziny i oragnizacji..i mam sobie ponagrywac na plyte pisoenki pod kasete ktora bedzie na slubie jakie chce piosenki....bo on ma 1000 i tak by bylo bezczynnie sluchac kazda u niego ....mam jeszcze troche czasu...aco u was???ja jeszcze bede troche bo pozniej jade umyc moj samochod i troche o niego zadbac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×