Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

powariowało wszystko, nei chce mi sie tego naprawiac:) Odezwijs ie Extazko w końcu!Topik podupada i nie wiem co u Ciebie słychac.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam....czesc marta :-))) przepraszam ze mnie niebylo na internecie ale mialam problemy z internetam..ale juz jestem....wiem ze dawno mnie niebylo i mam pewnie zaleglosci...co u ciebie????/ po 1 :ja czekalam na obraczki 2 tygodnie......aty juz masz???no a pochwalisz mi sie jakie beda ty moje widzialas co nie????a wzieliscie z grawerem??? co do wesela.bylismy u naszego zespolu dograc jakie maja byc zabawy absolutnie pow im ze niechce z pieniedzmi jakies smieszne,podziekowanie dla rodzicow bedzie zaraz po 1 tancu naszym.....beda tez mnie wyprowadzac z domu,,,za 3 flaszki..... zamowilismy ciasto na 60 osob zamowilismy 10 blach..roznych rodzaju...tak zeby mieli ludzie na weselu na poprawinach i potem jak bede szli do domu zeby azdy dostal po kawalku....ajak jeste u was???? zapisalal sie do fryzjera na upiecie weselne fryzura kosztuje u nich 70zl...... bylam u krawcowej bede szyla suknie ..jest mi trudno powiedziec jak bedzie wygladala bo jet kombinowana z kilku sukien z jednej gora z innej dol zas z innej jeszcze rekawy w sumie zaplace za nia 1200zl ale tak naprawde bedzie warta ok.3000tys ,,bo mi liczy ona taniej bo to siostra mojego wiec dobrze miec czasami takie znajomosci.... do tego bede miala 2 rozne welony jeden w kosciele dlugi na 5 METROW prosty do tego bede miala berlo...zas po kosciele do ramion....ana poprawiny tak mysle co mam szyc ale chyba zdecyduje sie na lejace spodnie koloru ecri...do tego bordo tunika ...... a co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berło D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu Extazko się pojawiłaś:)MY juz obrączki mamy, kalsyczne, złote, z grawerką i małym rubinem wśrodku an szczęscie:)Mmay juz zaproszenia, udekorowanei samochodu, sali, alkohol, przypinki dla rodziców i świadków, zawieszki na alkohol, podzuszke do niesienia obrączek, jestem umówiona u fryzjera, makijarzystki, suknia do odebrania dwa tyg. przed ślubem razem z welonem, podwiązką i rękawiczkami. Mój P ma już buty do ślubu. No, to chyba wszystko :)Pozdrawiam i 3-maj się cieplutko:)Odzywaj się częściej bo coś tu pusto ostatnio:(Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marta....czy tylko my we dwie prowadzimy ten kawalek forum???co u ciebie????ja zaraz ide spac mam dzis na koniec dosc...jutroi swietuje mam u5rodziny....jejku jaka ja bede stra jutro heheh:-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!U Nas przygotowania poszły sporo do przodu. Jutro jade do księdza zapytać o zapowiedzi i le chce dokładnie za cały ślub. Poza tym zabieramy się do wypisywania zaproszeń, bo większosć trzeba będzie wysłać dużo wczesniej. Odzywaj się tu czasem.Pozdrawiam i miłego dzionka życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marteczko moja kochana wczoraj niezagladalam bo mialam uroidziny...i bylam u mojego miska.....jakos ostatnio niemam czasu na nic..fajnie masz aja mam problem z dowodem bo jutro konczy mi sie waznosc dowowdu a 18 bedzie rowne 3 msc do slubu i nieiwem co mam robic czy wyrabiac nowy dowod na 2 msc tylko czy moze jakos mi sie uda przeslizgnac sie ...ale w swietle prawa jest juz dokumentem niewaznym...... 8 czerwca mam 1 przymiarke sukni slubnej..... na 60 sosob bedzie 10 blach ciasta mamuska juz zamowila u takije jednej babki....wlasnie wrocilam z sauny jest mi tak goracao maskara///// fajnie masz ze juz do ksiedza idziecie amy dopiero na poczatku czerwca i w polowie bedziemy rozdawac zaproszenia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
mart jestes????/hallooooooo///oj chyba niema ciebie..wiec ja zaraz ide spac..... atak pozatym to czemu tutaj niema nikogo tylko my we dwie tworzymy duet.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam...wlasnie wrocilam z urzedu stanu cywilnego i niestety ale musze wyrobic sobie nowy dowod ale sie wkurzylam dopiero za 3 ygodnie zalatwimy sprawe urzedowe ajutro pojde do kjosciola spytac sie konkretnie na ktora bedziemy mieli ten slub bo juz mozna by bylo wyslac zaproszenia......ajak u was???ja zaraz ide do pracy atak mi sie nieche isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
halloooo ktos tu jeszze zaglada?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 czesc wam..ja wlasnie wstalam i zaraz do pracy....ide.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Extazko:)Przepraszam ze sie nei odzywam ale ostatnio jestem tak zalatana ze na nic nei mam czasu...Zalatwianie slubu, wesela, sesja, do tego swiadkuej jeszcze siostrze ciotecznej 4 sierpnia, wiec tez musze sie jakos przygotowac. A co u ciebie?Ten topik chyba tylko my dwie podtrzymujemy:)Pozdrawiam i milego dnai zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marta no chyba tylko my tutaj ze soba gadamy..bylam dzisiaj w uirzedzie i chcialam zalatwic sobie skrocony akt urodzenia...aja musze dawac taki ja mam kat urodzenia w domu taki niemoge dac????noi postalam sobie w kolejce ale zabraklo mi kasy i sie wrocilam wyrobienie aktu kosztuje u nas 23zl....au ciebie ile??? nawet nieiwsz jaka wczora byla akcja zmama mojego a miskiem...mowie ci...ta moja tesciowa to ladna....s...... przyjechalam do mojego i byla ciotka mpjego przyjechala sobie na kawe do nich ata cgciala sie podlizac jej i poweidziala no zapraszam was na wesele w sierpniu doskonale wie kogo zapraszamy ze robimy mniejsze wesele zeby ta kase wykorzytsac do remontu mieszkania apo 2 to wogole kasy sie niedoklada to po huj...sie wpierdala.....moj sie wkurzyl i jak pojehali to sie jej pyta grzecznie czemu ja zaprosilas wiesz ze oni niesa zaproszeni...aona wyobraz sobie w zywe oczy skalamala ze nic takiego niepoweidziala.....aten jak sie wkurzyl zaczeli sie klocic aona pow.... ze niebedzie na weselu wlasnego syna i niech zapomni o blogoslwienstwu dla niego ...... moj sie wkurzyl i przyszedl do pokoju zrobilo mu sie przykro ze wlasna matka tak powiedziala...poplakal sie ..zal mi sie go tak zrobilo.....:-(((( ata sie poskarzyla swojej corce ktora z nami trzyma sztame ata ja jeszcze opieprzykla bo poco sama powiedz sie wpieprza???no sama pow....i tesciowa pow ze to ja zbuntowalam mojego ze sie tylko kloca z synem a jola siostra mego pow...wiesz co co ty masz do niej((czyli do mnie)))zamaist sie cieszyc ze syn twoj sie zakochala zaklada rodzine to ty tylko wszytsko mieszasz.......a szkoda gadac wiesz......nieiwedzialam ze ona jest tak jedzowata....jak tak dalej bedzie to wolimy sobie wynajac kawalerke niz z nia mieszkac w domu chociaz osobne wejscia ale jednak w sumie w jednym domu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje ci Extazko...Moja teściow ana szczeście nie jest taka zła..Nie martw sie, da wam błogosławieństwo a o tym co powiedziała szybko zapomni...Bedzie dobrze!:) Wiesz, nei wiem ile u nas kosztuje odpis aktu urodzenia bo jeszcze nei bylam w urzedzie. Przejde sie pewnie tam jak bede 6 czerwca w domku. A kiedy ty masz slub? Pozdrawiam i milego dzionka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
marta czesc.....u nas kosztuje 22zl...anieiwesz ile kosztuje wogole w urzedzie to wszystko??? ja mam 18 sierpnia.....awlasnie wrocilam od mojej przyjaciolki ktora urodzila niedawno dziecko jejku jaki kochanutki ..taka mala bezbronna istotka..jak trzymalam na rekach to....fajne uczucie....hehehhe az mi sie zachcialo dziecka...... aco ciebie niema w domu gdzie jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie orientuje sie ile to wszystko kosztuje w urzędach. Ale na początku czerwca na pewno wszystko bedzie wiedziala :) Ja kończę co dzień pracę po 14-tej a potem, jak jestem w domku jakoś juz nie mam czasu zeby usiąść przed kompem. Wsobote mam egz., wiec troche sie ucze, poza tym zawsze jest cos do ogarniecia w domu, poza tym cwicze sobie aerobik wec czasu zostaje mi nei wiele:(Pozdrawiam i miłego dnai zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marta ja wlasnie wrcilam z pracy i tak sobie wchodze na internet i dostalalkm anonimy emaila od pewnej osoby ze mojego chrzesnica wypisuje na swoim blogu o mnie kilka rzeczy...noi i wchodze i trzytam normalnie wlosy mi jeza stanely././....jestem jej swiadkowa ..ma 16 lat i pisze takl......ze za man nieprzepada,,ze ejstem wedlug niej dziwna i strasznie dziecinna,,,ze wziela mnie z przymusu na swidakowa do bierzmowania....itakie tam zrobilo mi smutno ze ona pisze takie rzcey miala o niej iine zdanie....myslalam ze ejst fajna dziewczyna....i powiedz mam jej to pow,,,ze mam to olac/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hallloooo niema nikogo???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Extazko...???Podła jest ta osoba, o ktorej napisalas. Takich rzeczy sei nei robi, nie pisze i nei mowi. Jesli to wszystko bylo jej nie w smak to po co to zrobila?Podlosc!Nie martw sie, olej to wszystko i nie zaprzataj sobie glowy takimi ludzmi, nie warto!Pozdrawiam i milego poniedzialku zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co to jest berło
Takie jak dla króla??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marta pisz3e bo normalnie mam juz dosc wszytskiego......ta moja tesciowa to mnie tak traktuje jak normalnie zwykla malolate olewa mnie na kazdym kroku..jak przyjade i mowie dziendobry nieopowiada mi traktuje mnie jak powietrze..juz cala rodzina to zauwazyla i kazdy ja okrezania ze mnie trajtuje aona jeszcze bardziej ,,,wiecie jakie to jest przykre..nic kobiecie niezrobilam a ona mnie tak traktuje.....ja jestem juz w domu iide zaraz spac...jutro ide na bierzmowanie do mojej tej wlasnie dziewczyny co pisalam o nije..jestem u niej swiadkowa...musialam sie dzis wyspowiadac...az mi lzej na sercu heheheh :-)))))) q czeemu ta stronka tak idzie wolno........ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
awiecei ze bylam u lekarza i jesli ktoras zwas bierze tabletki antykon..to niech pije pokrzywe ona wydobywa wode z organizmu...... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
a wiecie ze do nojego slubu zostalo 84 dni :-))))jak to leci ..... ajak u was idzie..ja jak narzie czekam na dowod jak tylko dostane to zalatwiamy reszte.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
aniech juz bedzie 28 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Extazko!Ja nie stety zaglądam na topik tylko w pracy bo w domu jakoś brakuje mi juz czasu :( Współczuje Ci tego swiadkowania...naprawde! I jeszcze gdybym mogla miec do ciebie prosbe..postaraj sie nie robic takich literówek bo trudno cie później rozczytac. Pozdrawiam cie gorąco i miłego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazaka
czesc marta.....ja niedawno co wstalam i jem sniadanko i zaraz zabieram sie do sprzatania ana 13 mam do pracy......do 18 jak dzisiaj..... wczoraj bylismy na tym bierzmowaniu trwalo 3 godz w kosciele jejku myslalam ze padne tam ..masakra tak dlugo..ale jakos przezylam :-)))) u mnie narzie stoi w misjcu wszystko bo czekam na ten holerny dowod...8 czera mam przymairke 1 u krawcowej sukni slubnej... okazalo sie ze moj misiek ma oferta pracy zagranicy a w angli i jesili za 2 tygodnie ten gosciu do niego zadzwoni o jedzie i przyjedzie tydzien przed weselem dlatego tak sie spieszymy z tym doowdem zeby jeszcze pozalatwiac wszystko...... aty marta jak u ciebie???u nas pogoda jest fajna ..ale przde te kilka dni ostatnich myslalam ze umre zeb tylko niebyla taka na weselu bo bym sie ugotowalo w tej sukni...pozdrawiam cie .... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazaka
🌼 🌼 dziewczyny zapraszam do topiku....... 🌼 kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×