Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość extazka
atakie pytanko czy po slubie zmieniacie nazwsiko czy zostajeie przy swoim????ja zmienima bede teraz m.m m jak milosc hehhehe❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
pierzynka to ja mykam juz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazka- ja zmieniam nazwisko.Inicjały natomiast mi się nie zmienią- nadal będę M.S:)Pozdrawiam i miłego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciabp
czesc dziewczyny:):):Ja wychodze za maz dopiero w lipcu2007 roku My juz mamy wszystko gotowe sala,zdjecia,kamera ,samochod,kucharki,dekoratorka,itp.Zostało jescze zapraszanie gosci i kupowanie wszystkiego no i oczywiscie sukni:):)Przegladam od jakiegos czasu na necie suknie slubne i nie mam bladego pojecia jaka sobie wybrac.Nauki przemalzenskie juz skonczylismy:)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi prosze
ja chce pozostac przy swoim nazwisku i moj przyszly malzonek takze chce wziasc moje. Czy beda wz tym jakies wieksze problemy? Czy to tak samo "standard" jak kobieta bierze od mezczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hje wam wlasnie wrocilam z pracy i od dentysty niewidzialam ze z zalozeniam aparatu jest tyle problemow musze porobic zdjecia potem wyleczyc 3 zabki i zakladamy przez to moge troche schudnac..hehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ewcia bp.witaj fajnie ze do nas dolonczylas widze ze uciebie juz wszytsko jest parwie ok...ja tez mam nauki juz zrobione...aby do przodu ja mam 18 sierpnia...slub....co do zmiany nazwsika bedzie trduno miec swoja i nazwsiko a maz swoje bo to bedzie trudno pozniej tlumacz sie za kazdym razem ze ty masz swoje nazwisko niewiem tak mi soe wydaje...ja biore nazwisko mego przyszlego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
marta a jak u ciebie czas leci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi prosze
zle mnie zrozumialas:) Chodzi mi o to ze .. obydwoje bedziemy mieli moje nazwisko Np ja jestem Joanna Kowalska a On Jan Nowak To potem bedzie Joanna i Jan Kowalscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Eztazko i cała reszta:) Cou mnie??Hmm...Łapie mnie grypa, ciągle mi zimno, przewiało mnei w Warszwskich, zamarźniętych autobusach i tera odchorowuje ale nie stety w pracy:(Na szczęście mam wolny weekend, nigdzie nie muszę wychodzić, więc się wygrzeję w ciepłym domku:)A poza tym od poniedziałku wiosna!:) A jesli chodzi o przygotowania to wszystko stanęło w miejscu:(Teraz będziemy kupować obrączki no i ja jak tylko wyzdrowieje i jak tylko zrobi się ciepło, zaczynma jeździć za suknią:)Na razie to tyle. Jak ktoś będzie to niech się odezwie bo coraz bardziej pusto sie tutaj staje:(Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam moje drogie aja wlasnie posprztalkam kuchnie i gotuje sobie na kolacje waryzwa z patelni z ryzem..i wkoncu sie ciesze ze uregulwoal mi sie okres bo to bylo maskara wciaz plamienie zoabczymy n ajak dlugo...a co u was dlaczego tu taka cisza?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wychodzę za mąż 06.10. Już mamy wszystko zaklepane! Jedynie co, to ubranka zostały i kwiatki:) no, ale z tym sie nie pali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
❤️ hm...wlasnie jem kolacyjke hm..jakie pyszne te warzywka.....amoj misku chory grypa oj biedny niech sie kuruje....ale sam niestety ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
zcesc titka witaj na naszym pokladzie....tow idze ze masz juz wszystko...... aja wzielam sie sprzaanie domu...bede wieczorem moje drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 juz jestem moje drogie adlaczego dalej niema nikogo???/myslalam ze z kims pogadam a tu nic..dobrze ze mam dzis wolna sobote....ajak u was mija ta sobota ostatnia w tym msc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
wiecie co tak sie zastanawaim nad podkaled pod film naszego wesela..powiedzcie mi bo mysmy tylko poszli zarezerwowac i dalismy zaliczke ajak jest pozniej przychodzimy i wyboeramy sobie jakie chcemy pisoenki pod film czy jak????bo ja juz mam kilka piosenke i znalazlam fajan strone i jak byscie chceili posluchac mojej pisoenki na 1 taniec to wlasnie ona tu jest oto stronA http://www.slub-wesele.pl/slub/albumy/dodaj/2/0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
i wyswietlila wam sie trona ..i macie napis bez podkladu muzycznego wejdzie na ta strzalke i wyswietli wam sie kilka ascie pisonek wcisnijcie na piosneke righteous brothers..untchained melody i zarz wam poplynie pisoenka to jest wlasnie moja na 1 taniec....ale sa aldne ejszce te ..jenifer rush-the power live potem chris de burg-the lady n red celion dion-the power of live sa swietne np.pod podklad pod film ja sa napocztku dajmy zdjecia poakzywane ja jestesmy mali mi sie podobaja ,,,i co sadzicie o mojej piosence na 1 taniec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
dalje niema nikogo??to ja spadam do kuchni?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazka dopadła mnie grypa i dlatego mnei nei ma tu. jak tylko dojde do siebie, przejrze wszystko co napislas i stronki, ktore wrzuciałaś:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
oj marta szkoda ze niemozesz z emna pogadac ..ale zycze duzo zdrowka i wracaj szybko do zdrowia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
dalej niema nikogo gdzie reszta gdzie jestescie???tzn ze dzis jestem sama??/:_0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Hej dziewuszki!!!Ja wychodze za mąż 4 sierpnia tego roku:)Już sie nie moge doczekac.Nie mam jeszcze upatrzonej sukni...te co do tej pory oglądałam były jakieś taklie bez wyrazu:(albo ja jestem zbyt wybredna:)ale mam nadzieje że wkrótce znajde swoja wymażona.mamy już sale i orkiestre musimy tylko załatwić fotografa i takie tam sczegóły jak dekoracje itp.Jestem taka szczesliwa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Jest tu ktoś!!!!!!!!!!!??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
olik 22 wiatj na naszym pokladzie fajnie ze do nas dolonczylas...a reszta jak??z przygotoiwan??/aile ty masz lat??aile twoj??ajak sie poznaliscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slub-wesele
polecam Wam nowy portal o tematyce slubnej:-) Mozna poczytac porady a takze znaleźć cenne informacje dot. organizacji slubu i wesela:-) http://www.slub-wesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
dzieki za arde moze skozystam....wlasnie byla u mnie moja swiadkowa i wybieralismy suknie....fajna z niej laska a jak u was moje drogie???czemu tutaj jest taka cisza??nic sie nie dzieje???:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddddddd
potrzebuje waszej pomocy extazko to ty chyba pisałaś o piosence na pierwszy taniec z filmu duch czy moglabyś napiisac mi jej tytuł, bo szukam jej od jakiegoś czasu i nie znam tytułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czyzby wszystkie z nas mialy ta sama piosenke ddddddddddd oto tytul righteous brothers - untchained melody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam...ja dopiero co wrocilam z pracy i ide konczyc obiad,,...... pozniej przejde sie w jaki dzien jest baesn zaczne chodzic chociaz kilka kg niech spadna w dol....a czemu tu dalkej niema nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×