Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość extazka
🌼 🌼 ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 🌼 ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gdzie ta suknia za 1900 z dodatkami? napiszcie mi bo ja mam kręćka i pogubiłam sie w tych sukniach, modelach itp. Ratunku!!!!!!!!!!!!pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Extazko nazwa mojej sukienki zaczyna sie na D... tyle pamiętam, a na ich stronie tez jej nie ma. Jak sobie przypomnę to dam znać :) I tak w ogóle to szłam po sukienke jednoczęściową, białą i bez welonu.. no i wyszlam ze spódnicą, gorsetem w kolorze ecru i z welonem. Ale tak jak wcześniej pisałam jednoczęściowa nie miała mi się na czym trzymac, a jak przymierzyłam gorset z ramiączkami opadającymi na rmiona to wyglądałam jak kulturysta :) No i jak przymierzyłam tą moją to prawie od razu podjęłam decyzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.isabel-wedding.pl/kolekcja.html Tygrrysek to moja suknia za 1900+dodatki gratis. To jest ostatnia suknia w kolecji 2007 i suknia nazywa się Laura:) Extazko moja firma jest administratorem firm farmaceutrycznych i medycznych, zapominalski człowieczku:)Dzięki za kwiatki i serduszka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ohh marto dziekuje ..aja niedawno wrocilam z klolejki w ktorej czekalam 3 godz...by zalatwic sprawe u lekarza ..bozeee za co sie placi tak dlugo czekac...marto aile placisz za uszycie tam??bo jesli ja poprzymierzam suknie i zadna mi sie spodoba to bede tez szyla tylko jetsem ciekawa czy mozna u nich tak ze ja szyje apozniej oni odemne odkupuja ta suknie aja place polowe ceny..niewiesz moze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się zdaje Extazko że tak nie ma..Przynajmniej w Wawie.Mi szyje salon nową, którą wybrałam u nich w salonie i kosztuje ona 1900 zl.Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam moje drogie.....ja niedawno co przyszlam z p[racy i odpoczyuwam wezme sie chyba zaraz za prasowanie by troche pomoc mamie....ajak u was my w piatek mamy isc kupic obraczki albo zamoiwc jeszcze zobaczymy..jak to bedzie raczje dla mnie to bedzie trzeba zamoiwc bo ja mam male palce....i chyba mam rozmiar 11...z tego co moiwl mi moj misiek.....ajak u was leci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czy potaficie oszacowac juz wstepnie ile was wyniesie slub..u mnie to wyglada tak: orkiestra-1600 kamerzysta-800 fotograf-280 zaproszenia slubne -40.80 nauki przedmalzenskie-40.00 obraczki ..ok~`800zl-1000 suknia slubna mwypozyczenie do ok~1000zl bielizna buty podwiazki ~`250zl welon ~`60zl fryzura~`80zl solarium~`100zl wodka~`2000 napoje owoce ciasto 500zl restauracja goscie 60*110zl=6600 garnitur buty krawat koszula`1500 wytsroj auta wiazanka slubna dekoarcja sali kosze dla rodzicow 1000zl to by bylo chyba wszystko wiec razem okolo...15.750.80zl wie licze tak okolo 16 tys.tak sie powinismy zmieszcic a robimy wesele na 60 osob..a wam jak wyjdzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Witam Extazko w salonie sukien slubnych przy "Jamnikach" w Lubinie możesz uszyć suknie ślubną i zapłacić ok 60 -70% ceny a później oddajesz ją do salonu. Nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości bo panie nie przekonay mnie do "współpracy" ale zawsze możesz spróbować :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
kasika dzieki za info.ale ja tam niepojde..te baby sa hamskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Te panie raczej nie zachęcają do zakupu ich sukienek :)Niestety w Katrinie nie ma takiej mozliwości ale mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle :) Z tego co wiem w malwinie też takiej możliwości nie ma. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
kkasika z tego co wiem tam sa suknie tylko do ku[ienia jak bylam ost to tak babka mowila..mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Extazko w Malwinie raczej tak.. W tamtym roku koleżanka kupiła sukienke i do tej pory ją ma :) I jak poszłam z nia na ostatnią przymiarkę to nie było za przyjemnie...Jak zwróciłam babce uwage ze z tyłu w spódnicy po jednej stronie jest zakładka ( nie wiem czy to tak się nazywa ) a po drugiej nie ma, to zadowolona nie była. W ogóle jak zwracało się kobiecie na coś uwage - co wymagało jej ewentualnej pracy to starała się nas przekonać "że tak ma być". Tak więc w tym roku nawet tam nie byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
wiem bo ja bylam z kolezanka co wtedy chodzilismy za suknia to poczttkwo bylo obaczajeniejak wygladasz i jak jetses ubrana jeszcze sie zastnawiam nad katrina w glogowie....apoiwedz mi ty gdzie pracujesz w polkowiacach???czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Prawie że pracuje :) Jak na razie jestem na stażu. A Ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
jestes na stazu a gdzie???pewnie niech zgadne w rynku albo w starostwie???ja pracuje w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Nie :) na ZWR-ach :) A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
a co to znaczy zwr...ja mam 22 no leci mi 23 aty🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Zaklad Wzbogacanie Rud.Jak na razie to dopiero początki i wszystko się okaże... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ten wlasnie zaklad przychodzi do nas i czesto wypisuje im faktury...aty ile masz lat????mysle ze ci sie powiedzie i cie przyjma....ja ide zaraz pomyc gary i ide do dentysty az sie boje znow tego zastrzyku znieczulajacego....za 2 tygodnie bede miala aparat na zeby wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Prawie 25. Ja też mam taką nadzieję bo teraz wydatków sporo ..:) Powodzenia u dentysty. Tak na pocieszenie -ja też miałam mieć aparat ale nie zdjęli by mi go do lipca tak więc sobie odpuściłam :) Trzymam kciuki. Ide sobie poćwiczyć :) Odezwe się wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko to czym Ty się w końcu zajmujesz??Kiedyś napisałaś \"extazka aja pracuje jako florystka wlasnie na jutro bede robic slubna wiaznke..nawet dosyc ladna bo wiesz pracuje juz wvtym 7 lat to juz na ogladalam sie i narobilam tych wiazanek ze glwoa boli...wiec mam problem by dla siebie zrobic to juz choroba zawodowa..\" No to jak to jest z Tobą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc marta..nierozumiem w czym problem..pracuje w kwiaciarni jako florystka tak to sie nazywa.,..... wlasnie wrocilam od dentysty skubana taki dala mi zastrzyk ze pol szczeki nieczuje ajak pije to leci mi po buzi jak malemu dziecku..:-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasika
Extazko a w ktorej kwiaciarni ?? A i szczerze współczuje z powodu zębów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
kkasika chcialabym jak narazie byc anonimowa.....jednak jest w polkowicach a jesli chodzi o dentyste to chodze do kostrzewy..ta ktora jest na rynku wiesz ktora???dobra moje drogie panie........ja spadam spac kolorowych snow...:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazko
nie chodzisz jeszcze do gimnazjum? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam Cię Extzako broń Boże urazić, przepraszam jesli tak to zabrzamiało:(Poprostu nie zorzumiałam, bo kiedyś właśnie pisałaś o kwiaciarni a potem coś o jakiś fakturach i trochę się pogubiła:pJeszcze raz sorki:( Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
🌼 ❤️ kwiatek] ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ nie juz bedzie nastepna strona bo ta jakos sie slimaczy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×