Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Jestem, jestem:)Weekned maiłam przecudowny!BYliśmy z moim P na spacerku (pogoda przez dwa ostatnie dni była przewspaniała!:) ), potem zabrał mnei na obiad i lody.W nd. przyjechała do Nas moja świadkowa z chłopakiem i znów wyruszlyśmy na cały dzień \"w maisto\".Było miodzio:)Ale nie stety dziś powraca szara rzeczywistość pracy i monotonii:( Extazka z tym cmentarzem i kamerzystą to myslę, że...to nie najlepszy pomysł. Ja bym pojechała ale dzień przed ślubem. Nie wiem czy to takie przyjemne, gdy oglądasz kasetę z swojego slubu a tu cmentarz, groby..To chyba nie jest miłe wspomnienie, nie?Nie obraź się ale ja bym tam ni epojechała w białej sukni w dniu slubu.Rozumiem, że chcesz się podzielić z tatą swoja radością i szczęściem jakie Cię spotkało ale moim zdaniem powinnaś jechać dzień przed ślubem albo raniutko w dniu slubu. Pozdrawiam was bardzo serdecznie i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaraz umrę w tej pracy z nudów:(Wszystkie koleżanki wokół wyszły już do domu a ja muszę tu siedzieć jeszcze pół godz.:(A już tak bardzo poszałbym do domku...Ale to nic...Tu też widzę, że nic się nie dzieje..Śpicie czy jak??Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej mato co do za jedna psuje ta strone nam>>>>>>??? niezwracal na nia uwagi nawet...aja wlasnie wrocilam od mojej cici jej corka bedzie mi sypala platki kwiatow roz przedemna zgodzila sie mala fajnie ciesze sie a ze ma wtedy urodziny to pomysle nad jakims prezentem dla niej w dniu slubu niech sie mala cieszy.....a ztym cmentarzem i w podziekwoaniu to jeszcze sie zastnowie ale to jest tato mojego a nie moj...a wiecie co tak mysle zeby podziekwoania zrobic zaraz po 1 tancu bo bedzie moj dziadek i babcia moj dziadek ejst sparalizowany wiec dlugo niebedzie pewnie zje obiad i pojedzie ale podziwaiam go za to ze chce byc w kosciele za to kocham go bardzo ze zrobi to dla mnie i chce podziekwoac moim dziadkom i babciom za to ze wychowali mnie bo jak bylam mala to mieszkalam z nimi po koszu dla nich co sadzicie o tym?>?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazko myślę, że to bardzo dobry pomysł z podziękowaniami:) A co do tej co pisała wyżej, to wypowiedziała się chyba na KAżDY temat i wszędzie napisała to samo...Ludzie to są dziwni...!Pozdrawiam i miłego wieczoru zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
marta jestes jeszcze co u ciebie jak przygotowania trwaja????u mnie zostalo jeszcze obraczki ,,kosciol,,,ztych wAZniejszych rzeczy zaproszenia juz mam bo sama robilam je...wyszly ladnie atak sie zastanawiam nad tym bo niewiem nierobie duzego wesela wiec chce zaprosic moja kolezanke z pracy i szefostwo czy wypada im tylko dac zawiadomienie by tylko przyszli do kosciola co sadzicie czy wogole nic niedawac?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotowania stanęły w miejscu:(Mieliśmy w sobotę kupc obrączki ale jubiler, u którego widzieliśmy najtańsze był zamknięty:(Poza tym mamy jeszcze pół roku, więc sporo czasu:) Ja z pracy zapraszam cały dział ale tylko na ślub. Moi poprzednicy jak brali ślub tez tak robili.Najbliższych znajomych z pracy zapraszam na wesele, ale będzie ich nie duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
aha to ja tak samo chyba zrobie....z apol roku to ktorego masz??przypomnij mi???date ja 18.08 aty???/a po weselu gdzie bedziecie mieszkac??bo ja pzreprowadzam sie do mojego ale jego mamuska juz mnie kwurza a co dopiero po weselu ponoc tesciowa to nie rodzina :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 wrzesień:)My już mieszkamy razem od maja zeszłego roku.Szczerze mówiąc, to trchę Ci współczuję mieszkać z teściową.Ja bym sie na to chyba nigdy nie zgodziła....Ale to wasz wybór i szanuję go:)Zmykam spać bo pobodka o 4.00:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
a do mojego wesela zostalo tylko 5msc.i 29dni ale ten czas leci ajeszcze niedawno byl ponad rok....juz niemoge sie doczekac normalnie....kochane moje gdzie wy wszystkie ejstescie???? berta 123.. zareczona marta iwi123 zielona basia aagness kaska22 agi27 czekolada light musiq patt lena palczatka zdrowy rozsadek owieczka20 agi58 ewka26 gala tygrysica20 paulii greeny agatus diana24 aga 21.07.2007 pierzynka222 alicja.a. zakrecona86 dddddddddddd dzidzi-87 aga889 blackprincess kasiunia27 kirsiana pasadena patrzcioe ile nas tu bylo a gdzie jestecie wszystkie moje drogie czyzby przygotowania az tak szly pelna para???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
Hej dziwczynki, troszke mnie nie było , wszystko przez tą operację ale na szczescie juz po wszystkim i moge sie spokojnie zajac przygotowaniami do wesela:) jeszcze przed operacją bylismy u ksiedza , zamowilismy slub na 16 00 , niewiem czy to nie za pozno bo to pazdziernik ale mysle ze bedzie dobrze:) co do reszty to wszystko mamy zalatwione, w kwietniu zaczynają nam sie nauki przedmałzenskie, a resztą czyli zaproszeniami i zakupami zajmiemy sie w wakacje, narazie szperam w necie w poszukiwaniu wymarzonej kiecki ale narazie musze troche do niej schudnac:) a co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierzynka22 przepraszam, że zapytam ale jaką operację miałaś??Coś poważnego?? 16-ta to nie za późno na slub.My mamy 1 wrzesnia na 17-tą, więc nei martw się, nie powinno być juz ciemno o tej porze w październiku:)Macie ślub za 7 miesięcy a ksiądż już Wam powiedział kiedy macie nauki przedmałżeskie?My nie otrzymaliśmy takiej informacji:( Pozdrawiam i miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurrrrrrraaaaa
marta to byla operacja na kamienie w woreczku żółciowym, kurcze u nas w rodzinie wszyscy to juz mją wiec musilama miec i ja:( co do nauk to my je mamy w mojej parafii a slub w parafii mojego narzeczonego, nauki mozesz sobie robic kiedy i gdzie chcesz:) a u nas sa 2 terminy od kwietnia do czerwca i od wrzesnia do listopada wiec musielismy wybrac ten 1 termin, co do godz slubu to mam nadzieje ze bedzie tak jak mowisz , ciemno moze sie zrobic dopiero jak wejdziemy na sale bo wtedy jest fajna atmosferka:) Wy macie miesiac przed nami a to juz spora roznica, a co tam u Was? jak z zalatwianiem? masz juz wybrana sukienkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
sorrki ta wypowiedz wyzej to moja, nicki mi sie pomylily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienki jeszcze nie mam, nawet nie byłam buszować po sklepach:(Ale mamy już sale, kościuł, kamerzystę i fotografa:)Reszta jest jeszcze w proszku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam moje drogie pierzynka wracaj szybko do zdrowka ...ja tez od tygodnia niejem koalcji choc troszke trzeba schudnac amoj dzis specjalnie mlaskal i jadl glosbie by mi dokuczyc z jedzonkiem....ja tez niemam jeszcze sukni szperam po inetrnecie mam juz wybrana suknie ale wiecie jakto jest przy mierzeniu okaze sie ze ta wogole tobie niepasuje i zazwyczaj zmienia sie koncepcje tak to juz jest.....ja zaraz ide sac arano do dentysty wlasnie poleczylam juz wszystkie zeby i bede zakladala aparat na zeby troszke przeraza mnie fakt ze bede miala na weselu ale u fotografa powiem zeby zrobil fotomonataz ze bede bez aparatu....z moja wada zgryzu to bede nosila 2lata ponoc...a mzoe ktoras z was miala aparat ponoc pzrez pierwsze 2 msc to aldnie mozna schudnac bo nic niemozna jejsc moja kolezanka to tak schudla ze masakra to dobrze zleci mi troche...:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
u nas wyglada to tak: *sala jest na 60sosob zarezrewowana (zaliczka wplacona 500zl) *od osoby placimy 110zl za dzieci 35zl *kosciol zarezewowany na 18 sierpnia o godz 18.00 (ale jeszcz enie pewne bo jest duzo par u ans w miscie akurat na ta date) ale razcej niech tak zostanie *kamerzysta i fotograf zalatwiony(kamerzysta 800zl a foto.280zl) *zaproszenia zrobione(sama robilam wyszly mnie dokladnie ok.40.80) * zespol zalatwiony(zaliczka 300zl)a kosztuje 150ozl *nauki zrobilismy rok temu (kosztowaly co laska czyli u nas 45zl) *swiadkow mamy juz wybranych *auto mamy tez juz * wodka juz kupiona a wiec zostalo nam tylko tyle: ..garnitur dla mojego i buty ..moja suknia slubna +dodatki ..wystroj czyli :auto,wiaznak slubna,i dekoracja sali klatki to ja sama zrobie wkoncu pracuje w kwiaciarni noi zostalo nam jeszcze usc i dokumenty ..aha!!!!obraczki,,ale ztym niemay klopotu bo wybralismy proste zlote albo biale jeszcze zoabczymy tylko ze prostokatne nie takie polokragle... i to by bylo u nas....zatydzien moje przyszla szwagierka jedzie do hurtowni materialow i bede sama sobie robila kokardki dla gosci latwa sprawa i wyjdzie nam to tanio...welon tez mi bedzie szyla za psie pieniadze a ze ja chce 5m welon dlugi wiec wyjdzie to grosze bo jak mialabym kupowac w salonie to zaplacilabym chyba z aniego grubo 500zl...noi i zastanawiam sie tez nad sukienka na poprawiny sama jeszcze niewiem..i dalej myslimy co dac naszym rodzicom ....a wy juz wieie????.....o jejku ale sie rozpisalam..uuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czy niema nikogo spicie wszystkie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
nie ma nikogo aw wiec ja ide spac jutro do dentysty.... kolorowych snow.. wam zyzce moje drogie kochane kolezanki........ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
nie ma nikogo aw wiec ja ide spac jutro do dentysty.... kolorowych snow.. wam zyzce moje drogie kochane kolezanki........ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
hej! co do rodziców to raczej damy im standartowo taką ksiązke dziekczynną , fajnie wyglada i moze tam np wkleic swoje zdjecie , duzo jest ofert na allegro, rozne wzory i kolory, wejdz i zobacz, extazko pozwól ze sie wtrace, czy z zalozeniem tego aparatu nie mozesz sie wstrzymac jeszcze te pół roku? jakos chyba nie mialabym odwagi zalozyc sobie aparatu a wlasny slub no ale to Twój wybór, kurcze to Wy macie juz sporo zalatwione u nas jest tak sala zarezerwowana na 140 osób, bez zaliczki calosc 1500 razem z poprawinami zespół 4 osobowy tez razem z poprawinami 1500 - jeszcze 0 zaliczki kamerzysta i fotograf 1200 , zaliczka 300 zł kucharki i obsługa płacimy w calosci nie od osoby wiec cena jest jeszcze sprawa dogadania pani od pieczenia ciast i toru - tez jeszcze nie wiemy cos okolo 2000 resztą, czyli zaproszeniami, suknią, garniturem i obraczkamizajmiemy sie gdzies w czerwcu lub maju samochodu chyba miec nie bedziemy ale to bedzie zalezne od pogody poniewaz do kosciola i z kosciola do sali mamy 5 min piechotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
nie bo mam muszez robic te moje zabki teraz bo mam troszke namiesznae i musze zrobic to teraz ja sie tym, niepzrejmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
jest ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
pierzynka niemootworzyc strony moje zeszly mi 1.5msc ale warto gbylo robic i wyszlo mnie o wiele taniej wiesz.....aty jak chcesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
wyskakuje mi ze strona nie istnieje tego katalogu nieiwem czemu....a wiesz ju zjaka chces zmiec kolorystyke ja wybralam bialo..bordo aty???:-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
a wyjdzie ci az 2000 za pieczienie ciasta nie za duzo???ta baba bierze???a tort jaki??? 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
pierzynka jestes?/❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czekam na ciebie...............:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×