Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość pierzynka222
hej ja tez juz jestem mam ostatnio strasznie duzo zajec i egzaminow wiec nie mialam czasu wpaść, tak wogóle to jutro przyjezdzają do nas po raz pierwszy moi przysli tesciowie wiec przygotowania pelna parą no i maly stresik, no ale coz pierwszy raz musi w koncu byc:) alicja jak to 7-8 par druzek bo nie zrozumilam??chodzi ci o swiadkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
pierzynka ja juz to przeszlam...wlasnie bylam dzisiaj u fotografa i kamerzysty..kamerzytsa bierze 800zl..wiecie ze u nas w miescie juz niema miejsca akurat na ten dzioen co ja mam slub..przerazilam sie..ale znalazlam....wponiedzialek ide dac 50zl zaliczki ...afotograf biezre ze sesje zdjeciowa 280zl wybralam plener...juz mam pomysly nawte na jakie maja byc agdyby pogoda niedopisala to pow mi ta babka ze mozemy zerzygnowac i przelozyc dajmy na inny dzien albo zrezygnowac z pleneru na rzecz studia mi sie niepodobaja osobiscie w studiu zdjecia niechce urazac kogos gustu ale dla mnie sa oklepane wkolko te same tylko zmieniaja tapety z tylu...bezsensu ale kwestia gustu...powiedzcie mi czy na kazde brac umowe i na fotografa i na kamerzyste??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej wam...co slychac...dalej niema nikogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Naklikalam cala strone i mi sie skasowala.Jestem jestem Extazko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
zareczona hej jestem ..tak sobie czytam wszystkie wypowiedzi...siedze pije kawe i zastanwaim sie nad mieszkaniem u niego....mojego wczoraj pojechalam do niego zaraz po pracy niedosxc ze bylam w pracy od 6rano do 15 mialam taki zapieprz ze mialam dosc wszystkiego przyjechalam do niego zjadlam obaid i chcioalam poprostu polozyc sie choc na pol godzinki i odpoczac to zjechala sie jego rodzinka i musialam sie usmiechac i udawac ze jak jest fajjjnie......nieprzeszkadzalo mi to ale pozniej wukrzalo mnie to pomalu oni miezkaja na wsi i niemaj sklepow i siostra jego fajna babka rzucila haslo ze jedzie do realu na zakupy to juz wszyscy jada pow mojemu chcesz jedz nietrzymam cie..o ze wszysscy jada to nieznbaczy ze ja mAM TEZ JECHAC MARKETY MAM NA CODZIEN..OD KOLORU DO WYBORU.....A TESCIOWA UBIERALA SIE JAGBY NIEIWEM JECHALA NA BAL...I TAKA GUPIA RZECZ NIEJECHANIA ZACZELA SIE KLOTNIOM ...DOBRA PRZYJECHALI Z TEGO MARKETU WSZYSCY KUPILI WODKE I MOWIA ZE ROBIA POPRAWINY SYLWESTRA OK FAJNIE...GDY WSZYSCY WSZYSTKO PRZYGOTOWALI DOS TOLU JEDZONKO TO WPAROWALI DO POKOJU MOJEGO APOSPRZTALAM MUY BO MIAL TAKI BALAGAN JAK KAZDY FACET CHYBA I JZU BALAGAN POROZLEWANE...DOBRA PRZESZLO MI...NALALAM SOBIE DRINKA MALEGO NIEZEBY SIE NAPIC TYLKO NA HUMOR PO CIEZKIM DNIU ...I TAKS IEDZE PRZY TYM STOLE I WIDZE JAK SOBIE CO NAKLADFAM DO JEDZENIA TO SIE GAPILA NA MNIE TESCIOWA NA MNIE I LICZYLA LZYKI WIDZIALAM JEJ WZROK SKONCZYL MI SIE DRINK MUJ SIE PYTA CHCESZ DRUGIEGO POW ZE TAK ATA JAK SIE POPATZRYLA NA MNIE POMYSLALM PEWNIE SE MYSLI LADNA PIACZKA WYPILAMTEGO DRINKA I KLAMALAM ZE BOLI MNIE GLOWA ZE JUZ NIECHCE WIECEJ WSZYSCY PRAWIE SIE PONAPIJALI MOJ TEZ OCZYWISCIE MUSIALAM POSPRZTAAC TO BO TESCIOWA OCZYWISCIE NAGLA ROZBOLAL JA PECHERZ ...TAKIE MIALAM NERWY ATU JESZCZE TEN PRZYSZEDL I GADA MI PIERDOLY .. WKONCU MOWIE DO NIEGO ZEBYS PRZYJECHAL DO MNIE W TYGODNIU BO CZEBA ZAREZERWOWAC KAMERZYTE I FOTOGRAFA BO MAMY ZAKLEPANY TERMIN ALE CZEBA ZAPLACIC BO JAK NIE TO PRZEPADNIE NAM REZERWACJA ATEN DO MNIE POW ..WIESZ CO SKONCZ GADAC O TYM SLUBIE TAK SZCZERZE GOWNO MNIE TO OBCHODZI....NAWET NIEIWECIE JAK SIE POCZULAM POSPRZTAALAM NIEPOZEGNALAM SIE Z NIM TYLKO POSIEDZIALAM JESZCZE Z TESCIOWA ZEBY NIEWYSZLO GUPIO NA NIEGO NIEZWRACALA UWAGI WSIADLAM W AUTO I POJECHJALAM A TESCIOWA CHYBA MUSIALA MU COS POW.I WYDZWANIAL CALA DROGA JAK JECHALAM NIEMIALAM Z NIM OCHOTY GADAC...WYLONCZYLAM KOM.....DZISIJA ZADZWONIL BO MAMUSIA MU KAZALA I PYTA SIE CO SIE STALO BO ON NIC NIEPAMIETA POW MU WSZYSTKO TEN PRZEPRASZA ALE BYLA SUROWA I SIE POZEGNALAM Z NIM...MAM DOSC CZASAMI.... I POMYSLCE SOBIE JA MAM TAM MIESZKAC Z TESCIOWA ONI MAJA DOM GDZIE KIEDYS MIESZKALY DWIE RODZINY A TERAZ MIESZKAJA NA 1 POLOWIE A TA 2 JEST PUSTA TYLKO STOJA MEBLE MOWIE MU TYLE RAZY ZEBY ROBIL TA POLOWE DLA NIEJ BO JA NIEMAM ZAMIARU Z NIA TU BYC NA JEDNEJ KUCHNI ta kobieta pomalu mnie wkurza traktuje mnie czasai jak zwykla smarkule sprawia wrazenie milej madrej kobiety starszej ale gwozdz czasami taki wbije ze sie przestaje jej lubic prawi mi kazania co mam robic i pomyslce sobie mam znia byc tam na jednej kuchni i co czasami przyjedzie ropdzina znajomi to ja bede musila stac na bacznosc i robic to co chca oni i bede tak wszedzie chodzic i zagladac mam prawo czasami byc zmeczona ...opowiedzialam mojej mamie wszystko pow ze mam gonic by jej robil tamta polowe bo ja znia zwaruje,,,co sadzicie o tym wszyscsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
hej dziewuszki, co sie nikt nie odzywa???????? ja juz jestem po wizycie tesciow, wlasnie odjechali:) bylo super to sa naprawde wspaniali ludzie, extazo no kurcze chyba Ci nie bedzie lekko z ta tesciową , moze pomyslcie o tym zeby zamieszkac oddzielnie? bo z tego co mowisz predzekj czy pozniej chyba sie i tak wynieisecie bo nie wytrzymasz psychicznie, no i jeszcze goesza sprawa z narzeczonym , podwójna trudnosc ale s=zycze szczescia moze sie jakos wszystko ułozy, aha i ja bym sie mocno zastanowila nad zachowaniem narezczonego, skoro on juz przed slubem mówi takie rzeczy to nieiwemco bedzie po.. ale kazdy ma swoje zle i dobre strony a skoro go wybralas na meza tzn ze jest dobrym czlowiekiem, co u Was jak przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
halo dziewczynki????? co slychac??? czyzby topic umierał?:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
ratunku mam nadzieje ze wy mi pomorzecie msze znalezc firme ktora wypozycza pokrowce na krzesla moze wy cos slyszalyscie a chodzi mi o okolice wroclawia bo jest topik na ten temat ale dziewczyny z warszawy.licze na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja.A.
extaza tak mi przykro :( Biedna, musisz znosic tesciowa...ja sobie jakos nie wyobrazam zebym mogla mieszkac pod jednym dachem z moja tesciowa czy z moimi rodzicami... Jeszcze nie bylo slubu a ona cie juz denerwuje. Ja ci radze nie wprowadzac sie do niej nawet jakby to mialo byc choc na krotka chwilke bo bedzie ci sie coraz ciezej wyprowadzic. Wciagniesz sie w to mieszkanie razem, oni sie przyzwyczaja i bede pozniej problemy jakbyscie sie chcieli wyprowadzic. Pierzynka - ja nie wiem jak jest w Polce na weselu bo nigdy nie bylam bo bylam zbyt mala :( Mieszkam zagranica i tu jest taki zwyczaj ze oprocz swiadkow (pierwsza para) sa jeszcze inne pary druzbow. Tak wiec my bedziemy miec 8 zwyklych par - sami przyjaciele i czesc rodziny + pare swiadkow - moja siostra i najlepszy przyjaciel mojego meza. Nie wiem czy w macie taki sam zwyczaj bo jakos nigdy nie rozmawialam z nikim na ten temat. Przygotowania do slubu pelna para. Wczoraj uzgodnilismy troche szczegolow zwiazanych ze slubem i teraz musimy sie spodkac z rodzicami zeby ich troche w to wszystko zaangarzowac bo moj maz powiedzial ze jego rodzice czuja sie troche tacy niepotrzebni bo my szystko planujemy sami... Dobra ja spadam bo dzis pierwszy dzien szkoly - ostatni semestr i koniec szkoly :) Bede pania Inzynier juz w Maju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej wam...wlasnie wrocilam z urlopu od mojej babci odpoczelam sobie i zastanwailkam sie wiele nad tym jak tak bedzie dalej..pogodzilismy sie z moim a moja tesciowa wredna baba sie skapla ze mysmy sie poklocili i zadzwonila do swoich dwoch corek i pow ze mysmy sie poklocili a te do mnie wydzwanialy bezsensu i ja mam z nia mieszkac na jednej kuchni zwariuje predzej....ona mnie tak wkur....ze szkoda gadac...bylismy wczoraj zmoim zarezerwowac kamerzyste i fotografa zaplacilismy po 100zl za kamerzyte placimy 800zl a za fotografa 280zl w plenerze i mamy sie zglosic 3 tyg przed weselem i uzgodnic co i jak ..wiec nam zostalo jeszcze obraczki kosciol usc noi ubrania adekoracje to ja sie sama zajmuje...a jak u was????a ja w sobote ide na wesele do mojej kolezanki kupilam jej pikeny zestaw sztuccow wiele tam lyzke i innych rzezy bedzie zadowolona ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
pierzynka 222 i jak bylo na tym spotkaniu????ja juz to przerobilam.....spotkanie ...tez bylo spoko...ale widzisz sama czas pokazuje rogi..... ddddddd ja jestem blisko z lubina ale nieiwem gdzie sa takie firmy sa wypozyczaja ale orientuje sie ze w lubinie jest firma ok dekoratorska musialabys wejsc na goggle i wpisac ok ...napoewno sie ukaze... alicja ato gratuluje tytulu ktory wnet bedziesz miala..tez bym chciala tak wlasnie sie zapisuje teraz w lutym do szkoly policelanej bo na studia niemam co mazyc bo mam problemy zdrowotne noi w ciagu roku musze miec dziecko bo pozniej moge ich wogole niemiec wiec ost mam tyle stresow ze normalnie szkoda gadac..... adziewczynki moje kochANE ILE BEDZIECIE W ZWIAZKU JAK WEZMIECIE SLUB MY 3 LATA... A WY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddd
my 4 ale znamy sie od piaskownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja.A.
My zareczylismy sie po 5 latach, slub cywilny wzielismy 9 miesiecy po zareczynach a koscielny bedzie 18 miesiecy po, czyli 6.5 lad od kad jestesmy razem :) extaza - przykro mi z powodu twoich problemow zdrowotnych :( Moja mama tez tak miala i musieli moja siostre szybko z tata robic i jeszcze nie chciala im sie udac... Ale pozniej sie wszystko poprawilo i po 3 latach urodzilam sie ja :) a operacje miala pare lat pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja.A.
My zareczylismy sie po 5 latach, slub cywilny wzielismy 9 miesiecy po zareczynach a koscielny bedzie 18 miesiecy po, czyli 6.5 lad od kad jestesmy razem :) extaza - przykro mi z powodu twoich problemow zdrowotnych :( Moja mama tez tak miala i musieli moja siostre szybko z tata robic i jeszcze nie chciala im sie udac... Ale pozniej sie wszystko poprawilo i po 3 latach urodzilam sie ja :) a operacje miala pare lat pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja.A.
My zareczylismy sie po 5 latach, slub cywilny wzielismy 9 miesiecy po zareczynach a koscielny bedzie 18 miesiecy po, czyli 6.5 lad od kad jestesmy razem :) extaza - przykro mi z powodu twoich problemow zdrowotnych :( Moja mama tez tak miala i musieli moja siostre szybko z tata robic i jeszcze nie chciala im sie udac... Ale pozniej sie wszystko poprawilo i po 3 latach urodzilam sie ja :) a operacje miala pare lat pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja.A.
My zareczylismy sie po 5 latach, slub cywilny wzielismy 9 miesiecy po zareczynach a koscielny bedzie 18 miesiecy po, czyli 6.5 lad od kad jestesmy razem :) extaza - przykro mi z powodu twoich problemow zdrowotnych :( Moja mama tez tak miala i musieli moja siostre szybko z tata robic i jeszcze nie chciala im sie udac... Ale pozniej sie wszystko poprawilo i po 3 latach urodzilam sie ja :) a operacje miala pare lat pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
no jestem..czesc wam moje drogie ..co tu taka cisza???wlasnie jade zaraz do lubina chce sie zapisac do szkoly jest nabor zimowy i zastanawiam sie nad kierunkiem bhp albo administracja....??co sadzicie??/ a popoludniu jade do ginekologa z wynikami i zobaczymy co mi powie???a najgorsze jest to ze mam ani nie chudnac ani tyc bo musi zobnaczyc moje wahania hormonalne no coz zdrowie jest wazniejsze :-))...macie juz swiadkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
...dalje nie ma nikogo:-(((( wlasnie sobie zrobilam kawe i tak przegladam internet ..wpadlam na swietny pomysl noi troche podpatrzylam..jak bede goscie siedziec przy stolach to przy kazdym stole bedzie maly woreczek z atlasowego materialu przewiazane wstazka materialowa a w srodku 3 migdaly w cuykrze fajny taki maly podarunek...cp sadzicie o tym>???wlasnie koncze obiad i o 15 jade do tego lekarza jestem ciekawa co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
i dalje niema nikogo...tak aptzre nasze daty to: extaza 18.0-8.2007 aagness 21.07.2007 iwi123 21.07.2007 kaska22 18.08.2007 berta1234 07.07.07 magiczna data chyba??:-))) lui 05.05.2007 musiq 02.06.2007 perfectdrug 07.07.07 ania ************ 30.06.2007 agii27 02.06.2007 anusiek 21.04.2007 zegarynka82 02.06.2007 piotr24 07.07.2007 czekoladka_light 26.05.2007 zareczona ..08.2007 tak sie zastanawiam gdzie te reszte osob ktore odwiedzily to foirum bo tu taka cisza a agdzie nasza kolezanka berta 1234?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 21.07.2007
zapomniałas o mnie... wchodze na ten topik co drugi dzien,czytam wszystko i nawet kilka razy sie wpisałam ale jakos praktycznie nikt nie odpowiadał,a moze to ja nie mialam nic ciekawego do powiedzenia. teraz poprzestałam na czytaniu. Mimo wszystko pozdrawiam wszystkie dziewczyny z topiku :) i zycze Wam zeby wasze sluby były naprawde wymarzone, albo nawet takie jakich nawet w wyobrazni sie nie spodziewałyscie :) obmy i mój tez tak zapamietała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
aga 21 hej sorry ale moze cie nie zauwazylam co u ciebie slychac???jak przygotowania do slubu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
noi i moje drogie wrocilam od lekarza i przepisal mi tabletki hormony mam je brac przez 4 msc.do maja potem kontrol i czerwiec do sierpnia mam sie starac o malego brzdzaca a bo poznije moge miec problemy z dzieckime zajsciem w ciaze..wiec wymyslilam sobie ze w noc poslubna a noc mamy w hotelu gratis za to ze mamy przyjecie i nich ebdziemy sie kochac bez zadnego zabezpieczenia i bedziemy sies tarac o dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
czesc wam....wlasnie ide zaraz do pracy po urlopie tak mi sie niechce bo troche gupio wyszlo ze dzisija ajutro znowu mam wolne..bo ide na wesele do kolezanki ..bede jej dzisiaj robic wiazneke slubna..ajutro bede sie bawic ..co sie z wami dzieje..czyzby topik umieral :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
hej ja wlasnie tez bede sie zbierac do pracy a tak mi sie nie chce ze szok narazie siedze przy kompie ciagle gdzies grzebie i staram sie znalezc jakies utworki dla kamerzysty bo nie chcielismy miec tych co tam byly to znaczy mój miły nie chciał a ja musze szukac innych i żeby mu sie jeszcze podobało chyba oszaleje !!!!! ale z tego co poczytalam to on nie jest jedyny z tym podejściem tylko strasznie mnie denerwuje,no coż uciekam do pracy wroce o połnocy to zobacze do was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja.A.
Witam :) Ja wpadam tez tak co dwa-trzy dni. Extaza - trzymaj sie dzielnie. Wasza noc poslubna bedzie taka prawdziwa noca poslubna bo bedziecie sie starac o dzidziusia :) Wszystko jakos dobrze bedzie. Dziewczyny to co z tymi kwiatami? Ktos kiedys podal strone ale nie dzialala :( Ja musze wymyslec jaki bukiet bede miala bo same bedziemy robic. Prosze, dajcie jakies linki do fajnych stronek jak macie. dddd- co do muzyki my mamy DJ i tez musimy mu dac liste piosenek ktore chcemy zeby zagral. Kamerzyscie podklad razem wybierzemy dopiero po weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddd
alicia wy macie pwnie czas a my tydzien po weselu wracamy do yorku wiec chcemy jak najszybciej wszystko zalatwic w maju bo tez akurat bedziem w polsce na komuni mojego mlodszego brata tak sie jakos porobilo ze u mnie w domu to i wesele i komunia i mama biedna twierdzi ze na zawal zejdzie i nie wie czy sie cieszyc czy plakac extazko nie martw sie napewno wszyystko sie ulozy co prawda to ni wiem co ci doega ale na pocieszenie dodam ze moi rodzice tez sie o mnie dlogo starali (a wted medycyna to bylo zacoanie kompletne), a po 15- stu latach zdzialal sie moj brat gdzie juz przestali myslec o drugim dziecku. zycie czasem bardzo pozytywnie zaskakuje wiec trzymaj sie cielo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
czec wam zareczona dzieki za ten link ale wlasnie on mi w niczym nie pomoze bo ja wogole niemam okresu i musze miec wywolywane tabletkami juz na tym punkcie mam juz opsesja..co do bukietow ktos sie pytal ...po wekendzie postaram sie czegos poszukac i rzuce wam ten link.....ok cierpliwosci...wstalam skoro swit i ide jeszcze do sklepu apotem musze sie zrobic na bostwo bo wkoncu ide na 15 na wesele....do mojej przyjaciolki tez biedna w ciazy 6msc ledwo co chodzi ma zagrozona ciaze wspoczuje jej...bedzie penwie siedziec../...no ale coz musi ....ja tez mam kamerzyste i mysle zeby podklad muzyczny miec ten co bede miala na 1 TANCU....JESZCZE ZOBACZE MY ZE SWOIM JESTESMY UMOWIENI DOPIERO 2 TYGODNIE PRZED WSZYSTKO UTALIC....MYSLALYSCIE KIEDY WYSYLAC ZAPROSZENIA BO JA CHYBA BEDE MUSIALA 3 M,SC PRZED WIEC JESLI MAM W SIEPRNIU TO TAK W POLOWE MAJA BO MUSZE BYC MSC PRZED SLUBEM W RETSAURACJI I POWIEDZIEC OSTATECZNA LISTE GOSCI...A WY KIEDY???MILO BEDZIE MI SIE ROZNOSIC TE ZAPROSZENIA BO SKORO JE SAMA ROBILAM A WY COS POSTARALYSCIE SIE W TEJ SPRAWIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
ALICJA A DZIEKI ZA POCIUESZNEI JETSES KOCHANA :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej wam wlasnie niedawno co wstalam a za 2 godz ide na poprawiny...do mojeje przyjaciolki..jak jutro wstane to opowiem wam wszystko jak bylo i mam kilka wskazowek ktore naprawde pomoga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×