Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość extaza
a wlasnie dzownilam do mojego do domu i odebrala tesciowa przyszla...co za wredna baba..byla taka niemila a z gadki wyczulam ze chce bym jak najszybciej skonczyla z nia gadac...ma swoje humorki ktorych ja napewno niebdee tolerowac ale ja juz taka jestem ze zaraz sie przejmuje...i ja mam z nia mieszkac i jak naszybcije mowie mojemu zebysmy szli na swoje bo ja z nia nerwowo niewytrzymam.,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga889
niemartw sie bedzie dobrze.... ja dopiero w kwietniu albo maju bo dopiero przyjedziemy do polski.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
aga889 a skad ty jestes???a na codzien czym sie zajmujesz???aile masz lat??ja mam 21 ale wmaju skoncze 22 wiec juz chyba22 :-)))ajak sie poznalisciue ze swoim???opowiesz mi>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga889
ja mam 23 tez z maja jestem:) obecnie mieszkam z mezem w niemczech.... bo we wrzesniu wzielismy cywilny..... a wpolsce to woj opolskie. a ty skad jestes i z ktorego maja?:) acha poznalismy sie przez mojej kolezanki siostre.... mojej kolezanki szwagier to brat mojego meza.... a wy jak sie poznaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
aga889 jestem z 15 maja czyli na zoske sie urodzilam a ty??wiec my to byczki:-))a byki sa uparte...mysmy sie poznali na dyskotece poczatki byly smieszne..pamietam ze on sie przysiadl do mojego stolika z kolegami aja bylam z ta koleznaka co teraz bylam jej weselu i pocztaku niezwracalaismy na siebie uwagi dopiero potem..zaproponowal mi drinka aja pow ze niechce ze mnie stac..i nic niehce apozniej zaproponowal bym sie napila jego bo go polecam aja pow.ze nie bo pewnie tam jest tabletka gwaltu...heheh pamietam ze tak sie popatrzyl na mnie no apozniej tanczylismy reszte dyskoteki ..apoetem sms i tak sie zaczelo i tak jestesmy ze soba 2.5lata zlecialo szybko...a ja jestem z dolnego slaska on tez a dzieli nas 13km ..wiec jak jest cieplo to jezdzimy rowerami do siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga889
nie ja sie zalapalam na blizniaki...:) jestem 22! A nas dzielilo 830 kilometrow! i wytrwalismy tak ponad 4 lata.... a tez poczatki byly smieszne:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
mykam lulu....dobranoc wszystkim.......karaluchy pod poduchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Extazko! A tak z ciekawosci.To dokladnie z jakiej miejscowosci jestes?Bo ja tez ze Slaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
To znaczy ogolnie to z Opolskiego,ale u nas sie tak mowi, ze slazara jestem? Aga a Ty skad jestes?Jeszcze sie okaze, ze sie znamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
hej dziewczynki , troszke mnie nie bylo ale to przez ta cholerną sesję, na szczescie jeszcze tylko albo az 2 egzaminy i po klopocie, u nas przygotowania stanely w miejscu, narazie tylko ogladamy , mielismy kupic zaproszenia ostatnio bo byly sliczne i naprawde tranie na alllegro ale stwierdzilismy ze jeszcze jest czas, wiemy juz tez jakie bedziemy mieli obraczki ale kupimy je tez ze 2, 3 miechy przed slubem bo zamierzam schudnąc, extaza mamy ten sam rozmiar:) caly czas szukam sukienki na necie ale ciagle mi cos nie pasuje , cos czuje ze ciezko ze mną bedzie..aha i zdecydowalam ze bede miec malutki diademik bo strasznie mi sie podoba i bukiet z rózowych i fioletowych kwiatków chociaz to jeszcze 8, 5 miesiaca to moze sie wszystko zmienic, a co u Was? extazo ja ci wspolczuje z ta tesciowa naprawde, ja moją bedemiala z daleka chociaz jest naprawde bardzo fajna , traktujemy sie jak kumpelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hje wam...laski wczoraj mnie niebylo bo niemialam czasu wkoncu doszlismy do generalnych porzadkow po remoncie.. a wczoraj bylam u moejego i rozmawialismy szczeze i doszlismy do wniosku ze iudziemy na swoje..czyli na druga strone domu u niego i na pocztku bedziemy zyli skromnie...a z czasem bedziemy sobie urzadzac.na 1 miejscu jest kuchnia tam nic niema kompeltnie zero..wiec same widzicie....jak bylam wczoraj zrobilismy sobie sos pieczarkowy to juz przyszla jego mamuska i patrzyla mi sie na rece i pow ..apo co ty sciagasz ta skore z grzybow ja kroje takie w calosci normalnie juz mialam jej cos pow.ale sie ugryzlam w jezyk///to taka dwulicowa baba.....na sama mysl mnie juz skreca.... zareczona jestem z dolnego slasku...z polkowic...... pierzynka mi sie za kadym razem wydaje ze w kazdej sukinece bede wygladac strasznie..nieiwem tak juz mam niskosamoocene ...ale razcej wybiore fason wksztalcie litery a prosta i skromna.... laski myslalyscie juz nad wyborem obraczek wczoraj wzielam album z obraczkami i ogladalismy raczej decyduje sie nad zwykla klasyczna ale gruba i prostokatna...bo z tego co zauwazylam to te ktore sa mieszane z bialym zlotem albo srebrem to z czasem w ciagu 2 lat bialy nachodzi na zloty wiem bo moja kuzynka ma i teraz zaluje ze niewziela normalnej...takie ejst moje zdanie a wy jak sadzicie o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
tak my tez juz wybralismy ze bedziemy mieli tradyzyjne obraczki z zoltego zlota, najchetniej 4 lub 5 mm to te mieszane po 1 nam sie nie podobają a po 2 strasznie sie scierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Mala rada mam obraczke 4mm, calkiem prosta, z zoltego zlota.Byla swiecaca przez 1 dzien.Rysuje sie bardzo.Po tygodniu kolezanka mnie sie zapytala czy kupilam juz uzywana?A znowu o tych matowych tez sie nasluchalismy, ze sie scieraja i potem mozna znowu zmatowic, ale za kazdym razem traci sie na grubosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
dzieki wam za rade ,,,macie racje z tymi ze sie scieraja ,,,u was tez tak zimno???bo u nas fatalnie bylam w sklepie jak mi nozki zmarzly brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
wpadlam na chwilke niema nikogo???hallloooo..jeszcze bede troszke aponiej ide spac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
..czesc wam...:-))w ten mrozny poranek czyzbym byla 1 w tym dniu...niedwano co wstalam wiem powinnam sie wstydzic no ale to jest jedyny dzien w ktorym moge sie wyspac..wczoraj walczylismy z mama w kuchni do 1 w nocy by pomalowac sciany dzisiaj na wieczor kladziemy ost warstwe..troszke pogadalismy o weselu i o mojej tesciowej tez jest zdania bym poszla na swoje ajej mam sie niedac i tyle,,,awy moje drogie gdzie jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
soryy nie wchodzi lepiej wejdzcie na strone http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=29&cmd=show_col i te wszystkie ktore sa wksztalcie litery a np.na stronie 6 od gory ta pani co ma storczyki rozowe podoba mi sie ..potem strone 3 tez 6 co stoi modelka a za nia plotek tez jest ladna..potem strone 5 przedostatnia modelka trzyma rece na szafce tez jest niezla..cos na wzor tego zeby ramiona byly zakryte koronka labo ewentualnie bolerko....co sadzicie o tych sukniach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
a teraz chce wam sie pochwalic jakie wybralismy obraczki albo wezmiemy biale zloto albo tradycyjne...na wzor tych strona http://www.wec.com.pl/category.php/1,20/Biale-zloto.html te ktore maja symbol l-38 albo l-37 to jesli chodzi o biale zloto ajelsi chodzi o tardycyjne to muscie wejsc na tradycyjen i zaraz sie wam ukaze Lazur l-38 albo l-36 co sadzicie otych??a propo jesli moz ektos wie czy baile zloto sie sciera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Extaza.My mamy tez na wzor ze strony www.wec.com tyle ze z zoltego zlota tradycyjne - numer R410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
zareczona hej...ladne.. aty co sadzisz o naszych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
zareczona jestes?????? a gdzie restza lasek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddd
extazko ładne obraczki my tez o nich myslelismy do czasu az zobaczylam te modele L-21, L-5, L-6 po prostu sie w nicg zakochałam tylko musze przekonac mojego skarba bo on raczej stawia na tradycyjne zlote ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
oooo czesc dddd widzialas suknie moze...ktore pokazalam??co ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
jak wam mija laski niedziele bo mi jak narazie na leniuchowaniu a pozniej ide do mojej swiadkowej zamowic u niej kosmetyki i omowimy kilka rzeczy zwiazane z weselem....a wy juz wybralisvie swoje swiadkowe u mnie miala byc moja kuzynka ale mi odmowila zrobilo mi sie przykro areszta moja kolezanek juz wyszlA ZA AMZ ALBO MAJA JUZ DZIECI ALBO MIESZKAJA DALEKO I WKONCU WYBRALAM MOJA OST KOLEZANKE PANNA GDY JEJ POW CZY CHCE ZOSTAC STRASZNIE SIE UCIESZYLA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddd
własnie sobie obejrzałam te wszystkie sukienki i jedna jest rewelacyjna to ta na str.3 gdzie za modelka jest plotek jest świetna gdyby moja sukienka sie nie szyla to kto wie ..... naprawde ta wpadła mi w oko. my za swiatków wzielismy rodzenstwo czyli mojego brata i siostre P. chyba sie ucieszyli w każdym razie to co moga to pomagaja a nawet wiecej bo czesciej inicjatywa od nich wychodzi.np. swiatkowa chyba bardziej przezywała wybór mojej sukienki niż ja codziennie zasypywala mnie zdjeciami itd. w koncu poszłysmy połazic po salonach i ona praktycznie sterroryzowala ekspedientki razem z moja mama oczywiscie wiec moge byc pewna ze sukienka jest idealna bo wybierana pod ich krytycznym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierzynka222
Hej dziewczynki a u mnie caly cza sesja sesja sesja.... jeszcze 2 najgorsze egzaminy i sie chyba upije, co do obraczek to tez nam sie podobaja tej firmy co Wam tylko tradycyjne z zoltego zlota 5mm i chyba takie bedziemy mieli a co do sukienki to na tej str co ty extazko strona 3 rząd 3 po lewej stronie, niewiem czy nie za duzo tych cekinków ale ja lubie, ciekawe jakby to sie prezentowalo na mojej figurze, no ale na to mam jeszcze czas, gdzies wczerwcu zaczne odwiedzac salony, co sadzicie o tej sukience która wybralam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Ja tam nadal pozostaje przy sukniach firmy Agnes.Problem w tym, ze za duzo mi sie podoba.Sama na pewno nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciczek
Hej dziewczyny jest moze ktos z kielc? bo poszukuje kursu przedmałżeńskiego gdzie mozna robic go ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja.A.
Hej dziewczyny :) My tez bylismy przez ten weekend ogladac obraczki i wybralismy z bialego zlota. Ja chce miec na 4 mm a moj maz bedzie mial ablo 4 albo 6. Biale zloto matowe z paseczkiem blyszczacym przez srodek - nawet ladne. Wybralam taka zeby mi pasowala do piersionka zareczynowego bo dalej chce go nosic i tak prawie z ta obraczka bedzie tak ladnie pasowal. Nauki przedmaluznenskie musimy zaliczyc w nastepnym miesiacu. Znalezlismy miejsce gdzie robia doscyc tanio tylko w pierwsza niedziele miesiaca wiec musimy czekac na marzec bo luty juz mamy zajety. Dobra ja spadam do nauki bo ttroche sie rozleniwilam przez ten weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×