Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extaza218

jak u was przygotowania trwaja do wesela 2007

Polecane posty

Gość extaza
czesc wam wlasnie niedawno wrocilam od moejgo i tesciowej wiecie co ..pow mi tak mi doejebala ze to co mi pow utwilo mi glowie...siedzielismy przy stole i mojego siostra pow ze ja mam taki charakter ze sie niedam i ze jestem uparta aty wszystko bylo gadane w zartach aona tesciowa cos takiego -no ty to jetses fest baba to na pewno mi sie niedasz ....a poziej jak ogladalismy katalog z sukniami slubnymi to pokazal jedna ze podoba mi sie suknia ta na tej modelce anie ze na mnie a ona ta kochana tobie niepasuje jestes za tega...jak mi to pow tak mi sie przykro zrobilo ze caly czas mi to tkwi w glowie..to ze jestem przy kosci i mam dorodne piersi to nie ze odrazu gruba sa grubsze i tezsze..to ze biore tabletki to juz niemoja wina ze niemoge schudnac nawte nieiwcei jakbardzo bym chciala miec rozmiar 38 36 a nie 42 czy 44 ...az mi lezki poleialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
tu nie ma nikogo dzis????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
jak niema nikogo to ide sobie spac......:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej wam niema nikogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
wiec ja sie klade spac jest mi smutno ze niema nikogo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
czesc wam....niewiem czy wogole dzis ktos tu zagladnie ..wlasnie robie sobie powoli mala liste co do zakupow na gieldzie typu balony kokardki tablice itp.wyjdzie mnie to tanio niz mam komus zarobic...jesli jst ktos z wroclawia tutaj to polecam jechac na gilede do wrocka na karmelowa....ale cza wczesnie wstac 4rano ...ale cio sie nierobi dla wesela...zastanawiam sie na pojsciem do kosciola by zarezerwowac sobie date i godz bym juz wiodeziala co i kiedy.... ost w sobote stroilammkosciol i co sie nasluchalam od tej dziewczyny co wychodzial za amz w sobote to mi wlosy debem stanely...koscielny zawolal od niej za samo otwracie kosciola by mogla policzyc lawki itd..50zl...za to ze mysmy z kwiaciarni przyjechali tez 50zl a ta glupia dala to jest jego zasrany obowiazek....oragniscie 100zl..,a ksiadz gd dawali na msze juz an wsele mowila ze dala 300zl..a on im pow..ze ministrantom tez trzeba dac...to jest chore ludzie nauczyli i teraz tak maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
jak to opowiedzialam mojemu to pow ze ten koscielny te 50zl zobaczy w snie.....aha jeszcze dochodza zapowiedzi po 100zl dla kazdej osoby...aby tylko sie dorobic.... .....Nie istnieje droga na skroty do miejsca do ktorego dojsc warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
no to dobranoc sama dla siebie...neiwiem kiedy sie teraz pojawie bo widze ze chyba niema sensu dalej tego ciagnac...paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIRSIANA
hej extaza faktycznie coś tu ostatnio bardzo cicho:( mnie nie było bo w niedziele się trochę posprzeczałąm z moim a wczoraj się godziliśmy :) i jest juz ok. miłego dnia wszystki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka..
czesc marta choc ty jedna mnie jeszcze pocieszasz>>>jak u ciebie leci???bo u mnie spoko jutro idziemy wlasnie do kosciola zarezerwowac sobie date i godz bysmy wiedzileli juz co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddd
cześć teraz to mi tesciowa krew psuje. otóż była z moją mamą ogladac sale i zrobic ogólny wywiad i oświadczyła że my to niepotrzebnie robimy to wesele bo tyle pieniedzy itd. a jak wszystko było w planach to sie tak oferowali ze we wszystkim pomogą ze alkochol, auto, i napoje to oni kupuja a tu sie teraz burzy ze jej to wszystko jedno co i jek bedzie że 100 zł od osoby to dużo (w tym jest jedzonko sala owoce soki napoja dekoracja ) w karzdym badż razie to płacimy my im został tylko alkochol ale i ztego chyba nic nie będzie ...... nie wiem po co sie oferowali z ta pomoca bo tylko zamieszania narobili oj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!dddddddddddddd Mam wrażenie, że zamiast tego \"oj\" na końcu chciałać napisąc coś innego...:) Ja salę, księdza, fotografa i kamezrystę już mam:)WSzyscy zaufani, sala znana jak wlaśna kieszeń a ślub 1 września:) Co do teściowych to z tego co czytam, co wy piszecie, to ja chyba nie mam tak źle..Co prawda wysyła sms-y do mojego P coś w stylu \"P załuż dziś rastopy bo jest bardzo zimno.Całuje mama\", albo coś w stylu \"P czy jesteś dziś w szkole?Tylko proszę nie kłam.Całuje mama\", albo \"P czy ty masz pracę?Tylko proszę nie kłam.mama\"Kuźwa!!!Tak jakby on ja a każdym kroku okłamywał|!A tak w cale nie jest!I choć zawsze śmiejemy się z tych sms-ów to czasami doprowadzają mnie do złości.Mam nadziję, że nei będę musiała słuchać tego typu sms-ów po ślubie...A już wogóle mi ręce opadły, jak przy zaręczyanch, przy obiedzie, przy całej mojej rodzinie ONA wypaliła \"Marta ty się jeszcze zastanół, żebyś później nie żałowała!Ale pewna jesteś tego, że chcesz być z P??\"Nogi mi się ugięły!Ale ona tak ma i wiem, że ja jej nie mzinię:(Więc obawiam się moje drogie, że musimy z nimi żyć, takimi jakie one są:(Pozdrawiam i miłego dznia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
czesc wam moje kochane kolezanki..wkasnie wrocilam z miom z kosciola bylismy zarezerwowac sobie date i godz..a wiec 18sierpnia o godz 18.00 nawet niewiedzaialm ze wtym roku i na to sama date tyle jest slubow bylo chyba z 6 par..razem z nami juz..dobrze macie moja teciowa porownaniu do waszych to istny diabel..wredna baba jest ..ja juz mam jej dosyc aco dopiero jak bedziemy mieszkac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
mamy przyjsc w maju w czerwcu i dostarczyc wszystkie papiery..to dopiero dostanie kase ...a dzis niedostal nic bez pzresady zeby tylko za z apisanie dtay i godz cos dawac...a wczoraj zaczelam skakac na skakance trzeba brzuszek zgubic..troche...a jak u was trzymacie jakos diete???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie jak mogę trzymać dietę, niestety moj asilna wol apodupada:(Pączki, słodkie bułki, batoniki to moja zmora, nie ,ogę się im oprzeć:(Ale od jutra postaram się wziąć się za siebie!Albo zacznę od zaraz!:)Ni ejestem Bóg wie jak prz tuszy ale z 6 kg. chciałabym zrzucić:) Dziś w pracy mam wielkie spanko:(Tylko forum mnie ratuje!Jak i tu nic się dziś nei będzie działo, to chyba przespię kolejne 4 godz. w pracy:(Pozdrawiam i ściskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej marta jestes w pracy ???ja za 2 ide wlasnie koncze obiadek....no ja chcialabym z 10 zrzucic niewiem zawsze mam widok ja moj mnie przenosi pzrez prog..ze nieda rady hehhe niejestem bog wie jaka gruba ale tak mam zawsze siebie widze w zlym swietle na wyplate kupuje karnet na basen i do tego sauna....ajuz mam sukienke??ja mam zamiar isc tak po wielkanocy...jeszcze sama nieiwem jaki fason

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extazka troszkę ciężko Cię rozczytać, bo robisz litrówki i cięzko się czyta:( Ja jestem w pracy od 6.30 do 14.30 ale korci mnie by wyjśc dużo wcześniej:)Zasypaim nad kompem dziś:(Weekend do odespania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
marta ale masz fajnie aja dopiere zaczne pracowac a czym sie zajmujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
aja pracuje jako florystka wlasnie na jutro bede robic slubna wiaznke..nawet dosyc ladna bo wiesz pracuje juz wvtym 7 lat to juz na ogladalam sie i narobilam tych wiazanek ze glwoa boli...wiec mam problem by dla siebie zrobic to juz choroba zawodowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję zaczynania pracy w piątek po 12-te1:(Ja pracuje w firmie farmaceutycznej Dendrite. Mówi Ci to coś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
oj troszke chyba kremy co??jest taki krem ale niejstesm pewna...to masz fajnie..dobra marta ide sie malowac i jazda do pracy mam na 12.45 trzymaj sie.....bede wieczorkiem tak okolo19 dopiero,,milej pracy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremy??NIE!:)To Ośrodek informacji medyczno-farmaceutycznej:)Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddd
a ja zaczynam prace o 15 do 11 i to w pietek to jest dopiero ..... ale moze szybko zleci ja pracuje jako pielegniarka na porodowce a dzis jest kilka pan do porodu wiec moze bedzie co robic bo ten tydzien to był straszne nudny.pozdrowionka i miłej pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej wam ...wlasnie wracam od mojego skarba ogladnleismy sobie film i taka spiaca jestem ze maskara...:-(((bylismy w kosciele mamy na 18.00 ustalona godzine 18.08.2007..moze szczesliwa data....ajak u was moje drogie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ammy ślub 1 września o 17-tej. I ciesze się, że poszliśmy do księdza prwie rok przed slubem, bo teraz nie mielibyśmy już godziny, którą byśmy chcieli.Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
hej wam..to fajnie marta ze juz wiesz co i jak..amy wlasnie sie zastanwiamy nad tym jakto zrobic bo mojego miska tato niezyje i stwierdzilismy zeby zaraz po obiedzie i 1 tancu pojechali na cmentarz i zlozyli kwiaty i zeby kamerzysta znami pojechal...co sadzicie o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
aja zaraz ide spac skonczylam brac 1 opakowanie tych tabletek na wyregulowanie okrseu i wlasnie mama tak starsznie boli mnie brzuch ze jade wciaz na tabletkach....dobrze ze jutro spotkam sie z miom pomalu ustalamy jak urzadzimy nasz dom fajna sprawa ale czasami boje sie ze nieporadze sobie jako matka i zona ze czasami nam pieniedzy bedzie brakowac....niewiem tak mam czasami,,,,, aod tego tygodnia zaczynam chodzic na basen...troszke sadelka czeba zgubic zwlaszcza z brzucha bo u mnie wszystko idzie na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extazka
ale gdzie moje kolezankai {kwiatek} cos tu ost cisza gdzie sa berta ...zareczona ..marta...i wszystkie moje kolezanki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×