Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

Cześć dziewczynki. Cieszę się, jakoś się zmobilizowałyście a więc pora i na mnie. Przez te kilka dni na wyjeżdzie jadłam normalnie czytaj dużo, szkoda było mojego zdrowia o szarpanie się o każdą drobnostkę do jedzenia, a efekt jest taki, że znów organizm domaga się różnych frykasów i ciężko sobie z tym poradzić. Prawdopodobnie waga poszła w górę niestety, myślę od poniedziałku przejść na jakąś konkretną dietkę z określonym podziałem posiłków do zmobilizowania siebie. Szkoda byłoby odpuścić tego i stracić to co już zyskałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam propozycje: powymieniajmy się uwagami na temat np ćwiczeń czy kosmetyków, zabiegów pielęgnacyjnych pomagających nam w uzyskaniu fajnej figurki. Zacznę od siebie. Codziennie jeżdzę na rowerku treningowym około 1 godziny przynajmniej raz dziennie a czasami i dwa razy. Do treningu zakładam spodenki neopronowe a wcześniej smaruje określone miejsca mazidłem rozgrzewającym. Kilka razy w tygodniu pilinguje się fusami z kawy. Dwa razy w tygodniu foliuje się z olejkami, niestety mam uczulenie na cynamom więc efekt nie jest tak fajny jak bym chciała nie mogąc go stosować. Masuję trochę te swoje udziska i mam nadzieje ich zmniejszenia Do tej pory stosowałam kremu eveline ale niestety bez efektów. Biuścik smaruje maseczką taką jak do twarzy rano a wieczorem serum. Oczywiście zimna woda wcześniej polewa całe obfite ciałko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela43 jestem pod wrazeniem 🌻 tez bym chciala tak, tylko poprostu nadzwyczajniej w swiecie jestem leniuch albo nygus jak napisala brum84 niestety wyjazdy maja ta do siebie, ze nigdy nie mozna utrzymac diety, a pozniej trudno wziasc w ryzy rozpuszczony zoladek. ale uda ci sie :D jestes zdeterminowana osobka i szkoda by bylo zaprzepascic takie ladne rezultaty. dziewczyny u mnie jako tako, otrzasnelam sie z chandry i znowu sie staram. chcialabym zeby w sobote na nasze wazenie byl chociaz kilogram mniej :D :D :D Z zabiegow pielegnacyjnych lubie kapiele w solach (skora jest wtedy lepiej nawilzona) i balsam, ale nie mam takiego, ktory moglabym polecic w 100%. A i jestem maniaczka areobiku ( teraz 3Xtydz), lubie sie zmeczyc i wyskakac tak porzadnie. lubie miec dobra kondycje. Moze i sylwetka jest zgrabniejsza (ludze sie) :D Bo ostatnio w dwojce rano byla wypowiedz takiej dietetyczki, ktora powiedziala, ze jezeli juz wystapila otylosc to niestety najwazniejsza jest rozsadna dieta, cwiczenia tez, ale najwazniejsza jest dieta. No a u mnie z dieta jest roznie 😡 ojjej ale sie rozpisalam wybaczcie pozdrawiam serdecznie trzymajcie sie cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny kurcze 9 tygodni do swiat jesli uda mi sie schudnac kg tygodniowo to uzyskam to czego chciałam :) a kg tygodniowo to nie jest az tak wielki wysiłek.Co do kremow stosuje serum eveline jakis tydzien wiec nie wiem czy zadziała ale skora jest delikatniejsza i jedrniejsza i krem do pielegnacji biustu z cwiczeniami ostatnio gorzej po tym calym zamieszaniu z remontem zapomnialam o stepperze stoi na korytarzu dalej i czeka .Tesciowka w domu ciagle gdzies sie idzie cos robi takze myśle ze to daje wiecej niz 30 minut na tym urzadzeniu.No i nie moge go przestawic na lzejszy program a nie chce miesni tylko spalac tłuszcz jak narazie.Ale sie rozmazylam 9 kg... mmmmmm Siedze ko9ło szafy ktora ma wielkie lustra i moje odbicie nie jest juz tak krepujace jak wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! dawno sie nie odzywalam, ale niestety komp mi padl i dalej cos nie dziala nawet polskiej czcionki nie mam, mialam tez male problemy - synus znowu chory chyba przedszkole mu nie sluzy, a na dodatek spadlismy razem ze schodow w niedziele i on ma noge w szynie gipsowej - choc lekarz stwierdzil tylko stluczenie, mnie tez noga w kostce troszke boli, ale nie mam juz sil zeby jeszcze ze soba po lekarzach latac i ogolnie chyba dola zlapalam. co do dietki to chyba trzymam sie jej najbardziej od poczatku stosowania, i w sobote nawet waga pokazala rowne 70 kg czyli o 0,5 kg mniej niz ostatnio tak wiec teraz walcze o 6 z przodu a co do zabiegow kosmetycznych to ja tak - codziennie kapiel zakonczona naprzemiennym prysznicem cieplym-zimnym - co drugi dzien peeling w tym 2 razy w tygodniu kawowy z dodatkiem soli kuchennej i cynamonu - i dwa razy dziennie smarowanko, raz balsam ujedrniajacy nivea q10plus a raz nawilzajacy - czasami, ale bardzo rzadko foliowanko - raz w tygodniu basen - codziennie (a na pewno co drugi dzien) cwiczonka tak ok 40 minut to na razie tyle, jak naprawie kompa to bede czesciej do Was zagladac buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to ja widzę że nie jestem tylko leniem ale śmierdzącym leniem:O to tak może niezbyt optymistycznie na wstępie :)a teraz witam wszystkich :D ela wierzę że nie odpuścisz to najgorsze co można zrobić wiem to z autopsji niestety:)ale ty jesteś twarda to dasz radę:)no i ilość twoich\"zabiegów\" na prawdę imponująca:D -->mam jeszcze pytanko do eli jak to jest z tym foliowaniem jakich olejków powinno się używać i gdzie je kupić ja widziałam jakieś w kwiaciarni w takich małych buteleczkach ale nie wiem czy to o takie chodzi więc bardzo proszę o namiary gdzie się kupuje te oleji i przy okazji poproszę pieknie o orientacyjną cenę alergiczka siostro moja:D ale i tak ja jestem większym leniem;) vikusia będę mocno trzymac kciuki żeby Ci się udało byłoby super:) kagrosz miło że jesteś życzę zdrówka i żeby kłopoty zdrowotne już opuściły Ciebie i Twoją rodzinę:) u mnie z dietą bardzo dobrze ale jutro wyjeżdżam do szkoły i znowu nie będzie mnie do niedzieli conajmniej to tak wspominam żebyście się nie martwiły że znowu nawiałam;)będę się ważyć we wtorki bo po 1 w soboty i tak nie mam gdzie a po 2 we wtorki będę ważona u lekarza:) a co do tych zabiegów to szczerze wam powiem że ja to się nawet kąpać nie lubię i nie chodzi tu o to że jestem ogrem ale po prostu jak mam się rozebrać to mi się słabo robi:O miłego dnia żeby jednak zakończyć optymistycznie i pewnie wpadnę jeszcze później:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum nie tylko mi sie uda ale nam wszystkim sie uda bo po to tu jestesmy:) a co do kapieli teraz na wakacjach wystepowałam pierwszy raz w stroju przy swoim mezczyznie chociaz bardziej krepowałam sie innych ludzi niz jego bo widzial mnie w bardziej skapych ciuszkach ;)Ale postanowiłam sie nie przejmowac piersi do przodu brzuch wciagniety i do wody:) No i ten wtorkowy basen troche sie wstydziłam normalne ale jestem troszke mniejsza niz na wakacjach wiec nie bylo az tak zle.I głowa mi peka chyba sie zdrzemne.Ide dzisiaj pobiegac po markecie i jak znajde jakas tanią wage to sie skusze bo wiem sama po sobie ze z waga lepiej sie pilnowac stajesz i widzisz kazdy kg a na efekty w ciuchasz trzeba czekac dłuzej.No i korci mnie cholernie zeby poznac wyniki moich zmagan.Marze skromnie ze to 4-5 kg bo spodnie leca z tylka buzka Brum wracaj szybciutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny te olejki i foliowanie chyba jednak coś daje bo na wszystkich forach są polecane nie tylko jako odchudzające ale i ujędrniająco. Metodę tę poleciłam rodzonej siostrze młodszej o całą 10 lat ale za to z podobnymi problemami z udami jak moje, o całej sprawie zapomniałam a tu nagle przy odwiedzinach wielka niespodzianka{mieszkamy oddalone od siebie o 300km}. Moja siostra na 4 dzieciaczków i masę różnych obowiązków więc nie bardzo ma czas na zajęcie się sobą a do tego nieszka z teściami pod jednym dachem, jednak od czasu do czasu zamykała się w łazience i smarowała dzielnie. Przez 2 miesiące zgubiła parę centymetrów z problematycznych miejsc. To naprawdę dużo zważywszy, że wcześniej nic nie pomagało. Dziewczyny spróbujcie tylko bardzo ostrożnie abyście nie nabawiły się uczulenia i nie miały do mnie pretensji, ja np nie mogę stosowac olejku cynamonowego bo mnie bardzo uczula. I tak po 5 kropelek olejków eterycznych z następujących: geraniowy,grejfrutowy, koper włoski, paczulowy, cynamonowy,cytrynowy. Oczywiście nie wszystkie na raz, wystarczy 3 ale łącznie z cynamonowym bo to on rozgrzewa, a do tego jakiś balsam do ciała lub krem {ja mam taki za 5 zł balsam Cztery Pory Roku wyszczuplający}. Balsamu lub kremu tyle ile by wystarczyło na posmarowanie miejsc które chcemy ofoliować, mieszamy wszystko razem i smarujemy się, następnie obwijamy się zwykłą folią spozywczą przeznaczoną do żywności tą przezroczystą. Ja smaruję dół ciałka więc zakładam obsisłe rajstopy na to ciepłe dreski i pod kocyk na godzinkę. Czasami tak robię na całą noc.Po takim zabiegu ciałko jest naprawdę fajniutkie, nie wiotczeje i nic nie wisi a gładkości już nie wspominam. Olejki należy kupować lub zamówić w aptece lub w sklepach ze zdrową żywnościom. Ceny są różne, najdroższy jest chyba geraniowy coś powyżej 10 zł a reszta w okolicach 5 czy 6 zł, a wystarczają na długo i nie trzeba od razu zakupywać wszystkich. Folię kupuję najtańszą za 30 m coś w okolicy 1,5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszce jedno. Chudniemy to bardzo cieszy ale oprucz utraty wagi myślmy o pięknym ciałku i jego jędrności aby nic nam nie wisiało. Z całego serca polecam wykorzystanie w tym celu partnera. Kupcie jakąś oliwkę czy balsam i zagońcie ich do masowania Waszych ciałek. Jezu ile z tym jest frajdy dla obydwojga, polecam bo przetestowałam na sobie parę lat wcześniej.Skutkuje. Jak brak faceta to niestety samej należy się masować, chociaż to już nie to samo bo wszędzie się nie dostanie łapkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ela a ja już chciałam kupić te w kwiaciarni ale coś mi rozsądek podpowiadał żeby wźiąć na wstrzymanie :D i dobrze w poniedziałek zaraz pobiegnę do miasta może coś uda mi się załatwić fajnie że ak wyczerpująco opisałaś bo przy okazje dowiedziałam sie jak przecidziałać zjeżdżaniu tej folii:Drajstopki(kiedyś posmarowałam się balsamem i owinęłam folią ale niczego na to nie założyłam ale ja się wtedy umordowałam;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki. Niestety mnie w weekend nie będzie, wyjeżdżam, więc zwazylam się już dziś i modyfikuję naszą tabelkę. W tydzień mi ubył kilogram. :) Co dziwne - nie odchudzałam się jakoś specjalnie, muszę niestety ze wstydem przyznać że od jakichś 2 tyg ani razu nie pojezdzilam na rowerku aniżadnego innego ruchu. :( Więc chyba wynika to z tego że po prostu mało jem. Wczoraj zjadłam 3 kromki chleba: jeden z serkiem topionym i dwa z serem żółtym. NICK________WIEK____WZROST____BYŁO____JEST____BĘDZIE koper________20______176cm_____91kg____85kg____68kg Szczupaczka___25_____170cm_____90kg_____71,8 kg_____65kg brum84_______22______160cm_____98kg____97kg_____75kg FiśKa_________24______165cm_____80kg____ 72,5kg___60kg Wewe______ _28______164cm_____70kg__ _ 69kg_____58kg Bea_________41_______166cm_____95kg__ _98kg_____65kg wyzwanie... ___31_____185cm_____105kg____102kg____75kg vikusia_______22_____168cm______97kg______79kg____65kg kagrosz_______28_____164cm_____72kg_____70kg______60kg Heidi18_______19______165cm_____77kg____73,5kg_____63kg ela___________43______161cm_____87k -------78kg----------70kg alergiczka_____40______162cm_____85kg____81kg_______75kg fini ----------------40---------161-----------75----------?----------------60 gugajnaa______26______169cm_____104kg___102kg______75kg Lilea_________32_______172________108_____87________73 Becia________26________155cm_____64kg_____63kg_______50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikusia >> ela wyżej pisała że robi sobie peeling z fusów kawy pisałyście o rodzajach pieczywa, dodam że ja również nie jem białego pieczywa. Jadam ciemne z ziarnami zbóż (kocham ziarenka :) czasami je oskubuję z chleba i zjadam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o peeling kawowy to ja robie tak: zalewam dwie lyzki kawy ierozpuszczalnej odrobina wrzatku -tak zeby sie tylko zmoczyla-zaparzyla i tym sie peelinguje :) czasami dodaje odrobine cynamonu dla dodatkowego efektu rozgrzania, ew. odrobine soli kuchennej bo ma grubsze ziarno niz kawa i ladnie drapie, mozna tez dodac zelu do kapieli i od razu sie \"umyc\" po splukaniu cialo jest naprawde niesamowicie deliktane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kargosz
chyba sie pomyliłaś pisząc o kawie rozpuszczalnej. To ma być fusiasta, bo jak ci sie rozpuści, to czym się będziesz skrobać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slepa jestem specjalnie czytalam dzisiaj drugi raz wypowiedz Eli bo wiedzialam ze cos tam pisała ale nie widzialam :/ Dziekuje za\"przepisy \".A tak na marginesie to jestem cholernie nabuzowana i nie wiem skad te nerwy okres jeszcze daleko a ja chodze zła jak osa:/Jutro wesele,nasza pierwsza rocznica...wiec jest si8e z czego cieszyc.Spodnie dosłownie leca mi z tyłka a moi sie wydaje ze jestem coraz grubsza i stoje jak durna przed lustrem i sie wpatruje to juz jest nienormalne:/...sama nie wiem co sie ze mna dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Vikusia nie przesadzaj, skoro sama mówisz, że spodnie z tyłka same spadają to aby tak dalej. Jesteś fajną dziewczyną i tak masz myśleć od teraz a już gdy znów cię dopadnie zła samoocena to zapamietaj pod żadnym pozorem nie mów takich żeczy o samej sobie a wszczególności w obecności tej kochanej osoby. Kochanie baw się cudownie na tym weselu, mało za stołem, dużo na parkiecie.Wcześniej pisałam o masażu wypróbuj to w ramach gry wstępnej a zobaczysz jeszcze będziesz dziękować, wszystko w myśl zasady przyjemne z pożytecznym. Starsi nie zawsze ale czasami mają racje. Szczupaczka gratuluje utraty kolejnych kilogramów. Ty też baw się wspaniale ale nie zapomnij wrócić tu do nas. Dziewczyny więcej wiary w siebie tego życzę Wam ale i sobie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to , że chwilowo zostałam tu sama. Ważenie i pomiary zostały dokonane. Tabelki nie zmieniam bo nie mam zmian. Od 2 tygodni nic nie schudłam i nie mam się czemu dziwić szczęście, że chociaż waga nie poszła w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki nie pisałm długo ale nie miałm siły :( ostatnio nie czuje sie najlepiej byłam chora dosc długo nie dane było mi posiedziec w domku w ciepłym łózku i musiałm latac do pracy i na zajecia i poprostu nie chciało mi sie pisac cokolwiek dzis mam troche wolniejszy dzien wiec pisze do was :) ja cały czas dbam to co jem ale waga stoi mi w miejscu :( i martwie sie troche o okres bo juz sporo mi sie spoznia mysle ze to przez osłabienie choroba i antybiotykami bo watpie zeby była to wina diety bo nie jest jakas strasznie rygorystyczna buziaczki dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Piję sobie kawkę i myślę o Was, Szczupaczka na wyjeżdzie, Vikusia odsypia szaleństwa ostatniej nocy, inne chorują. Tak się składa, że mało udało się nam w tym tygodniu schudnąć, tylko nielicznym do których niestety ja się nie zaliczam. Dobre i to, że waga stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powoli sie \"rozkładam\" jakieś paskudne grypsko mnie bierze albo cs podobnego, łeb mi pęka i na dodatek mam katar - więc powoli przestaje patrzec na oczy bo zawsze mi łzawią przy katarze także na razie spadam do łóżeczka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :)mam nadzieję że mnie niepozarażacie;) właśnie wróciłam ze szkoły wypiłam soczek i teraz sobie tu siedzę ogólnie humorek mi dopisuje i jestem jak na razie bardzo zadowolona z dietki chociaż zjadłam dzisiaj na obiad pól pizzy wiem strasze ale nie z mojej winy byliśmy dzisiaj na obiadku z wykładowcą no i głupio mi było odstawiać szopkę że ja nie jem więc musiałam to przeżyć ja zważę się we wtorek jak pojadę do lekarza ale najbardziej się cieszę z tego że już chyba od tygodnia mam dobre samopoczucie co wcześniej mi się nie zdarzało dobra teraz idę zrobić sobie kawkę a wam kochane zdrówka życzę bo widzę że topik się nam rozłożył(oczywiście pod względem zdrowotnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po śniadanku już jakiś czas teraz wybywam do miasta może jakieś buty udam mi się kupić ale wątpie bo nigdy żadnych nie mogę dopiąć:O gdzie was wszystkich wywiało wracajcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam śpiochów. Budzę Was dziewczyny. Brum czy buty kupiome? Pochwal sie troszeczkę. Dziś masz wizytę u dietetyka i jeśli dobrze zrozumiałam zabieg rozbijający tkankę tłuszczową, Ciekawie to brzmi, bądz kochana i opisz nam jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela dziekuję za życzonka - dzisiaj juz troszke lepiej chociaż jeszcze nie \"najlepiej\", ale przynajmniej oczy przestały mi łzawić. chyba musze zacząć grać w totka, albo inne gry pieniężne, bo jak sobie obliczyłam, że niedługo imieninki moje i mężusia, później Mikołaj, Święta, chcrzciny Artusia, Sylwester i 2.01. urodziny Szymusia to.... tylko totek mnie ratuje ;/ w prawdzie nigdy nie miałam więcej niż trójki, ale może się uda :D jak na razie wygrywałam różne różności w przedziwnych knkursach, ale nigdy gotówki...a nie przepraszam raz wygrałam 100 zł w konkursach soków caprio :) tylko, że teraz przydałoby się troszkę :D więcej a co do dietki, to niestety wczoraj musiałam odpuścić sobie basen ;( i dzisiaj tez chyba nie bardzo mam siłę żeby cos ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×