Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brum84

odchudzanie bardzo xxl

Polecane posty

Pokochałam mówisz nie zaczaołaś no patrz ja też jakoś nie. Ostatnio coś ni się ciepie na oczy albo czytam to czego wcale nie ma, jak nic pewnie objawy tego zbliżającego się muzeum. Oj kochaniutka i znów mi się poprawiło czyli dwa zero dla Ciebie. Kagrosz współczuje serdecznie, jest jeszcze jedna strona o której nie piszesz - apteka. Antybiotyki co prawda są na jakąś tam zniżkę ale jak dojdą witaminki, syropki, maści a do tago na Was kilkoro to jak nic uzbiera sie niezła sumka. Wiem coś o tym niestety bo chuderlaki zdrowotne jesteśmy, a jak już jedno zacznie to i końca nie widać wydawania pieniędzy. No ale trzymaj się dzielnie. Brum już nie mogę się doczekać jutra bo Ty będziesz się ważyć. Dziś już jeżdziłam przez godzinkę na rowerku i zrobiłam 50 brzuszków, dietuje solidnie. Dziś pełnia księżyca, a od pełni jest dobry czas dla osób dietujących, ćwiczących. Zobaczymy w sobotę te wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokochałam czy widziałaś ile jest chętnych na ten filmik z ćwiczeniami. Teraz zamiast ćwiczyć i dietować będziesz przesyłać pliki. Jak ktoś umieści to na jakimś serwerze to proszę o informacje też jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nie zminiam chwilowo tabelki bo niebrdzo jest sie czym chwalic bo dalej mam 85 na liczniku ale tłumacze sobie ze mam okres:) dzisiejszy dzien moge zaliczyc do bardzo udanych :) jestem z siebie dumna, buziali dziewczyny ide uczec sie chemii... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chemi mówisz się uczysz to całkiem niezły pomysł jak ktoś lubi chemie a jeszcze lepszy jak ktoś jej nie lubi. Tego akurat nie muszę Wam zazdrościć a wręcz na odwrót. To ja idę robić jakieś wygibasy. Pewnie już mnie tu dziś nie dopuszczą więc pa dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny to ja idę na pól godziny na rowerek stacjonarny bo wczoraj podłapałam temat o ćwiczeniach a jakoś jak zwykle więcej gadam jak robię:O już po kawce więc i energi trochę więcej a jutro zgłoszę się koło południa i napiszę co wynikło z moich planów ;) ćwiczeniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cięzko z tymi choróbskami - chwilami płakać mi się chce - ale się nie daję, przeciez to musi minąć, najbardziej to się cieszę, że chłopaki nie gorączkują- ja się boję goraczki - bo jak byłam mała przy wysokiej gorączce traciłam przytomność ;/...ale dość już o choróbskach poćwiczyliśmy troszkę z Szymusiem :) Artuś nam usnął :D to było 50 minut z pilatesem - zakupiłam sobie płytkę dvd razem z gazetką shape - strasznie mi to przypomina callanetics i fajnie się ćwiczy - poczekamy tylko na efekty :) buziaczki dla wszystkich 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wieczorem widzę była akcja ćwiczeń, to bardzo fajnie. Ja rowerkowałam i zrobiła te umówione 50 brzuszków. A Wy? Co się dzieje z Tobą Szczupaczka Vikusia Ty też się odezwij, wróciłaś już od teściowej czy mamy jeshać z pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim :D właśnie siedzę sobie na necie z kawką w ręce, a zaraz po niej zabieram się do brzuszków :) twarda będę i zrobię ile się da :D do usłyszonka, a raczej do napisonka :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranny plam brzuszków wykonany, juz czuć, że to działa bo zaczyna pobolewać choć było ich tylko 60 takich prostych. Dołożyłam jeszcze parę innych ćwiczeń na leżąco i wyszło tago na 15 minut, całkiem nieżle bo było to po godzinie rowerowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:D właśnie wróciłam od dietetyka no i mam dobre i złe wiadomości dobra to taka że na wadze -2kg :)zła to taka że samego tłuszczu tylko 900 gram :(czyli że straciłam białko i wodę dostałam \"reprymendę\" że za mało jem i że to musi być te 1200 kcal swoją drogą dobre to jest dietetyk zmuszający do jedzenia ale co by nie było chętnie się do tych wskazówek zastosuję bo już na prawdę dorosłam do tego że to nie ma być tylko szybko ale przede wszystkim zdrowo i na zawsze:)nareszcie dojrzałam;) a co do ćwiczeń wczorajszych to jestem tak średnio zadowolona było pół godziny na rowerku ale brzuszków tylko 20:(na prawdę nie mogłam więcej wiem straszne ale dzisiaj będzie 30 potem 40 .....:)mam nadzieję teraz uciekam muszę sobie obiadek upichcić:D do później🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam o tabelce ale już się poprawiam dopisałam też was dziewczyny i teraz już nie możecie stąd odejść:P NICK------------WZROST-------- BYŁO------- JEST------ BĘDZIE----UBYŁO brum84(22)-----160cm---------99,2kg-------95kg-------75kg-------4,2kg ela43{43]--------161cm---------87,0kg-------77kg-------70kg------10,0kg kagrosz ---164 cm---------72kg----------70,5 kg---60kg-------1,5kg goodlife(41)-----165cm-------94,4kg---------94,4kg----75kg-------- nic pokochałam----178 cm--------108kg---------106kg------90kg-------2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze nie moge odejsc :D co do filmiku to jest za duzy zeby go wyslac... moze dziasiaj poprosze chlopaka zeby wrzucil to na jakas inna strone podzielone na kilka czesci zeby moznabyloby to sciagnac i scalic...no a moze jest z was ktora z warszawy albo legionowa to moglabym wam to przegrac na plytke :) co do diety to moja kopenhaska zostala przerwana... :/ bylam wczoraj caly wieczor i dzis w szpitalu no i tak oto nie myslalam o tym zeby jesc dietetycznie tylko zeby przetrwac na stolku ;) no ale juz wszystko dobrze :) tak wiec zaraz ide na aerobik a od jutra od poczatku kopenhaska :) pozdrawiam :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum jak fajnie ten pomysł z dietetykiem w Twoim przypadku działa więc i wydanej kaski nie żal. Myślę, że złapałaś przysłowiowy wiatr w żagle więc teraz już powinno być z górki. Pokochałam przemyśl ten pomysł z kopenhaską czy jest dla Ciebie dobry bo jak by nie było jest to dosyć restrykcyjna dieta a Ty przecież chodzisz do szkoły a tam trochę wycisk dają szarym komórką, dużo ćwiczysz, chodzi mi o to żebyś się nie rozchorowała bo w tedy to wiesz żegnaj dietko. Poczytaj gdzieś, ale wydaje mi się że tej diety nie można na dzień przerwać i znów wrócić w to samo miejsce ale chyba zaczyna się od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no elka myślę że akurat w moim przypadku dietetyk to był strzał w 10:Dwidocznie jestem zbyt leniwa i słaba żeby dać sobie radę sama ale jakoś szczerze mówiąc nie przeszkadza mi to w końcu po coś oni są właśnie po to żeby pomagać takim nyguskom jak ja:D jeśli to ma się udać to kasy nie żal poza ty to mnie jeszcze bardziej mobilizuje bo zawsze sobie myślę że teraz nie mogę się tak po prostu poddać bo już mi się nie chce waga pokaże jak było i będzie wstyd:P a tak poza tym to chciałam zauważyć że ty masz kondycję jak nastolatka ja tych brzuszków potrafię wymęczyć na razie 20:O więc brawo dla ciebie:D mam nadzieje dziewczyny że u was dobrze idzie trzymam kciuki:D pokochałam nie myśl sobie że pozjadałam wszystkie rozumy i wciąż gadam o tym samym ale odpuść sobie tą kopenhaska ja swojego czasu zaczynałam 3 razy i nic z tego nie wyszło poza tym to nie jest zbyt zdrowe ale decyzja należy do ciebie i nawet jeśli zdecydujesz się na tą kopenhaską to zostań z nami i obiecuję że już więcej nie będę bręczeć:)przynajmniej się postaram:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dobra zrobimy tak :) bede na 1200 od dietetyka, a kopenhaska zastosuje za jakis czas...moze ;) wlasnie wrocilam z aerobiku :) kocham wysilek :) no ja od razu mowilam ze ona oszukuje!! MUZEUM, SKANSEN toż to SZKOŁA POLICEALNA :D Brum bRęczeć może nie bedziesz ale pobrzeczec mozesz ;) btw gratulacje!! trzymaj tak dalej :) trzymajcie sie dziewuszki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za miejsce w tabelce,teraz to juz nie mam odwrotu(Ha.Ha.).Powiedzcie mi prosze ,kiedy moge podac swoja nowa(o ile taka bedzie) wage?Pozdrowienia .Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goodlife ważymy się w sobotę rano, Brum we wtorek po wizycie u dietetyka. Już myślałam że wymiękasz. Fajnie że nie rezygnujesz i jak mówisz odwrotu nie ma i popatrz jak Brum nam fajnie chudnie, Ty też pptrafisz. Brum tylko nie rób moich błędów, jak tylko waga trochę spadnie to zaraz się nagradzam wiadomo czym, jedzeniem. Pokochałam ja Cię naprawdę chyba pokochałam.....zaraz mi się poprawia nastrój jak coś napiszesz. Ta, szkoła policealna mówisz... Czasami mam pomysły jak przedszkolak,całe szczęście że nic nie trwa w mojej główce na długo. A te brzuszki robię w 2 seriach po 30, więc da się. Jest takie fajne ćwiczenie dla leniwców jak ja - leżymy płasko na podłodze, ręce w zdłuż tułowia, zginamy nogi w kolanach i podciągamy do pupy, stopy razem oparte są na podłodze. Skręcamy teraz biodrami i przenosimy ruchem płynnym kolana raz na jedną raz na drugą stronę. Kolana są złączone i powinny dotknąć podłogi. Cwiczenie odchudza brzuszek, biodra i uda w górnych partiach. - odmiana ćwiczenia - to samo co wyżej ale w siadzie płaskim Jeśli ktoś coś zrozumiał to zapraszam do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie Ela tylko sobie tak za bardzo to ty do serca tego przedszkolaka nie bierz bo cie bede musiala wychowywac :D strasznie by bylo :D ;) chociaz odrobina szajby nikomu nie zaszkodzi ;) kto patrzy na to czy 2X po 30 czy 60 ? :D moim zdaniem lepiej brzmi 60 ;) a to co kryje sie pod tym to juz nie wazne :D a ja lamie swe postanowienie i odchudzam sie jednak kopenhaska bo pozniej jak przerwe 1200 to nadrobie pewnie cos ;) no a nie wiem czy wytrwam te 13 dni ile wytrwam tyle wytrwam :D pozniej 1200 : ) milego dnia!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokochałam - to są czasami słowa mojej córki, ona też chciałaby mamuśkę wychowywać. Panujemy na razie nad tym. Mama dorastającej pannicy co to ni dziecko ni dorosła też przechodzi ewolucje, a czy w dobrym kierunku to zależy i od dziewczyny i od mamy. Plan poranny ćwiczeń wykonany. Spadam na zakupy. Pokochałam macie w szkole wolne? Poranne godziny a Ty na topiku. Zeby nie było NIE CZEPIAM SIĘ Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem jestem :) z amerykanskiej zrezygnowałam bo u tesciowej nie da sie byc na tej diecie ale nie pozwalalam sobie bylam strasznie zawzieta :Di z tego jestem dumna.Witam nowe kolezanki:) A wogole to zjebawszy mi sie komuter:( starosc nie radosc wrociłam do domu chce go wlaczyc zeby nadrobic zaległosc a on nawet drgnie dobrze ze siostra ma.A co do tej diety zawsze zaczynam przed okresem a to jak wiecie nie jest dobry pomysł:/ale po ciezkich dniach cos wymysle tzn znalazłam juz jedna fajna i ja wyprobuje.Bylismy w sobote u znajomych nie widzieli mnie jakies poł roku jak nie lepiej i obroslam w piora jak mi powiedzieli ze duzo schudłam Uciekam wpadne pozniej bo ktos idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem spowrotem ale straciłam watek w sumie :PNo ale napisze ze mi troche zle bo te kg tak pomalu leca a ja jeszcze nie mam jak sie zwazyc i sama sie doluje no moze troche hormony na mnie dzialaja .No i ta tesciowa boze to jak droga krzyzowa wbijaja mi ciagle jakis gwozdz a za chwile po 10 razy pytaja czy glodna jestem czy chce sledzia mieso sos ziemniaki mowie wam mozna oszalec.Brum a jak po wizycie u dietetyka?Ela a jak zmagania z corą?I wiecie co rzeczywiscie nas mało zostało ale ja mimo wzlotow i upadkow bede tu nadal i kiedys napisze ze waze 65 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść Vikusia cieszę się że już jesteś a myślałam by zorganizowć akcję odbijania Cię od teściowej. Corci właśnie otwiera dzwi, wraca ze szkoły, nawet w dobrym nastroju. Dobry nastrój wynika z faktu (podpowiada) imprezki w szkole, jest część oficjalna dla wszystkich pierszaków a po tym dyskoteka. Smczku dodaje obecność grupy uczni z zagranicy. Pokazała wczoraj zeszyt ocen bo zbliża się wywiadówka i tu też można powiedzieć spoko, mogło być lepiej ale i tak jestem zaskoczona pozytywnie. Boże byle nie zapeszyć. Co do tych teściowych to przyznaję się bez bicia - mogę być taką upierdlwą jak Twoja. To u nas rodzinne takie przesadne nadskakiwanie gościom. Wiem o tym i staram się chamować ale różnie to bywa. Syn jak przychodzi z dziewczyną sa w swoim pokoju ale uprzedza mama bez pukania ani się waż. Skutkuje, nie mam po co do nich zaglądać. Jak daję obiad to wcześniej pytam syna a teraz zresztą już wiem jakie porcje zjedzą i żadnego podjadania w międzyczasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) vikusia dobrze że już jesteś:D i z tego że tak wolno Ci spadają te kilogramy to się ciesz bo jest duża szansa że już nie wrócą:)tak mi powiedzieli i tego się trzymam co do diety to się też trzymam ale szczerze powiem że dzisiaj mam gorszy dzień nie znaczy że zjadłam coś nadprogramowo ale cały czas mnie coś męczy kusi i za mną chodzi😠ale nie mogę odpuścić bo wiem że potem wracanie do diety może trwać miesiąc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodze do szkoly:P nie zebym tlumok byla ale chora jestem... troche ;) niestety w piatek koniec laby ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala21 skoro już do nas zajrzałaś i coś napisałaś to może zostaniesz u nas:D napisz coś o sobie tak o nas to odchudzamy się każdy według swojego pomysłu ważymy się grupowo w soboty tylko ja we wtorki po wizycie u dietetyka:) nie ukrywam że bardzo mnie interesuję z czym chcesz walczyć:)w domyśle pytanie o wagę;) u mnie kryzys zażegnany zjadłam na kolacje to co było przewidziane zrobiłam 20 brzuszków:)i chcica na jedzenie mnie opuściła dzięki Bogu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam już wiem ile ważysz i jaką dietę chcesz stosować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzia79
Witam wszystkie dziewczyny :) Przeczytalam Was od poczatku i jestem pełna podziwu. Moze napisze cos o sobie.Mam 27 lat i 170cm. Jeszcze w lecie mialam super figurke bo wazylam 65kg. W sierpniu zostawil mnie facet :( no i sie zaczelo.Teraz nie mieszcze sie w zadne spodnie i jestem strasznie zdesperowana.Nie wiem ile waze ale napewno z 10kg wiecej.Dzisiaj zakupilam nowa wage elektroniczna i sie splukalam doszczetnie.Kosztowala 140zl, ale ma byc pozadna :) Wolalam juz dolozyc i taka kupic po tym jak poczytalam wasze doswiadczenia z tanim szajsem. Wiem ze mam nieduza nadwage w porownaniu z innymi dziewczynami ale chce sie do Was przylaczyc bo nie stac mnie na nowe ciuchy.:( Mam nadzieje ze mnie nie wyrzucicie :) Acha i najwazniejsze...wczesnie tzn. dwa lata temu, wazylam ok. 80kg i wiem jak wam jest ciezko.Pewnie zapytacie jak schudlam do 65kg? Odpowiec jest prosta, poznalam fajnego chlopaka, zakochalam sie i to dalo mi motywacje, czulam sie swietnie kupujac mniejsze ciuszki.Duzo cwiczylam,pilam czerwona herbatke no i najwazniejsze dieta :) Sama nie wiem jak moglam sie doprowadzic do takiego stanu.Rozumiem dziewczyny ktore przeszly przez ciaze.A ja z czystego lenistwa i dla zabicia rozpaczy jadlam i jadlam.No i teraz widac skutki :( Wszystkie jeansy do wywalenia :( Pisalyscie o wrednych Ekspedientkach w sklepach :) Nie wszystkie sa takie zle. Ja pracuje na stoisku odziezowym i tez mam rozmiary max. do 42, ale jak widze "wieksze"dziewczyny to nie mierze ich wzrokiem i staram sie byc milo, moze dlatego ze wiem co to znaczy byc grubasem. A jesli chodzi o rozmiary ubran to faktycznie sa zwariowane roznice.To zalezy od firmy.Boze musze zmienic prace bo tej mam juz dosc.Nawet nie wiecie jak dziewczyny potrafia sie stroic, ech...a najgorsze sa te chude :( takie wredne ze az trafia.Moze to impuls aby zaczac szukac cos w swoim zawodzie (mgr ekonomii) :) Ale sie rozpisalam :) W sobote sie zwaze i dopisze do tabelki,a od jutra dietka.Fajnie ze moge do was dolaczyc :) Ela zadziwiasz mnie swoja osoba. Brum jestes wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzia79
I co mam zrobic jak jestem glodna:( Ratunku kolacja zjedzona o 19 a teraz znowu mnie ssie :( Pomocy:( :( :( Ech to mieszkanie samemu jest niedowytrzymania :( Do tego tesknie za Tomkiem :( A mialo byc najgorzej pierwsze 3 m-ce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×