Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Nic nie szkodzi Gosiaczku ze nie zauwazylas... rozmowa rozwinela sie jak nie wiem co hehe znowu mam duzo do czytania a bylam tu rano i cisza byla...a teraz ...co do slubow...faceci to nie my...my to sie cieszymy jak nie wiem co..oni tez tyle..ze wiecie meskie wychowanie czego to facetowi nie wypada...a oni w gruncie rzeczy sie ciesza..mowie wam:) co do cesarki...lukasz powiedzial ze skoro mamy miec dzieci to on tez ma cos do powiedzenia...i widzial na filmie i wie jak kobiety cierpia podczas porodu...i on nie chce bym tak rodzila chce bym miala cesarke..ja bym chcialal naturlanie..a z 2 str jak moge sobie oszczedzic bolu..no i jemu tak zalezy to co mi szkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiątko jeszcze przemyśl sprawę!!warto pomyśleć poprostu o znieczuleniu podczas porodu i pamiętać narodziny swojego dziecka a nie obudzić sięjuż po fakcie!!ja strasznie boję się porodu ale myślę,że to fajne rozwiązanie!tym bardziej w Angli - napewno są super kliniki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj luby to angazowal sie czyt wypowiadal swoja opinie:) jak szukalismy sali zespolu teraz gdy trzeba szukac fotografa i kamerzysty to stwierdzil ze on sie na tym nie zna i zostawia mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cesarki to teraz myslicie o ze bedziecie rodzily w bolu a pozniej wrazie jakiegos nie daj boze choroby nerki lub cos to bedzie kicha i wiekszy bol i napewno dluzej niz te kilka godzin wiec sie naprawde zastanowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że cesarskie cięcie jest bardzo złym pomysłem. Lekarze przestrzegają przed moda na cesarkę... poza tym dzieci urodze droga naturalną są silniejsze...no i nie ma blizny na brzuchu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama nie wiem ...hehe jeszcze w ciazy nie jestem..zreszta nie wiem co lukaszowi z tymi porodami sie stalo..caly czas gada o dzieciach..powaznie...ja chce naturlanie...ale zobaczymy jak to bedzie..on chce poprostu oszczedzic mi bolu:)...ja wychodze z zaloeznia ze pomecze sie naturalnie ale jak zobacze dziecatko to zapomne o bolu...zobaczymy..poszukam mu inf w internecie..moze jakos go przekonam..ja wiem ze dala bym sobie rade ....ale dzieki za rozszerzenie teamtu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze, że chcecie dzieci :) :) :) Moj tez jak dziecko zobaczy, to krzyczy: \"looooknij!!!\" ;) czy to nie urocze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ... Widze ze wkroczylyscie juz temat DZIECI I CIAZA?? My bedziemy planowac dziecko zaraz po slubie lub 2 miesiace przed ....nie wiem strasznie boje sie porodu ....u nas cesarke robie bez zadnych przeciwskazan na zyczenie ....jak widzialam jak moja szwagierka sie meczyla tyle godzin to wydaje mi sie ze cesarka jest najlepszym sposobem ...nie wiem jak bede rodzic ...jeszcze zobacze pierwsze musze byc w ciazy i ja donosic, pozdrowienia i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) ja juz przy kawie w pracy:) hmmm....jestem z was najstarsza--niestety:(-ale widze ze plany zwiazane z dziecmi mam najbardziej odlegle od was;) my moze bedziemy mieli dziecko tak z poltora roku po slubie...czyli bede juz po 30stce;)nie wiem nie spieszy mi sie wogole;) jak narazie czuje inne potrzeby niz opieke nad dzieckiem:/ dzis u nas fatalna pogoda od rana pada:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem (chyba) najmłodsza i też odczuwam instynkt, ale z drugiej strony czuję, że to jeszcze nie teraz. Nie czuję się w 100% gotowa. Choć jak widzę mojego siostrzeńca (na razie na foto) to się rozklejam. Jest taki cudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz od dawna jestem gotowa na dziecko... Pierwsze planujemy począć zaraz po ślubie, drugie ok. 30 roku zycia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, My planujemy/nie planujemy - na razie ukladamy inne aspekty zycia po kolei. A dziecko pewnie z rok po slubie - czyli bede miala 30 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec wiemy ile lat ma nusiaaa To moze i reszta powie ile ma latek . Wiec ja zaniedlugo 25 :) ale sie ciesze ....bo zaniedlugo moje urodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to zabrzmi glupio ale im blizej mam 30stki tym takie jakies dziwne ciary mi przelaza....hehe zawsze sie smialam z kolezanek ze przesadzaja z ta tragiczna magia przekroczenia 30stki....ale to takie cholernie dziwne uczucie...niby nic...ale....:( stara baba juz bede hehe pierwsze symptomy juz mam wczoraj padlam po calym dniu warjacji w pracy o 22ej i wstalam dopiero 5.30 hehe.....coz starosc nie radosc hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skonczone 27 - slub 2008 (28), dziecko 2009 (29), urodzi sie (zgodnie z aktualnym planem :) ) w 2010 (30 lat) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Babitek jesteś moją rówieśniczką :) ....a kiedy macie urodziny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia - ja z kazdym rokiem tez czuje sie coraz dziwniej - jakos 30 to tak inaczej..i wcale nie fajniej ;) i wlasnie jak o takim dzidziusiu sobie mysle - coz to za czas - rok po slubie - szybciutko..a tu bach 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacja - 14 luty - w walentynki :) zakochane dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(oczywiscie podalam swoja date urodzenia, nie Spacji - tak mi sie niejasno napisalo :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czyli bedac drobiazgowa jestem w wieku spacji i babitka bo 28 koncze 31ego sirepnia.... slub- 29 lat dziecko- moze 31:) czyli nie jestem najstarsza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziny: spa_cja ................8. stycznia Babitek................14. lutego niusiaa.................31. sierpnia Proszę uzupełniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziny: spa_cja ................8. stycznia Babitek................14. lutego rybnik-13 maj. niusiaa.................31. sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziny: spa_cja ................8. stycznia Babitek................14. lutego Rybnik..................13 maj niusiaa.................31. sierpnia A moze jeszcze rok urodzenia: spa_cja ................8. stycznia Babitek................14. lutego Rybnik..................13 maj.1982 niusiaa.................31. sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziny: spa_cja ................8. stycznia Babitek................14. lutego Rybnik..................13 maj niusiaa.................31. sierpnia A moze jeszcze rok urodzenia: spa_cja ................8. stycznia 1980 Babitek................14. lutego Rybnik..................13 maj.1982 niusiaa.................31. sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dzieci...... to nie wiem jak wy ale ja sie panicznie boje... i ciazy i porodu i wychowywania... i bedzie to paskudne co powiem ale wcale i to wcale nie czuje zadnej potrzeby by miec teraz dziecko wrecz przeciwnie.... a co do cesarki....hmmm....w sumie fajna rzecz moja znajoma tak rodzila: ustalili jej termin poszla urodzila bez bolu blizny prawie wogole nie ma...pozniej u plastyka jeszcze ja sobie zniwelowala....piekna figura dzieciak zdrowy...ameryka hehe a nie dwie doby ie meczyc :( ach czemu to facet nie rodzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×