Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Milutkiego dnia wam wszystkim zycze:) Yza ---Gratuluje rocznicy nam w przyszlym miesiacu dnia 28 stuknie 9 lat jak jestesmy razem :) Babitku ...Mam nadzieje ze sakramenty wszystkie juz bedziesz miala ,nie wiem co sie w takim dniu zyczy ....wiec tylko Naj . Cafka ...dzieki za namiar do fryzjera ale do Katowic to troche daleko odemnie. Waiki ...duzo zdrowka dla Twojego Narzeczonego i uwazaj na siebie zebys ty czegos nie zlapala. Guziczek co do fryzjera i kosmetyczki to chyba to bywa roznie ,ja dzwonilam do jednej i ona mowi tydzien starczy a jedna mowi 3 miasiace przed sama nie wiem ale na poczatku roku zadzwonie i zrobie sobie termin. Nie wiem jak wy ale ja nie lubie sklepu Ikea nie wiem dlaczego ...bylismy tam kilka razy i zawsze mowie to samo. Waiki 3mam kciuki zebyscie sobie wszystko poukladali i nie musieli zmieniac daty slubu. Co do fryzury mi sie podoba tylko ta :http://images29.fotosik.pl/104/02f55df0f79f1da0.jpg http://images24.fotosik.pl/104/2018bcbd7a432055.jpg Ja sie troche martwie bo nie mam Q_( Wczoraj bedac w sklepie zakupilam sobie talerze kwadratowe ...wiec stare wszystkie wyrzucone.Dzis znow praca i bedzie wieczor i koniec dnia . Ja mam w czwartek wolne ale moj maz do pracy idzie ...bede gotowac bigosik w tym czasie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czołem :) co prawad nie wiem czy sie im spodobałam, ale przyjsc kazali :) ja juz nie spie, to przestawienie czasu mi nie słuzy!! Wole stary :o Dzis ide na spotkanie z kumpelami ze starej pracy :) prawie o tym zapomniałam!! Babitku ja tez nie wiem czego Ci zyczyc wiec wiem zycze Ci wszystkiego :) Nad fryzura sie jeszzce nie zastanawiałam, bedzie na to czas :P a w poniedzialek ide po sukienke :P hehe (tzn jak mi mama pozyczy 150 zł bo mi brakuje) Zaraz bede jesc!! Rybnik Tobie różniez miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz kiedys o tym pisalismy ...ale znalzalm liste z piosenkami na pierwszy taniec i postawilam je tu wkleic.Ja dopiero na 10:30 ide do pracy. Lista najbardziej popularnych piosenek na pierwszy taniec (kolejność alfabetyczna): Bo jesteś Ty - K.Krawczyk, Być z Tobą - Bajm, Chcę tu zostać - Farba, Dance me to the end of love - L. Cohen, First love - U. Hikaru, How deep is your love - Bee Gees, I will always love you - W. Houston, Jesteś blisko mnie - N. Kukulska, Piasek, Kochać - P. Szczepanik, Kochać i pragnąć - Magma, Kochaj mnie i dotykaj - T. Żółtko, Kołysanka - Sumptuastic, Love is all around\' - Wet Wet Wet, Magiczne słowa - Ziyo, Mały Książę - K. Sobczyk, Nasz najpiękniejszy dzień - Eleni, Niebieska piosenka - G.Tomczak, Niebo pełne gwiazd - De Mono, Niebo z moich stron - Czerwone Gitary, Niech mówi serce - R. Gawliński, Nothing\'s gonne change my love for you - G. Medeiros, Oczarowanie - Z. Wodecki, Ona i on - A. Gadowski, Prócz ciebie nic - Kayah, K. Kiljański, Przetańczyć z Tobą chcę - A.Jantar, Right here waiting - R. Marx, Rozmowa z aniołem - Magda Femme, Słowo jedyne Ty - S.Krajewski, Ślubne prezenty - I. Jarocka, The power of love - J. Rush, Tylko Ty, tylko Ja - K. Krawczyk, Tylko w Twoich dłoniach - Eleni, Weselne dzwony - D. Holecki, Weselne preludium - K.Krawczyk, Woman in love - B. Streisand, W perły zmienić deszcz - Universe Wielka miłość - S. Krajewski, Z tobą chcę oglądać świat - Z. Wodecki, Zabiore Cię - Kancelaria, Zakochani - N. Kukulska, Zawsze tam gdzie ty - Lady Punk. Uwaga! Piosenka Windą do nieba - zespołu Dwa plus jeden - chociaż ładna - z uwagi na tekst nie nadaje się na ślub!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie wiem co bedziemy tanczyc, ale zastanawialismy sie nad piosekna Magiczne słowa Ziyo!! Choc mnie ostatnio oczarowała piosenka Karoliny Kozak Razem zestarzejmy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł wszystkim :P Kocurek ja tez jestem niezdecydowana i zmienia mi sie szybko zdanie, ale fryzurka mi sie spodobala i raczej nie zmienie, a jak ja wykona fryzjer hmm sie okaze czy bedzie do niej podobna ;) szkoda ze tak do sukni nie potrafie sie zdecydowac... a zaproszenia ładne :) Babitku dzisiaj wielki dzien :) kciuki beda trzymane!!!!!! :) Gagatka no to super gratuluje :) Iza, tez fajna fryzurka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku mi też najbardziej podoba sie to z brązem, ale może zamówię je pół na pół z tymi zielonymi, albo może jedne tylko na ślub a drugie na wesele i ślub. Tylko koperty dają takie zwykłe, białe, ja będę dużo dawać osobiście wiec nie powinno być problemu z kokardką:) zastanawia mnie tylko w którym momencie trafi mnie k***ica tymi kokardkami;) Babitku już zaczynam trzymać dzisiaj za ciebie kciuki:) Gagatka jak kazali przyjść to na pewno się spodobałaś, ale NIE zasuwaj znowu na próbę, bo to jest wykorzystywanie. Żądaj jakiejkolwiek umowy!:) Tak naprawdę to firmy nie maja prawa przyjmować cię na dzień próbny bez umowy chociaż na zlecenie. Za takie praktyki mogą im wlepić duże kary. cafka co do sukni tez sie nie mogę zdecydować, ciężka sprawa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ja zaraz wskakuje do wanny :) poki co kase mi daja :) wczoraj dostałam 20 zł za 4 godziny (dobre i to :) ) wiec nie pracuje za darmo zreszta i tak wiele nie zrobiłam wczoraj tylko sie ochodziłam!! Napisałabym ze mnie choróbsko beirze, ale nie napisze bo pozniej wszystkie zachoruja i bedzie na mnie ze ja roznosze te chorosbka :) wiec nie pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z zaproszeniami to do tylu jestem hehe, ale nie jest to rzecz z ktora jest problem wiec sie nie martwie ;) Waikiki jak sie pojawisz :) dzwonilas do tego goscia z zespolu?? Gagatka to marsz po witaminki!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) cafka dzwoniłam, mamy się jutro spotkać, al;e jakiś ten gościu przymulony, więc chyba będę wznawiać poszukiwania, zobaczymy... cafka dokładnie te same fryzurki mi sie podobają :-D Babitek jak tam Tweój nastrój dzisiaj wygląda??? :-) ;-) Rybnik - Iza lista identyczna jak ja kiedys sobie wyszukałam do odsłuchania :-) ale dobrze, ze zaznaczyłaś tą info o piosence \"winda do nieba\" bo niektórzy nie mieli jeszcze okazji zauważyć tego problemu w tekście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Waikiki :) to przyjrzyj sie dokladnie temu panu :D zebyscie pozniej nie mieli problemow... znaczy wiesz, jesli chodzi o mnie to staram sie byc ostrozna, wiec moze dlatego tak zwracam uwage na szczegoly ;) co do fryzurek to wlasnie jest ona taka jak ja chce czyli i spieta delikatnie, i zwiewna :) kwiatka tez bym chciala we wlosach moze nawet tak jak tam jest :) ale to wszystko wyjdzie w praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Waikiki :) to przyjrzyj sie dokladnie temu panu :D zebyscie pozniej nie mieli problemow... znaczy wiesz, jesli chodzi o mnie to staram sie byc ostrozna, wiec moze dlatego tak zwracam uwage na szczegoly ;) co do fryzurek to wlasnie jest ona taka jak ja chce czyli i spieta delikatnie, i zwiewna :) kwiatka tez bym chciala we wlosach moze nawet tak jak tam jest :) ale to wszystko wyjdzie w praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo panu z zespołu będę się przyglądać niewątpliwie dokładnie i bedę ostrożna!!!!!!!!!!!!!!!! bo nie chce miec kogoś kto będzie śpiewał od niechcenia! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie w poludnie:) Rybnik, ta fryzura jest świetna, ale nie wiem czy usiedze na wałkach:) chociaz czego sie nie robi zeby dobrze wygladac, moje włosy sa proste, a jak juz je skrece, bardzo szybko wracaja do poprzedniego stanu :/ kocurku83, łade te zaproszenia, drogie bardzo są??? my juz i tak płacimy krocie za to wesele, zastanawiam sie czy nie lepiej bedzie kupic jakies zwykłe, chociaz takie bylyby ładniejsze też mi sie nudzi...ale dzis ide do lekarza med pracy...wiec cos sie w koncu zacznie krecic a od poniedziałku na staz nie wiem jak dam rade wstawac o 6:30 ughhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) guziczek a ile bedziesz dostawac za staz?? Pewnie mało!! Ja juz sama nie wiem czy robic zaproszenia czy kupic!! Hmmm Nudzi mi sie dalje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatku, jaka to praca??? moze masz jakies sposoby na skuteczne szukanie i chciałabys sie podzielic, no i jak zrobic, zeby oczarowac przyszłego pracodawce!!!, swokja droga, gratulacje waikiki, mecz goscia z zespolu, a na wszelki wypadek staraj sie o kogos innego, moi znajomi mieli taki problem na swoim weselu, ze zespol im wypowiedział tydzien przed weselem...nie wiem czy nie mieli spisanej umowy czy co sie stalo,...nie chcieli do konca powiedziec, w kazdym razie załątwiali zespol w tydzien i musze przyznac, ze nawet niezle im sie udało, goscie bawili sie do rana!!! ale trzeba uwazac... pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatku, od 29 pazdizernika wzrosła stawka stypendium za staz z 550 na 738 brutto, takze po odliczeniu podatków (chyba troche innych niz w przypadku normalnej pracy) bedzie to ok 600-650 na reke. To i tak niezle w porównaniu do tego co bylo wczesniej! mimo wszystko bede dalej szukałą pracy...bo jak długo rodzice moga pomagac... ja chyba zaproszenia kupie, musze sie tylko najpierw zorientrowac jakie sa ceny. BO bez dwóch zdan robione sa ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka no nie wiem, zobacze w ogóle jak ten facet będzie jutro gadał, może już bedzie zywszy, może dobrą prezentacje odwali ;-) a jak kiszka bedzie lub będe miała wątpliwości, to będę szukać dalej, ...ale boje sie takiej sytuacji :-( też nie wiem czy robic czy kupić zaproszenia :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki, bedzie dobrze, Ty jestes klientem, koles z zespolu powinien się dostosować, jak bedzie spoko i bedzie miał fajne nagrania to podsun mu umowe:) warto tez dopytac jak prowadzi zabawę chyba ze macie dodatkowo wodzireja a jak nie...to 10 miesiecy to naprawde sporo czasu, cos znajdziesz!!!!!!daj znac jak bediesz po rozmowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guziczek wiec tak 4 razy w tygodniu chodze na swietlice profilaktyczno-wychowawcza, po 3 godziny!! Wiec to juz jest jakies 500 zł za miesiac!! (choc na razie traktuje to jako rozrywke bo kase dostane dopiero po 10 listopada) A w poniedziałek byłam na dniu próbnym w sklepie w Centrum Nieowlecym czyli wszystko dla dziecka od elektrycznych nian, odciagaczów pokarów, po ciuchy, pieluchy zarcie, zabawki, wozki dla dzieci!! Najgorsze jest to ze trzeba wszystko wiedziec na temat danej firmy (jezeli chodzi o foteliki dla dzieci) jak sie to uzywa, jak zapina, trzeba rozprcelowac wozek!! Jak na razie jest to dla mnie czarna magia!! Nie wiem czym ich oczarowałam, powiem wiecej nawet sama sei zdziwiłąm ze mnie tam przyjeli (bo na arzie mam chodzic pare godzin w tygodniu na umowe zlecenie). Od stycznia juz na caly etat chyba!! Wiec guziczku juz sama nie wiem!! Na razie dla mnie czarna magia to wszystko jest!! Wiem mniej wiecehj gdzie co jest, na tym moja wiedzasie konczy!! Moze z czasem!! Zobaczymy!! Najgorsze sa dojzady musze tam dwoma autobusami dojezdzac!! No ale trudno, na szczescie polaczenie nie jest najgorsze bo kilka autobusów tam jezdzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki moze tez sie zdarzyc ze ktos nagle zrezygnuje z jakiegos zespolu, moze zostawiaj im swoje telefony w razie czego :) ja trzymam kcikuki mocno :) a czy płaca minimalna tez wzrosła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaa, no to fajnie wszytskiego się nauczysz, pewnie dlatego ten okres próbny, czas na zapoznanie się z towarem ale za to jaką wprawę bedziesz miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gagatku czy płaca minimalna tez wzrosła, na razie ciesze sie ze staz bedzie troszke wyzej płatny, bo tak naprawde pracuje sie po 8 godzin dziennie za małe pieniążki... nocniki grające - znamy znamy:) mam młodsza kuzynke, duuuuuzo młodsza:) a ostatnio byłam z narzeczonym wybrac cos dla jego chrześniaka:):) spedzilismy w dziedziecym smyku chyba z godzinę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatku, staż też nie jest szczytem moich marzeń, ale cóż, niestety, od czegoś trzeba zacząć pozniej bedzie juz tylko lepiej MUSI BYĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×