Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ja nie jestem dostepna Iza. ja jestem troszku zabiegana i zarazem podekscytowana, bo dzisiaj do fryzjera ide :) a Babitek nasz kiedy wraca wie ktos? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D weekend minął dosyć wesoło:w sobotę goście, a w niedzielę odsypianie gości:D:D:D Aniaja też próbowałam się na te same nauki zapisać:) ale nie mogłam sie dodzwonić. Spróbuję znowu na początku grudnia albo później jak się nie uda to pójdziemy na takie normalne:( Maggie Sottero mi też się podobają i w Tylko Ona je mają - w każdym salonie inne modele. W okolicy Jana Pawła masz aż 3 salony tej firmy - najlepiej zaopatrzony i z najmilszą obsługa jest ten na Nowolipiu 22A:) A w Blue City nie byłam i już wiem że nie warto tam jechać, dzięki:) Ania a gdzie masz wesele? Cafka możesz mi też podesłać tą listę piosenek? Co do fryzury to nie zastanawiałam się nad nia za bardzo, ale podobają mi sie te które wrzucalyście, takie bez koka. Kwiaty...to też jeszcze wielka niewiadoma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kocurek :) lista poszła. to udany mialas weekend hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka dzięki za listę:) A weekend udany rzeczywiście:P w sobotę goście wyszli po 2 w nocy, a potem też miałam wesoło bo mój M. miał problemy z posłaniem łóżka:D musiałam dać mu instrukcję rozkładania prześcieradła:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co Kocurku :) ja juz nie moge sie doczekac jak bedziemy swoje gniazdko i ta niezaleznosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka my też nie mieszkamy jeszcze razem, ale w weekendy urzędujemy u mnie;) po ślubie jeszcze na początku będziemy niestety u mnie, ale mam nadzieję ze jak najszybciej przeniesiemy się na swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh chcialoby sie juz Kocurku :) a My jeszcze musimy poczekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kiedy macie w planach przeniesienie sie na swoje? U nas to prawdopodobnie będzie tak, że po ślubie wprowadzimy sie do mnie i jak tylko wyjdziemy na prostą po weselnych wydatkach;) to weźmiemy kredycik na wykup mieszkanka komunalnego mojego wujka i po spłacie kredytu dopiero byśmy się tam wprowadzili. A dlatego po spłacie kredytu dopiero, bo wujek mieszkanie wynajmuje i musielibyśmy płacić mu tak jakby za wynajem - tylko od nas weźmie mniej i mimo wszystko bardziej nam się to opłaca niż kupno własnego czy normalne wynajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kocurku u nas to wyglada tak, ze moj sie do mnie wprowadzi i do slubu bedzie u mnie, do slubu napewno nie bedzie mieszkania, tylko jak juz to pod koniec roku wiec po slubie tez u mnie, pozniej liczymy na to mieszkanko jakby nie patrzec... wiec do przyszlego roku musimy sie pomeczyc troszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w sumie u mnie to może dłużej potrwać:( i nawet nie będziemy przed ślubem mieszkac razem, no ale jakoś to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Kocurek, nie ma zle :) a u nas sie co chwile pomysly i plany zmieniaja wiec roznie to z nami :) ale trzymam kciuki za wszyskie pary ktore mieszkaja jeszcze osobno!! zeby szybko znalazly gniazdko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też jeszcze plany mogą się zmienić:) bo nie chciałabym zbyt długo czekac na dzidziusia i trzeba będzie to wszystko jakoś po kolei poukładać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek ja tez nie chce zbyt dlugo czekac z dzidzia ;) dobra dziewczyny ja sie zbieram, zajrze wieczorkiem. miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
Cafka bardzo fajna stronka! wlasnie ja przegladalam i zaczelam sie zastanawiac co wygrawerowac na obraczkach, jest tam kilka przykladow niektore smieszne hihi. a wy dziewczyny piszecie cos? i co to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna nad grawerką jeszcze się nie zastanawiałam, ale chyba juz najwyższa pora bo wzór obrączek już wybrany i czeka na zrobienie u znajomego - powinny być za ok miesiąc:) A ta stronka rzeczywiście fajna:) niby podobna do innych ale ma cos w sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) wstyd sie przyznać ale dopiero wstałam...:P:P:P:P zaległości nadrobiłam,ale szczerze powiem to ja przez najbliższy miesiąc napewno o ślubie nie będę myślę...poczekam do stycznia i wtedy już podpinam(albo zacznę dopinać)wszystko na ostatni guzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czsc :) ja juz po pracy!! dzis mi sie troche dłuzyło, w srode ide znow troche mi to nie na reke, bo polowe tego co zarobie wydaje na bilety. Jestem tam 4 godziny po 5 zł na reke!! Wiec 20 zł z zcego 10 na autobusy!! Zaraz bede sobie drukowac notatki i bede sie uczyc johuuu :o:o:o oj nie chce mi sie :o no ale egzmian juz w sobote. Cafka dzieki za liste zaraz opatrze ja :) Kocurku ja tez mialam gosci ale na szczescie nie musiałam odsypiac!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaannnniiiiaaa
kocurek83 tam jest strasznie duzo chętnych ;) ja to sobie wrzuciłam ich stronkę w ulubione i codziennie rano po przyjściu do pracy odrazu sprawdzałam czy już nie wrzucili nowych terminów :) i udało mi się dodzwonić za drugim razem :) ale pani była na mieście i akurat nie miała pod ręką nic do pisania, więc wysłałam jej eska z naszymi danymi i prośbą o potweirdzenie zapisu i tak o to udało nam się zapisać :D ale jeszcze mamy do zaliczenia dwie poradnie i tak właśnie się zbieram, żeby zadzwonić do kobitki i umówić się jeszcze na to spotkanie, chcielibyśmy mieć to już w tym roku za sobą :) Mieszkam niedaleko Jana Pawła, także napewno się tam wybiorę i sobie poprzymierzam :) Właśnie planowałam wybrać się na Nowolipie i ulżyło mi, że jest tam miła obsługa. Blue City odradzam, ja co prawda tylko tam zajrzałam kiedyś przy okazji i jak zobaczyłam minę pani to sobie odpuściłam mierzenie, ale moja znajoma odniosła takie same wrażenie po wizycie tam, także odradzam.... a wesele mamy w Starych Babicach a Wy?? Rybnik-Iza również witam :) dobra wracam do pracy, pewnie jeszcze zajrzę do Was jak już będę w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) ale miałam duzo czytania :D Cafka - skoro jestes fanka Feel to moze wybierzesz sie na koncert do CK w Siemianowicach, graja 14 grudnia bilety po 20zl, ja idem:D Poza tym dziewuszki napiszcie jakie sa relacje Waszych facetow do Waszych mam? :> narzekaja na swoje tesciowe czy wrecz przeciwnie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mi sie nie chce uczyc!! A to akurat przedmiot trudny jest i same prawnicze słowka sa bleee!!! jeanne moj michal lubi moja mame :) ja lubie jego :) jest ok. Tylko z jego mamy wychodzi czasem starszny dusi grosz troche mnie to wkurza, ale coz .. ja nie mam nic do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam:) Janne taka fanka az nie jestem ale kilka piosenek mi sie podoba :) pewnie nie dam rady sie wybrac z moim M. grawer? ja bede miec imie i date :) tak skromnie hihi. Gagatka nie ma za co :) ucz sie ucz bo nauka to potegi klucz :P a ja wrocilam od fryzjera :D ale mam włoski nie zebym sie chwalila :) ale wreszcie nie mam tych suchych i brzydkich koncowek!! porozmawialam na temat mojego koloru na slub co mi proponuje i takie tam ;) a jak mi odrosna wloski z blondu wyprostouje sobie wloski na stale :D jak mi to dzisiaj powiedzial to myslalam ze ze stolka spadne ;) tylko musze poczekac az mi odrosna i napewno zrobie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam:) Janne taka fanka az nie jestem ale kilka piosenek mi sie podoba :) pewnie nie dam rady sie wybrac z moim M. grawer? ja bede miec imie i date :) tak skromnie hihi. Gagatka nie ma za co :) ucz sie ucz bo nauka to potegi klucz :P a ja wrocilam od fryzjera :D ale mam włoski nie zebym sie chwalila :) ale wreszcie nie mam tych suchych i brzydkich koncowek!! porozmawialam na temat mojego koloru na slub co mi proponuje i takie tam ;) a jak mi odrosna wloski z blondu wyprostouje sobie wloski na stale :D jak mi to dzisiaj powiedzial to myslalam ze ze stolka spadne ;) tylko musze poczekac az mi odrosna i napewno zrobie!!! :) znowu mi kafe muli :/ i mam problem z wyslaniem posta ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam:) Janne taka fanka az nie jestem ale kilka piosenek mi sie podoba :) pewnie nie dam rady sie wybrac z moim M. grawer? ja bede miec imie i date :) tak skromnie hihi. Gagatka nie ma za co :) ucz sie ucz bo nauka to potegi klucz :P a ja wrocilam od fryzjera :D ale mam włoski nie zebym sie chwalila :) ale wreszcie nie mam tych suchych i brzydkich koncowek!! porozmawialam na temat mojego koloru na slub co mi proponuje i takie tam ;) a jak mi odrosna wloski z blondu wyprostouje sobie wloski na stale :D jak mi to dzisiaj powiedzial to myslalam ze ze stolka spadne ;) tylko musze poczekac az mi odrosna i napewno zrobie!!! :) znowu mi kafe muli :/ i mam problem z wyslaniem posta ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka - no no no teraz pewnie jestes zabojczo piekna:D Co do grawerowania to koniecznie musi byc imie i data :) Gagatka zakuwaj, ja jutro mam test z angola (ale to tylko szkola jezykow obcyych) wiec wszystko pic na wode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zabojczo to bym nie powiedziala :P Janne pytalas o relacje narzeczony-mama, u mnie jest super on wie ze drugiej takiej tesciowej nie znajdzie :) chcialabym miec takie relacje z jego mama, ale o tym to chyba pomarzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka to fajnie sie masz z jednej strony, ze on lubi Twoja mame, u mnie niestety jest z tym ciezko :/ wiesz tak jak w tych zartach o tesciowych. Sama nie wiem czemu, moja mame wszyscy lubia tylko nie on :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janne nie martw sie :) co z tego ze moj sie z mama moze dogadac, jak ja nie moge z jego :( wiec widzisz nie dogodisz, jak cos jest dobrze to cos musi byc zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Cafka masz racje, nie ma sie co przejmowac :) Przeciez bedziemy zyc ze soba a nie z tesciowymi :) choc czasem roznie to bywa.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×