Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Cześć dziewczęta! FDobrze rozumiem, że Wojtuś to synek Yzy (w końcu troszkę mnie nie było ;) )? Zdrówka życzę. Znalazłam kolejnych 3 fotografów robiących fajne fotki i chyba na jednego z nich się zdecydujemy. Jest ot chłopak, nie robi zdjęc zawodowo, ale bardzo mi się podobają. Muszę tylko zobaczyć jego ślubne fotki, bo na stronmie ma tylko nie-ślubne. Aha, kosztuje 550 zł :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :D wracam po dlugiej nieobecnosci :P nie nadrobie was nie dam rady;) mam nadzieje ze wybaczycie. dostalam staż dzisiaj bylam pierwszy wstepny dzien a od pozniedzialku na pół roku, nie chcialam ale kasa potrzebna a ile mozna siedziec w domu. mamy juz fotografa, teraz znaczy w niedlugim czasie idziemy wodke kupic i obraczki wybrac, a i zamierzamy jechac na gielde kwiatowa kupic zaproszenia i naklejki na wodke i mysle ze to wszystko z organizacyjnych rzeczy:) w lutym dzien skupienia dla Narzeczonych oraz Targi slubne i pozniej 3 nauki i to wsio :) no i poszukuje kiecki!! Rybnik-Iza wiem ze suknie kupilas w Karinie w Rybniku, tez sie tam wybieram powiedz mi jak tam cenowo te suknie wygladaly i jaki salon? dzieki za odpowiedz :) reszte dziewczyn goraco pozdrawiam :) jej ale sie ciesze 5 mieszków zostalo do Naszego slubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a salon to mialam na mysli obsluge itd, bo mnie zaskoczylo ze w wielu salonach panie sępią i nie daja sukien przymierzac pokazuja w worku no porazka :o a jak mowie ze ptrzeciez tak sukni nie kupie i musze przymierzyc to focha robia no zaskoczylo mnie to bardzo!! wiec w jeden dzien jak sie wybralam z dobra kumpela na jakies 4 salony przymierzylam w 1!!! wiec postanowilam pojezdzic i poszukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam nosa, Cafka wspominała Cie dzis :) A nie mozesz isc na miejsce interwencyjne?? Lepsze niz staz to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka a co to jest? pierwsze slysze. z kasa nie ma zle bo stawka wzrosla lepsze to niz nic mam mozliwosc ewentualnego przedluzenia juz na normalna umowe wiec przeboleje te pol roku a to zybko zleci w czerwcu slub wiec nie ma zle :) mysle tylko o slubie wiec to mnie jakos trzyma hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejsce interwencyjne przyznawane jest osobie bezrobotnej do 25 roku zycia. Dostajesz minimalne wynagrodzenie (ponoc wzrosło) tez załatwiasz to przez urzad lub idziesz do pracodawcy np do urzedu i pytasz sie czy mozesz zostac zatrudniona na miejsce interwencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przypomniałyście mi - mamy już wodkę. Kupiliśmy od znajomego \"Zawiszę Czarnego\" 15 zł od butelki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sprobuj przez starostwo :) ja byłam juz 2 razy na interwencyjnym, taz w starostwie i umowe miała na rok, w tym mialam normalna umowe o prace, wczasy pod grusza, nawet 13-stke dostałam, a potem po roku dostałam zasiłek heheh :) po poł roku poszłam znów na interwencyjne do gminy, ale w gminie to na pol roku tylko. Teraz znow ide na interwencyjne do starostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w urzedzie mi nikt nie powiedzial o czyms takim, ale teraz juz nie ma to znaczenia:) no Gagatka i Ty to masz nosa zawsze mnie wyczaisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do wanny, musze sie odprezyc przed jutrzejszym panem wieczorkiem DOKTOREM :) na pewno do wieczora nie wyjde!! I bede moze miala az 3 przerwy!! cafka Ty kiedy zaczynasz staż?? I jaka to praca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ciężki dzień,ale jutro wolne:D w niedzielę koncert,ale i tak odpocznę miłej nocki😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaaaa
ale jest was na 2008!! Ja tez, 7 czerwiec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaaaaaaa
Jestesmy razem juz ponad 5 lat,a znamy sie dłuzej.Mamy prace i własne mieszkanie także możemy brac slub.W sumie główne rzeczy mamy pozałatwiane, teraz bedziemy kupowac obraczki noi sukni jeszcze nie mam .Chybe bede wypozyczac z wypożyczalni.Co prawda nowe sa piekne ale mnie nie stac na taki wydatek. Wesele robimy w sali weselnej ,nie w restauracji, na jakies 150 osób.Plus minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kaskaaa. Plus minus te 150 osob to wielkie weselicho. A skad jestescie? Pozdrawiam Mykam do pracy...nikogo chetnego nie znalazlam. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sobotnie :) ja juz po sniadaniu choc to nie pora dla mnie. wolałabym wrocic do łóżka. Wiem jedno jak pojde do tej pracy to juz nie bede tak pilnie chodzic na zajecia. Miłego dzionka Wam zycze :) czesc Kaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kaskaaaa:) Niby wydaje się, że te 150 osob to dużo, ale u mnie powoli z 90 robi się 110 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam-lecę dziś mierzyć sukienki ze świadkową:) choć i tak będę miała szytą,ale może wpadnie inny pomysł niż obmyśliłyśmy;D zapowiada się fajna zabawa:D miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was w sobote :) ja sobie sprztam z narzeczonym a na chwilke zajrzalam.. widze temat sukienek ja bylam wierna ciagl jednej dopoki nie wyszla nowa kolekcja z tej firmy co chcialam miec eh na poczatku byla ta moim marzeniem http://emmimariage.pl/index.php/main/pl/offer/2/4 jak tpamietacie moze jak pokazywalam a teraz to juz bardziej mi sie podoba ta http://emmimariage.pl/index.php/main/pl/offer/4/105 jeszcze nie wiem jak wygladaja na mnie ale chyba na ta druga sie zdecyduje hehe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) wczoraj mały odtransportowany do babci a my wieczór w kinie ina kolacji:):):):):) no ja niedługo muszę zgarnąć świadkową i udać się na poszukiwania ale boję się ze to sie skończy kacem:P:P:P a wogule świadkowie będą też chrzestnymi małego taka para urzędową i kto wie może coś więcej:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza masz slodkigo synka boze jaki on koChany ja tez juz chce takie szkraba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) dobra laseczki mam niusa dla was :D dzisiaj wybrałam kiecke :D http://www.karina.net.pl/ kolekcja Glamour suknia Infinity, z tym ze do pasa, nawet uda suknie jest super natomiast nad dolem jeszcze popracuje mam czas do marca wiec wymysle i troszke go zmienie, suknia na zywo wyglada lepiej, do sukni oczyiwscie chce dlugi welon ale nie tak jak na zdjeciu jakis ladny haftowany, wazne ze da sie zmienic na przymiarkach i to mnie cieszy :) rekawiczek nie bedzie bo jak je zalozylam to myslalam ze padne :) wkurzalo mnie to cos na rekach hihi ;) ale rozumiem i szanuje jesli inna dziewczyna ma. to co sadzicie o mojej kiecce ??? :D tylko szczerze :P ps.do Izy Rybnik, suknia kupiona w Karinie :D wiec moze bedziemy odbierac Razem hehe :D Yza syneczek cudowny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzus synek miodzio :) tylko schrupac to amłe cudo :) ale ze po obiedzie jestem wiec synek Ci sie uchowa :D cafka ktora to sukiena ?? bo mi sie cała strona nie otwiera i mam poucinane to i owo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest bodajze 2 od gory z dlugim welonem a pni ma korale, nie wiem czy trafisz na dobra mi sie cala strona dobrze otwiera, wiec zeby nie bylo ze inna ogladacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka czy takie krotkie to bym nie powiedziala ;) ma taki dziwny kolnierz :) gora ma takie sliczne koraliki, nie przesadzona jest i to mi sie podoba :) czekam na reszte opini!! :P Gagatka a Ty juz masz w szafie ale Ci zazdroszcze :) tylko martwi mnie jedna rzecz ze nie wytrzymam i pokaze ja mojemu a tego nie chce!!! wiec musze byc silna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×