Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

szybko ten czas leci jak planowaliśmy ślub to bylo 1,5 roku i kazdy mówił po co tak wcześnie planować slub a teraz już tylko 5 m-cy ale się ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonq:) masz absolutnie racje:)szybko jak cholera:)pamiętam jak w stopce miałam ponad 369 dni...a teraz 229):):) co do nauki tańca to myślę o tym ale jak narazie nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no yza, mam nadzieje ze po badaniu masz dobre wiesci i koniec abstynencji :-) to twoj slawek pewnie zadowolony:-D zonqa :-) my nie planujey kursu tanca :-) ale ja indywidualnie planuje sie zapisac na taniec brzucha :-P w koncu to tez jakis taniec :-D :-P no czas faktycznie szybko biegnie ... nam zostaly 4 miesiace i 4 tygodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie marzy tak zatanczyc jako pierwszy taniec, kocham ten film ogladałam go tysiac razy. http://pl.youtube.com/watch?v=j6x5O1bkqmg tez bedziemy chodzic na lekcje, a tanczyc nas bedzie uczyc siostra michala, dlugo sama trenowala, zajmowala pierwsze miejsca wiec cos moze nas nauczy. Choc pewnie tak nam nie wyjdzie bedzie sukienka zawadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Darianko :-) czekamy na relacje !!! hej, gagatko kiedy Ty masz slub? 4 miesiace 4 dni to jakos poczatek czerwca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer 4 miesiace i 4 dni to Ty masz :) ja ma 2 sierpnia :) wiec przeszło pól roku jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesus gagatka alez mnie kobito nastraszyla :-) ja mam 4 miesiac 4 tygodnie i 2 dni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh summer :) a chciałam Ci pwoeidziec to juz dawno bardzo pasuje do Ciebie ten nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-P dzieki ci gagatku dobra kobieto za mile slowo na wieczor :-P siedze sobie na naszej klase ale tak wolno chodzi ze zaraz mnie cos trafi. moj chlop juz zdycha w lozku, u nas inaczej niz u yzy :-P zycie "nocne" chyba kuleje :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu zdycha?? idze do niego kobieto :) my poki co nie mamy zycia nocnego :) wiec na razie nie wiem jak to jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano zdycha, bo wczesniej okupowal kompa :-) jak go wywalilam bo musialam wesjc ja to poszedl zdychac :-D no i juz mu tak zostalo :-P czekaj cierpliwie, przynajmniej po slubie bedziesz miala prawdziwe MALZENSKIE (po)zycie :-P a u nas to juz zadnych fajerwerkow :-P :-D ech kąśliwość mi się wlacza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to niech zdycha :) jak tam pozdycha czesciej to moze fajerwerki beda :D ja juz ide spac :) jutro mam raddke na miescie zmiskiem, zrobie z siebie kurwisko :) a jak :) z natury jestem grzeczna, spokojna, normalnie ubierajaca sie dziewczynka, ale jutro zrobie z siebie wapma :) ehhh niech mu oczy wyjda :):P a teraz ide lulu bo dzis wczesnie wstalam :) mileej nocki, dobranoc papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to 100 a nawet i 200 lat dla jubilata :D:D:D:D Dobra, relację z ostatnich dni czas zacząć :) No to tak : w nudną niedzielę, 6 stycznia, Tomek rzekł - weź tam sprawdź na anonsach czy nie ma jakiegoś mieszkania do wynajęcia :) Tzn. mieliśmy w planach wynająć dwupokojowe, ale tak jakoś 1100-1200 zł to zbyt dużo. No i weszłam na te anonse, patrzę a tam mieszkanko dwupokojowe, cena 450 plus czynsz. I to było jedyne ogłoszenie z tego dnia. Tomek zadzwonił więc, bo to on zawsze załatwia takie telefoniczne sprawy :P Okazało się, że mieszkanko łącznie kosztowałoby 900 zł, więc zaledwie 150 więcej niż nasza kawalerka, a metrów więcej blisko 15 :) Ale facet powiedział, że on z żoną mieszka w Wołominie i żona dopiero jedzie do Bydgoszczy, ale jak dojedzie to do nas przedzwoni i się umówimy. No i czekaliśmy jak debile pół dnia :D przy okazji miło pożytkując wolny czas ;) :P Wreszcie zadzwoniła. Umówiliśmy się na - za chwilę - bo to całkiem od nas niedaleko :) Pojechaliśmy no i okazało się, że mieszkanko jest bardzo fajowe :D:D:D:D Kafeleczki, fajne kolorki ścian i takie tam bajerki :D:D:D:D Poza tym mieszkanko nieumeblowane, za wyjątkiem kuchni. A takie właśnie chcieliśmy, bo to niedługo ślub i może bobas się pojawi, to i meble chcielibyśmy swoje mieć, a nie takie po kimś :D Wstępnie zaklepaliśmy mieszanko, do wieczora obiecaliśmy dać odpowiedź i pognaliśmy wymówić babce kawalerkę :D No tamta to miała \"ale\" mimo że opłaciliśmy jej cały styczeń, żeby nie było że jesteśmy wredziochy :) Ale chociaż, po wielu pertraktacjach oddała nam kaucję :) więc dołożyliśmy troszkę i mieliśmy na to nowe :) No i po podpisaniu umowy, w poniedziałek, zaczęła się przeprowadzka. Mówię Wam - KOSZMAR!!!!!! Kupa kartonów, reklamówek, worów, worków i woreczków, plecaków :D Jak się w starym robiło czysto to w nowym się syf tworzył :D Ale udało się i we wtorek wieczorem zdaliśmy klucze od kawalerki i pierwszą noc przespaliśmy w nowym (na całe szczęście kanapa się uchowała, bo się poprzednim wynajmującym do transportu nie zmieściła :) ) No i cóż, zaczęło się szorowanie, sprzątanie, układanie, zmiatanie. W środę pojechaliśmy kupić szafę do przedpokoju i krzesło do kompa i taborety do kuchni :) No i tak sobie mieszkamy teraz już na czystym i fajowym :) Jestem przeszczęśliwa :) A w piątek przyjeżdżają do nas moi rodzice to się pochwalimy mieszkankiem :D:D:D:D:D:D Dobra, teraz ja już lecę, pośpię troszkę :D 3majcie się cieplusio A do naszego ślubu równo 2 miesiące i 2 tygodnie :D pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dluzszej przerwie:) ciekawe czy mnie jeszcze pamietacie?:P ja niedawno wrocilam z Polski, i od razu musialam nadabiac w pracy, no i wciagnelam sie w ten wir, heh. ale lubie to:) dzis bylismy na pierwszym spotkaniu nauk przedmalzenskich. czy ktoras robila nauki w Londynie a ma slub w Polsce?? mam pytanko- czy jesli mezczyzna ma 2czlonowe nazwisko, to kobieta moze przyjac tylko 2 czlon do swojego nazwiska?? ps. mam nadzieje nadrobic to co tutaj naskrobalyscie:) pozdrawiam cieplutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam że dzisiejszego ranka jestem pierwsza :) Wczoraj definitywnie zakończyłam nauki :) było nawet ok chociaż byłam sama niestety :) Byłam tak padnięta że mój Skarbek jak przyszeddł po pracy to mnie wybudził masakara ale za to jakmniewybudził ......:) Buziaki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Zabusia witaj ...I milej pracy zycze. Ja zaraz zadzwonie do szefa i powiem mu ze dopiero przyjde w przyszlym tygodniu bo nadal troszeczke bola mnie pluca ale juz jest lepiej niz wczoraj.Dzis musze wysprzatac cala sypialnie bo jutro przyjda nowe meble do pokoju ... Zycze wszystkim chorym osobkom szybkiego powrotu do zdrowia. POzdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Darianka, no to super Wam sie udalo trafic z ta cena. co do przeprowadzki to mozesz nie mowic bo ja jeszcze dobrze pamietam co to znaczy :-) my jak sie przeprowadzalismy to bylo w lecie i akurat pechowo to byly jedne z najgoretszych dni... wiec po prostu koszmar :-) ale fajnie ze juz sobie meszkacie na nowym :-) calineczka, 🖐️ :-) pamietamy pamietamy :-) tylko prosze sie nam tutaj czesciej odzywac :-) wydaje mi sie ze mozesz przyjac tylko drugi czlon, tym bardziej jesli chcesz zostawic swoje. ale to tak na moj chlopski rozum :-) zabusia, a co to za nowy system chodzic samemu na nauki? czyzby twoj Przyszly tak je lubil jak moj i zdecydowalas sie muodpuscic? :-P Iza, wracaj do zdrowia :-) a gdzie gagatka, juz powinna sie tu dawno zameldowac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz i ja :) No to Darianka fajnie z tym mieszkaniem sie wam udało :) i to jak szybko heheh :) ale najlepsze sa takei z szybkie decyzje :) czesc Zabusia ale wam zazdroszcze ze macie juz z głowy te nauki :) my moze dzis sie pojdziemy zapytac jak jest z naukami w kosciele w ktorym bierzemy slub. czesc Calineczka kope lat :) czesc summer :) wieszz e ja dopiero teraz zauwazyłam ze masz kropke po nicku :) zawsza ja miałas?? Iza miłego sprztania no i duzo zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba, gagatka :-) ja mialam zawsze a ze dopiero teraz zauwazylas ... :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w koncu wszystko poukladalam do kosza teraz czekam az maz wstanie ..i rozbierze biurko ,wyniesie polki pod telewizor i przeniesie mi z pokoju do sypialnie taka maly regal ...a pozniej dalsze sprzatanie ....Zadzwonilam do szefa i powiedzialam mu ze do konca tygodnia nie przyjde a on mowi szkoda bo i tak nie ma kto pracowac bo chyba jakis wirus panuje i trzeba bedzie zamknac na tydzien zaklad :( A taka przyjdzie mi mebloscianka do pokoju(ale to dopiero jutro)http://images34.fotosik.pl/109/a52467378fa92ef4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka zazdroszcze ci ze tak szybko znalazlas mieszkanie ...my szukamy juz od lata i nic i dlatego postanowilam cos zmienic wmoim starszym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik Iza to Ty w takim razie jestes tydzien wczesniej ode mnie :) Mi tez w takim stylu podobaja sie mebloscianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×