Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Iza nudze sie niemiłosiernie :o za 1,5 godziny wychodze na miasto. A Ty?? Sprzatasz?? Czy czekasz az maz wstanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam az maz wstanie ....i przy okazji zrobilam sobie obiadek.T kazal sie obudzic o 14 wiec jeszcze tylko pol godzinki przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam az maz wstanie ....i przy okazji zrobilam sobie obiadek.T kazal sie obudzic o 14 wiec jeszcze tylko pol godzinki przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam az maz wstanie ....i przy okazji zrobilam sobie obiadek.T kazal sie obudzic o 14 wiec jeszcze tylko pol godzinki przerwy Kurcze nie chce mi tego wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ,dziękuję wszystkim za życzenia.Imprezka-niespodzianka bardzo udana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wróciłam z pracy.:) meblościanka podobna do \"bleck,red ,white\"-\"vis a vis\" ładna:) ale jestem dziś padnięta i ręce mnie bolą(byliśmy m.in. na kręglach:);D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejk wszystkim i znów jestem pierwsza hehehe dopadł mnie jakiś katarek nie wiem czy się przeziębiałam czy poprostu zaraziłam od Rafcia :) Jutro ide robić sobie pazurki hehehe trzeba jakoś wyglądać jak pojedziemy zapraszać w sobote chrzesnego rafała :) Jestem już w pracy wypiłam herbatke i zjadłam sobie sniadanko :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc . My wczoraj zrobilismy sypialnie dzisiaj od godziny 12 przywiaza mi te meble co wczoraj kleilam link...i jak sie nam bedzie chcialo to bedziemy skladac a jak nie to dopiero w sobote. A tak po za tym juz wszystko dobrze z moim zdrowkiem hehe. Pozdrawiam ....Dzisiaj na obiad robie Golabki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle ledwo wstałam , jak zwykle ledwo usneła koło 2!! No ale juz nie długo!! wczorj byłam na zakupach z michałem, nogi to mi odpadły!!! Kupilismy az jedno koszule!! A co u was?? Zabusia katarek to ja mam cale zycie, juz sie nawet przezyczaiłam!! Kala fajnie ze sie udało! :):) A my wczoraj doszlismy do wniosku, ze jak tylko skoncze studia czyli jakis marzec, kwiecien 2009 wyprowadzamy sie do mieszkania wynajmowanego, woel zyc skromnie ale sama!! Tzn z mezem :) bo w domu z rodzicami i siostra mieszkac nie bede, wrocimy jak siostra wyprowadzi sie !! No :) Dzis ide na swietlice, cholernie sie ciesze z etgo faktu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Gagatka ...cisza na forum od wczoraj gdzie sie podziewacie dziewczyny... Ja juz zrobilam golabki -ktos chce i czekam na moje nowe meble ale jeszcze ich nie ma....i sie nudze .,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :D U nas też dziś gołąbki :D:D:D:D Właśnie lecę do kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 stycznia dniem goląbka :D a ja mam barszczyk czerwony z uszkami :P 4 lata temu mialam studniówke, ale to dawno było ..... :) Ide na obiadek, a potem na swietlice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich :). A u mnie nie gołąbki, tylko makaron z sosem serowym. Wciąż poszukujemy fotografa - na razie mam 3 na oku, musimy podzwonić jak mój luby wróci z pracy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Darianka:) 2 miesiące)):)ale ten czas zleciał;) Calineczko:) oj dawno Cię nie było;) Gagatka:) wamp:)mówisz :P:P:P:P:P:P:Pi pewnei ze tak zdaj relacje co i ajk:):) a dal pozostałych koffanych panienek):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) i już po wizycie u ginka i :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P fajnie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza chyba czesciej zaczne chodzic do gina heheh jak to takie fajne :) tyle ze ja chodze do pani!! A Ty?? A zrobilam sie na wapma i mnie nie poznal, przeszedł normalnie koło mnie (fakt byłam w kapturze bo wiało, ale nie piewrszy raz w nim byłam) i poszedł dalej. Gdybym go nie zawołała to by se poszedl, i tak mnie to rozmieszyło ze nawet złosc mi przeszła bo ZNOWU sie spoznił!! A ja byłam na swietlicy, przeczyatałam połowe ksiazki, za niedlugo juz nic mi sie zostanie do poczytania :) Iza-Rybnik i jak tam meble?? Dojechały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka nie i jestem bardzo nerwowa bo jak dlugo mam czekac a mialam zamiarr isc na solarium a tak musze czekac az w koncu sie zdecyduja przyjechac bo musza ...ale jestem wsciekla Witam nowa kolezanke ...moze napiszesz cos wiecej o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza spokojnie :) Chociaż, ja też się wkurzam, bo Tomek wylicytował dziś , praktycznie za grosze, fajną ławę i... abonent poza zasięgiem, abonent poza zasięgiem, wrrrrrrrrrrrr Witam nową koleżankę :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy z głowe iza na jakis czas, teraz zajmie sie meblami :) A wklasnie witamy nowa osóbke :) A moj michal wlasnie zdycha w domu, pojechal na uczelnie a wrocil z w stanie lekko wskazujacym!!! faceci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, mężczyźni, no wlaśnie :) Tomek póki co nie odwalił jeszcze takiego numeru :D:D:D:D Ale niech się strzeże, bo zabiję :P :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy...dzieńdobry :P ja się tylko chciałam przywitac bo niezbyt w temacie jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×