Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ale macie fajnie,ja też chętnie wróciłabym do Grecji(pomyliłąm byliśmy w maju po ślubie,a nie kwietniu),ale wszystko inne się zgadza:)polecamy greckie winko,oliwe i widoki:)uważaj na jeżowce(weź klapki lub sandały do wody),coś na głowę(kapelusz,chustkę) i okulary i krem z wysokim uv i aparat(piękne widoki,piekne zdjęcia będziesz miała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kala za podpowiedzi :) tydzien temu wrocila moja mama z siostra z krety :) strrrasznie mi smakowala feta grecka - bez porownania do naszej..oliwe tez przywiozly ale nie probowalam jeszcze :) klapki wezme :) filtry beda grane na pewno - mam wrazliwa skore, jak bylam w turcji dostalam uczulenia od slonca, zaopatrzylam sie juz w kremy z filtrem dla dzieci :) - najmocniejsze a aparat adrian wlasnie kupuje :) swoj oddajemy tesciom a kupujemy nowy :) a na ktorej wyspie byliscie Kala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Chcialam sie z wami przywitac i was serdecznie pozdrowic. Yzulka teraz kolej na Ciebie ....i jak stres??? Waiki jezeli bedziesz wysylac zdjecia ,prosze rowniez nie zapomniec o mnie moj emeil w nicku. Zabusia przykro mi ....nastepnym razem bedzie lepiej. Summer a jak u Ciebie ....wyjasnilo sie? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u mnie już pomłu ok :0 praca i praca :0 już nie moge sie urlopu doczekać :) Kala dużo zdrówka dla męża Iza a co tam u Ciebie?? Summer no własnie a u ciebie jak wyjasniłosie ?? Babitek mam nadzieje że juz niedługo to odwlekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia u mnie tez nic ciekawego ....praca dom ...czekam na weekend mam ostatnio chyba jakas depresje nic mnie nie cieszy a jak widze pogode za oknem zimno jak jesienia to ah szkoda gadac ...brak slow ...trzeba wybrac sie chyba na solarium ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Izus :) stresiku brak :) na 4 dni przed ślubem-a w zasadzie 3 bo sobota się nie liczy... wczoraj byliśmy i xsiędza-Sławek miał zdawać egzamin z kursu przedmałżeńskiego...akurat---powiedział,ze xsiądz zadał mu pytanie: -kto udziela wam ślubu?? a Sławek na to ,ze my sami sobie! i potem gadali o mnie,o małym i o ...samochodach :P :p :p jak baby plotkarze :P dziś moi rodzice jada po klucz do sali,ale dopiero ok 20 i od jutra się zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) dziewczyy, u mnie nic sie nie wyjasnilo, dzis wieczorem bede miala wynik beta hcg i wtedy wszystko sie wyjasni.. nie wiem co jest ale podejrzewam to samo co ostatnio jak mi sie @ spozniala, cos sie peniw rozregulowalo po odstawieniu tabletek... dam wam znac wieczorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka_255
Wychodzę za mąż 25.12.2008 :) Mam nadzieję że będzie nie za mroźno i że będzie padał delikatny puszysty śnieżek :) A najciekawsze jest to że oczywiście mam juz zamówioną sukienkę \"pół-rybkę\" taką dopasowaną ah ah a tu mam podejrzenia że mogę być w ciąży....Nie wiem czy płakać czy się śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mARTYNKA :) HMMM LEŻE POD STOŁEM I SIĘ ŚMIEJE :)PRZEPRASZAM :) Koniecznie daj znać czy jesteś,czy nie jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)....eh wy Yzula spokojna...:) to wam dobrze ja jakos juz mi8esiac przed oczuwam stresik:/ .. w ogole na nic czasu ostatnie 3 zaproszenia nam zostaly do rozdania,,,:L) wczoraj rozwozilismy no ja jako kierowca no i karol dzis choruje :)...hehe bo popilo sie biedaczkowi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane moje dziękuje Wam wszystkim za piekne zyczenia! Jestesmy szczęśliwi, bo ślub sie udał. Pogoda była idealna -ani za cieło ani za zimno, ani kropli z nieba, a bardzo bałam się, ze bedzie padało!! W kosciele na wejściu miałam stresa, ale później troche minął... zabawa była do samego rana! niestety zdjęć żadnych jeszcze nie mam, ale jak tylko dostane to Wam wyśle na maila! dziękuje raz jeszcze za życzonka i te urodzinowe i te slubne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mój mąż w trakcie przysięgi im dłużej mówił tym mocnej zaciskał rękę, myślałam, ze pękne ze smiechu :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja juz po pracy ,ale humoru nadal brak na soalrium rowniez nie chce mi sie isc ... Summer czekamy na wiesci 3mam kciuki. Waiki fajnie ze wszystko sie udalo. Pozdrowienia milego wieczoru -uciekam pic kawe:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka_255 -witamy,pokaż zdjęcie sukienki,:) a jak będziesz w stanie błogosławionym to daj znać:) a jak przygotowania yzulka-czemu pod stołem? my byliśmy na Krecie-super i polecam ( Anisaras koło Hersonisos) ja też ostatnio kiepsko z humorem.J. chory,moje wyniki nie najlepsze i zaczynam się martwić na pociechę kupiłam winogrona i chipsy i będę oglądać komedię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala;) to absolutnie nie było obraźliwe---no dziewczyna pisze,ze ma sukienkę a najprawdopodobniej jest w ciąży.... wyobraziłam sobie,siebie w takiej sytuacji i ryknęłam śmiechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam haha dziś pierwsza :0 Kala nie martw sie bedzie dobrze :) Iza widziałam fotki :) suuper ja nie mam na nic czasu zeby dorzucic nasze narazie wywołalismy album dla rodziców teraz sobie chcemy dowywoływać tak ok 100 zdjęć bo mam jeszcze w naszym albumie miejsce :) Martynka pokaz suknie i daj znać co i jak Summer jak tam beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja:) lecę do pracy,miłego dnia badania przekładam na przyszły tydzień,bo po winogronach byłyby mocno naciągnięte:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) DZIEKUJE Zabusia,za opinie i innym dziewczynom rowniez ...ja nie moglam wczesniej dodac zdjec na Nk bo mialam zuzyty transfer...w komcu wczoraj mi go odblokowali. Summer i jak ??czekam z niecierpliwoscia. Pozdrowienia dla was wszystkich ...uciekam do pracy.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zdjęć to ja planuję kupić takie tradycyjne albumy - 3 sztuki (dla nas, i dla rodziców) i zrobić sama taki album \"od siebie\" - z aforyzmami, naszymi zdjęciami z dzieciństwa itp. Na razie waham się co do wyboru albumu nad takimi: http://allegro.pl/item419075017_klasyczny_album_tradycyjny_40_czarnych_stron.html http://allegro.pl/item423631965_album_tradycyjny_z_pergaminem_60_czarnych_st_od_ss.html http://allegro.pl/item423632176_album_tradycyjny_z_pergaminem_60_czarnych_st_od_ss.html http://allegro.pl/item420121282_subtelny_album_slub_i_nie_tylko_60_stron_29x32.html Mój faworyt to ostatni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! widze, że temat na forum zmienia się z slubnego na starankowo ciążowy :-D ja niestety w tym temacie nie mam co pisac, bo moje staranka odkładam na \"za rok\" o tej porze... musze najpierw szkołe skończyc i chcieliśmy w przyszłym roku jechać jeszcze we 2 na wakacje jako młode małżeństwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ dzieki Tobie wpadłam na super pomysł :-) bo mi album robi fotograf - taki mega duży :-) ale jakbym sama zrobiła 2 dla rodziców to by był super prezent :-) ... a znając ilość mojego wolnego czasu to byłby genialny prezent pod choinke ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staranka przekładam na 2-3 lata. Tomek czuje już trochę presję, ale ja nadal nie czuję się gotowa, i uważam że mam czas. 2 ostatnie linki enie działają nawet po usunięciu spacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy i ostatni mi sie podoba z tych wyżej takie proste są chyba najładniesze :-) kurde tylko czemu taka przepaść jest w cenach - jak patrze na allegro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka_255
angela*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×