Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

gosiaczke pierwszy raz slysue taka nazwe gdzie to jest w jakim wojewodztwie :) jestem slaba z geografii. a CO DO podrozy poslubne :( hmmm nie wiem dokad chcecie sie wybrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek zespol przyjemny :) niestety ja nie znam tej piosenki... hmm podróż poślubna, nie wiem, my planujemy teraz do chorwacji jechac, jak nie wypali w tym roku z wakacjami to pojedzimy w przyszlym po weselu gdzies dalej, ale o tym na razie tez nie mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek śliczna :)...że też ja wczesniej jej nie widziałam...ale na razie nie zajmuję się wcale sukniami....sen z powiek spędza mi zespol....suknia i tak bedzie szyta w kwietniu albo maju 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam wczoraj rowne 380 dni do slubu jeszcze tak niedawno bylo 400 i 500 szybko czas leci my w podroz poslubna wybieramy sie do Zakopanego chyba ze nasz duszek zafunduje nam gdzies dalsza podroz w prezencie slubnym dzis albo jutro jedziemy szukac paneli do naszego gniastka i pewnie terakoty do kuchni oj leci ten czas leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja szukam zespołu i szukam i nie wiem msui moja mama posłuchac bo ja juz wszystko jednakowo słysze tyle tego przsłuchałam, aż mi sie 2 razy komp zaciął :) mam nadzieje spacja, że znajdziemy w niedługim czasie coś fajnego i miłego dla ucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacja to Ty szyjesz suknię - fajnie! ja ograniczę się do wypożyczenia ewentualnie kupię w komisie suknię po jakiejś Pannie Młodej :-) kurczę ja już naprawdę nie wiem czy my podołamy finansowo z tym weselem i całą resztą :-( ja nie pracuję - uczę się :-( idę jeść pierożki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta okolica jak maz wstanie pokaze mu ta miejscowosc :) a noz moze sie tam wybierzemy jeszcze nie wiem.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może któraś z was jest z Płocka i zna jakiś fajny zespół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja juz po pisemnym-zdany!!! jutro na 9ta mam ustne.... juz zapowiedzialam ze jak zdam piEtami trzasnę w sufit:):):) pozdrawiam lece sie kimnac bo mnie strasznie glowa boli z tych nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia gratulacje :-) zabka no niestety nie moja okolicy :-( już wiem kto śpiew moją piosenkę Ada Biedrzyńska ale w necie znalazłam tylko jej teks a nigdzie muzyki bo chciałam wam przesłać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusiu gratulacje:) gosiaczku bardzo fajna piosenka juz zdazylam z 2 razy wysluchac i bardzo mi sie podoba:)]i suknia tez mi sie bardzo podoba:)ja sie jeszcze za sukniami nie rozgladalam:) cafko ciesze sie ze podoba ci sie nasz zespo...tak sie zastanwialam czy dobrze wybralismy, rybnik naprawde fajna strona z bukietami:)musze sie za jakims rozjrzec:) spacjo twoj wybor sukni mi sie podba ale jesli mam byc szczera to ta druga bardziej:)jest jednak ta 1 ciut za prosta:)ale bardzo mi sie podobaja oby dwie zebys mnie dobrze zrozumilala:):) do mojego slubu juz tylko 130 tam iles dni:) milego dnia dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia GRATULACJE! znam ten bol- sama studiowalam i pracowalam naraz zaraz przychodzi tesciowa i ciotki TZ. na obiad- bo stwierdzily, ze lepiej gotuje i im smakuje lepiej niz w restauracji. nie wiem czy mowia to tylko dlatego by sie u mnie najesc:P buahah,zart milego dnia zycze! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że się podoba - ja się w niej zakochałam od pierwszego usłyszenia :-) właśnie wróciłam od księdza - termin zaklepany!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek no to fajnie ze masz date zaklepana. my patrzymy na pierwsza milosc:) i zaraz bedziemy jesc kolacje ,bo na 20 moj maz idzie do pracy to wtedy do was zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sciagłam sobie ta piosenkę :) dziewczyny prosze napiszcie jeszze raz ile płacicie za zespół, ja jestem na razie w szoku bo znalazłam super zespół za 3000 :( wiem to duzo, ale 2 dni z dojazdem, musze sie mamy poradzic, bo jestem w kropce, niby mam dzwonic w poniedzialek i zamawiac z narzeczonym, spiewaja wszystko, repertuar maja bogaty maja instrumenty graja na zywo, ciesze sie i smuce zarazem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka - 2600 płacę w tym 400 zł za dojazd z Lublina do Warszawy! a 3000 tyś za 2 dni to chyba przyzwoita cena :-) też oglądam Pierwszą Miłość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka u mnie beznadziejny zespół życzy sobie 2000zł, dlatego szukam gdzieś w okolicy mojego miasteczka. No niestety wybór mam bardzo mały. Znalazłam fajny, ale daleko i boję się, że może nie dojechać. :( ja to jakaś bojąca jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dwa dni to bardzo przyzwoicie a tu za 2000 zł jeden dzień i to średniej jakości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek dzięki 🌻 ja naprawde w szoku jestem :) nie sądziłam ze bede miala taki drogi zespół ;) co prawda jest to kwestia dogadania, nawet sama im jakiegos busa moge wynajac zeby nie jechali swoim autem, bardziej by mnie to urzadzilo bo byłoby taniej, a on powiedzial ze nie ma sprawy :) wiec mzoe nie bedzie źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Zabka ze jest ciężko :( ale cena naprawde sie przeraziłam, no ale skoro sa dobrzy to sie cenią, a po weseleu zawsze mozna sie targwac :) Zabka, nie poddawaj sie tylko szukaj, ja przez ostatnie kilka dni nic innego nie robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×