Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

no to ja sie witam ;-) yza--------sliczne te ciuszki ktore wyszukalas :-) nawet nie AZ takie drogie... ja pytalam o 1+1 czyli ty i Wojtus ... czyli jakby sie pospieszyl twoj Mlody to moze wam zrobic mikolajkowa niespodzianke :-) gagatka-- a jak u ciebie kochana "te" sprawy?? :-P ruszylo sie cos czy dalej nas trzymasz w niepewnosci?? :-P ps. ja sie tez wpraszam do twojego ogrodka :-) wprawdzie mam swoj wielki ogrod w gorach ale czasami by sie tak po prostu wyszlo z domu na herbatke pod drzewkiem :-) tez cie podziwiam ze tyle wytrzymujesz jako slomiana wdowa... twarda jestes :-) studio M.S. --- masz racje czekamy cierpliwie cociaz mnie sie czasem baardzo dluzy :-) my dzisiaj popoludnie w domu, marcin troche chory wiec musze wybic te jego chorobe narazie domowymi sposobami... swoja droga co jest ze wszyscy wkolo chorzy???? ja dzisiaj mialam wieelki apetyt na czekolade, sama nie wiem ile jej zezarlam :-( moze dlatego ze rano bylam na badaniach krwi... pocieszam sie w ten sposob :-P a z nowosci to LEKKO sie poprawily moje stosunki z tesciowa. w sumie w wiekszosci to ja sie staram dla marcina bo wiem ze jemu zalezy zeby bylo w miare normalnie... uciekam popodgladac debate :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje wszystkim slomianym wdowom - kicha. trenowalam przez jeden zwiazek na odleglosc 5 lat i z 2 lata zwiazku z adrianem - przesrane.. Yza, Twoje linki super :) mi sie najbardziej podoba ta http://www.intymna.pl/katalog/complets.php?ctk=show_prod&page_id=category&cat_id=394&mid=0&id=9002&page=0&sizeslt=0&view=1&sess_id=d0886118e0f40ccddbfe1155ba5d6744 Ines, opowiedz, co opowiadala Kasiatko, strasznie jestem ciekawa :) Summer, Gagatka trzyma nas dalej w niepewnosci :) siebie tez. A zapomnialam Ci Gagatko odpisac - dziekuje za zaproszenie, chetnie skorzystam, z dzika przyjemnoscia :D Summer - wszyscy chorzy, bo to jakies przesilenie jesienne, czesto tak jest na granicy por roku. dobrze, ze z tesciowa lepiej, im lepiej tym lepiej :) Ineska, ja niestety nie - ja reprezentuje dumnie (albo i nie ;) ) Warszawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)chyba mnie ktoś zle przeczytałm, ja jestem słomiana wdowa przez 6 dni w tygodniu!! o raz tygodniowo sie widujemy :) np dzis :) Z dzidzi chyba nic nie bedzie!! Bo juzmi syfki wyszły, juz piersi pobolewaja i brzuch tez!! A wasza i swoja niepewnosc przesune do przyszłego tygodnia!! Ja tak odwlekam ta decyzje o zrobieniu testu jakby fakt ze go nie zrobie mial sprawic ze nie bede w ciazy!! (w sensie jak sie niky nie dowie i ja tez to mi to ujdzie na sucho) Pozyjemy zobaczymy!! Na razie zadnych objawów ciązy nie mam!! Bo to ze mi sie okres spoznia jeszcze nic nie znaczy!! Zaraz wybieram sie do łóżka :) a jutro cały dzien mnie nie bedzie w dom,u, no moze przesadzam tak od 10 do 17!! A dzis dzwoniła do mnie dziewczyna w sprawie kupna sukienki, tzn ona sprzedaje, tylko ze ona jest z katowic!! No ale jak chce przyjechac!! Sukienka nawet nie droga!! I nawet ładna, ale czy ja bede w niej ładnie wygladac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez najbardziej podoba sie kompet pierwszy :) A na ogrod zapraszam wszystkich, wejsciowka to wiśniówka!! Yza przynosi sprite :) a ja załatwie lód :D Miłej nocki :) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, dobrze przecyztalam :) wiem, ze sie widujecie nieporownywalnie czesciej, niz ja sie widywalam za czasow swojego slomianego owdowienia ;) niemniej pamietam, jak sie wkurzalam rozlaka.. Z dzidzi chyba nic nie bedzie, ale to tak, jak chcialas kochana, wiec sie ciesze :) mialo byc tak, jak chcesz :) ja tez sie zaraz wybieram do wanny, z droga przez wanne :) ide na uklad z wisniowka jako wejsciowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wstałam choc baardzo mi sie nie chciało :o To dobrze ze Babitku godzis sie na wisniówkę jako wejściówke :P Tragicznie mi sie dzis wstawało!! Ale nie bede tu marudzic!! Koniec :) ZYcie jest piekne :D Dzis wyjatkowo widze ze sie Michałem przez całe 2 godziny :) potem on do pracy a ja na szkolenie! Rybnik dzieki za kawusie :) przyda sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj mi tez sie strasznie nie chcialo wstawac. musze sie koniecznie wczesniej klasc. no ba, godze sie, godze Gagatku :) Iza, ja tez z przyjemnoscia skorzystam z kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, dzisiaj dla odmiany (pierwszy raz) snilo mi sie wesele - nie slub. nie pamietam dokladnie calego snu (calego wesela :) ), ale nie bylo zle :D pamietam ze wyjmowalam wodke - kolejne butelki z takiej malej lodoweczki - jak na red bulle sa w sklepach i pod koniec wesela zostalo dokladnie 5 butelek, pamietam wujka - ktory w rzeczywistosci nie nalezy do najmilszych - jest niesympatycznym materialista z manią przesladowczą ( o mamo :D:D) - we snie byl baaardzo mily i chwalil, ze tak mu sie wszystko bardzo podoba :) i uwaga! jednym z kelnerow byl barman z turcji :D (skad ja to biore? :) ) - jak bylismy na wakacjach w turcji w zeszlym roku, w jednym z barow w hotelu byl taki fajniutki ;) barman, ktory z uporem maniaka mi wmawial, ze z adrianem na pewno jestem nieszczesliwa i ze powinnam isc z nim wieczorem na impreze a adrian nie powinien miec mi tego za zle :D co za glupi sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja również poproszę kawusię!!!Mam prawie 3 tygodnie wolnego od szkoły i sobie siedzę w domku :) ale zamiast na kafe siedzieć to ja całymi dniami gipsuję sufity w moim nowym domku~!I to sama!!!!!Jojku jak mi się tam nudzi ale przynajmniej efekty widać :) Bardzo bym chciała, żeby kasiątko się do nas odezwało ;) gagatka - no chyba ciąża to nie jest :) więc możesz odetchnąć z ulgą (choć pewnie ulży Ci dopiero jak dostaniesz okresu) :) Yza - tak się złożyło, że tego samego dnia też przeglądałam te kompleciki i mnie naprawdę zafascynowały ;) gdybym w sobotę nie jechała do Maximusa to bym sobie ten różowy zamówiła z tamtąd :) Babitku - czy już umowiona jesteś na sakramenty??Powiedz to wszystko będzie na jednej Mszy tak hurtem :) niegdy czegoś podobnego nie widziałam i ciekawi mnie jak to będzie wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie wychodzic z domu!! :o no ale trzeba sie troche rozerwac :P Babitku no to sen miałaś przedni :) heehe przynajmnie sie rozerwałąs :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku, pieknie :) ja tylko malowalam sciany, nigdy nic nie gipsowalam :) zdolne dziewcze z Ciebie :) Ja tez bym chciala, zeby Kasiatko nam poopowiadalo, jak bylo :) tez rozowy Ci sie najbardziej podobal? - to tak, jak mi Jeszcze nie jestem umowiona, w piatek mielismy sie umowic, ale adrian sie rozchorowal - i pojechalismy do lekarza zamiast do ksiedza :) teraz jestem umowiona na jutro, wiec jutro poznam termin :) no i chyba powinnam do jutra wybrac imie na bierzmowanie :) - nie mam pojecia jakie :) a sakramenty - tak jest, bedzie wszystko na raz, hurtem :) kosciol ma dwie kaplice - jedna taka mala, i tam sie to odbedzie, mam zaprosic kogo tam chce (raczej w ogole nie chce ;) ) i raczej nie bedzie tam ludzi z zewnatrz, no i mam wybrac dowolny dzien (na pewno jakis w srodku tygodnia), ksiadz powie o kt godzinie :) a jak to dokladnie wygladalo - opowiem po :) bo sama nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, moze zastrajkujemy i wrocimy do lozek? :) Przedni :) to prawda, rozerwalam sie :) zastanawiam sie tylko, skad mi sie biora takie dziwne skojarzenia - co ja w ogole mam w glowie? tesknote za barmanem tureckim i strach ze wujek - krytykant mnie skrytykuje? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak strajk to dobry pomysł :D i łóżko tez :) ale w sumie musze isc na miasto moze jakas ksiazke sobie wypozycze w bibliotece!! Moze umówie sie do fryzjera (choc pewnie w tym tygodniu bedzie to nie wykonalne :( ) No apotem zaniose podanie w sprawie pracy!! Bo to siedzenie w domu niby fajne jest, wysypiam sie, cwicze ile chce, ale kasa by sie przydała!! Babitku to ja jutro bede starjkowac!! A co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestes Gagatku łamistrajkiem :P no ale dobrze, odlozmy to na razie na bok :) dzis nie strajkujemy :) ja tez powinnam sie umowic do fryzjera, ale jakos mam pod gorke.. powodzenia z podaniem kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja mam jakis powrót kataru, zebrało mi się znowu tyle smarów że szok :-O w tą niedziele co była minęło 3 lata jak się z moim trolem poznaliśmy... jestem zła, bo nie możemy znależć fajnego zespołu z wolnym terminem na nasz dzień 😠 a jak będzie drętwy zespół to będzie drętwa zabawa i kiepska atmosfera :-( ja nie damy rady to chyba weźmiemy DJ-a... no bo co zrobić 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co do fryzjera, to miałam ochote iść zrobic sobie grzywke, bo nigdy własciwie nie miałam, ale się boje, ze mi nie będzie pasowac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki tez miałam takie watpliwosci z grzywka, ale odkad ja zrobiłam, a mineło mi juz 2 miesiace nie wyobrazam siebie bez grzywki!! Tylko teraz mi juz starsznie urosła i musze ja miec na bok!! Dlatego wizyta w fryzjera jest wskazana :) spróboj kochana, grzywka odrośnie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, ja Ci moge jedynie podac kontakt do jakis zespolow z wawy..ale do Kalisza kawalek :( gratuluje rocznicy :) dobry fryzjer powinien Ci doradzic, czy z grzywka bedzie dobrze, czy nie - ja tez chcialam jakis czas temu grzywke, ale fryzjerka mi wybila z glowy :) mam za bardzo krecone wlosy i musialabym non stop prostowac, inaczej wygladalabym jak pudel. wiec zapytaj fryzjera i wszystko bedzie jasne :) zdrowiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka 🌻 tak sobie właśnie powtarzam - jakby co przecież odrośnie :-) Babitek 🌻 tylko zawsze się obawiam, że ten fryzjer/ka nie jest dobry/a :-( i że mi źle doradzi... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek hihi jakbym miała wziąć zespół z Wa-wy, to bym chyba majątek musiała im zapłacić za dojazd ;-) musze cos bliżej wykombinować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, pewnie ze odrosnie :) a z wyborem fryzjera, najlepiej poszukac opinii na forach - ja tak robilam i bylam bardzo zadowolona :) wiadomo - im wiecej pozytywnych opinii o jakims fryzjerze, tym pewniejsze, ze jest dobry :) Waikiki, moze to cos pomoze :) http://kapela.24web.pl/ tu jest 5 zespolow: http://www.zespoly.vivo.net.pl/ http://www.rodmuz.pl/Home.html www.best.neostrada.pl http://www.zespolsampler.prv.pl/ http://blog.tenbit.pl/demoexit http://www.epraca.com.pl/id42412_zespol_muzyczny_walker.html http://www.thebrothers.pl/index.php?page=onas http://www.zespoly.toplista.info/ http://zespol.najlepsze.net/ http://www.niva.pl/zespoly_rankingi.html (tu jest tego od groma i ciut ciut :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musze sie wam pochwalic mam projekt zaproszen tylko musze teraz zrobic papier i naniesc na niego tresc i wam pokarze co mi wyszlo :) a tak poza tym witam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou Zonqa :) nooo, bardzo jestem ciekawa zaproszen :) siedza wlasnei w mojej glowie i ciagle sie poganiam zeby sie za nie zabrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek 🌻 dziękuje za pomoc, bo właśnie buszowałam po necie w poszukiwaniach zespołu... :-D wydaje mi się że to bedzie ciężka sprawa, bo sporo zespołów ma już ten termin zarezerwowany a poza tym głupio mi zaklepywać jak ich w ogóle nie znam i nikt nie znam kogos kto ich słyszał na żywo... to jest takie ryzyko kurde, ale jestem zła!!!!!!!!!!!! jak bedzie kiszkowaty zespół, to i atmosfera do duuupy bedzie :-( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bo poki co je drukowalam na zwyklym papierze a teraz chce je wydrukowac na gniecionym wlasnej produkcji w kolorze capuccino wiec terz jestem ciekawa co to bedzie za efekt i czy jakis bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co Waikiki :) mam nadzieje, ze uda Ci sie znalezc kogos fajnego. A na pocieszenie Ci powiem, ze nasz zespol znalazlam sama - nie byl polecany przez nikogo - zespol ma ten plus, ze slyszysz demo, i wg mnie na jego podstawie mozna spokojnie podjac decyzje. jesli jeszcze zespol moze Ci pokazac jakies filmiki z imprez kt prowadzili, to juz w ogole widzisz jak wypadaja \'naturalnie\'. no a na deser (ja tak zrobilam) szukalam potwierdzenia na forach - ludzie pisza o zespolach duzo - polecajac je, lub nie. znajdz zespoly, ktore Ci sie podobaja i maja akceptowalne ceny, popytaj o nie, np na forum www.gimbla.pl i rezerwuj :) Na pewno kogos znajdziesz. Zonqa, brzmi ciekawie, strasznie bym chciala zobaczyc Twoje dzielo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek obawiam sie ze dopiero jutro zobaczysz moje dzieło jeśli będzie sie nadawało do publikacji:P a jak nie to bedę nadal kombinowała ale juz z papierem czerpanym (gotowym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede czekac niecierpliwie Zonqa :) ja sie prawde mowiac waham...mam dwie opcje: - projekt zrobi grafik (za darmo), on zlozy tez do druku (spady i inne zabawy), wydrukuje w drukarni (za ok 200-300pln), kupie koperty i wio - wymaga to ode mnie wymyslenia jakiegos projektu, wyjasnienia tego grafikowi - co mnie nie przeraza nawet :) no i czasu, czekania na efekt itd. plus jest taki, ze moge miec, co chce, cenowo wyjdzie z kopertami dosc podobnie, jak gotowce kupione - znajde gdzies i kupie gotowce, z kopertami i niczym sie nie bede martwic - zamowie, przysla, rozdam i z glowy :) i na co powinnam sie zdecydowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×