Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

No ja też tyle ludzi trzymało za nią kciuki szkoda mi jej i jej rodziny ale co tam trudno takie życie nikt nie mówił że bedzie różowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informacje TVN 24 tam pisało że ją przewieżli do innego szpitala dziś w nocy bo od 2 dni była nieprzytomna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-ia
niestety nie ma klimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( brak słów niestety wczoraj załatwiliśmy odpisy aktu urodzenia-S swój dostanie w poniedziałek a ja od ręki dostałam(tyle że najpierw trzeba zapłacić kasie 22 zł a potem można było odebrać-a w moim przypadku kasa mieściła sie kilka kilometrów od USC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam o Agacie- szkoda jej :( najbardziej żal mi dziecka, które nie pozna nigdy swej wspaniałej mamy :( Dziewczyny- czy Wasz narzeczony widział sukienkę? Bo mój wszystko wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nie widział na mnie, bo jej nie ma jeszcze :) nawet gdyby poszedł ze mną do salonu, to nie dałoby mu to wiele- suknia była rozmiaru 38, na wysoką dziewczynę (na moje oko jakieś 175) a ja nosze 34-36 i jestem niziutka :) Poupinane to było jakoś, mnie bardziej interesowała strona techniczna- jak jest skrojona, mniej więcej jaki materiał i czy koronka jest przyszyta dołem do spódnicy. Na necie mu sie podobała, wyraził chęć zobaczenia koronki. W koncu musimy się jakoś zgrać strojami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..:) moj nie widzial sukni i nie zobaczy:D..dopiero dzien w slubu..a pokazac to mu pokaze ale material hehe ktory mam w domu ktory pani z salonu mi dala zebym dobrala buty moje i garnitur dla mlodego:)...:D niech ma niespodzianke:).. Co do Agaty Mroz szkoda mi jej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda szkoda Agatki ale coż tak chyba było jej sądzone Wczoraj zamowilismy kwiaty i dekoracje całość wyjdzie nam ok 390 zł wiec byliśmy w drobnym szoku bo zamawialismy w M1 Co do księdza to musimy podrzucić mu zapowiedzi Łukasza i ksero dowodów świadków i dopytać sie kiedy musimy zapłacić i dogadać się z organistą A wieczorkiem lece z Łukim na solarium jestem w szoku bo to on mnie tam ciągnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek widział, ale tylko zdjęcie w necie. Będę musiała uważać, bo jest strasznie ciekawski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tzn nie widzial zdjec gdzie byla na mnie bo tak to widzial na modelce..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabusia w ogole powiem Ci za gore masz troche podobna do mojej:)... A ja za to mialam dzis piekny sen az nie chcialam sie budzic...snil mi sie nasz slub:d aaa..ale tak cudnie...tak jak planujemy ze tata mnie prowadzil do oltarza a przede mna szla moja chrzesnica i coreczka od kuzynki z obraczkami i kwiatkami..aa cudnie bylo...wszystko tak pieknie..oby w rzeczywistosci bylo tak pieknie ..zeby tak cudnie wyszlo:D jak planujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) An-ia-a skąd jesteś? mój sukienki nie widział,dopiero w dniu ślubu na mnie,ale jeszcze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, moj marcn nie widzial sukienki WCALE :-) bedzie zaskoczenie kompletne :-) imili, wszystko bedzie tak cudnie jak sobie zamarzysz, zobaczysz :-) ja teraz tylko na chwile, bo zaraz jedziemy z marcinem spotkac sie z naszym nowym kierowca :-) powiem wam tylko, ze bylam na przymiarce sukienki ostatniej, jest bajeczna. juz sie nie moge doczekac... a, no i mojej Mamusi sie dostala pochwala, ze jest super spokojna w porownaniu z innymi mamami :-P normalnie bylam w szoku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to summer super ze suknia gotowa i jeszce mama spokojna:).. no ja mysle ze bedzie tak jak wymarzylismy sobie oboje:)..okaze sie az za 5 miesiecy..łoooooo matko az 5 miesiecy jeszcze...hehe myslalam ze jakos mniej juz zostalo...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caca
A ja polecam fotografa www.5czwartych.com :) Jest fantastyczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i dzis pierwsza :) Zaraz wybieram się na konferencje :) dotyczącą kanalizacji pewnie zleci tak do 15 :) Dziś przychodzi koleżanka ogllądać mieszkanie bo najprawdopodobniej ona je wynajmie jak my sie przeprowadzimy :) Miłego dni u nas upał nie z tej ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja nadal walcze z pchłami. Bo to chyba to. Mam dość! W nocy snia mi sie robale ktore chodza po mnie i mnei gryza! Jutro ide do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i regulacje brwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatku współczuję, ale nie powiem- fajnie to opisujesz i się uśmiałam nie raz :) powodzenia w boju A my wczoraj mieliśmy zajefajny wieczór we dwoje :) od razu świat inaczej wygląda jak sie można poprzytulać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój S widział kilka sukni w tym moja ale tylko na zdjęciu-więc nie wiem która to będzie a z jego pamięcią nieciekawie więc jestem spokojna :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatku- być może to szczere, acz nie chciane przez Ciebie uczucie :) taki namolny wielbiciel w ilości nieco większej niż zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam dziewczyny, że jak na początku burzyłam się na wesele i najchętniej wzięłabym ślub w letniej sukience wśród 10 osób, tak teraz kiedy ta wizja wesela stała się realna, to jakoś tak......zaczynam się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda jak chcesz moge Ci tych wielbicieli podesłac :P w kopercie :) Mi na razie nie slubu w głwoie :) M sie bedzie bronił i tez sie nim stresuje (ale mu tego nie mowiebo by sie on jeszcze bardziej stresowal) no i te robale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cicho dzisiaj :) ja już p-o konferencji mase materiałów dostaliśmy, płytek i wogóle zaraz idziemy po materiały dla znajomych Pań i zmykamy do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie przed 15 :) nono cafka ansza pojutrze bedzie zonka :) ciekawe jak tam u niej ? potem summer zonqa i kati :) no a ja własnie przelałam z wyplaty na lsub kase, zapłaciłam na internet, kupilam karte do telefonu i zostao mi na koncie 45 zeta i 29 zł w portfelu no super a wyplata była tydzien temu 💤 wegetacja do konca czerwca mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem. Nie bylam, bo mielismy problemy, a wlasciwie po klotni nastaly ciche dni. Bylo ich 3 czy 4. W pewnym momencie zastanawialam sie nad slubem. Kala321 - gdzie Ty sie podziewasz na n-k??:D co do przymierzania sukni, widzial mnie chyba w 30? :P (z mojego salonu), a kupilam gdzie indziej, ktora widzial na foto. to tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatku jak ja to znam :) Teraz mnie finansowo wykańczają truskaweczki, pomidorki, sałateczki, które wiosną wcinam bez opamiętania :) Teraz się ograniczm i wypłacam z bankomatu wtedy, kiedy nie ma chleba i to tą najniższą możliwą kwotę. Strach się bać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×