Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

no popatrz ja jesten z 27 sierpnia:)....a mama moja z 25 sierpnia hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff mam chwilkę. Przepraszam, że nie piszę, ale naprawdę nie mam kiedy :( Neta w domu nie mam i to dlatego. A w pracy mam zapierdziel. W tą sobotę mieliśmy wieczorki panieński i kawalerski :) Było suuuuuper. Kilka fotek wstawiłam na grono :) Dziewczyny zabrały mnie do takiego małego SPA. Biegałyśmy w samych ręcznikach, potem przystojny Pan zaniósł mnie na rękach na masaż, a potem zamknęli lokal i byłyśmy same z szampanem, truskawkami, świecami i muzyczką. Chłopaki w tym czasie grali w paintball. Wrócili poobijani a my zrelaksowane. Potem wszyscy pojechaliśmy do klubu popić i potańczyć :) Było naprawdę wSPAniale :) Poza tym u mnie nic nowego, poza tym, że już za niecałe 2 tygodnie będę żoną :D Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja najlepsza psiapsiólka jest z 24 sierpnia :) moj M. tez rak 10 lipiec :) ruda coz za odmłodzenie na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagtku- jakos tak durnowato ten wiek wpisałam (może dlatego, że wylałam soczek na klawiaturę i musze pilnować co pisze a wtedy mi nie wyszło) i nijak nie umiem tego edytować- w edycji profilu nie ma tej opcji, a kiedy chcę edytować w arkuszu SSL (czy jak to się zwie) to mi się strona zawiesza i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudA JA jak wejde w edycje profilu to wyswietla sie gdzie wpisujesz swoja date urodzenia i to automatycznie nalicza wiek...moze masz zle date wpisana hehe urodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! No no imilii zapomniało się o mnie - :) a to ja jestem najmłodsza!! Przecież w dniu mojego ślubu 5 lipca kończę 22 latka :) oj ale dawno mnie tu nie było - no nic... może wkońcu zbliżający się ślub zmotywuje mnie żeby zaglądać tu częściej. Ale podczytuję Was co jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działa :D :D :D Ale całkiem fajnie być przedszkolakiem, trudno- zawsze się to kończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati zdjecia super:) wida po usmiechach ze zabawa byla super:)... Gosiaczku hehe to i tak jestes starsza bo skoro 5 lipca konczyc 22 lata hehe...:P a ja dopiero 27 sierpnia je konczE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wyglądam na 19 :P I zawsze tyle będę miała :D No dobra. Rocznikiem mam 26 lat. Ale z grudnia jestem to jakby 25 :D Kurcze chcę już do domku, a D gra w grę i się oderwać biedak nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny. Wieczór był rewelacyjny. Bez żadnych poniżających głupot itd. Tylko te królicze uszka - musiałam w nich chodzić cały wieczór (jeździć po Wawie również) :D Każdy się oglądał i tylko słyszałam głosy - O! Zając! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był klub (?) czy jak to nazwać ŁAŹNIA się nazywa. Na ul. Puławskiej się mieści, ale gdzie dokładnie nie wiem, bo jechałam tam z zamkniętymi oczami :) No i mam zaproszenie na wizytę z moim D gratis :) Tak więc po ślubie ruszamy :) Są tam sauny, bicze wodne, studnia lodowa, masaże, kosmetyczka, solarium, sala aerobowa itp. Bardzo ciekawe miejsce. Tylko z niektórych rzeczy TRZEBA korzystać toples, a wszystko (oprócz szatni) jest koedukacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kati faktycznie wygladasz mlodziutko:)...ja spadam sie kapac:) wpadne pozniej:) a moze raczej zajrze hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec gagatku, samopoczucie narazie w porzadku :-) najwiekszy stres przed spowiedzia ktora jutro lub pojutrze. poza tym wrzucamy juz z m. na coraz wiekszy luz, wiecej sie przytulamy i staramy jak najwiecej ze soba byc, jakos nas to uspokaja :-) no poza prawie 4 godzinami dziennie kiedy mlody oglada mecze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no summer na pewno bliskosc uspokaja:) ja to pewnie przed bede sie trzesla i latala jak galareta:P......jeszcze miesiac i ja bede ze swoim:d... no poza tym to musze sama mecze ogladac a tak z nim bym ogladala...heh a lubie mu dogryzac jak znajde jakiegos przystojnego pilkarza hehe..:P a najczesciej jak gra Boruc,,,albo podolski no i Matusiak:P a wczoraj mialam dwoch za jednym zamachem hehe:P ja mu dogryzam a on sie ze mnie smieje hehe:P...przynajmniej zabawnie jest:P a tak musialam sms mu dokuczaC:P>..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-super zdjęcia,zajefajne,J. też się podobały,szzególnie królicze uszy;P;) a co do wieku dziewczynki to się nie kłócić proszę,bo to ja jestem chyba najstarsza.za kilkanaście dni 30:D,ale duchem młoda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :-) no ja dzis jestem nieodwolalnie pierwsza. jakos juz spac nie moge .... moze stres :-D kala, dokladnie, ty juz nie uczestniczysz w naszej licytacji :-) na a ja tez jeszcze tylko 4 dni :-P :-) imili, ja z moim nie ogladam meczy bo sie wkurza jak ja sobie cos tam gadam, a poza tym jakby nie byl ciekawy mecz to mnie srednio interesuje jak nie graja nasi. bo mimo ze graja jak graj to jednak zawsze sa to JAKIES emocje :-) my juz zaczellismy dostawac pierwsze zyczenia poczta wiec czuje, ze cos sie zbliza wielkimi krokami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer ale Ci zazdroszcze ze to juz :) kurcze ja pewnie ebde latac po scianach 4 dni przed :) razem z mama mą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatku, ja sobie troche tez zazdroszcze ale z drugiej strony Wam tez zazdroszcze ze jeszcze macie przed soba przymiarki, wybory kwiatow, dodatki .... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) summer ja bym juz chciała byc po :) heeh ale wszystko przed nami :) i w swoim czasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ale sie rozpisałyscie :) ale przeczytałam sumiennie całe 3 strony :) Malutka zrobisz jak zechcesz ale po co zycie marnować ...:) Co do wieku hmm 24 czerwca skończe 25 zodiakalny RAK Mój Rafał 1 luty skończył 26 zodiakalny wodnik :) Ja juz w pracy jutro mamy spotkanie z DJem :) do ślubu 39 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dzisiaj straszny sen- przygotowania do ślubu z innym facetem !!! Fabuła- jestem starsza kilka lat, z obecnym narzeczonym- M. rozstałam się dawno temu,mam już innego, i właśnie szukamy sali, poznajemy rodziców- czyli ten etap, który niedawno się zakończył w realu. Mój nowy jest zupełnie innym typem faceta- gadatliwy, ma krótkie włosy, w zasadzie jest niepodobny do żadnego z moich znajomych. Chodzimy sobie w trójkę z moją mamą po restauracjach. Spotykamy mojego obecnego narzeczonego witamy sie pytamy co u niego słychać- i taka sytuacja jak na filmach- patrzymy się na siebie, czujemy żal, że się skończylo- ale te nasze chodzenie było tak dawno......stare, dobre dzieje....M. patrzy z przykrością na mojego nowego, ale nie ma w nim cienia złości, odwraca sie i odchodzi, a ja zostaję z rozterkami- co by było, gdybym została z nim? Ale zaraz potem - przecież ja mam już innego, fajnego faceta. Tamto juz się dawno skończyło.... Zapominam o M, idziemy dalej załatwiać. Jak się obudziłam to nie wiedziałam za kogo mam zamiar wyjść, ile mam lat i najgorsze- czemu do diaska rozstałam się z M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ale miałaś Ruda sen przerażajacy hehehe Ja tez miewam już stresujące sny hehe ale jak sie rano budze mało z nich pamiętam :) Własnie kupiłam na allegro organze na dekoracje auta jeszcze tylko wstążka, róże i różyczki na klamki :) Gdzie by tu kupic przyssawki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×