Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Kasiu-śliczny plener,oglądaliśmy z J.:) J. tylko żałował,że nigdzie nogi nie pokazałaś;P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer dzięki. Ja dam prawdobodobnie 50 zł, oby tylko mi 100 zl nie powiedział bo chyba padnę. Uciekam spać, bo jutro znów wstawanie o 6.00. Pa pa dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, Kala też Wam dziękuję za pomoc. Miałam nadzieję, że mnie taniej te zapowiedzi wyjda, ale widzę że 50 zł to mnie czeka na pewno. No cóż ślub to wydatki :) No a teraz to już na pewno zmykam spać. Mam nadzieję, że wygra Hiszpania :) :) :) Chyba nie zobaczę meczu do końca, bo mi się oczy już same kleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :-) przekaz J. ze kawalek nogi (i nawet wiecej) :-P to pokazaywalam po sesji w malzenskiej alkowie :-P :-D dziekuje Wam wszystkim za mile opinie :-) agatko, fotki po meczu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam:).. Eh jakze ja jestem szczesliwa...Hiszpania wygrala...:D jest Mistrzem Europy no tak mialo byc:D....szwabki przegraly cudnie:D jakby nie bylo moze nam tez sie kiedys uda heh Hiszpania czekala na to 44 lata :P to i my mamy szanse:) kiedys.......... Glupolek przepieknie..suknia cudowna..usmiech na twarzy..dziekuje za zdjecia:)...brak slow...tak pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie piekne uczuccie patrzac na takie miny niemcow jakie dzisiaj mieli buhaha wiem wiem okropna jestem ale nie moge sie powstrzymac:)..... Yzulka ty jutro urodziny a ja imieniny heh... Tak poza tym co bym pierwsza byla kochana to zycze Ci duzo zdrowka szczescie spelnienie marzen...zadowolenia ze swojego mezczyzny...i z synusia oczywiscie:)...i aby na Twej twarzyczce zawsze goscil usmiech..Buziaki :*:*:*:* to juz zyczenia na jutro ...jakbym nie wpadla na forum:) Dobranoc kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hip hip hurrraaa!!!!!!!!! brawo dla hiszpanii :-) :-) imili, ty sie nie usprawiedliwiaj za wczasu ze nie wpadniesz tylko wpadaj na forum do nas jutro :-) ano prawda jest, ze mamy same sliczne panny mlode => zony na naszym topicu :-) ide spac, dobranoc :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! a emili z okazji jej imienin! :) zyczonka spoznione rowniez dla bylych jubilatek i solenizantek!:) oraz moc najszczerszych zyczen na nowej drodze zycia -juz dla naszych Pan - zon! :) nie bylo mnie, ale juz jestem. byly problemy, i ''chwilowe'' odwolanie slubu, a teraz sa problemy ale slub jest. to tak pokrotce. dobrej nocki Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka wszystkiego najlepszego kochana :) wymarzonego ślubu, zdrowego synusia, kochanego meza :) a przese wszystkim duzo zdrowka i szczecia i milosci :) Emilko Tobie rowieniez z okazji imiennek duzo usmiechu na buzce :) zeby szybko Ci zleciało do lsubu no i do powrotu Karola (a lipiec juz tuz tuz), zdrowka i milosci do konca swiata i jeden dzien dluzej :) Jeszcze raz dziewczynki wszystkiego naj :) Ja juz zmykam do pracy :) milego dnia :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) Wszystkiego najlepszego dla naszych solenizantek :-) Uciekac zrobic sobie kawe.Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🌼 dziękuję:):) imili:) najlepszego,żeby Ci szybko dni mineły do wesele:)i powrotu ukochanego :)(i mi tym samym:P:P) Calinzeczka:) jak to wesele miałao nie być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka STO LAT :) Ale fajnie już tylko 19 dni dziś bedziemy chyba spać już w nowym miejscu jest tam wiele do zrobienia czyli wypakowania a dzień zaganiany :) jade po okulary ppotem winiarnia uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :-) na szybko: yzulka, imili ----- zyczenia dla Was w dniu Waszego swieta. duzo milosci, radosci, usmiecha od ucha do ucha i niech ten wymarzony dzien jak najszybciej nadejdzie ❤️🌻 ostatnie dla Was zyczenia panienskie kochane :-D ja dzis zalatwiam sprawe zameldowania i zdjecia na dowod, pozniej do m. do firmy bedziemy robic spoznione ciasto i pokozemy fotki. napisze wieczorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Yzulka-dużo zdrówka i radości z Twoich mężczyzn,aby zawsze uśmiech gościł na Twoim licu:) imili-Tobie wiele radości,miłego czasu przygotowań i miłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka - wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, pociechy z męża i niech Wojtuś się zdrowo chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic,trzeba tydzień długi zacząć:( praca,praca:( jutro mam odebrać dowód(ciekawe czy już będzie),a potem czeka mnie załatwianie reszty spraw(konta,pit,ubezpieczeniaitd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼[usta kochane jesteście :) kala;) ile trwało załatwianie zmiany dowodu ??? :):):):):):)znalazłam noclegi w Zakopcu ;) na Krzeptówkach:)już sie nie mogę doczekać ;):):) a do ślubu jeszcze 61 dni-dwa miesiące równo ;):):):):):):):):):):):) wiecie jaki dostałam prezent od S ;) ;P deskę do prasowania:P:P:P:P:P:P:P bo nie miałam.....i chciałam kupić taka zwyczajna,a ta jest juz z wyższ pulki :):):) kocham go strasnie:):) zonqa;) się nie odzywa/pojechł w podróż poślubną czy zapomniaął juz o nasL:(::(:( a babitek:) ech te mężatki w głowie im tylko mężowie(ciekawe jak ja się będe zachowywac:P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, dziekuje za zdjecia - sliczne..widac ogromne szczescie i radosc :) i zycze, zeby tak bylo przez reszte zycia :) Yzulka - sto lat sto lat :) niech Waszej trojeczce (na razie ;) ) w szczesciu zycie plynie, niech spelniaja sie po kolei Twoje marzenia :) Imili, a Tobie imieninowo :) - rowniez sto lat sto lat :) szczescia, radosci, zdrowia i wszystkiego czego zapragniesz :) Ruda - spoznione, ale szczere sto lat sto lat :) kuuuupy szczescia, zdrowia i milosci :) niech i Tobie marzenia spelniaja sie hurtem :) urodzinowo imieninowe usciski dla Was dziewczynki :) Summer - ja tez zdjecia poprosze :) bata.b@wp.pl Glupolek - i tu tez ja rowniez zdjecia poprosze :) bata.b@wp.pl a ktoras pisala, ze nie dostala moich - tylko ja juz nie wiem ktora z Was :) (przepraszam - wydaje mi sie, ze Summer, ale nie jestem pewna, wiec poprosze o potwierdzenie - poprawie sie i wysle od razu :) ) Yzulka, u nas fotograf byl od 12 do 3 czy 4 w nocy, placilismy mu 1500, ale po znajomosci, normalnie u niego ok 2tys, ale to warszawskie frycowe :( Malutka, ja w pelni zgadzam sie z dziewczynami. Ty sie zachowujesz jak oslepiona i ogluszona. Tlumaczysz wszystko tak, zeby pasowalo do Twojej wizji i nie widzisz prawdy. A dodatkowo - nie szanujesz sama siebie..byle ochłap, byle zechcial..nie dorabiaj ideologii do wydarzen. zeni sie a Ty musisz isc w zyciu dalej. po slubie bedziesz siedziala i czekala, az sie rozwioda, bo wmowisz sobie, ze tak sie za chwile stanie? Nie znasz tej dziewczyny, nie wiesz o Niej tak naprawde nic, jedziesz po niej, jak po burej (...), a caly Jej obraz to to, co On Ci powiedzial? co mial powiedziec? kocham Ja i jest wspaniala? nie - tak byloby niewygodnie i niezachowawczo..Jemu wygodniej jest stworzyc w Twoich oczach obraz Jej, jako potwora (i tym gorzej to o Nim swiadczy) - a Tobie dzieki temu wygodniej wierzyc we wlasna wizje swiata. okropnie sobie komplikujesz zycie. Gdyby byl z Nia nieszczesliwy, to by sie z Nia rozstal - nie chcesz tego przyjac do wiadomosci. Wybacz dosadnosc, ale nie da sie tego inaczej napisac. Gagatku, gratulacje dla Pana inzyniera :) Apropo spowiedzi, mi ksiadz nic nie mowil o naszych wspolnych występkach :D ale mowil za to duzo o niechodzeniu do kosciola - ale w sumie to lepsze, niz suszenie glowy za seks :P Belleteyn - ja sie spoznilam, na podpowiedzi prezentowe juz za pozno..my mojej mamci na imieniny 2 tygodnie temu kupilismy karnet na masaze Ruda, wyjatkowy ksiadz.. moja zupa pomidorowa jest dosc podobna do Belleteynowej :) - ja gotuje na warzywach i jakims kawalku miesa rosol (az warzywa sie ugotują - wloszczyzna, zabek czosnku i tez cebula opalona - Belleteyn - jak fajnie :D:D:D wszyscy mi sie zawsze dziwili, o co mi chodzi z tą cebula, a widze, ze u Ciebie ta sama opcja w domu :) ), pozniej wszystko wyjmuje, wrzucam pomidory w puszce, albo jesli nie mam to dusze (tez na masle) w osobnym garnku pomidory pokrojone bez skorki i je wrzucam - pozniej miksuje w zupie blenderem - chodzi o to, zeby sie z nich papka zrobila, jesli pomidorow za malo albo jakis malo wyrazny smak maja, to dodaje soku pomidorowego (takiego w butelce) i przyprawiam sola i pieprzem. od pomidorow zupa sie robi gestsza, nie potrzebuje mąki i prawdziwie pomidorowa jest :) pozniej dodaje marchewke pokrojona w plasterki i do tego makaron albo ryz - ale to oczywiscie gotuje oddzielnie. Cebule kladziesz na najmniejszym palniku (tam nie wpada do srodka :) ) i wlaczasz gaz - zwykle robi sie po prostu czarna :) i dodaje fajnego smaku kazdej zupie. Niezapominajka - ja nie pamietam ile bylo za zapowiedzi, chyba 50pln placilismy (ale to oni nam powiedzieli ile chca) - za dwie sztuki, bo ten sam kosciol - to samo miejsce zamieszkania :) Calineczko, a co to za ostre zawirowania? Kala, ja tez wlasnie zalatwiam dokumenty :) dowod juz mam, teraz odbieram prawo jazdy :) dokumenty do banku juz wyslalam.. Yzulka, ja Was podczytuje ciagle i ciagle szukam momentu, zeby moc odpisac na wszystkie posty, w ten sposob posty sie mnoza a mi sie nie udaje odpisac - chyba musze zmienic system :) ale nie wyrzucajcie mnie jeszcze :) poprawie sie :P Yzulka, teraz z dowodami szał sie skonczyl (wymiana ustawowa), ale mimo to ja np czekalam na dowod ok. miesiaca. chociaz pewnie i tu warszawskie frycowe czasowe.. a u nas nic ciekawego sie nie dzieje :) tzn wszystko dobrze. przyjaciolka jest w ciazy :):):):) nie moge nikomu powiedziec, bo to poczatek i obiecalam dotrzymac tajemnicy..ale Wam moge sie pochwalic :D strasznie sie ucieszylam :) we wrzesniu planujemy spozniona podroz poslubna, ale nie wiemy jeszcze dokad :) na pewno gdzies gdzie jest duzo wody i piekne slonce :) ha, i kto to wszystko teraz przeczyta? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja przeczytałam zaraz zmykam z pracy hihi jade po okularki :) a potem czekam na mojego Skarba robiąc porządki w starym mieszkanku :) Potem Winiarnia PS. Cudne uczucie odbierać gotową suknie jest piękniusia lepsza niż myślałam i mam malutki trenik z kwiatkami z tyłu welon lekko błyszczący i kwiatuszki do włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Zabusiu, gratuluje przeczytania, nie usnela? :P zaplanowana kazda godzina :) a zdjecia sukienki? beda beda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie usnełam hihi zdjecia będą tylko musze wygrzebać aparat bo jest już w nowym mieszkanku nie wiem w którym kartonie :0 jak znajde to zdjęcia beda jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer i Glupolek- ja tez zdjecia poprosze gabika22@wp.pl tak, u mnie taki ostatni byl czas. jest ciezko, i lzej przed samym slubem nie bedzie. stres w pracy i w domu, i w naszym zyciu, niestety duzo sie zepsulo. poza tym idzie wszystko pod gore. ksiadz w londynie, pojechal wlasnie na urlop, a my zostalismy bez spisania protokolu, a w Pl bedziemy 5 przed slubem. poza tym niby pierdoly a czlowieka ruszaja - 5 kobiet, w tym swoadkowa, beda ubrane na bialo, a ja mam suknie ecru, a swoadkowa wyglada bardziej na panne mloda niz ja. i poza tym wiele wiekszych problemow. juz sama nie wiem czy slub nie jest, bo to obowiazek. przestalam sie tym cieszyc jak ksieza i urzedy zaczely robic nam pod gore. koniec elaboratuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! też się cieszę, zę hiszpanie wygrali :-D niemcom do dupy nakopali ;-) ostatnio napisałam takiego dłuugiego posta i jak chciałam wysłąć to mi wcieło internet :-( 😭 i póxniej nie było go pare dni :-( mam już troche nerwa z tym slubem, jeszcze niecałe 2 miesiące ;-) Yzulka 🌻 100lat!!!!! duuuużo zdrówka, radości, szczęścia, żebyś żadnych stresów nie miała i była dumna ze swoich mężczyn ;)))) Imilli 🌻 Tobie również 100lat!!! też ogromu radości i zdrowia, samych sukcesów i uśmiechu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABUSIA25 zazdroszcze tej radości z sukni, bo ja się boje, ze jak moją zobacze, to już mi się nie będzie podobac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie dopadłam kompa :) babitku- takiego długasnego postu jeszcze nie czytałam :) Zupę mi chyba przyjdzie ugotować już w Niemczech na robotach przymusowych- jedziemy w piątek na 6 tygodni 😭 Czyli nie mam wakacji 😭 No cóż...trzeba zarabiać na fanaberie......Od mojego przyszłego dostałam kolczyki. Impreza urodzinowa średnio się udała bo się zjechało mnóstwo ludzi- rodzice współlokatora z rodzeństwem, mój SzP Teść przyjechal po rzeczy M (trzeba wyzieżć na wakacje perkusję bo mają się wprowadzić tu inni lokatorzy- jest wielka i potrzebny jest dostawczak). Wieczorem wypiliśmy winko i dokonczyliśmy torta (udał się :) ) YZULKA tak samo jak ja raczku zodiakalny :) -Wszystkiego najlepszego, uśmiechu na codzień, duzo miłości od dwóch osobników płci męskiej ;) imili zyczę Ci aby czas do ślubu jak najszybciej (i bez zgrzytów)mijał :) gwiazdki z nieba, złotych gór, i czego tylko Ci trzeba! calineczka25- dobrze, że Was \"nawróciło\" i jednak się pobieracie, a cóż się stało, że chcieliście wszystko odwołać? summer prosze fotki na adres asmic85@interia.pl pliisssss glupolek od Ciebie dostałam- ale masz kobieto figurę! Tylko zazdrościć. A mąż jaki dumny :) Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×