Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ja nadal sama. Mąż wraca co 2 dni na nockę tylko :( We wtorek wyjazd więc mam zapierdziel bo musze wszystkie sprawy pokończyć, poopłacać rachunki itd. Poza tym przeziębiłam się i nadal czekam na okres. Powinien już być, a nie ma. Będę go miała elegancko na urlopie. Super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) co tam u was:) u nas 2 tygodnie do slubu a ja przeziebiona jak nie wiem...w ogole zimno jak cholera jestem przerazona ta pogoda:(... troche latania juz jest :)... we wtorek jade po suknnie w srode do fryzjera na farbowanie i tak poleci jakos przyszly tydzien eh... :) coraz blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili kochana to juz tuz tuz :) kurcze ale to szybko zleciało :) u mnie deszczowo i zimno :o dzis bylam u gina, lekarstwa dostałam, mam sobie zrobic badania na prolaktyne i na progesteron, poza tym czekam na okres. noo :) mam cale 15 zł do wyplaty a ta dopiero z atydzien!! ehhh ruda a było pic??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili:) teraz Ty a potem długo,długo nikt ... i niedługo topik sie przeterminuje. Mój małż wczoraj poszedł pierwszy raz do pracy po urlopie-oj ciężko było.Pogoda u nas tez nie najfajniejsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagacior wita z wagarów :) (a coo :P) u nas nadal zimno, deszczow. Topik faktycznie milknie :( a gdzie summer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie stresik no powoli juz jest:) .. ale nie moge sie doczekac:)...nawet niemam czasu teraz by cos napisac :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) Imili jak Tobie mało czasu zostało :) A do fryzjera to na farbowanie na blond? czy zmieniasz? gagtku z tym piciem to w ogóle była niezła historia. Po pracy ekipa z mojego \"oddziału\" :P poszła sobie do parku z butelczyną. Siedzimy sobie na ławeczce, wódeczka nam dobrze wchodzi, aż tu nagle pojawił się radiowóz :O . Nas obleciał blady strach (spożywanie alkoholu w miejscu publicznym) jeden z chłopaków wstał i zaczął coś wyjaśniać a policjant przerwał mu pytaniem \"Macie fajkę pożyczyć?\" Dosiedli się do nas i sobie pogadaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda nie wiem jaki balejaz brąz z jakims kolorem i pewnie beda to pasemka blond ..ale malo ich bedzie:) tak by byly troszke ciemniejsze:) ...niemam pojecia jeszcze dokladnie ehhe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Ja tez wstalam bo maz pojechal na grzyby a ja jeszcze sobie w lozku leze i nic nie robie .Za tydzien przyjezdza tesciu z Polski w odwiedziny a 1 listopada my jedziemy do Polski hurraaaa .Pozdrowienia i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda ja tez kiedys mialam bliskie spotkanie z policja podczas spozycia alkoholu w miejscu publicznym :) ehhh kiedy to było :) dzis w szkole było bardzo nudno :o poza tym nadal czekamy na zdiecia od fotografa!! no i okres nie nadszedł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko - to długo czekacie. My dowiedzielismy się, że na film przyjdzie nam poczekać z 1.5 miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poniedzialkowo i jesiennie . My tez nadal czekamy na ksiazke ze zdjeciami naszymi i film ...ale my powiedzielismy ze mamy czas ,bo tak jestesmy tutaj ale zadzwonilam tam ostatnio i powiedzialam im ze ma to byc wszystko gotowe na 1 listopada jedziemy do Polski i chcemy to odebrac . A wtym tygodniu powinnam dostac probki z ksiazki na emeila ...Zobaczymy . Gagatka tez czekam na @ sie spoznia juz 8 dni :) POzdrawiam . A gdzie podziala sie Zabusia ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam od krawcowej :) Miała być pierwsza przymiarka, skończyło sie na mierzeniu, gadaniu i oglądaniu. Okazało się, że szyje właśnie taki sam wzór dla innej dziewczyny i obejrzałam gotowa suknię- jest piekniejsza niż oryginał, który ma również w magazynie :) Będę miała załatwioną usługę kompleksową- suknią, okrycie wierzchnie (etola+bolerko), sukienka na nasz obiadek poprawinowy. Mam już wybrane materiały. Kurczę, ale sie cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn a w którym momencie filmu piosenka "znajdzie zastosowanie" ? gagatku jak sie skończyło Twoje spotkanie w miejscu publiczym z policei? Rybnik-Iza 8 dni to już coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestem :) chyba Iza mnie myslami przciągnęła :) U nas leci szybko czas praca dom i tak wkółko już 4 pazdziernika jedziemy na urlop na tydzień hurra bardzo sie ciesze hmm no i może w trojke wrócimy :) Wkrótce wybieram się na badanie krwi w kierunku toksoplazmozy i różyczki :) Ja was czytam tylko jakos czasu mi brak zeby pisac :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) kala:) postanowienie to zdać prawo jazdy(które zaczynam od jutra : ) ,zająć się pracą (w domu mam już pomysł) :) i nie tak jak zawsze ze słomianym zapałem tylko na poważnie ;) my nasz film będziemy mieli za jakieś 1,5 mc-y -musimy zawieść zdjęcia ,a tych jeszcze nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja od jutra ide az na 4 dni urlopu i bede mogla sie wyspac tzn bedziemy bo M. tez idzie :) ale z figlowania nici bo lecze sie na grzybice!! Tym razem dostałam 6 poscisków no i dodatkowo tabletki ale je dopiero mam zaczac jak mi sie okres zacznie (ktory nota bene spoznia mi sie 6 dni juz)!! ruda a zostałam spisana :P bo okazało sie ze wina nie mozna pic za garazami :P Yza no to pwodzenia w postanowieniu noworocznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą:) fajnie -że masz urlop Gagatko :) szkoda ,że nie możecie figlować;P Ruda 22-cieszę się,że sukienka Ci się podobała.Super:) a ty przed...wielkidzień idzie wielkimi krokami i dołączysz do grona zajefajnych żon:D Yzulka -powodzenia z postanowieniem,u mnie najczęściej kończy się na pragnieniu:)mam nadzieję,że wytrwasz Żabusia to miłego wypoczynku i \"ciężkiej pracy\"-jeśli chcecie wrócić z fasolką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)/ja wlasnie sie szykuje bo njade zaraz po moja suknie:D ..ciekawe czy od razu ja zabiore czy 2-3 godzinki bede musiala czekac na poprawki:) ale nie wazne przynajmniej wiem ze juz jest blisko do tego cudownego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) szkoda ze tu taka cisza :o my wstalismy, zjedlismy sniadania. Nie mamy zadnych planów na dzis, zreszta pogoda jest niezaciekawa. Wczoraj bylam na badaniach prolaktyny i progesteronu - w czwartek ide do lekarza- no ciekawe jaka beda wyniki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł. Ja już jestem oficjalnie Lublinianką (przynajmniej z meldunku). Teraz jak sobie pomyślę ile jeszcze tego wszystkiego do wymiany -dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, dowód rejestracyjny... Masakra. Idę chyba się dziś obfotografować do tych wszystkich dokumentów - a dodatkowo do dyplomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×