Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

(kobiety to mają przegibane z tymi babskimi sprawami) ja dostałam okres i mnie z bólu skręca, a już daaaaawno nie miałam takiego bolącego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie tej kolezanko :( mi wlasnie okres sie skonczyl i chyba w jego trakcie ta cholerna grzybica przylazla :o najgorsze jest to ze kuracja kosztuje okolo 100 zl ( amyslalam ze bede miala urodzinowy seksik a tu trzeba czekac) ide teraz prasowac gacie meza i swoje :) buzka :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko-sto lat,sto lat ode mnie i od J. wiele radości i dużo miłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może utworzymy sobie na tlenie swoje prywatne forum? Tak zeby nik inny nie czytal co tutaj piszemy, bo ja jakos zaczelam sie czuc malo komfortowo z ta swiadomoscia... :) jak myslicie? korzystacie z komunikatora tlen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wreszcie zdjecie od fotografa (no wiecie jak to jest, kiedy się bierze znajomych do roboty ) nawet fajne wyszły. Zdjęc plenerowych jest niewiele, ale nasz pan artysta miał wizję i są dość nietypowe Zapodajcie adresy to powysyłam (jak tylko uda mi sie je zmniejszyć.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ruda:) w koncu kupe lat..... moj adres zakochana-czarownica@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło ale trzeba ogladać od dołu....eh coś się kolejność pomerdała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) ruda witaj :) ja tez poprosze foty :) a-g-a-j-a@o2.pl ile juz paczków zjadłyscie ?? ja 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) ja narazie dwa ;) YZASOBIERAJSKA@interia.pl ;) rudziutka czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ostatnio zadko do was zagladam ale juz pracujemy na nowym mieszkaniu i wracamy pozno do domu ,a jeszcze chodze do pracy chodz od poniedzialku mam wolne bo to ostatni tydzien na starym mieszkaniu a od 1 marca na nowym !!! Bylam ostatnio na kontrolnej wizycie u lekarza ....z \"malenstwem \"wszystko dobrze ,musialam zrobic krzywe cukrowa ale po godzinie musielismy przerwac bo niestety to co wypilam zwrocilam :( Ciekawe jak tam nasz Glupolek?????? Przyszle mamusie jak sie czujecie ? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda:) piękne zdjecia :) Najbardziej podoba mi się to jedno z pierwszych portretowe, jak jesteście przytuleni głowami ;) No i ślicznie wyglądałaś -wyjątkowo :) Mąż tez przystojniak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie. Ruda cudnieeeeeeeeeeeeee wygladalas:).. Gagatku ja zjadlam 5 paczkow tzn my :D... hehe Iza Ty juz nie dlugo juz prawie koniec lutego no no ale czas leci... u mnie zaczal sie nie dawno 5 miesiac wiec tez jakos strasznie szybko mi to leci..:). Czujemy sie swietnie malenstwo daje o sobie znac dosc czesto i czasami mocno heh...ale jest to cudowne :)... Tez jestem ciekawa jak tam nasz glupolek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszcie się dziewczyny ciąża jak najdłużej ;) ja wychowuje małego terroryste :P ale jest takie słodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda dzieki za zdjecia wygladaliscie cudownie sliczna z was para jeszcze raz duzo milosci dla was.Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda sliczne zdjeca :) moj maz wlasnie sobie pojechal daleko ode mnie :( a ja sprzatam, piore :( dzis mialam parszywy dzien w pracy. dobrze ze to piatek, choc przyszly tydzien nie bedzie lepszy bo dosc ze jestem sama to jeszcze kontrola wewnetrzna mnie czeka ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja juz na nogach,maz wrocil z pracy (pierwszy raz po chorobowym)i sie obudzilam i nie moglam zasnac ....Dzisiaj maz ze szwagrem beda skladac nowa kuchnie na nowym mieszkaniu a ja bede powolutku pakowac pokoj goscinny bo prawdopodobnie w niedziele albo w poniedzialek bedziemy go przewozic :) I dzisiaj bede robic golabki na obiad bo mam smaka :D A mi zaczal sie 7 miesiac :) :) :) ale ten czas leci ..... Ciekawe jak tam nasze przyszle mamusie ....ktore sie dawno nie odzywaly ....no i nasz GLUPOLEK miejmy nadzieje ze zaniedlugo sie odezwie .....jestem tez na innym forum ciazowym i jedna z matek ktora miala na 8 marca termin 19 lutego urodzila .....ok nie zanudzam was pozdrowienia i milego weekendu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od półtorej godziny ciupie prace :) jeszcze troche i posprztam pokoj w ramach odskoczni :) mała dała dzis rano popalic - czasy kiedy w tym domu mozna było się wyspać odeszly w zapomnienie. jakie macie plaby (Iza Rybnik to wiem ;) ) ja bede pisac prace, posprztam, pocwicze jutro moze michal przyjedzie wczesniej :) wracam do ciupania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas po staremu - ja poszukuję pracy i za przeproszeniem k....wica mnie już łąpie. Przeprowadzamy się, do mieszkania ciotki monsza - weźmie od nas niedużo, niestety mieszkanie jest brzydkie i maleńkie :beksa:. No cóż - z kasiorą u nas krucho. Rudaaaa - zdjęcia : belleteyn@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane kolezanki wrocilam po paru dniach nieobecnosci :) dzis wrocilam do domu ze szpitala z maluchem. urodzilam w terminie 17 lutego maz zawiozl mnie do szpitala o 10 zanim mnie przyjeli na oddzial zrobili ktg o 13.05 rodzinka mi sie powiekszyla. urodzil sie synek 3500 kg i 57 cm jest zdrow.miala cesarskie ciecie. dzis tez mi sciagli szwy rana malutka no i brak brzucha :) czuje sie dobrze tak jak i przez cala ciaze. zdjecia malucha sa na naszej klasie . namiary podam kto chce to niech napisze na poczte . buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupolku Synek przesliczny...gratuluje ogromnie..:)...dobrze wiedziec co u waS:)...no i prosze jak CI szybko zlecialo...jeszcze raz ogromne gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek grtulacje!!!!!! Chetnie teraz poczytam jak sobie radzisz z maluchem :) Ja sama narazie nie czuje ciagutek do macierzynstwa ale jakos bardzo mnie ciekawi jak wyglada takie zycie z nowym lokatorem :D pieluszki, kupki, sliniaki, grzechotki itd :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja mam tydzien wolnego ...chcialo by sie odpoczac ale niestety ...trzeba wszystko pakowac ,przewozic itp.ale w sobote mam nadzieje ze usiadziemy sobie wygodnie juz w naszym nowym mieszkaniu wszystko bedzie zrobione i bedziemy odpoczywac ... Glupolek i jak pierwsza samotna noc z malenstwem ...i tak a propo jak wasze malenstwo ma na imie?Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek-gratuluję Tobię i Tatusiowi:) a maleństwo witam na tym naszym świecie,jeszcze zimowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×