Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej hej dawno sie nie odzywałam ale sie sporo działo z najnowszych wieści będzie kolejne kafe dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa gratulejszyn !!!!! Ale macie tempo dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zonqa .....GrAtUlAcJe!!!!!!!!!!!Kolejna mamusia na forum :D Co tam Zonki u Was???Gdzie sie podziewa nasza Gagatka ,zawsze cos napisala a od kilka dni sie nie odzywa. Ja korzystam z ostatnich chwil na internecie bo od jutra przez kilka dni nie bede miec internetu bo wraz z zmiana miejsca zamieszkania zmieniamy takze numer telefonu i troche to potrwa zanim to wszystko podlacza:) My juz jestesmy przy koncu ...dzis ostatnie resztki i jutro tylko maz przewiezie ostanie rzeczy typu automat itp.i jutro pierwsza noc na naszym Nowym mieszkaniu. Czuje sie dobrze ,choc juz czuje zmeczenie ...dobrze ze szwgaierka mi pomaga bo nie dalabym rade ,,,owszem pomaga rowniez maz ale do mycia okien bym go nie zaprawila choc wiem ze on by je umyl a ja okien sie nie chwytam bo nie mam zamiaru wyladowac jeszcze w szpitalu .... Ok koncze te moje pisania odezwe sie w pozniejszym czasie mam nadzieje ze duzo nie napiszecie .... Gdzie sie podziewaja Babitek,Zabusia,Belletyen,Yzulka,DArianka,Imili,I inne dziewczyny odezwijcie sie !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odstapie wolny termin slubu i
Czesc!! Mam zarezerwowany termin slubu i wesela na 05.07.09 w Palacu Kawalera w Swierklancu. Zarezerwowana jest tez msza w Kosciele w parku, zaraz obok palacu. Niedrogie ceny za menu, przemila obsluga, smaczne jedzenie, piekne otoczenie i najlepsze opinie osob, ktore juz tam organizowaly wesele. www.palackawalera.pl Jesli ktos z Was jest zainteresowany, prosze o kontakt na wesele050709@gmail.com< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja jestem jestem...:) Zonka gratulacje:))) no kolejna mamusia bedzie:)...super:) Iza hehe u mnie maz bedzie myl okna w przyszlym tygodniu czekamy az sie pogoda poprawi bo ciagle pada wiec niema sensu ich myc:)... W ogole od paru dni boli mnie gloa i dzisiaj jakos mam odruchy wymiotne jak jem..:/ nie wiem co sie dzieje w srode ide do lekarza do sie dopytam:)...no i zobacze znowu malenstwo:)... Ostatnio bylismy z karolem zwiedzic porodowke w Gliwicach i juz wiem ze tam bede rodzila:)..miły personel..co chcialam to sie dowiedzialam:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) jestem jestem :) czytam ale nic nie pisze :) b nie mam o czym :( grzybica znow sie do mnie przyplatała (podejrzewam ze poprzedniej nie wyleczylalm) a moj lekarz od jakiegos czasu jest na zapisy a zapisy na koiec marca i musze isc do innej ehhh powiem Wam w tajemnicy ze od kwietnia zaczynamy sie strac o dzidzie :) mam nadzieje ze sie uda :) zonqa gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek wszystkiego najlepszego w dniu urodzin spelnienia marzen ,pociechy z meza no i oczywiscie z Synka oraz duzo duzo Milosci i zdrowka:) Ja sie z wami zegnam na kilka dni albo na dluzej ....nie bede miec internetu ale o tym juz pisalam wiec 3majcie sie,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dziekuje za zyczenia. jestem dumna z mojego meza ze mi pomaga przy bartku :) przewija go kapie razem ze mna to takie mile i rodzinne cieplo czuc. dzis dostalam od meza 30 róż takie to romatyczne. wydaje mi sie ze mimo tych ponad 7 lat bycia razem jeszce sie zblizylismy do siebie. milego dnia i jeszcze raz dziekuje za zyczenia urodzinowe. pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek-wszystkiego najlepszego:)dużo zdrówka i cierpliwości i miłości Zonqa-gratuluję:) to czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balletyn-no jeszcze my też bez dzidziale jeszcze trochę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Kuuuuuupę czasu mnie tutaj nie było :) Zajrzałam dziś tutaj w końcu i ... po pierwsze to ogromne gratulacje dla glupolków ;) i ich dzidziusia :) Super, że powiększyliście rodzinkę !!!! Gratuluję również nowo zaciążonym :) Belleteyn my również jeszcze bezdzietni :) Nie wiem jak długo, ale póki co nie zanosi się na potomstwo :) A u nas stara bieda, hehehehe. Jutro zaczynamy marzec a w marcu... wiadomo - pierwsza rocznica się szykuje :) Niesamowite że to już rok minął, eeeeeeeeeeeh :) Fajnie wtedy było. Kończę bo się rozklęję, hihihi. Tymczasem, trzymajcie się cieplusio, Wy i Wasi mężowie no i dzieci :D Buziaczki, paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku faktycznie Darianke stuknie roka potem Babitkowi który sie nie odzywa :( a wlasnie ktora wspominala o jakims albumie o naszych slubach !!!??? i co??? teraz sobie cos pocwicze :) bo od 16 zajmowalam sie małą :) i na dzis juz wystarczy :) milego wieczorku :) pappa u mnie bedzie samotny bo michal jak zwykle w szkole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie będzie mnie przez jakiś czas zmarł mój teść,jesteśmy u J. mamy i załatwiamy wszystko.Pojechaliśmy w sobotę w odwiedziny ,a w niedzielę zmarł w nocy... pogrzeb w środę-proszę o modlitwę , ja wracam w czwartek już do pracy,ale kiedy będę na necie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie moglam znalezc topiku moje kondolecje rowniez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala u mnie pada, jest ponuro :( wlasnie wypilam kawke i zabieram sie za [pisanie pracy ehhh a tak mi sie nie chce :( no nasz topik spada ja druga stron, ale coz poczac jak nasz rok juz minął :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) u mnie sniegu po pachy :( gdzie ta wiosna :( buuuuuu a przez ten snieg nie dziala mi cyfrowy polsat chyba musze przejsc sie na balkon i od garnac snieg z niego :( internet niedawno zaczl mi działac!! wczoraj złapałam strasznego doła :( znow zaczelam leczyc sie na ta moja prolaktyne zeby miec dzidzi (a jak sie naczytalam tych wszystkich info o prolaktynie i skutkach ubocznych to caly czas mam wrazenie ze tyje!!):( i od poniedzialku bioru po cwiartce i przybyl mi kg, mam zaparcia. Bardzo chcialbym miec dzidzi ale te tabletki chyba mnie wykoncza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA przykro mi :( rozumiem Cie doskonale, w zeszła sobotę okazało się ze mój teść ma raka. Z przerzutami. Leki ma na morfinie, musi chodzi w gorsecie bo kręgi szyjne są uszkodzone i kości mu zanikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko i inne dziewczyny:) idzie wiosna pełną gębą, widziałam w niedzielę (dziś) 4 klucze żurawi...idzie wiosna dużymi krokami:) yzulka-wiem o czym mówisz mój tato miał raka,starszna choroba jestem z tobą w modlitwie aha-wszystkiego najlepszego wam życzę w dniu naszego święta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala u mnie wiosna sie ukryla pod sniegiem niesety :( u mnie poki co spi mala siostrzenica wlasna matka nazywa ja zołzikiewicz cala nac sie im darla wiec przygarnelam mala do siebie i prosze po 5 minutach u cioci na rekach dziecko spi :) wczoraj zostałam oficialnie poproszona o bycie chrzestnym dla zołziekiewiczówwny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję:) mój J. też został chrzestnym u mojego siostrzeńca,który też u mnie na rękach jest aniołkiem,a tak to daje się we znaki rodzicom;) coś w tym jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest jest ;) mój Wojtek jak był mały i go Magda-chrzestna brała na ręce to spokój momentalny był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze momentalnego spokju nie ma, ale jak pokołysze, pospiewam niefalszujacym glosem to cisza jest :) nawet usnac sie da :) ja tworze :) jeszcze tylko z 10 stron i praca skonczona :) tzn musze napisac jeszcze o paru sprawach, a ile mi wyjdzie to kto wie :) glodna jestem niesamowicie :) czekam na meza i bede robic spaggeti :) a on dopiero przed 16 bedzie :( moze nie umre do tego czasu z glodu!!! jutro idziemy z kumpelami na kochaj i tancz!! Byla któras?? warto?? zabieram sie za pisanko :) ale chyba wczesniej zrobie sobie kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chcemy się wybrać na ten firm, ale narazie mam nieco inne plany któe trzeba doprowadzić do pomyślnej finalizacji :) a oglądałyście może Beniamina B???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. u mnie wszystko po staremu batrus jest grzeczny w nocy mi spi budzi sie tylko na jedzonko:) wczoraj minelo 3 tygodnie jak jest na świecie jak ten czas szybko plynie. teraz w sobote jedziemy z malym do mamy i jedziemy kupic wozek bo jeszcze wozka nie mam :( . bartus wazy juz 4300 a jak sie urodzil wazyl 3500 a ja te kilogramy czyje na moich rekach :) pozdrawiam was. a jak przyszle mamuski sie czują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) Glupolek to dobrze ze Bartuś grzeczny :) niech mu tak zostanie :) Weronika dziś skonczyla miesiac :) z tej okazji spala ladnie przez cala noc budzac sie tylko na jedznko raz :) Ja widze koniec mojej mgr :) tzn taki male swiatelko w tunelu - no ale swiatelko!! :D Dzis ide do kina - ale nie chce mi sie, na polu paskudnie!! Pada, wieje , ciemno - niczym w listopadzie!! Milego dnia wam zycze ja ide zamiatac w pokoju - mialam odkurzac ale to juz jutro :) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×