Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

dziecko mi sie właśnie wykapał...pierwszy raz ja to zrobiłam, drugi raz on...w pizamie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) jakos ostatnio udzielam sie mniej, ale juz nie ebde pisac ze w moim zyciu nudy bo znowu stanie sie cos co nagle sie zmieni (osttnio jak tak napisalam to pani wzjechala namw smaochod) Yzulka Ty to przynajmniej sie nie nudzisz :) Twoje dziecko dostarcza Ci mega atrakcji :P heheh dobrze ze juz dzis czwartek :) szkoda tylko ze mojemu mezowi zaczyna sie szkola i bedzie mnie na weekendy opuszczał :( kto mnie bedzie w nocy grzał?? pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) kurcze nie mogę sobie dodać tego naszego tematu do ulubionych...cały czas się kasuje.... Wojtek...tak ja tego już nie komentuje...dziś zawiozłam go do mojej mamy-robie mu papa , on papa i długa się bawić :) jakby miał mnie w nosie ;P ja w week też do szkoły, a za tyd. imprezka z kumpelami z porodówki :) utrzymujemy kontakt od dnia kiedy sie poznałyśmy tj. 22 listopada 2008 około godziny 2 w nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide za 2 tyg na ślub kolezanki...tylko na kościelny i chciałam jej cos kupic...jakis prezent a nie kwiaty, które zwiędną!! mam problem...moze macie jakies pomysły?? myslałam nad albumem do zdjęć takim duzym, co ma czarne strony i zdjęcia trzeba wklejać... ale może Wy macie lepsze pomysły!! tak do kwoty 50-60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dodam, ze jest to para spodziewająca sie dziecka, więc myślałam,z ęby cos dla dzidziusia kupic...ale kurde nie wiem... chyba jak na slub to jednak dla nich bardziej :o a album by mogli wykorzystać dla fotek całej trójki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej o jak tu spokojnie:)] Moj malutki mal dzis dzien strajkowania obrazil sie normalnie na jedzenie caly dzien jadl po 40 ml tylko masakra dopiero po kapieli zjadl 95 ml ..maly niejadek Waikiki my zamiast kwiatow od kuzynki Karola dostalismy podkowe na szczescie zapakowana w takim drewnianym pudeleczku w slomie nam sie podobalo no tyl ze do tego koperta jeszcze ;) bo byli na weselu.. Hmm ale w sumie cos takiego mogloby byc plus dodatek dla dzidziusia :) jesli chcesz.. chociaz album tez fajny pomysl... w koncu idziesz tylko na slub:) Ja dzisiaj bylam z tata w orange no bo konczyla mi sie umowac na mixA i chcialam nie przedluzac no ale ze w ofercie mieli za 77 zl samsunga avile no to emila sie skusila hehe i go wziela i tym sposobem przedluzylam umowe ...a co :P a tel ktory w sierpniu kupilam odziedziczyl maz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a tak poza tym mezulo wlasnie szykuje kolacje przy swiecach heh :) i ja mam sie odchudzacx??? spagettii A takiego mialam smaka wlasnie na nie:D winko swiece lol:D debiut kulinarny przy mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Ależ tu dzisiaj pustki. Chyba Was jesienny wiatr nie porwał gdzieś, co? :D Imili - pysznie i romantycznie :) Waikiki - myślałam, myślałam, ale nic mi nie przyszło do głowy... Spodobał mi się pomysł Imili, z tą podkową :) Yzulka - ależ Ty zabiegana. Kobieto, doby Ci nie starczy ;) Gagatka - biedulko, może noce nie będą zimne i jakoś wytrzymasz bez mżonka :) A ja byłam dziś na USG połówkowym :) Wszystko ok póki co. Dzidzia wpasowała się idealnie w datę porodu z OM :) No i na 90% jest dziewczynka :) Siusiaczka i jajeczek pan dr nie dostrzegł ;) Powiedział, że na wizycie za dwa tygodnie luknie raz jeszcze, ale prognozy się raczej nie zmienią :) Mała fikała tak, że nie mógł jest kości udowej zmierzyć :D Dobra, ja uciekam, bo głodna jestem :D Buziaczki, paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) kala ;) dziękuje 👄 sa śliczne :) a najlepsze ejst t ze one przyszły wczoraj i Słąwek położył je na biurku zapakowane-a ja nie wiedziałam ze to to i myślałąm ze to jakieś jego kondensatory i nie ruszałam ;P ale są piękne :) i jak coś jeszcze kupie na 100%%%%%% Darianka ;) super-dziewczynka mlutka :) a imie jakie??? waikiki ;) ja jak ide na ślub to kupuje maskotke zazwyczaj, al e mozęsz dobre winko, album, wg. mnie super pomysł.... dziś mi szef powiedział ze do twarzy mi bardzo w dużym aucie :P i powiedział żebym lepiej mężowi tego nie mówiła bo mi zabroni nim jeździć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siadł nam komp:( także nie będzie mnie przez jakiś czas,ani na kafe,ani na poczcie,ani na gg:( mam nową biżuterię,ale ,że komp nie działa nie mogę wstawić:( Cafko w przyszłym tyg przyjdzie resztę towaru i dokończę Twoje i dostaniesz:D w końcu kolczyki upatrzone,Część już czeka. Yza Twoje też już się robią-niestety uwięziona kropla nie ma takiego chabrowego koloru(nie dostałąm kamieni),mam za to błękit,fiolet,czerwień,cytrynowy i seledynowy)może któreś z tych co?które ci bardziej pasują,nistety zdjęć na razie nie mogę wstawić:( Imilii-Twoje cyrkonie już gotowe,Czy chcesz coś jeszcze?czy mam się wstrzymać z wysyłką ?czy wysłać?może coś sobie dobierzesz?mam ładne,może u sis uda mi się zdjęcia wstawić na picasse Waikiki-album super rzecz,my dostaliśmy i ja się cieszyłam bardzo.a dla maleństwa coś kupisz jak pójdziesz odwiedzić :) pa do nie wiem kiedy:(niestety w razie czego pisać mi sms:)to jeszcze działa(Kati i Waikiki ma nr tylko nie wstawiajcie nr na forum bo nie chcę by był)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ludziki :) Widzę, że u Was wszystko po staremu :) U nas też w sumie bez zmian. Wiktorkowi zeszły te krostki - ustaliliśmy, że to na 90% od mydełka w płynie, które kupiłam. Najpierw używaliśmy Jonsona, a potem kupiłam Nivea i to po nim wg mnie. Nawet ostatnio jak go kąpaliśmy póki był w samej wodzie było git, a gdy do wody dostało się to mydełko zaczął się krzyk. Wróciliśmy więc do Jonsona i jest ok. A ranki też już są wygojone :) Ustaliliśmy datę chrztu - 9 listopada. Chrzcimy razem z brata córką - Malwinką. Będzie śmiesznie w kościele, bo ja chrzczę swoje dziecko, a jednocześnie będę chrzestną Malwiny, a u nich w parze brat będzie chrzstnym naszego Wiktora :) Podpowiedzcie mi proszę co się kupuje teraz na chrzciny? Chciałabym małej kupić łańcuszek złoty i coś jeszcze, tylko nie wiem co. No i bratowa prosi, żebym im wskazała co chcę dla Wiktora. Może jakaś podpowiedź? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam,że tu pisałam o kolczykach itd.ale to jedyny kontakt z Wami jak nie mam gg:) nowe wstawione częściowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) co tam u Was? waikiki album to dobry pomysł :) a ja dzis dostalam @ a szkoda :( milej soboty Wam życze i wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Gagatko:) ja dziś bieg,jutro moja mama i teściowa mają urodziny(żadna niestety nie chciałą przełożyć),więc dziś kupuję kwiaty,pakuję prezenty i po 14jedziemy do tesciowej tam zostajemy na noc,aby zaliczyć niedzielę,"bo ona nie przekłada".Jutro wracamy do domu,przebranie się ,zabranie drugiego prezentu i kwaitów i do mojej mamy.W między czasie mam mega ważny koncert na którym muszę być,więcwyskoczę na niego od 13:30 -18:00(tu też obraza,że będę tak późno).Po koncercie z powrotem do mamy.a później w końcu do domu i taki wekend pracowity w biegu i rozjazdach się szykuje:P:) już czasem mogę wejść na kafe:D J trochę naprawił,ale gg jeszcze nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dawno mnie tu u Was nie było. Chętnie zobaczyłabym te kolczyki - mogę prosić o jakieś namiary? Nie dostałam się na aplikację - nie wiem czy o tym już pisałam, czy nie :(. Zabrakło mi niewiele, ale to jednak bardzo dużo :(. Podjęliśmy decyzję o wyprowadzce z Lublina. Rynek pracy jest tu zapchany absolwentami, i niestety dość nieduży. Wyprowadzamy się - najprawdopodobniej - do Trójmiasta :). Zaczęłam szukać tam pracy - mam nadzieję, że się uda. Mieszka któraś z Was w okolicy :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn-ja mieszkam w okolicy:)musimy się spotkać jak się tu sprowadzisz,obowiązkowo:D już wysyłam na meila link z galerią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,kwiaty kupione,biżuteria do tego co ubiorę-pasująca też,teraz szybko obiadek,po jabłka do kumpeli i jedziemy życzę miłego wekendu:) każdej Pani:),naszym mężczyznom i maluchom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala najbardziej zajęta, a najwięcej się udzielała dzisiaj :) My właśnie "walczymy" z Wiktorem. Zaczął od jakiegoś tygodnia zjadać przed snem mleczko z dwóch piersi, ale o tej drugiej przypomina sobie po 10 min od zjedzenia z pierwszej. No i dziś zjadł, dojadł i płacze. Ale jeść już nie chce. Jakoś usnąć nie może. A zawsze usypiał sam w łóżeczku. Dziś coś wariuje i właśnie jest na rękach u D. Extra, więcej takich nocy i będę nosić i nosić, a waży już dużo. Lecę dać kolejną dawkę mleka. Może się przytuli i padnie w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam..:P) Kala na razie tylko cyrkonie poczekam na wiecej i przed swietami cos zamowie:)...no i udanych imprez urodzinowych Belletyn witaj :) Kati pomarudzi i usnie pociesze cie:) A no nasz juz jest nauczenia bujania przez te jego marudzenia no ale wazy dopiero jakies 4400 wiec nie jest jeszcze zle chociaz jak dluzej marudzi czasami okolo godziny to rece odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati nio moją czasem przez 2 h musze luluać ale to w dzień jak marudzi odpukać nauczyła sie zasypiac po jedzeniu sama wieczorem jednak ona jest głodomor i cyc nie wystarcza i raz czyli przed snem dostaje bebiko 90ml i spi potm cyc jest przez cały dzien a w nocy moje mleko z butli ok 1 i 4 potem juz butla blee hehe no chyba ze herbatka uspokajającao to wtdy mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padł po ponad godzinie. Cyca dawałam chyba jeszcze z 5 razy, ale tylko przy nim się uspokajał. Na szczęście ładnie spał w nocy, obudził się tylko 2 razy więc odpoczęłam. Dziś przyjeżdżają do nas brat z bratową i córkami, czyli m.in. z Malwinką :) Lecę ciasto zrobić jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn przykro mi z powodu aplikacji :( u mnie dzis pada deszcze, pogoda poscielowa niestety, mam nadzieje ze jutro nie bedzietak tak samo. Zaraz idziemy do kosciola a potem do tesciowej na obiad. Ale tak naprawde zostalabym w domu :) milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) na polu jest jeszcze gorzej niz myslalam:( zabieram sie za ćwiczenia :) a tutaj czemu tak cicho??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przeżyłam koncert i podwójne ur(mamy i teściowej), dziś koncert i wtedy już wolny czas dlatego nie pisałam,poprawię się,ale już tak jest ,że jak wekend to pustki Belletyn-a ty kiedy na pomorze?jaki czas przeprowadzki? Cafko dla Ciebie już mam 3 pary zrobione kolczyki,jeszcze jedne(tylko nie wiem czy dobre kamienie przyszły-wielkością,bo pan mi trochę namieszał z zamówieniem) i chyba jutro je wyślę Imilii-dla Ciebie poszły wstawiłam nowe możne pooglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cicho!!! :( mialam dzis fatalny dzien - na szczescie juz jestem w domku i jest lepiej!! Byle do piatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×