Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

sua_spote -witam:) napisz coś o sobie strasznie mnie gardło boli,chyba mnie rozbiera:( (szkoda,że choroba,a nie J.) gagatko-ja miałam 11 lat temu stódniówkę;D:P właśnie skończyłyśmy filmowy wieczór z kumpelkami,idę spać😴 miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Gagatko jednak nie zrobie ci tej przyjemnosci i nie zostawie was w spokoju bo dopiero meble bedziemy skladac w sobote ....wiec bedziesz musiala moje towarzystwo zniesc _( Ja wlasnie wstalam nastepna osoba ktora napewno wejdziena forum bedzie ZABUSIA wiec witaj kochaniutka jeszcze zostalo nam 183 dni .. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim i hej Iza hehehehe skąd wiedziałaś :) Już jestem w pracy zjadłamsniadanko i pije herbatke z cytrynką bo mnie ten katar trzyma :) Dziś musze iść do urzędu pracy wrrrrrrrrrr nie cierpie tych bab :/ A popołudniu ide robić pazurki niespodzianka dla Rafałka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ja się zagapiłam co do tej nowej :). Już myślałam, że mnie - jedną z najstarszych bywalczyń (choć na pewno nie najregularniejszą) tego tematu ktoś posądza o bycie nową :). Moja studniówka była 5 lat temu :) - eh, pamiętam - mam nadzieję, że na ślubie też będę tak zadowolona ze swojego wyglądu. Ależ dziś jest senny dzień - trzeba kawkę wypić. My powoli myślimy o naukach - nam zostało trochę ponad 1/2 roku. Mam nadzieję, że te dziewczęta, ktore będą \"ochajtane\" wcześniej opiszą jak to było, no i wrzucą jakieś fotki ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) gagatka:) ja tez do pani gin:) poza tym pogoda do dupy i wogule znowu mam inna kieckę na oku....normalnie dosyć szukania bo pewnie jak pójdę do salonu to będzie całkiem inna.to że mi sie podoba nie znaczy ze będę dobrze w niej wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dzis zamierzam siasc do pracy, bo pasuje w przyszla srode wyslac pani doktor :) ale lenia mam :) Kala poczekaj poczekaj Jarek tez cie zacznie rozbierac!! A moj Michal mi napisal ze po tym wczorajszym incydencie wstal rzeski (czy tak sie to pisze-czy żeśki?? hmmm bardziej pasuje mi żeski) i zadowlony jak swinia, ktora wyszla z błotka!! Hmmm ciekawe. U mnie tez paskudna pogoda :) Bleeee tylko do łózka :) A Babitek to co sobie wlasciwie mysli?? No i cafka, waikiki tez ostatnio cicho siedzi!! Gosiaczek tez bywa czasami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dear Gagatka, nigdzie jesczze nie chodził,a nawte u księdza nie byliśmy terminu zaklepac, myślisz, że to jest odpowiednia pora? ile w ogóle takie kursy przedmałżeńskie trwają? bo mój luby ma taka zwichana pracę i co jakiś czas za grnice jeździ i nie wiem kiedy to robić zeby nic nie opuścic ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekata to mysle ze juz najwyzeszy czas do kosciola sie wybrac :) a gdzie macie miec?? No wlasnie ja chce jak najkrocej chodzic na te nauki, zwlaszzca ze ja mam a moj nie, no i tez ma roznie w pracy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękata od razu Ci pwoiem ze jezeli chcecie u Filipinów to juz za pozno, podobno sezon wakacyjny maja zapchany tak ze w sobote kazda maja od 13 do 17 same sluby :) Ja mam w katedrze i bylam pod koniec pazdiernika i na moj dzien byly juz 2 pary zapisane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez ma a ja nie mam ale slyszalam, ze ponoc i tka trzeba robic razem od nowa, (dziwne)...my bedziemy miec u Bł.Karoliny Kózki w Trn ofkors. Ej ale powiedz mi ja sie 'idzie' do tego ksiedza? po mszy? ale gdzie? do kancelarii czy dzwoni sie do dzrwi prywatnych? czy jak sie to w ogóle zalatwia z tymi ksężmi? ja tez bym chciala szybko ten kurs, ciekawe, czy w Trn są weekendowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziesz do kancelarii, na pewno sa gdzie info o ktorej ta kancelaria przyjmuje, podejrzewam ze w godzinach popoludniowych. Ksiadz Ci tam juz wszystko mówi co i jak. Mi dal karteczke co mam przyniesc na pierwsze spotaknie (ma byc ich 3) ale na razie jest to dla mnie czarna magia :) co do kursów weekendowych to sa w Gródku n/Dunajcem, przyjezdzasz w piatek o 17 a wyjezdzasz o okolo poludnia w niedziele, wszystko spoko tylko koszt jedenej osoby wynosi 140 zl :o kurs orgaznizuje Tratwa. ponoc sa bardziej rozbudowane niz normlane cotygodniowe nauki. jak znajde to strone to Ci przesle zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
140 od osoby? nie no, biedna nie jestem ale kurde mało to mam innych wydatków? dopiero co dom wybudowaliśmy :P kurde fakt faktem-tzreba się wybrac do tego księdza, chociaż moja przyszła teściowa zaprosiła na obiad jednego księdza, który 'po kolędzie' przedwczoraj przydzedl do niej...a ze jest od 'Kózki' to moze z nim sie jakoś zgada?..hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak myślicie na ile przed powinno się zrobić spokojnie kurs (my planujemy weekendowy)? Planuję się zakrzątnąć do tego po sesji (w lutym). Wystarczy? Znajomi mówili, że oprocz kursu musi być odbębniony jakiś dzień skupienia czy coś takiego :-/. Najgorsze, że Tomek pracuje w głupich godzinach (10-18) i w sobotę też :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde głupia reklama U mnie dni skupienia akurat sa w niedziele na jakiejs mszy, Belletyn wpisz w google dni skupienia i Twoje miasto moze cos Ci sie pojawi. Kurcze człowiek sie chce hajtac a tak ma pod gorke (formalnosci koscielne :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sękata tez mielismy jechac na to, ale troche sporo jak na jeden weekend :) i w dodatku w zakmnieciu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Ale tutaj cisza ...ja wlasnie jestem sama w domu maz pojechal prawie do pracy ...Milego wieczoru...Jest ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×