Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

oki:)jak tylko wróci od babci z za ściany:) nio właśnie wysłała mi link i było napisane ze gagatka85 ale powodu nie...mój Sławcio dziś do pracki na nockę:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P Darianka za "69" dni ma ślub czy to coś znaczy:):):):) właśnie spojrzałam w kalendarz u cafki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale zeby ja moderatorzy mogli zablokowac to chyba ktos musial miec na nia jakiego "haka" znaczy komus sie cos nie podobalo i mogli ze tak to ujme naskarzyc? hmm nie wiem, co jest podstawa do zablokowania przeciez Gagatka nikogo nie obrazala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:):):):):):) ale tu pusto bez Ciebie-no wiem ze jesteś na imprezie ale sam fakt... ...dawno tego nie pisałam:P jeszcze muszę troszkę wytrzymać bo mały około 12 będzie jadł a potem śpi do rana----mam nadzieję:):):):) i czytałam sobie kilka stronek do tyłu-a w zasadzie to od momentu jak do was dołączyłam i tak od sierpnia sobie klikam z wami:):):) fajnie by było sie spotkać w realu(nie sklepie:):):):):)może nam sie kiedyś uda zaciągnąć szanownych małżonków i coś wykombinować:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza 23-fajny pomysł,choćie wiem,czy realny,przecież jeseśmy \"rozrzucone\",każda pracuje-nie wiem czy realny jest urlop w tym samym momencie:( przez tą chorobę pesymistycznie patrzę na świat,już mam dość:( chcę być zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj, podejrzewam, że spotkanie będzie raczej niemożliwe - ale może wymiana fotek ślubnych :). Wciąż poszukujemy fotografa :/, rany nie podjerzewałam, że akurat z tym będzie tyle kłopotu. Hm, ciekawe czemu gagatkę zablokowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leżę sobie w łóżku i pomyślałam,zobaczęi poczytam co napisałyście-a tu...pusto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) pusto bo gagatki:):):):)nie ma:( wróciliśmy od babci mojej jutro mały maraton a w środę oglądamy autko do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Marta wszystkiego naj....duzo milosci z okazji 4 rocznicy. Czemu Gagatke zablokowali ???co sie stalo?? Pozdrawiam i zycze milego dnia Duzo zdrowka dla chorej osobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:)za zdrówko dalej umieram ale idę do pracy,o 13 pójdę do lekarza,wcześniej nie mógł mnie żaden przyjąć(poniedziałek),pod samą górkę:( a gagatka może wrócić pod innym nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:):) szczęścia.miłości i radości w 4 rocznice:):):):):):):):):):) gagatka:)pisała do mnie na gg...moderator napisał mi ze wypowiadam sie w sobotę na forum ciążą ... tylko ze ja jakoś na tym dziale nie jestem z wiadomych względów!! (tzn. nie mam póki co potrzeby) nie wiem czy jeszcze wrócę do Was :(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat o gagatki dla Zabusi i jej połówka:) ona nas będzie podczytywać i kiedyś zrobi wejście smoka i wróci pod innym nickiem...ale kiedy to niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) nie uda mi sie odpisac na wszystkie posty niestety..mam nadzieje, ze mi to wybaczycie :) w domu nadal nie mam kompa i cierpie z tego tytulu meki okrutne..a w pracy mam zapierdziel..stad moja nieobecnosc u Was.. postaram sie juz poprawic O co chodzi z Gagatką? :( jak to kiedys wroci? jak to zablokowana? :( nie rozumieju.. Gagatka, wracaaaaaaaaaaj! Yza, Gagatka zostala zablokowana za pisanie na forum ciaza, na ktorym de facto w ogole nie pisala? Gagatku, rejestruj inny nick i wracaj tu szybko! :) mam nadzieje, ze u Was wszystko dobrze :) u nas gra, ruszamy po kolei wszystkie slubne zaleglosci, hotel, obraczki itp itd. zostaly 3 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
come back :) pod innym nickiem ale wrocilam :) belletyn mialam zablokowany tylko nick, ale nie wiedzac o tym zalogowalam sie pod gagatka i wtedy zablokowali mi IP Ale po wymianie kilku maili z pania moderator wrocilam, postanowilam tylko zmienic nicka. I jak Wam sie teraz podoba moj nick ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :D Agatko wariatko - nie wiedziec czemu, jakos pasuje ;) :P a powiedz mi, o co kaman z tym zablokowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitu ciesze sie ze Ci sie podoba, w sumie nick gagatka byl za grzeczny dla mnie :P Nie wiem dlaczego zostalam zablokowana, w soboet rano napisalam 2 posty jeden na serialach drugi na naszym temacie, wracam ze szkoly wpisuje swoj nick, wchodzi mi bez hasla.... hmmmm pomyslama sobie moze zle napisalam cos!! Potem sei zalogowalam jako gagatka i to byl blad bo zostalam calkowiecie zablokowana. Pewnie sie ktos podszyl pode mnie, nei wiem :o No ale wrocilam :) uprosilam pania moderator zeby mnie odblokowala. :) I jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cale szczescie, ze jestes :) A w ogole, czasem jak pisze post, wchodzi bez hasla, od razu z moim mailem, czasem z haslem - i zupelnie nie wiem, dlaczego raz tak raz tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wiem Agatko :) na to sie jeszcze zalapalam przed nieobecnoscia :) tyle, ze raz wchodzi z haslem, raz bez - roznie bywa - i wlasnie nad powodem tego sie zastanawiam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeraziłam sie wczoraj zrobilam jeszzce raz liste gosci, wyszlo z mojeje strony 64 osoby :o plus michala tez jakies 60 plus 4 osoby i wychodzi przeszło 120 :o dobrze ze moja sala miesci 170 :) ufffff mam nadzieje ze nie wszyscy przyjda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas Gagatku bylo pierwotnie ok 80 osob, aktualnie wychodzi ok 120 :) i chcialabym chyba przy tej liczbie juz pozostac ;) w sali wprawdzie zmiesciloby sie wiecej, ale w budzecie chyba juz nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie budzet :) kolega mi opowiadal ze u jego brata bylo zapraszane 210 osob (fakt ma duza rodzine) a przyszło TYLKO 187 :) hehe zaczelam sie smiac jak mi to powiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×