Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

witam naszą kochana\"wariatkę\"-fajnie,że wróciłąś:)🌼 ja nadal chora byłam u p. dr-niestety antybiotyk i leżenie do końca tyg.:( ale za to częściej będę mogła być na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe witam Kala :) jak sie czujesz? przynjamniej sie wyspisz, polezysz w łozku, odpoczniesz :) :) wiecie co podoba mi sie moj nowy nick :classic_cool: Siedze sama w domu, ciemno jest o malo przed chwila nie zabilam siebie i psa (glupi zwyczja mojego psa spania na schodach, ja ide jest cemno, przciez nie swiece oczami) Teraz lyzy na swoim wyrku obrazony na swiat. Ale w nagrode tzn. na pocieszenieu zrobilam mu miche zarcia :D Jak zwykle mi sie nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mala - a wlasnie ze piszemy, tylko ze w odroznieniu do ciebie, nie na wszystkich topikach i o roznych tematach,tak jak ty!:) ps. dziekujemy za pamiec i troske:P no to wlasnie ja pisze teraz! we wtorki chodzimy na nauki przedslubne, na 20.00, mamy piec spotkan i zostaly nam sie jeszcze 4. jak zaczelismy chodzic, i dowiadywac sie o tej calej birokracji, to dopiero ujawnily sie problemy. heh. czy jestescie juz po naukach? bo nauki koncza sie spisaniem protokolu? a do protokolu potrzebny jest akt chcrztu,a akt chrztu wazny jest 6 miesiecy, to jak to wyglada? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. teraz skumalam. fakt, kilka dziewczyn ma slub w sierpniu, ja takze, ale w odroznieniu do ciebie, nie piszemy na wszystkich topikach, tylko z tym, z ktorym jstesmy zwiazane dluzej, i jest najdluzej istniejacy. poza tym 1000 topikow zalozonych o sierpniu, przez kazda dziewczyne bioraca slub w sierpniu, to juz przesada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej najpierw dla państwa Żabusiów :D:D:D duuuuuuużo miłości :) Gagatka tzn agatka-wariatka, ale Ci kafeteria psikusa zrobiła :) Piszę rzadko, bo brak mi czasu :( tak jakoś wychodzi :( Ale... moja suknia się szyje pełną parą ;) mierzyłam już gorset, jest taki, jak chciałam, zobaczymy wkrótce jaka spódnica będzie :) Poza tym mama przysłała mi dziś mmsa, na którym widnieje przedkościelna :) tablica z zapowiedziedziami naszymi :D Zaproszenia rozesłane :) i rozdane :) Dostaliśmy pierwszy prezent ślubny :) od moich rodziców... lodówko-zamrażarkę :) prezent jak ulał na nowe mieszkanko :D Aha, prośba do Babitka, ta sama co jakiś czas temu :) zmień kochana Tomkowi 28 na 29 :D dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak gagatko-wariatko;)poleżę sobie poleżę,tylko by mnie tak niemuliło,gdybym nie kichała,nos nie miała czerwony jak pijaczyna i głowa niepękała,w krzyżu nie łamało-to by sobie poleżało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko,ale ruszyłaś, ja daleko za Wami:( a ślub już tuż tuż długimi krokami muszę się brać do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, nie martw się, zdążycie ze wszystkim i jeszcze czasu zostanie :) kuruj się kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NA CHWILKę:):) o kala:)jeszcze 103 dni do waszego ślubu):):) nam już mija 221:):):):) ale Darianka)no już tylko chwilka)oj nie mogę się doczekać Twojego ślubu i relacji i zdjęć i wogule jako pierwsza:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Pisalam pisalam i nic sie nie napisalo ...:( Witam nasza \"starsza kolezanke\"ale tym razem pod innym nickiem ,ciesze sie ze jestes z powrotem . Zabusia sliczne obraczki i pierscionek oraz paznokietki kiedys mialam podobne . Znalezlismy wczoraj kupca na nasze stare auto i w sobote musimy sie z nim pozegnac a w czwartek odbieramy nowy jeszcze 2 dni. Wczoraj musialam kazdemu w pracy tlumaczyc ze dobrze sie ju czuje,pozdrowienia i milego dnia ...Zabusia napewno bedzie druga osobka ktora zajrzy wiec witam cie serdecznie pozostalo nam 179 dni do naszego magicznego dnia....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kala - zdrowiej i odpoczywaj :) Calineczka, ja sie zamotalam, co ile jest wazne :) my za dokumenty bierzemy sie za kilka dni - wtedy beda 3 mies przed, wiec powinno byc dobrze, nic nie powinno \'stracic waznosci\'. Na razie jestesmy szczesliwymi posiadaczami pisemnej zgody z naszej parafii na slub w innej. Żabusia, ominela mnie jak widze Wasza rocznica - wiec dwustu lat razem i jeszcze wiekszej milosci :) Bardzo ladne obraczki :) My kupilismy w niedziele :) klasyczne, zolte zloto, 4mm, zaokraglone od gory, soczewkowe :) do mojej dorzucili gratis brylancik (wielkosci kropki :D ) i do obu grawerowanie. dzis je odbieramy. Darianka, wpis w kalendarzu zmienie :) sorry - ale chyba pisalas to jak mnie nie bylo dlugo. Iza, nowy samochod - fiu fiu :) fajnie :) ha, ja jestem druga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie druga ale trzecia heheh :) miałam troche roboty w pracy :) No z obrączek bardzo jestemzadowolona aż nie moge się doczekać kiedy ją włoże :) No Iza gratuluje autka i dzięki Wszystkim za życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i 4 :) ale mialam noc, usnelam przed 3!!obudzialm sie radosna jak skowronek o 6, al;e stwierdzilam ze poleze jeszcze troche, usnelam kolo 8 obudzil mnie pies (szkoda ze na niego wczoraj nie wpadlam na schodach), a potem to tak juz mocno zasnelam ze nawet pies mi nie zaszkodzila. Tzn. przeszkodzil. Zabusia a wlasnie ładne obraczki no i pierscionke :) Babitku Ty tak wczesnie hohoho :D rowniez gratuluje zakupu obraczek :) a z brylancikiem zaszaleli :P Rybnik-Iza ja tez Cie witam serdecznie :) widze zejuz nie mozesz sie doeczaka autka :) no i slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wczoraj oglądaliśmy zaproszenia i obrączki. O tyle dobrze, że jeśli chodzi o obrączki mamy dość zbieżny gust - chcemy dwukolorowe, chyba matowe, piaskowane (tzn. o takiej szorstkiej fakturze, jeśli dobrze rozumiem :) ). Natomiast w przypadku zaproszeń mamy kłopot (na razie oglądaliśmy tylko Allegro) - co podoba się Tomkowi to mi zupełnie, co mi si nawet widzi, on od razu odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam-fajnie,że to się wszystko posuwa do przodu,teraz to już z górki. \"a ja leżę, i leże, i leżę...\":) odpoczne,ale psychicznie z pracy dziękuję za zyczenia zdrówka:)🌼 miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn musicie isc na kompromis :) mi michal w zaproszeniach dal wolna reke, ale i tak zapytalam sie go czy mu sie podobaja :) tylko co do obraczek mamy inne gusty, mi sie podobaja klasyczne ewentulanie troszke biale złoto z przewaga złotego. No ae jeszzce nic konkretnego nie mamy na oku :) Moze pokaz nam belletyn jakie Ci sie podobaja zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-widzę,że oglądałaś zdjęcia na naszej klasie,nawet komenterz dałas:P też lubię to zdjęcie -to z wakacji na Mazurach-super było(piękni,młodzi i wypoczęci)hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-też leży?gagatko u mnie trzeba odkurzyći pozmywać.Przyjedziesz? mam sernik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala sorrki :P miało byc Kala :) a tu Kati mi wyskoczyła hehe pewnie zaraz bede u Ciebie :) serniczek mnie przekonał, choc staram sie byc na diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już mówiłam oglądaliśmy tylko na Allegro, a tam nie ma wielkiego wyboru - dużo wzorów sie powtarza. Mojemu Tomkowi podoba się to: http://allegro.pl/item295355507_promocja_1_99_zaproszenia_kalendarz_na_slub_od_s.html Mi się podobają takie: http://allegro.pl/item298012792_stylowe_srebrne_zaproszenia_i_zawiadomia_slubne.html http://allegro.pl/item300324532_zaproszenia_slubne_hit_promocja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×