Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Belletyn:) ja niestety nie moge otworzyć stronki:( Izuś:) oj chętnie bym ją przygarnęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ja wróciłam z pracy po 14 i od razu do łóżka-rozłożyło mnie:( jutro miałam iść do pracy i na parapetówkę,ale spędzę wekend w łóżku ,i nawet nie mam siły do komp.:( umieram,temp 38,2 i głowa pęka a w gardle kaktus:( jak się nie poprawi to w pon. lekarz:( prawdopodobnie przez wekend mnie nie będzie-będę w łóżku;P gagatko sama:P-z chorubskiem:P ok wracam do łóżka.miłych snów samochód super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Kala wracaj nam do zdrówka :) Ja juz jem sniadanie, potem sie bede zbierac do szkoły :) Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kilka dni mnie nie było bo zabiegana jestem strasznie. Dziś też strasznie szalony dzień się szykuje. Wieczorem impreza - 29-ta rocznica ślubu moich rodziców. Zmykam bo studenci znów idą :) Dziewczyny samochody super. A to auto Belleteyn_!! (skróciłam link bo nie wchodził) http://tnij.com/cokE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kati dzięki :). To nie jest dokładnie TO auto, tylko mamy identyczne. Na żywo wygląda jeszcze fajniej, a w środku jest 7 miejsc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Chcialam sie wam pochwalic....zakupilismy dzisiaj auto mazda 626 ale do odbioru mamy ja dopiero w czwartek ale sie ciesze jupiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatka85
witam, ja juz po . Pierwszy raz bylam niezadowolona z tego ze wyklady sie juz skonczyly, a szkoda ze trwaly tak krotkow bo anwet ciekawe byly. Zaraz ma przyjechac moja kuzynka zapraszac nas na wesele, ciekawe czy my tez tzn. ja i michal zostaniemy zaproszeni bo ma byc to skromne przyjecie. Iza-Rybnik gratuluje zakupu samochodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatka85
hmmm nie wiem dlaczego weszlo mi bez hasła .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatka85
znowu ...... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś:) gratuluję:):) a co o nasze autko to nie jest czarne tylko to jasne-model ten sam tylko kierowca inny...porostu ten wcześniejszy jak się z nim kontaktowaliśmy to nie pytał anie o nazwisko ani o termin wogule o nic.zeby nawet zapisać i zeby nikt nie zajął nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatka85
kurcze cos mi sie chrzani kopm, nie pokazuja mi sie wpisy no i moj login wariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatka85
a ja ide na impreze tratatata :) oficilana III roku o\ide jako delegacja z IV :P bede pic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) napisała mi na gg ze nie może pisać na forum bo ją zablokowali:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) co tam slychac? jak mija weekend? u mnie spokojnie, ja po pierwszym tyogdniu pracy i jestem bardzo zadowolona:) autka fajowe :) a dlaczego gagatke zablokowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cafka:) nie wiem czemu ja zablokowali. jakie plany na sobotni wieczór??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalam sie doszukac w temacie "nicki zablokowane" ale nie umiem znalezc powodu, hmm... jest tylko inf. ze nick zablokowany gagatka 85 nic wiecej :o aj Yza odpoczywam sobie :) ciezko mi sie wstaje o 6 rano ale co zrobic wiec tyle dobrze ze weekendy wolne... uściskaj swojego malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×