Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Yzulka :) hehe ale powinnysmy pomyslec o tym, zeby wyslyac ktoras z nas na slub jeden z nas (ale to zabrzmialo, ale chy ba wiecie o co chodzi :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mam problemy z wyrazaniem mysli, chcialam napisac zeby pomysles o jakies "reprezentantce" naszego forum, ktora by byla na slubie i zdawala relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) trzeba było zainstalować kamery w kościele i oglądać w necie:P:P:P:P:P a swoją drogą już chyba Daria po:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) trzeba było zainstalować kamery w kościele i oglądać w necie:P:P:P:P:P a swoją drogą już chyba Daria po:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie to dobrze juz sie bawi pewnie :) a tu trzeba czekac na relacje niecierpliwie eh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dla naszej pierwszej żony 🌼 ja sie wlasnie ukapałam, wymaseczkowaąm i wybalsamowałam :) teraz sobie ogladne brzydule betty :) Milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Darianka już legalna pani Darianka:):):):):) z niecierpliwością czekamy na opis wydarzenia:):):):) gagatka:) a na jakim programie ogladasz BB _????????????? bo z tego co pamiętam na Fox Life jest nowy sezon ale w poniedziałki:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzaulka sciagam sobie z toretntów :) Teraz to chyba pojde juz spac, bo znow zabiora mi godzine snu w nocy :( Darianka pewnie baluje teraz ze swoim mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 na pierwszy dzien zyciamalzenskiego dla Pani D. :-) pije sobie kawke, zaraz sie zabieram do pracy, kilka rzeczy do napisania a pozniej idziemy na ten dzien skupienia, wrr ale mi sie nie chce :-( agatko, milej szkoly, niec ci szybko zleci czas :-) wiecie ze u mnie wczoraj lecial grad jak ziarna grochu??? to chyba zblizajacy sie prima aprilis sobie kpi z naszej wiosny :-( pozdrowki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze 🌼 dla Darianki. Wracaj szybko na forum i zdaj relację :) Po drugie witam wszystkich i zmykam standardowo na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) i ja daje 🌼 pani D:):) ale szybko mineła ta noc ciekawe czy Darii tez? ja mam nadzieje zę te dziewczyny co juz będą po slubie zostana z innymi a nie uciekną do męza:P:P co do pogody to wczoraj świeciło słońce,po południu była straszna ulewa a potem znou słońce i tęcza a dziś od rana piekne słoneczko więc spacerek na pewno zaliczymy moze nie jeden:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza :-) ja mysle, ze dariance ta noc minela nawet szybciej niz nam :-) tez mam nadzieje, ze kolejne dziewczyny nie beda odchodzic, przeciez nasz topic to nie tylko "slubny" ale tez "mamuskowy" (mamy yze i wojtusia 🌻), ciazowy (zareczona 🌻) no a po slubach moze bedzie kolejny wysyp ciazowek :-P darianko-czekamy na relacje i fotki !!!!! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane.. no Darianko czekamy czekamy...szybko minelo..jeszcz eta zmiana czasu .. No jak zaczna uciekac to chyba sama zostane he bo chyab jako ostatnia mam slub z was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Wlasnie wrocilismy z Polski bylo super!!!!Pogoda dopisala. Darianka spoznione ale szczere zyczenia na Nowej drodze zycia . Duzo milosci i dzieci,,,,,, Reszte poczytam jutro albo pozniej jeszcze ide rozpakowywac sie .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ja dzuis pierwsza :-) milego poniedzialku wszystkim :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
jatam slubu nie biore.szkoda kasy.mam mala rodzine i sie nie oplaca,moj facet tez.do tego lepiej 3--mac kase na rozwod,bo i tak to wiekszosc znas czeka,wiec nie macie sie czym tak podniecac,bo 3 lata po slubie polowa z was bedzie pisac na forum o rozwodzie naiwniacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak wejść na temat szczęśoliwych ludzi i z zazdrości wylać swoją zółć :). U nas przygotowania z powrotem w toku - w tym tygodniu powinnam wybrać salon, w którym uszyję sukienkę. TŻ ma wziąć dzień wolny aby wybrać obrączki, załatwić sprawy u księdza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam po przerwie :) Darianka STO LAT dla WAS :)🌻 U mnie tez rusza z kopyta :) jutro ide wreszcie do pracy bede pracować w biurze pracy :) Dziś idziemy spisać protokół przedślubny hurra ale sie ciesze :) :) Pogoda piekna aż chce sieżyć do ślubu zostało 110 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×