Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

rybnik, nie widzialam cie jeszcze:( ale juz wyslalam ci maila z moimi zdjeciami, i czekam na twoje teraz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huczne wesele wiem ze istnieje takie firmy jak twoje ...ale nigdy ich nie poszukiwalam...ale wiem ze w internecie mozna ich spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto nazwy ktore znalazlam: Beautifulday 01-626 Warszawa Pl.Wilsona 4 lok.56 beautifulday@beautifulday.pl www.beautifulday.pl Agencja AMP - Advanced Marriage Projects gg: 4973035 agnieszka@agencja-amp.pl www.agencja-amp.pl Raz w życiu - Konsultanci ślubni gg: 8436233 poczta@razwzyciu.pl www.razwzyciu.pl Perfect Day - Najpiękniejsze Uroczystości Ślubne perfectday@perfectday.com.pl www.perfectday.com.pl Warszawska Fabryka Ślubów gg: 8601157 wfs@wfs.com.pl www.wfs.com.pl Ślubna Pracownia info@slubnapracownia.pl www.slubnapracownia.pl Sweet Moments biuro@sweetmoments.pl www.sweetmoments.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja wiem,że istnieją ale pytam siasczy miałyście kontakt z takimifirmami albo czy ktośz waszego otoczenia. Bo wg mojej wiedzy osoby, które przebywają na forach ślubnych nie mają takich kontaktów- czasami nawet nie wiedzą, że takowe istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moge jeszcze duzo takich form wypisac. Uwazam ze akurat ta bedzie do ciebie pasowac,jestes nawet troche podobna i nawet masz taka figure jak modelka na zdjeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak juz napisalam...wiedzialam ze istnieja takie organizacje... ale ja nie chce i nie chcialbym z nich skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek dzięki. wpisz sobie w wyszukiwarkę \"U rowdala\" tam jest taka swojska sala, którą też zamierzam oglądać. a oswoja to swoją drogą piękna sala - ale dla mnie za daleko. rudnik przesłałam Ci na maila moje zdjęcia ponieważ tylko Ty podałaś maila. jeśli któraś też chce zobaczyć kim jestem to proszę o adresy to powysyłam i chętnie obejrzę WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada - ja wiedziec wiedzialam i przeszlo mi przez mysl, zeby skorzystac, ale interesowalam sie tylko oferta artkwadrat - czy cos takiego - tam czytalam fajnego pdfa o calej organizacji (o ile nie myla mi sie stronki). I przyznam szczerze, ze mi sie opcja doradztwa bardzo podoba - nie zorganizowanie wszystkiego za p. mlodą, ale podrzucanie pomyslow, koncepcji, rozwiazan, wybijanie z glowy glupich pomyslow :) I to co pisalas wczesniej jest zgodne z tym, co slyszalam jeszcze wczesniej - koszt takiej koordynacji to ok 10% budzetu. U mnie ten pomysl odpadl wylacznie ze wzgledu na finanse - staramy sie ciac koszty mozliwie jak najbardziej. Ale jak wiesz :) rozwazamy pomysl koordynacji samego dnia slubu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek dzieki za wyslanie zdjecia,pozniej zobacze czy doszlo...bo teraz wstal moj maz ...ide dac mu obiad. Aha dzis mnie chyba juz nie bedzie..pozmienialy sie plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik, dziekuje ci bardzoooo caluski:D coraz wiecej osob mi to mowi.... oprocz mojej mamy, gdzie uwaza ze bezy to tradycja i podstawa?? a ja malusia jestem,heh:P ...ale postawie na swoim!!!:D gosiaczek86, ja che, ja chce!!!:D to moj mail: aga.k82@wp.pl wysylajcie mi dziewczyny!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... wiem ze takie firmy sa....interesujaca rzecz.... ale nie ma to jak sobie sama podreptam i sie dowie co i jak:D wtedy az mi adrenalina skacze i mam motylki w brzuchu, bo tak jestem podekscytowana ta cala organizacja:) lubie organizowac:D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój wynik: 30 pkt. Twój ślub będzie takim, o jakim marzy wiele młodych ludzi. Twoja rodzina, znajomi, przyjaciele długo będą o nim pamiętać. Jesteś osobą przedsiębiorczą i energiczną, dlatego nie wyobrażasz sobie, żeby coś w kwestii przygotowań działo się poza Tobą. Sam/sama dopilnujesz wszystkiego, nie trzeba Cię wyręczać, choć rodzinna pomoc doradcza będzie pewnie mile widziana. Przede wszystkim ma być tak jak Wy postanowicie - trochę tradycyjnie, trochę nowocześnie. Wszystko można połączyć, zabawa musi być taka, żeby bawili się dobrze zarówno goście ze starszego jak i młodszego pokolenia. Jesteś przekonana/ przekonany, że wszystko będzie super, byle tylko goście dopisali. Wino, muzyka, śpiew - na wszystko będzie miejsce. Już nie możesz się doczekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABUSIA23 przepraszam ze sie wtracam, bo to bylo pytanie do huczne wesele, ale jestem instruktorka tanca, ale proponowalabym walca angielskiego w rytmie walca wiedenskiego. ale poczekaj jeszcze na opinie huczne wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines_ka kurcze to dobry pomysł mamy rok żeby pocwiczyć hehe PS. zabusia 23 zmieniła nic na zabusia 24 hehe bo właściwie rocznikowo to już mam 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek - w tą sobotę będziesz w tej sali u rowdala? fajnie fajnie - podoba mi sie, z przyjemnoscia dowiedzialabym sie jakis szczegolow :) - cena, na ile osob, co w cenie jest, itd - wiec jak bedziesz wiedziala cos wiecej, daj prosze znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek86, dziekuje za sliczne zdjatka:) tobie rowniez wyslalam swoje:) ZABUSIA24, no tak, i prosze bardzo:) poprostu jak sie umowicie z instruktorem, dajcie mu ta piosenke i zostawcie mu okreslenie choreografii:) dobry instruktor wymysli wam dobra ale zarazem prosta choreografie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek no mamy w planach odwiedzić tę salę również. dam Ci znać jak wróce. my robimy wesele na 90 do 100 osób. dziewczyny ile płacicie za zespół??bo mam fajny ale zastanawiam się czy nie za drogo.dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek - z sala super - dzieki serdeczne, bede niecierpliwie czekac na info :) Polecam Ci tez tą Ostoje - nie wiem czy lokalizacja Ci odpowiada, ale bardzo ładnie tamjest - dużo ładniej, niż na zdjęciach i bardzo sympatyczna właścicielka - otwarta na propozycje młodych, a cena wg mnie niska - 150pln/os z ciastami, owocami i napojami bezlakoholowymi, i z wiejskim stołem (na 90 osób) - 10pln/os się dopłaca za wieski st. A zespół - ok 2000 to wg mnie przeciętnie - nie najtaniej, ale i nie drogo - nasz będzie kosztował chyba ok 1800 (bez poprawin). ps. nasze wesele też będzie na 90-100 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płace Dj -owi 1000 zł ale z pełną oprawą,zabawami, oczepinami, podziękowaniami dla rodziców full zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się obśmiałam :) Zasady zachowania na weselu 1.Wesele rozpoczyna się na początku a kończy, gdy młoda para zaśnie. 2.Kto pojawi się na weselu w złym nastroju będzie rozweselany. Jednak jeśli wszelkie próby zawiodą, gość zostanie usunięty z sali. 3.Zabrania sie dłubania palcem w nosie sąsiada, dłubania widelcem w uchu, picia przez słomkę napoju sąsiada oraz wycierania tłustych palców w ubranie sąsiada. 4.Podróże poszukiwawcze pod stołem są surowo wzbronione. 5.Osoby mające uwagi dotyczące wesela zobowiązane będą do zorganizowania lepszego w przeciągu pół roku. 6.Nie toleruje się pustych kieliszków. Dlatego będą one od razu napełniane w celu uniknięcia zaglądania do nich zbyt głęboko. 7.Zabrania się rzucania kwiatów w kierunku młodej pary jeśli znajdują się one nadal w wazonie. 8.Osoby, które zgubia wątek nie muszą go szukac. Rano sala będzie gruntownie zamiatana i będzie go można odebrać. 9.Nie należy więcej pić, gdy nie jest się już w stanie wypowiedzieć zdania: „stół z powyłamywanymi nogami”. 10.Osoby niezadowolone ze swoich miejsc przy stole będą miały następnego dnia calą salę do dyspozycji. 11.Radzi się wszystkim panom przynajmniej raz zatańczyc z własną małżonką. Kosztuje to tylko parę minut a unika się w ten sposób kłopotów. 12.Jeśli alkohol wyleje się na odzież prosimy nie panikować! Zostanie przyniesiona następna butelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13.Dla osób, które nie znajdują żadnego powodu do śmiechu wisi lustro w korytarzu. 14.Zabrania się kobietom przewracania oczami oraz używania innych znaków w celu zmuszenia meżczyzn do pójścia do domu. 15.Zabrania się zabierania czegokolwiek z wesela oprócz dobrych wspomnień. 16.Osoby idące do domu proszone są o zabranie swoich partnerów. Nie dopuszcza się przy tym jakichkolwiek zamian. 17.Jeśli któryś z gości stwierdzi, że znajduje się sam na sali oznacza to, że zabawa dobiegła końca. Każdy z uczestników jest zobowiązany do przestrzegania powyższych zasad niezależnie od rasy, koloru skóry, płci, wyznania czy przekonań politycznych pod groźbą zmywania naczyń po weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×