Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Dziendoberek. Slonko tak niemilosiernie swieci na dworze, ze chlodniej i przyjemniej w domu siedziec. Dzisiaj kolejny kartonik spakowalam. Coraz pusciej sie robi. A ile milych wspomnien zostanie. Mezus mi wlasnie obiadek robi, moje Slonce. W weekendy on jest kucharzem. Wynagradza mi moj caly tydzien obowiazkow. A jak z waszymi mezczyznami? Pomagaja Wam w domku duzo? U nas na razie przygotowania stanely w miejscu. Bedziemy myslec cos po wakacjach. Jakies nauki przedmalzenskie trzeba bedzie zrobic. Udanej niedzieli Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj narzeczony świetnie gotuje i coraz czesciej to on przygotowuje posilki. Obowiazki domowe dzielimy na pol i naprawde mi tym imponuje. Prawdziwy mezczyzna nie zrobi z kobiety ambitnej i pracującej w zawodzie kury domowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny właśnie wróciłam z super imprezki. Organizowałam rocznicę 30- lecia ślubu za Łodzią na działkach a praktycznie na jednej olbrzymiej działce koło Strykowa. Nie była to jakaś wielka uroczystość,ale około 60 osób.Wielki namiot, podest i najbardziej co mnie urzekło tej wiosny to pierwsze nocne lampiony( choć wieczorem tuż po 21 było zimno)Wybrałam zapach róż i od razu wam polecam, jak będziecie organizowały sobie tego rodzaju imprezy wieczorowe to - lampiony bambusowe z zapachem olejków różanych.Super!!!! Któraś zwas zapytała mnie ile kosztuje moja firma. Oj trudno tak powiedzieć nie konsultując się z klientem i nie znając jego upodobań, czego sobie życzy. Ale wstępnie jest to cena za koordynację w tym dniu ok 1500zł oczywiście wesele się kończy a my jeszcze z tydzień jeszcze pracujemy( to wszystko zależy od umówienia się z klientem). Organizacja + koordynacja około 2 tyś do 2500zł oczywiście na cenę ma wpływ; odległość od Łodzi ale to praktycznie koszt ok 200-300 zł, sposób zaangażowania się Państwa Młodych w organizację, bowiem jeżeli również bdą chcieli sami szykać pewnych podwykonawców cena ulega pomniejszeniu, i najważniejszy czynnik czy to wesele jest w plenerze czy w lokalu( czyli stopień organizacji) Ale przeciętnie na terenie województwa łódzkiego nie przekroczyła mi suma 2 tyś zł za wszystko. Oczywiście przy organizacji kompleksowej są pewne zniżki i promocje ale to naprawdę zależy od naszych relacji z klientem. Nie narzekam na brak zainteresowania a sprawdzając jak to bywa np Warszawie niektóre firmy nie przyjmują zleceń od klienta, którego budżet na wesele jest mniejszy niż 40 tyż zł bowiem ich wynagrodzenie jest od 6 tyś zł w zwyż. Zatem wszystko zależy od firmy, regionu oraz możliwości firmy. Ja staram się wszystkie zlecenia wykonywać osobiście, bowiem zawsze było to moim konikiem a kiedy naprawdę jest już „gorąco: pomaga mi w tym kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!co tu tak cicho!!my zrobiliśmy sobie dziś grila!co do sali to decyzje podejmiemy za tydzień gdy zobaczę oststnią z sal na mojej liście!a co do tego czy mężczyzna pomaga...napewno gotuje lepiej niż ja i jest dużo bardziej pożądny niż ja, ale to jest bardziej dla mnie stresujące niż pomocne. w naszym związku to ja jestem bałaganiażem więc jeśli ktoś mówi o porozrzucanych skarpetkach to ja myślę raczej o sobie. niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.ka - ja tez zajrzalam na bloga - osobiscie bardzo lubie podczytywac blogi, uwazam je za bardzo fajną formę wyrażania swoich przemysleń i sama bym to chętnie robiła, gdyby nie notoryczny brak czasu na wszystko Rybnik - zatem dziekuję i nie polemizuję :) Zareczona - u mnie tez dzis byla piekna pogoda, slonko swiecilo caly dzien. A pomoc :) długo mogłabym sie rozpisywac ;) moje kochanie, jak chce to potrafi, ale zwykle mu się nie chce ;) w tygodniu ani ja, ani On nie mamy czasu, ale jakos wspolnie sobie radzimy, natomiast wspolnie polega zwykle na tym, ze pognębić trochę trzeba, żeby wyniósł śmieci itp :) Ani ja, ani On nie poświęcamy się zbyt mocno zajęciom domowym z prozaicznego braku czasu. Ale nie narzekam :) jak trzeba to pomaga w tym, co trzeba Gosiaczek - ta ostatnia sala do obejrzenia to Rowdal? :) A ja z nas dwojga jestem tą pedantyczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek no tak został mi Rowadal. dzwoniłam tam, żeby się umówić ale nikt tam nie odbierał więc nie pojechałam ale mam nadzieję że dodzwonię się na tygodniu i jakoś z nimi umówię. zrezygnowałam z tego zespołu stwierdziłam, że za drogi jednak. i tak po dyskusji z moim Przyszłym zaczynam zastanawiać się nad Dj.zamiast zespołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :D OjJEKU JAKI wczoraj tutaj byl upal 32 stopnie w cieniu i zero wiaterku....jeszcze ma byc tak 2 dni a potem ochlodzenie. Na komuni bylo fajnie,bylo duzo osob....ale chyba wszyscy zmeczeni ta upalna pogode. My w sobote pod wieczor pojechalismy zobaczyc nad jezioro...(bo tez bylo cieplo)i uwerzcie lub nie bylo tyle osob ...wszyscy lezeli na kocach a inne osoby juz sie kapaly ... Macie szczescie ze duzo nie pisalyscie? A tak wszytsko dobrze! Mam dzis wolne. Co do gotowania...to moj maz rowniez mi bardzo pomaga... przewaznie robi kolacje....a na weekendy robi obiadek w sobote...nawet bardzo mi pomoda...i wiem ze bardzo sie zmienil----na lepsze----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja weekend spędziłam na oglądaniu sal i po obejrzeniu kilku jesteśmy zdecydowania na tę, do której link już wkleiłam. NIe jest najtańsza, bo 165 zł/os, ale z tego, co widzieliśmy takie są ceny w Łodzi. Z poprawin zrezygnujemy, bo płatne są dodatkowo 40 zł od osoby...a ja nie bardzo widzę takiej potrzeby... Muszę powiedzieć, że tam, gdzie byliśmy na 2008 rok było niewiele terminów, a w niektórych wszystko zajęte do października 2008. Na całe szczęście kierownik naszej rezydencji zapisał nas w kalendarzu (tylko naszym terminem w czerwcu dysponował) i w środę idziemy wpłacać zaliczkę... a poźniej będziemy zamawiać zespół :) Miłego dnia dziewczęta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacja fajnie ze macie juz sale. My tez nie bedziemy mieli poprawin n asali ,oczywiscie rodzice tego bardzo chcieli ale my postanowili na swoim,wiem jak bedziemy zmeczeni a tak trzeb aby bylo jeszcze ejschac na 12 do sali w niedziele:( my zrobimy sobie poprawiny w rodzinnym gronie .....z jakim sgrilem oczywiscie bo co zostanie my jedzenie dostajemy do domu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to właśnie jest pomysł...już na spokojnie bez nerwów...w przyjaznym kameralnym gronie :) Zwariowali z cenami za poprawiny! Bo niby za co dodatkowo się płaci? Co prawda, my jeszcze nie wiemy, jak jest w Synowieckiej, ale wszędzie krzyczeli za poprawiny 40 zł, więc myślimy, że tam jest podobnie... Najbardziej nas cieszy ogród, w którym goście będą mogli się bawić podczas wesela. My zawsze chcieliśmy mieć wesele w ogrodzie, ale z pogodą różnie bywa. Tu będziemy mieć sale, a ogród do dyspozycji, jeśli ktoś będzie chciał zaczerpnąć świeżego powietrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez mamy fajne obejscie wokolo naszej sali duzo zieleni itp. u nas wesele 2 dniowe (poprawiny)kosztuja 180 zl czyli 40 zl wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huczne wesele----> gdyby nie Twoje propozycje, nie znaleźlibyśmy tak szybko sali, może błądzilibyśmy i naszą ktoś już by zajął...bardzo dziękuję raz jeszcze... W Łodzi, tzn. koło Łodzi, w Rzgowie jest jeszcze piękna sala EDEN, ale tam nie było terminów a poza tym wesela robią od 120 gości, ale gdyby ktoś pytał, to polecam, bo śliczna sala. Bardzo ładny jest też Zajazd Rubin w Łodzi na Rudzie, ale tam z kolei wesela maksymalnie do 40 osób, wnętrze stylizowane i b. eleganckie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim;) ale sie rozpisalyscie ho ho sale Wasze sa super...a zdjecia i stronki tez;) fajnie jest obejrzec z kim sie rozmawia:)niestety ja takiej stronki nie mam zeby Wam pokazac:( wczoraj bylam na koncercie Rubika...bylo super:)po calym wekendzie zajeci nalezalo mi sie.... dzis troche padam..a tu dopiero poczatek dnia i TYGODNIA!!!:( wczoraj mialam troche dola bo wyciagnelam letnie ciuchy i nie zmiescilam sie w moja ulubiona spodnice :(zawsze cwiczylam na silowni i na aerobiku i nigdy nie mialam takich problemow..odkad mieszkam w bszczy nie mam na to czasu i juz figura nie ta:(troszke mi to humor popsulo:(no ale coz...moze uda mi sie gdzies zapisac... pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Nusia napewno jak poczekasz chwilke ,to wejdziesz do swojej ulubionej spodnicy. Ja wlasnie czekam na meza. Dzis znow bedzie upalny dzien,ja jakos sie nie wysppalam chyba przez te cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A koncert Rubika napewno byl swietny...w sumie nie przepadam za nim lubie tylko jego 2 piosenki ale jak mialabym mozliwosc to tez bym poszla na jego koncert troche sie odprezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze Ci Rybnik powiedziec ze tez znalam moze ze 4piosenki......poszlismy na psałterz wrzesniowy i bardzo ale to bardzo nam sie podobalo:)tym bardziej ze 2/4ceny biletu sponsorowala firma mojego micha;) koncert byl naprawde swietny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny poranek:) ja wczoraj skonczylam tance o 23, a dzis zaczelam od 8 rano. Mam teraz niecala godzinke przerwy, i znow tance. Ale ta pogoda bardziej meczy. Pewnie wiecej niz 8 godzin tancow, dzie nie przetrzymam, poza tym ok**s mi sie zbliza i brzuch mnie boli... Uwielbiam Rubika, swietnie mi sie tanczy walca wiedenskiego do jego niektorych piosenek. Poza tym lubie takie \'\'choralne\'\', zwlaszcza jak jade samochodem:) milego i cieplutkiego dzionka:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :( u mnie humorek sie popsul,wlasnie dowiedzialam sie ze moj tata ma polamane zebra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam do was takie pytanie powiedzcie mi jak najlepiej wejśna rynek europejski z moimi ofertami. Chciałąbym bardziej dotrzeć do osób pracujących z granicą a chcących organizować wesel w Polsce. Pomożecie mi będę wam bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik, przykro mi bardzo:( jak to sie stalo?? huczne wesele - kiedys ci pomoglam w tej kwestii, nie pamietasz?:) podalam ci strony dla Polakow w Anglii, gdzie mozna sie oglosic. Niestety linkow innych krajow nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za dobre slowa... moj tata powiedzial ze przewrocil sie przez jakas tasme apozniej wpadl jeszcze do jakies dziury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie slonecznie Gosiaczek - czekam z niecierpliwoscia na info o Rowdalu Ines.ka - masz dziewczyno zdrowie ;) tylko nie bij rekordow - np taniec 24h/dobę..bo nam padniesz przed ślubem! Rybnik - przykro mi z powodu taty, mam nadzieje, ze szybko sie wszystko zrosnie Ada - ja troche z zawodowego punktu widzenia - przede wszystkim proponuje Ci znalezienie miejsc, gdzie można promować swoją stronę www, później dostosować ją do realiów danego kraju i pozycjonować - w google np - żeby po wpisaniu słów kluczowych - np - organizacja wesel itp - wyświetlała się w pierwszych kilku linkach na pierwszej stronie wyszukiwania. Z doswiadczenia wiem, że całe rzesze ludzi poszukują właśnie przez wyszukiwarki - i towarów i usług. pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurka co jest! ucina mi tekst! Babitek - no wlasnie tancze duzo, przestrzegam te 20 g weglowodanow, ale kurka nadal jestem spuchnieta po tabsach, chociaz rzucilam je 2 miesiace temu! w moim organizmie jest woda ktorej nie moge sie pozbyc:( Lekarz powiedzial ze trzeba 4 miesiace by wrocic powoli do normy,heh. rybnik - duzo zdrowka zycze dla taty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×