Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Dunia83 po slubie to my bedziemy spokojnie oczekiwac na dzieciatko:) ciesze sie ze juz dotarlismy, i pozbylismy sie zludzen o drugiej o sobie. Zycze ci szczescia i powodzenia i bedziecie tez tworzyc wspaniale malzenstwo, jak kazde z nas:) Kazdy musi sobie je wypracowac, czy ktos mieszka przed czy dopiero po:) i koniec tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineska i masz swieta racje;) sukienka jest ladna ale ja bym takiej nie zalozyla gdyz wystrzegam sie totalnie pokazywania nog;)mam mini fobie bo ktos kiedys mi powiedzial ze mam krzywe hehhe...i tak juz pozostalam utwierdzona w tej kwestii:) jesli jests szczuplutenka i niska to tezmi sie wydaje ze pulchna beza jest taka se do takiej figury...ja do \"topoli\" tez nie naleze:( mam 168cm i waze teraz po zimie o zgrozo ok 54-55kg...i mam ogromna nadzieje ze w bezie pulchnej bedzie mi ladnie bo takie kiecki mi sie podobaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu_p Jest to bardzo popularne na weselach i nie tylko. Winietki nie tylko pomagają gościom w poszukaniu sali ale jest to również bardzo eleganckie, ponieważ świadczy o tym, że gospodarze zastanawiali się nad każdym z gości jak najlepiej usadzić go przy stole. Nie jest to żadna ujma. Wspominałam również o tablicach gości. Macie mało osób, i zapewne wiecie ktoz kim lubi się bawić bądź czy ktoś kogoś za bardzo nie darzy sympatią. Brak winietek może spowodować to, że wszyscy bedą chcieli usiąść koło siebie i wtedy mogą dopiero powstać problemy, a tak każdy wie gdzie. Oczywiście w miarę rozkręcania się zabawy każdy się dobrze pozna i potem już nie ma żadnych barier. Takie winietki można kupićw każdym punkcie gdzie sprzedają zaproszenia. Rozmieszczenie to wszystko zależy od waszych upodoban i wiedzy o gościach . Przytoczę wam pewien ciekawy artykuł. Jak posadzić gości weselnych przy weselnym stole? Istnieje kilka sposobów na posadzenie przy stole gości weselnych, które obowiązują niezależnie od kształtu i ustawienia stołów. Jednak to, co jest dla nich wszystkich wspólne to to, że podczas wesela najważniejsi są państwo młodzi. Dla nowożeńców zarezerwowane jest miejsce pośrodku sali weselnej. Im dalej od młodych tym miejsca mają mniejszą rangę. Jednak, nawet ktoś posadzony na końcu stołu lub sali nie powinien się czuć urażony - przecież samo zaproszenie na wesele jest nobilitacją. Gdy stoły są długie, prostokątne, ustawione w kształcie litery T lub U. Na ogół to jak zostaną posadzeni goście zależy od kształtu i ustawienia stołów na przyjęciu weselnym. Gdy stoły weselne są długie, prostokątne, ustawione w kształcie litery T lub U państwo młodzi powinni siedzieć pośrodku stołu. Najczęściej miejsca obok nich zajmują rodzice – obok panny młodej siada ojciec i matka pana młodego oraz świadek, zaś przy panu młodym siadają rodzice panny młodej i świadkowa. Według innej szkoły, obok panny młodej powinien siedzieć ojciec pana młodego i matka panny młodej oraz świadek, zaś koło pana młodego matka panny młodej, ojciec pana młodego i świadkowa. Zdarza się również, że bezpośrednio koło młodej pary siedzą świadkowie – w dowolnej konfiguracji, oraz że rodzice państwa młodych zasiadają naprzeciwko nich. Zasadą jest, że w środkowej części stołu, zaraz koło młodych, ich rodziców i świadków sadza się najbliższą rodzinę - najpierw seniorów, potem rodzeństwo. Gdy stoły są okrągłe lub małe, prostokątne Gdy stoły są okrągłe lub małe prostokątne, to honorowym, najważniejszym stolikiem jest ten ustawiony naprzeciwko wejścia, przy którym siedzi młoda para. Czasem, dla wyróżnienia, gdy inne stoły są okrągłe, ten, przy którym siedzą państwo młodzi jest prostokątny. Dzielenie z młodymi stołu uznawane jest za wyróżnienienie. Przy tym ustawieniu stołów nie obowiązują sztywne zasady sadzania gości. Na ogół z młodymi siedzą ich rodzice, świadkowie i dziadkowie. Jednak, często bywa tak, że honorowy stół przeznaczony jest dla państwa młodych i ich przyjaciół. Wtedy rodzina zajmuje najbliższe, sąsiadujące stoły. Należy pamiętać, że przy stoliku młodych nikt nie powinien siedzieć tyłem do pozostałych gości, tak więc jest przy nim zawsze kilka miejsc wolnych. Dwie rodziny Najważniejszym problemem, z którym organizatorzy wesela muszą się uporać, jest takie posadzenie członków dwóch, nie znających się rodzin i przyjaciół młodych, żeby mogli się oni razem dobrze bawić. Odradzamy „integracji na siłę”, polegającej na sadzaniu na przemian, lub koniecznie obok siebie rodzin państwa młodych. Najważniejsze jednak, by nie faworyzować żadnej z rodzin. Gości najlepiej jest sadzać według jasnych kategorii, takich jak np. wiek – zdecydowanie lepiej jest posadzić wszystkich młodych koło siebie czy pokrewieństwo – członkowie poszczególnych rodzin, o wiele lepiej bawią się we własnym gronie. Zaproszeni powinni siedzieć na przemian: mężczyzna, kobieta, mężczyzna itd. Poza tym para młoda może przygotować osobny stół dla zaproszonych dzieci i osobny dla znajomych. Co ważne, organizatorzy wesela powinni wykazać się taktem i znajomością zaproszonych osób, by w żadnym wypadku nie posadzić koło siebie osób skłóconych czy rozwiedzionych. A gdy ci ostatni przyjdą ze swoimi nowymi partnerami i będą musieli siedzieć obok siebie, to grobowa atmosfera, przynajmniej w ich części stołu jest gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dzieki Adrianno;) o to chodzilo znalazlam wiele odpowiedzi na moje pytania...organizowanie imprez to cholera duza odpowiedzialnos i znajomosc bon ton i SV...ja zaraz wyjezdzam do bszczy na zajecia:( wiec zapewne douslyszenia wieczorkiem lub jutro... trzymajcie sie dziewczyny i milego wekendu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines.ka - serio serio :) ja niestety nie mam figury do takiej sukienki, ale te modelki na zdjeciach wygladaja w nich swietnie i Ty na pewno tez bedziesz :) Naprawde sa fajne! Ania_p - my tez bedziemy robic winietki na wesele, obserwowalam co sie dzialo na weselach, na ktorych ich nie bylo. I nie zauwazylam, zeby z kolei na imprezach, na ktorych byly ktos byl nimi urazony. Wiadomo takze, ze w trakcie imprezy ludzie pozniej i tak sie przesiadaja, jak im wygodnie i kreca sie miedzy roznymi miejscami, wiec wg mnie nie ma opcji, zeby komus zepsuc zabawe zlym usadzeniem, jesli rozplanuje sie to z glową :) A jak to zrobimy - to sie okaze :) bedzie trzeba na pewno duzo o tym pomyslec i rozpisac wszystko i rozrysowac, ale wlasnie dzieki naszej wiedzy o znajomych i rodzinie, pewnie samo sie ulozy - gdzie kogo posadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek, dzieki za mile slowa:) niektorzy uwazaja za suknie hiszpanska za kicz, a trzeba miec odwage i styl zeby taka ubrac:) poza tym,zawsze marzylam o welonie w stylu hiszpasnki,a do bezy za cholere nie pasuje,heh. ja tez bede miec winietki - postanowilam i zrobie:) huczne wesele, dziekuje za pamiec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz jakies namiary na sale,fotografa,kamerzyste i zespol na Pomorzu? chodzi glownie o Lebork i okolice? już wiem zaraz ci odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedziałam ci że mam ale wszystkiego nie mogęci podać powiec konkretnie co chcesz wiedzieć ale jedną z tych spraw kochane zabieracie mi chlebek a tak wogóle wiecie ile kosztuje taka usługa np w mijej firmie( ale z reguły w każdej takiej jak moja) od sali za szukanie 300-350 zł a za inne 10% od koszu podwykonawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... rozumiem. Ja jestem instruktorka tanca, i prowadze Szkole Tanca, ale chyba za bardzo sie udzielam bo wysylam oprocz piosenek, i udzielam porad co do tanca to jeszcze wysylam darmowe kursy tanca, i pewnie przestane:) jesli juz mam wybierac, to poprosze o kamerzyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz Ines.ka - a ja chcialam isc do Ciebie na normalny kurs tanca i placic :D ale za daleko jestes :( - ale to już ustaliłyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W całej Polsce działają a przede wszystkim na Pomorzu skontaktuj sie z nimi KONTAKT: ul. Sowińskiego 5, 85-083 Bydgoszcz tel. 609 211 321 oraz (52) 325 45 56 mail: info@rrstudio.tv AUDIO-VIDEO STUDIO Gdańsk tel. 0-503-87-25-07 e-mail: time@gdansk.home.pl Wideofilmowanie- śluby, chrzty, konferencje i inne uroczystości kamerą DV 3CCD. Komputerowy montaż filmów bez tandetnych animacji. Przystępne ceny. BEMAR MEDIA Gdańsk tel. (058) 303-01-77 kom. 0-606-430-240 link: www.bemarmedia.com.pl e-mail: biuro@bemarmedia.com.pl Wideofilmowanie, fotografia. Pracujemy na kamerach cyfrowych DV, DVCAM. Nasze filmy montujemy na Profesjonalnych systemach edycyjnych. Zajmujemy się fotografią studyjną i reportażami. Posiadamy kadrę z uprawnieniami do pracy w kościołach FILMART Gdańsk tel. (058) 558 06 94, 0 501 92 92 27 link: www.filmart.end.pl e-mail: filmart@op.pl Wideofilmowanie kamerą cyfrową, montaż komputerowy, nagrywanie płyt DVD, Randki w plenerze, Wywiady, 13-letnie doświadczenie. Na życzenie prezentacja u klienta w domu. AV MEDIA Michał Czacharowski Gdańsk tel. (058) 3030580 link: www.avmedia.pl e-mail: michal_cz@go2.pl Wideofilmowanie, kamery DV, komputerowy montaż filmów, fotografia ślubna - reportażowa i atelier, szczegóły na stronie internetowej WIDEO-MAN Gdynia 81-197, ul. Dedala 6/III/6 tel.(058) 626 80 40, tel.kom. 0 605 839 717 link: www.strony.wp.pl/wp/wideo-man/ e-mail: wideo-man@wp.pl Wideofilmowanie kamerą cyfrową uroczystości rodzinnych, komputerowy montaż amatorskich filmów wideo VHS, S-VHS i miniDV z dogrywaniem dźwięku i napisami, zapis na taśmach wideo i na płytach CD. Szybko, tanio, profesjonalnie. WIDEO-STUDIO MIRATOR Gdańsk-Przymorze 80-395, ul. Olsztyńska 3 tel. 558-08-04; 511-71-41; 0-501-146-552 e-mail: mirator@gd.onet.pl link: www.mirator.weselisko.com.pl PROFESJONALNY WIDEOFILM DLA RODZIN I DLA FIRM Filmowanie w formacie DV, S-VHS, VHS. Montaże filmów za pomocą komputera oraz miksera cyfrowego Kopiowanie filmów wideo, przegrywanie na płyty DVD, VCD. Polecamy różnego typu filmy z wesel w zależności od gustu i upodobań. Ceny na każdą kieszeń. Zapraszamy na prezentacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek cieszę się, że jest ktoś na forum z moich okolic!gdybyś miała jakieś sale po tej stronie wawy w stronę pruszkowa to chętnie bym zobaczyła. My jedziemy w sobotę oglądać kilka sal. będę wdzięczna. co do mieszkania przed ślubem to ja jestem na NIE. dzięki temu moment ślubu będzie dla mnie szczególnie fascynujący bo stanie się również dniem, w którym razem zamieszkamy. a co do winietek to oczywiście u mnie będą robione przeze mnie w podobnym stylu jak zaproszenia ślubne, które też sama robię. myślę, że to dobry pomysł. kiedyś byłam na weselu gdzie pozajmowali szybko inni miejsca i nie mieliśmy gdzie usiąść były tylko pojedyncze miejsca więc usiedliśmy z dziećmi. KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny ale sie rozpisalyscie. Co do winetek ...ja napewno tego nie chce na swoim weselu....osobiscie mi sie to nie podoba. Ineska.-obojetnie jakas sukienke wybierzesz napewno bedziesz w niej ladnie wygladac.tak zrezsta jak kazda z nas. Dziewczyny mam prosbe moze wymienimy sie zdjeciami.... mnie i zabusie juz widzieliscie ...moze teraz wy sie pokazecie??? Ja dopiero wrocilam z pracy:) i mimo ze dzis 13 i piatek dzien minal bez zadnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do pytanie :Czy nasze forum przestanie istniec po naszych slubach....wydaje mi sie ze nie !!!tylko zmienimy nazwe....i znow bedziemy mogly ze soba pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek zawsze staram sie byc pomocna:) poza tym tnaiec to moje zycie:) huczne wesele dziekuje slicznie za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska. mnie chyba juz widzialas wiec prosze o twoje zdjecie(oczywiscie jezeli chchesz)na emaila izabela37@wp.pl Pozostale dziewczyny was tez prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek - nie pamietam niestety sal w stronę Pruszkowa. My wybralismy sale na pograniczu Wawy i Jabłonnej (www.ostoja-imprezy.pl) - szukalismy jakiegos klimatycznego miejsca - nie podobala nam sie wiekszosc sal :) Z obrzezy Wawy moge Ci polecic Art Impression Catering House (http://www.ai-catering.pl/catering.php?sth=galeria9) - bardzo elegancji klimat - bylam - sprawdzilam :) Nie wiem, jakiego klimatu szukasz i na ile osob? W ostoi mozna spokojnie na ponad 200 - my robimy na 90-100 maks., w Art Impr tez najchetniej patrza na ponad 100, ale na 90 też sie zgodzili - ceny rozne w jednym i drugim miejscu..Aha, art impr jest na pograniczu wawy i piaseczna i tam chyba balabym sie korkow..ale w sali wszystko dopracowane w najmniejszym detalu i naprawde ladnie. Bylam tez w Góralskiej Chacie w Warszawiance za Legionowem - pieknie, klimatycznie i dosc kosztownie ;) Znalazłam też ciekawe miejsce: http://www.lesnygosciniec.pl/galeria/ - ale tu uznalismy ze jednak troche za daleko (spory kawałek za Piasecznem), ale za to ceny konkurencyjne - bardzo tanio. Hmm, gdzie ja jeszcze byłam...a, Akant - mają 3 sale, ale robią wesela od 100 czy 120 osób - jesli masz mniej, to musisz doplacic (pfff ;) ), wiec mnie nie urzeklo. A, i Zielonka - Galop http://klubgalop.pl/galop/galop.php - tam bawiłam się na weselu kumpla - miejsce bajeczne, porzadna obsługa, cudny klimat - strrrrrrrasznie mi sie podobalo i ceny w miare - ale nie chcielismy robic wesela w tym samym gronie przyjaciol drugi raz w tym samym miejscu :)Nie piszę detali celowo - zeby nie zasmiecać topiku :) wiec jesli ktorakolwiek z tych sal Ci zainteresowala, daj znac mailem - opowiem Ci wtedy o nich wiecej :) A moze Ty znalazlas jakas taka swojsko - klimatyczną? Jeszcze nie podpisalismy umowy z Ostoją, więc mozemy jeszcze znalezc cos fajniejszego..wiec jesli cos masz, poprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co mam taką lekką dygresję. moja firma działa na terenie województwa łódzkiego no i oczywiscie całego kraju. natomiast dziwi mnie to,że najwiecej mam zleceń w okolicy Warszawy, Krakowa i Mazur. najbardziej podoba mi się Kraków bo ma swój klimat no i już mając 15 lat spędzałam tam kolonie, wakacje i czasami weekendy aż do tej pory a mam 28 lat więc już spory czas. mazury są piękne ale tylko w wakacje tam bywam A Warszawa nadal dla mnie jest tym miastem, które zwiedzałam za czasów szkolnych ,L.O i studenckich Hm... i nie pomyślałabym wtedy,że będę tak często bywać w tych miejscach a łódź to chyba najmniej nowoczesne miasto.Przykro mi tomówić ale tutaj są jeszcze tacy P.Młodzi,którzy nie wiedzą na czym polega praca konsultanta ślubnego. Hm.... bardzo mnie to dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×