Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

a nie wiem prawde mowiac skad to jest :) Przyjaciolka mi podeslala dla rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek wysłałam Ci na maila moje zdjątka. kurczę wygląda na to, że ten mój zespół to jednak trochę drogi.. :-( bardzo śmieszne ja na moim weselu zamierzam tak przed oczepinami zrobić pokaz slajdów. nasze zdjęcia taki przegląd z życia potem jak się poznaliśmy itp. co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABUSIA24 mieszkam obecnie w Londynie, ale pochodze znad morza, Pomorze, Lebork dokladnie kolo Leby:) a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak jest w wasych okolicach. Ale chyba bym nie dala 2 500 za zespol. my bedziemy placic 135 od godziny wiec tak do 1600 ..mysle ze sie wyrobimy...i to jest otatnia kwota ...ktora wydam na zespol...ani grosza wiecej. gosiaczek ladna z was para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem Gosiaczek, dzieki :) obejrzalam i odpisalam Ci na maila. Pokaz slajdów - sam w sobie pomysł fajny, zapadający w pamięć, mam tylko watpliwości, czy ok północy to dobry pomysł..goście będą już raczej moooocno \'rozbawieni\' ;) więc nie wiem, cyz czas odpowiedni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia 23 do huczne wesele jaki taniec wybrać do piosenki mel c First day of my life Oj widziałam taniec W programie taniec z gwiazdami i tam kasia tusk z stefano terrazino zatańczyli ten utwór tylko, że do rumby ale mogłam się zdrowo pomylić. Ale tak jak ines.ka zaproponowała a jest pod tym wzgledem profesjonalistką i oczywiście ja nie bedę tutaj polemizowała. Pozdrawiam was serdecznie i przepraszam, że nie odpowiadam na bieżąco, ale mam też prace i muszę też pracować. Pa Pa znikam gdybyście miały jakieś pytanie odnośnie organizacji czy koordynacji ślubu i wesel piszcie na maila a ja potem wkleję tutaj abyście mogły sie zapoznać wszystkie .Chyba, że ma być anonimowość i pełna dyskrecja wtedy zrozumiale że odpowiem tylko mailowo. Chciałam to wczoraj wam napisać, ale miałam problemy z uruchomieniem kafeterii. Miłego dnia a ja idę,bo szykuję się bo mam dzisiaj uroczystość 30-lecia ślubu za Łodzią. Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mimo ze dzis sobota ja juz nie spie,obudzil mnie telefon (oczywiscie pomylka) Teraz czekam na meza,ma wrocic z Pracy. Dzis ogarne troche mieszkanie...a potem bede miec wolne,nic nie robie bo jutro od rana idziemy na komunie. Za oknem cieplutko sloneczko juz swieci,znow bedzie upalny dzien. Babitek ----- ladna z Ciebie dziewczyna(dzieki za zdjecie) Tak sie zastanawiam :(moze uzyskam odpowiedz) praktycznie jest to pytanie do HUCZNEGO WESELA: Jaka jest oplata za wasze uslugi??? Zycze wam milej soboty i milego weekendu nasz napewno taki bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Tak się zastanawiam, co sądzicie o pomyśle wręczenia gościom aparatów jednorazowych, np. 1 na stolik. Ponieważ nie będziemy mieć kamerzysty, myślimy, by goście robili fotki, często bardzo spontaniczne i pozniej to wywołać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) ja nawet nie myslalam zeby korzystac z usług koordynatora hehe mniej wiecej mam juz wszystko wybrane i jakos wspolnie z rodzinka dajemy rade w organizowaniu wszystkiego, to naprawde nie jest takie trudne:) zreszta to dodatkowy koszt a i tak ktos doradza na odleglosc ze tak powiem i nie zna danej osoby, takze i tak sama bym musiala wszystko ustalac:P milego dnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacja....powiem ci ze pierwszy raz slysze taki pomysl na jakis wpadlas ty . Ale wydaje mi sie ze jest ok...i napewno bedzie wesolo. A nie lepiej dac moze jednej osobie (jakies zaufanej)i zeby tylko jedna osoba pstrykala wam zdjecia... wiadomo ze wiekszosc z osob ktore beda na waszym weselu beda miec aparat.....to potem mozesz od nich sobie zdjecia wziasc. Wydaje mi sie ze moze sie zrobic balagan !!! spacja wyslesz mi swoje zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leosity...ja tez nie mysle o takich uslugach ale tak mysle ciekawe jaka jest kwoat za takie uslugi...napewno tanie jest:) Ja mieszkam 1400km od domu i tez daje sobie rade.....istnieje przeciez internet i telefony i mozna wszytsko zalatwic ... leosity ...a moze ty rowniez wyslesz mi swoje zdjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://couples.weddingchannel.com/wedding_websites/PersonalWebsite.action?view=home&occ=571916669 tu znajdziesz naszą fotkę, nie widać nas dobrze, ale spaliłam dysk i nie mam w tej chwili innych zdjęć :) Was juz widziałam :) Z aparatami to nie mój pomysl, ale Amerykanow, ktorzy tak wlasnie robią na weselach (z tą różnicą, że kazdemu z gości dają aparat)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacja ...jezeli wam to nie bedzie przeszkadzac to zainwestuj w aparaty i rozdaj .....:) Ladna stronka...zdjecie tez ok...choc was tam malo widac ale jest O.k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten sliczny poranek:) spa_cja , mam sporo nowozencow, od kazdego dowiaduje sie troszke na temat organizacji, zbieram pomysly na przyszlosc:) a tak naprawde lubia sie oni dzielic informacjami. A pomysly niektorych z nich sa bardzo zaskakujace. Jedna z par tez kupuje aparaty fotograficzne jednorazowe dla kazdego z gosci, bo nie maja kamerzysty... Szczerze mowiac sa za i przeciw. Wiadomo, kiedy goscie sie rozbawia, np.wsadzi do kieszeni aparat, zapomni oddac i wyjedzie?? duzy koszt, a mozna miec tez i straty. Poza tym napewno kilka z gosci bedzie mialo swoj osobisty aparat, i nie bede korzystac z dodatkowego sprzetu, bo maja sie oni bawic, a nie czekac na dobre momenty by robic zdjecia. Ale kazdy robi jak uwaza:) pozdrawiam:) a u mnie dzien-jak-codzien czyli tance:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dawno się nie odzywałam ale zabiegana jestem ostatnio. W drugi dzień świąt mieliśmy kolizję nowym autkiem i teraz załatwiam wszystkie formalności :( Na szczęście nie z naszej winy, ale przez miesiąc będę jeździć rowerkiem. Jakiegoś pecha mamy ostatnio. Widzę że następuje wymiana fotek. Daję więc link do mojego profilu na gronie. Są tam dwa zdjęcia z moim Futrzakiem więc chętne mogą sobie obejrzeć :) http://kati1982.grono.net/ Jak ktoś ma fotki swoje to poproszę na maila (pod nickiem jest ukryty). Pozdrawiam. Wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Jakos dzis malo poszecie...chyba u wsztyskich ladna pogoda to spacerujecie?? My niedawno wrocilismy bylismy auto umyc bo jutro na komunie idziemy. Pod wieczor ma szwagierka wpasc z mala chantal :) bo bede jej wlosy modelowac. U nas jest 28 stopni ciepla...nie wiadomo jak sie ubrac taki upal...ale to chyba za szybko taki upal przyszedl. Nawet nie wiem co mam jutro na siebie wlozyc bo tez taka pogoda ma byc ale to dobrze. A co tam u was?? Zabusia wyslesz mi swoje foto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne macie stronki i zdjecia:) ja jak cos skombinuje to wysle moze nawet z moja fasolka :P tylko ze jeszcze nic nie widac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie od rana mam tance...mialam juz 3 pary i mam jeszcze 2 kolejne... ciezki weekend...jak zawsze zreszta..jutro kolejne 5 par... a ja sie rozchorowalam...:( milego dzionka zycze i udanego wypoczynku:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! ja też dziś oglądałm sale i nie zdarzyłam zajechać tylko do piorunowa tam babitek gdzie obiecałam ale to w przyszły piątek nadrobię. jak do tąd jestem prawie zdecydowana na tą sale http://www.groman.oit.pl/ no ale pojadę zobaczyć tą u rowdala! pozdrawiam i odezwę się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik jasne tylko daj meilosa jutro bede już w chybiu wiec tam mam więcej zdjęć to coś ci pośle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Was nocnie :) Rybnik - dziekuje bardzo :) (choc polemizowalabym z opinia o mojej urodzie ;) ) Gosiaczek - Groman pamietam - tez ogladalam (stronke - nie sale), jak szukalismy sal w necie. Fajnie tam :) pozdrawiam i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny Ja tylko na chwilke,idziemy dzis na komunie ...i korzystajac ze mam chwilke postanowilam sie odezwac. Moj email....izabela37@wp.pl Ineska....ladne te twoje przemyslenia przeczytalam tylko chwilke bo nie mam czasu...ale jutro bede go miec wiecej to przeczytam calosc. Babitek...o Twojej urodzie nie bedziemy rozmawiac.... bo kazda z nas napewno ma swoje za i przeciw....:) Leosity...czekamy na twoje zdjecia i twoja fasolke.... Ineska ty jak zwykle caly czas wbiegu. Spacja ladna ta sala. Gosiaczek twoja rowniez piekna Dobra dziewczyny ja zmykam .....zycze wam milej niedzieli.... nie piszcie za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×