Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Eh oczywiście zapomniałam napisać ZDRÓWKA DLA KULECZKI!!!!SKARBEŃKU SZYBKO WRACAJ DO NAS!!!! 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchatki sprawdzie poczte wysłałam Wam fajne slajdy z dzieciaczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULECZKA życze ci szybkiego powrotu do zdrowia. Gawit dziwi mnie ten problem z pzu,bo jak my kupilismy auto to po jakimś czasie przyszło pismo od wcześniejszego ubezpieczyciela,że umowa nie została wypowiedziana.Poprostu poinformowali o tym,że ubezpieczenie trwa nadal.Dopiero jak bedzie termin sie kończyl to my zmieniamy ubezpiczenie.Dziwi mnie,że pzu wczesniej nie przyslało żadnej informacji.A 500 zl.to wcale nie małe piniadze.ta sprawa to jest jakaś troche naciagana. Może jak wrócicie to da się cos jednak zaoszczędzic. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka - WRACAJ DO ZDROWIA!!! 😘 🌼 😘 🌼 gawit - mnie to pisemko tez troszku dziwi. jak ja sprzedawałam auto to w PZU nie zgłaszałam nic - bo zwyczajnie zapomniałam, ale oni mi nawet pisam żadnego nie przysłali tylko po jakimś czasie mi sie przypomniało i zadzwoniłam tam a oni mi powiedzieli ze spokojnie, ze nic się nie stało bo data starej polisy wygasła a nowa polisa nie została zawarta i oni jej nie odnawiali i już. I nie było zadnej sprawy. Moze tam była jakas skłądka nie zpałacona czy coś w tym stylu i moze o to im chodzi. narazie się nie denerwuj wyjaśnmi sie wszystko. spokojnie. Monia - ale ucharakteryzowałas wszystkich uczestników tej edycji:P. Ale masz dużo racji i ja też mam takie spostrtzeżenia:). A Omena wygladała komicznie naprawde:P. Yasmin - czekam na wiadomosć odnośnie wyniku testu. Trzymaj się słonko. Lece z kwiatkiem do bratowej mojej teściowej bo ma urodzinki:). Wpaden po m jak miłość:)) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:) bardzo wam dziekuje za cieple slowa i Tobie Yasminko👄 wpadlam na chwilke, naszaferowalam sie kolejny raz z rzedu lekami zbijajacymi goraczke i mam juz tylko nieco ponad 38 stopni a nie prawie 40 wiec jestem w miare przytomna..doczolgalam sie do komputera bo stesknilam sie za wami:), no i niestety nie uniknelam chorobska:(odwiedzila dzis mnie i moja mame pani doktor-ja mam angine ropna duszacy piekacy kaszel ze az pluca wywraca na druga strone , ohydny katar i ciagle goraczke, a moja mama podobnie..obie lezymy razem w wyrku i jeczymy jedna przez druga...ojj dawno sie tak nie czulam:o, dziewczynki mam nadzieje ze jutro poczuje sie na tyle db ze przeczytam bardzo dokladnie wasze posty i cos wiecej napisze, poki co zmykam znow lezec bo chyba na nic innego nie mam sily:(, buziaki gorace dla was uwazajcie na siebie na swoje zdrowko, sciskam i caluje tez nasze przyszle mamusie:)buziaki wielkie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuleczka,do wyrka.Ty masz nieobecność usprawiedliwiona.Nie forsuj sie. Zycz zdrówka tez swojej mamie. Oj to chyba was męzczyzni teraz rozpieszczaja:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia, widzisz bardzo duzo zalezy od umowy jaka się zawarlo z ubezpieczycielem, ale zwykle zakłady ubezpieczeń wysyłają pisemko z informacją, ze dnia....wygasa obecnie zawarte ubezpieczenie i zostanie przedłuzone na kolejny okres przez zapłate OC w kwocie..... To tak jak z telefonami komorkowymi- wycfanili się, ale ubezpieczyciele poszli o krok dalej przypominając i jeśli sie nie zerwie umowy w konkretnym dniu to automatycznie zostanie ona przedłuzona oraz zakład ubezpieczeń oczekuje wpłaty za obowiązkowe ubezpieczenie OC. Pisałam prace licencjacką z OC..... Nie wiem jednak jak to w PZU wygląda, próbuje dotrzec do kogoś kto by tam pracował.....moze zwyczajnie zadzwonię i zapytam, udam, ze chce ubezpieczyć samochód......juz nie takie numery sie robiło, hihihi.....a, ze wiem jak z Agentami rozmawiać, bo znam ich slownictwo, to bedzie pikuś. Wykorzystam sprawę z moim tatą, bo on właśnie ubezpiecza samochód, a jak nie, to zadzwonie do koelgi, ktory ubezpiecza samochody firmowe w naszej firmie. Musiałabym zdobyć OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia w PZU)....poszukam na necie:) Dobrej nocki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit, znalazłam: Art. 28. 1. Jeżeli posiadacz pojazdu mechanicznego nie później niż na jeden dzień przed upływem okresu 12 miesięcy, na który umowa ubezpieczenia OC 9 posiadaczy pojazdów mechanicznych została zawarta, nie powiadomi na piśmie zakładu ubezpieczeń o jej wypowiedzeniu, uważa się, że została zawarta następna umowa na kolejne 12 miesięcy, z zastrzeżeniem ust. 2. 2. Zawarcie następnej umowy nie następuje, pomimo braku powiadomienia, o którym mowa w ust. 1, jeżeli: 1) nie została opłacona w całości określona w umowie składka za mijający okres 12 miesięcy lub w przypadku cofnięcia zakładowi ubezpieczeń zezwolenia na wykonywanie działalności ubezpieczeniowej w zakresie obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych albo 2) w przypadku ogłoszenia upadłości zakładu ubezpieczeń, ogłoszenia lub zarządzenia likwidacji zakładu ubezpieczeń albo oddalenia wniosku o ogłoszenie upadłości lub umorzenia postępowania upadłościowego, w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2. 3. W przypadkach, o których mowa w ust. 2, odpowiedzialność zakładu ubezpieczeń kończy się z upływem okresu 12 miesięcy, z uwzględnieniem art. 33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kochane! Życzę miłej nocki. Ja samiutka::::( i jak zwykle nie moge spac wtakiej sytuacji. papa 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, a mi sie kafeteria nie chciała otworzyć 😡 Moniu ja czytałam te cholerne zasady tylko dla mnie ten jężyk jest kompletnie nie zrozumiały :( No nic!Zobaczymy co da się z tym zrobic jak pojedziemy do Polski! Kuleczko!!!!No coś Ty????Doceniamy to, że chciałas pobyc z nami, ale żebys się jeszcze bardziej nie rozchorowała!!!! kropelko ja tez sama :(, i jutro też :(, w środę razem, a od czwartku 7 nocek znowu sama :( Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć W ten piękny poranek. ja sobie juz w pracy na dobre pracuję, ale postanowiłam naskrobać do Was, zanim się rozdzwonią telefony... Gawit, wiec wyłuskałam to co najważniesze w tych warunkach ubezpieczenia. Art. 28. 1. Jeżeli posiadacz pojazdu mechanicznego nie później niż na jeden dzień przed upływem okresu 12 miesięcy, na który umowa ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych została zawarta, nie powiadomi na piśmie zakładu ubezpieczeń o jej wypowiedzeniu, uważa się, że została zawarta następna umowa na kolejne 12 miesięcy (...). Z przepisu wynika, ze powinniście zapłacić. Mam wobez tego pytanie, czy dostaliscie list z informacją, ze konczy sie Wam ubezpieczenie? Czy poprzedni właściciel samochodu zaopatrzył Was w swoją polisę OC. Zawsze możecie napisać oświadczenie, że nie przekazał Wam zadnych dokumentów i nie byliście swiadomi, ze takie ubezpieczenie przechodzi na Was. Dlatego ubezpieczyliscie samochód zgodnie z prawem z takim zakładem ubezpieczeń, z jakim było Wam wygodnie, bo jest sporo takich firm na rynku. Gdybyście wiedzieli, ze macie podwójne ubezpieczenie, to na pewno poczekalibyście, aby tamto dobiegło końca i pewnie byscie je przedłużyli. Jeśli jednak Mieliście swiadomosć, że macie ubezpieczenie OC, które przeszło na Was po poprzednim właścicielu, to w Waszym interesie jest zaopatrzyć się w OWU konkretnego ubezpieczenie w konkretnym zakładzie ubezpieczeń.....Choć w gestji ubezpieczyciela jest poinformować klienta, że kończy mu się obowiązkowe ubezpieczenie OC (taki jest przepis)!!!!! Trzeba porozmawiać z jakimś prawnikiem, który zna sie też na finansach..... Masakra, znam na uczelni takiego, ale żeby sie do niego dostać..... Mam nadzieję, ze wyjaśniłam wszystko jak to wygląda. Gawit, w razie pytan, wal śmialo:) Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Monia nie dostalismy zadnego pisma zPZU ze konczy nam sie umowa! podobnie z polisa od bylego wlasciciela:( Eh cos tu nie gra! Ja na chwile wstalam, bo P z pracy wrocil! Ale dalej chce mis] sie spac! mialam dziwna noc:( bolalo mnie serce I wogole lewa strona ciala (juz minell), bylam sama w domu, tzn. bez P. wystraszyl mnie ten bol! ja nawet nie wiem jak tu w razie co pogotowie wezwac :( no,ale na szczescie jest juz ok! a do tego snil mi sie posel Gosiewski! (ten maly co wspolpracuje z bracmi K.). Przekonywal mnie, ze w Polsce jest super dobrze! ludzie zyja dostatnio, jest praca dla kazdego!ze niedlugo bedzie druga Ameryka u nas! tak on mowil! eh tez nid mial mi sie kto snic! Ale dobrze, ze to nie minister Giertych :P, ani Andrew Lepper:p Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit, napiszcie oświadczenie, że ne byliscie świadomi, że ubezpieczając się w innym zakładzie ubezpieczeń mieliście podwójne ubezpieczenie, ponieważ kupiliście samochód, a były właściciel nie dał Wam polisy, wiec nie mogliście wiedzieć. Nie dostaliscie żadnego pisma od PZU, ze Wam się kończy ubezpieczenie. Raczej powinno być dobrze. Ale musicie się jeszcze poradzić jakiegoś prawnika i najlepiej w tym oświadczeniu powołać się na jakieś konkretne artykuły. To zawsze działa. U nas w Polsce jest taki ktoś, kto się nazywa \"Rzecznik ubezpieczonych\" i można by z nim pogadać....I nic na razie nie płaćcie, facet myśli, że na frajerów trafił. Absolutnie nie płaćcie, dopóki sprawa się nie wyjaśni....... Sprawdze kto jest rzecznikiem i jak można się z nim skontaktować.... Yasminko, jak test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w ten wtorkowy, śliczny dzień:) Za oknem przebija się słoneczko i jest dosyć ciepło:D Mam nadzieję, że to już wiosna:D A u sąsiadów w ogródku są piękne przebisniegi, uwielbiam na nie patrzeć:D U mnie w zasadzie nic ciekawego. Żyjemy sobie z MM, raz jest lepiej a raz gorzej, ale mimo wszystko się kochamy i chcemy być razem:D W niedziele bylismy na basenie:) Było super:D Niebawem dzień kobiet i zobaczymy co to będzie. Mam do wyboru: alebo dostanę kociaka, albo wybiore sobie jakąś super bieliznę, ale wyjedziemy na wycieczkę. Myslę i myślę i nie wiem jeszcze co wybiorę. Obawiam sie, ze jak wybiore wycieczke to i tak nie dojdzie do skutku, bo MM będzie musiał iść do pracy. Zobaczymy:) Hej a gdzie jest B.ona bo jakos Jej tu nie widzę? Wiecie co u niej? Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i życzę miłego dnia:D Gawit mam nadzieję, ze sprawa sie wyjaśni na Waszą korzyść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Widzę że topik nadal sie rozwija. To bardzo fajnie, ja na razie nadal nie mam czasu żeby zajrzec na dłużej ale może pod koniec miesiąca to się zmieni Ejmi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny... ja dziś od rana prowadzę rozmowy z Yasmin ehhhh narazie nic nie bede pisać... tylko to że cholernie się o nią martwie:( nie jest dobrze...:( :( :( właśnie ją wygnałam do apteki po test jest tak przerazona że nie chciała zrobić testu... potem ma się odezwać.. normalnie sama się boje:( Thahluant - no wreszcie sięodezwałaś! Wiecie że znalazłam Thahluant na innym topiku? Heh zapracowana kobietka, ale fajnie że do naszajrzała.. ale chcemy wiecej! Gawitku - to był koszmar... jakby mi się przysnił Gosiewski to bym już napewno nie zasnęła:P Sorki ale dla mnie facet jest nie dosć że głupi to jeszcze obleśny:P fuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki 🌼 ejmi 🌼 yasmin 🌼 kropelka 🌼 elcia MoniaKat 🌼 Bobasekm 🌼 b. ona 🌼 kuleczka 🌼 gawit 27 🌼 kinia 🌼 kinia 🌼 BlingBling 🌼 no tak sie stesknilam za Wami ...ze az mi dech zapiera...i dziekuje zapamiec...kto pisal wiem kogo mam na mysli:D:D... Poza tym..hmm.bylam tak zabiegana , zalatana..i co ta m tylko mozliwe, ze w koncu doszlam do wniosku ze wejde tzn zawitam do Was dopiero gdy sie wszystko uspokoi...poniewaz nie chcialam wpadac witac sie i leciec dalej ale moc uczestniczyc w Waszym zyciu:):) Wczoraj byly wyniki mojego ostatniego egzaminu.. tazke teraz mogę sie juz Wami zjąć moje kochane kobitki:):) Oczywiscie probowalam czytac to co tutaj spłodziłyście, jednakze na pewno wiele mi umknęło... tyle tego:D:d i mam nadzieje ze wybaczycie mi jesli nie bede czasami w temacie i zapytam o cos:) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 u mojego bobacha wszystko jest w porządku..rozwija sie...ladnie..a ja sama czuje sie dobrze... Brzuszka niestety jeszcze nie mam... i tez nic nie przytylam... a to juz jakby nie patrzec okolice 3 miesiąca:):) calusy dla Was... i Waszych bobachow... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Wiśniowa gdybyś nie byław ciąży to byś kopa dostała za tą nieobecność. A my już tu sie martwiłyśmy że coś się stało!!!!!! Żeby to było ostatni raz! Cieszę się że jest wszystko oki:) i że do nas wreszcie napisałaś:) buziale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wisienka,alez nam napedzilas stracha.Pomacham paluchem,żebyś wiedziala,że my od zmysłow odchodziłyśmy:D Ale juz nie krzycze tylko prosze o nie powtarzanie takiej sytuacji. Witaj ponownie i ucałuj maleństwo. Ejmi ja tez znalazłam Thahluant na innym temacie.Temacie.Tez do niej skrobnełam,żeby sie odezwala.Ale jak widac twoje upomnienie bardziej zadziałało:D Thahluant,no zbiegana kobito,jak tam żyjesz.Szkolenia pokonczone,czy ciagle w toku? Gwitku ja tez dzisiaj sama i jutro.Prawdopdobnie w czwartek juz nie,ale to jeszcze nie wiadomo.I uważaj na siebie. Monia ty to jestes chodząca księga madrosci.Na wszystko wynajdujesz rady.To twoje dziecię to będzie mialo nie lada inteligentna mame.A i pewnie ja odziedziczy od ciebie:D Kuleczka ty sie jeszcze nie wybieraj nigdzie.Pogoda wszakże cudowna,ale moze byc zdradliwa.A skutki bedziesz odczuwala jednak dlugo.Do wyrka kobietko.Dalej sie kuruj. Nasz DAmianek jeszcze dzisiaj ma goraczke.Dostaje ja srednio 2,3 razy wciagu dnia.Dobrze,że w nocy go nie lapie. B.ona a ktos tu obiecywal,że juz nie bedzie robic takich dużych przerw.No i nie widzc ciebie.Prosze sie poprawic,bo inaczej przez klanko:D Pozdrawaiam całą reszte i całuje goraco w pysiaczki👄 papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminku, czekamy na wynik.... Bobasekm, dzis Liga miestrzów, pewnie będziecie oglądac. Mój Wojtek juz zapowiedział,ze oglądamy.... thahluant, co u Ciebie, tyle czasu Cię z nami nie było....? Miłego popołudnia M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka, nie przesadzaj:). Nie pracuję w zawodzie i sprawiło mi ogromną radośc pisanie o Ubezpieczeniach, że może to się komuś przydać......już nie miałam kontaktu z tym środowiskiem tyle czasu....ale za to każdy agent jest do przegadania i nikt mi ciemnoty nie wciśnie:) A moja perełka będzie inteligentna, bo bedę pisała pracę MGR w trakcie ciaży a w czerwcu chyba się będę broniła, na co muszę opanować 70 pytań ogólnoekonimicznych, ale bardzo rozbudowanych. Mam już opracowane i wydrukowane......jakbym nie miała wiedzy z ekonomii i finansów, to byłby kłopot. A tak, jak ktoś mnie zapyta o współczynnik kreacji pieniądza, to chociaż wiem, że to Makroekonomia i podstawowe pojęcie z tego działu...... W czwartek czeka mnie spotkanie z promotorem, którego się boję jak cholera....młody facet, ale do tej pory korespondowalismy mailowo.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh.. 🌼Yasmin.. 🌼 smutno mi sie Ciebie czytalo..szkoda ze tak sie dzieje ale jak napisalas juz takie nasze zycie...Rowiez czekam na wynik... i sciskam Ciemocno 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się dziś miska cieszy:D normalnie szok:) ale nie powiem dlaczego:D No i wreszcie słoneczko wychodzi za oknem! wow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiśniowa, a Ciebie nikt ostatnio za ogonek nie pociągnął:) ??? Ale nam stracha narobiłaś Kobieto..... Nie zostawiaj nas tutaj samych- z Tobą jakoś rażniej i o brzuchach możemy pogadać;) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ejmi 🌼 mi to sie miska wczoraj cieszyla...jak sie dowiedzialam ze zdalam egzamin..hehs... to byl cud... bo musze sie przyznac malo sie uczylam .. ok jeszzce bardziej sie przyznam..moze z raz przeczytalam.. ..a to byl test , pisalo na auli 120 osob i bylo az 8 rzedow... i test zawierajacy 20 pytan przy czym za zla odpowiedz facet odejmował 1 punkt...hehs... i mi sie udalo...buahah...az sie sama z tego smieje...jak sobie przypomne..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello mile Panie:) Wisniowa nigdy wiecej tego nie rob;)nie strasz nas:), fajnie ze wrocilas i juz nigdzie nie uciekaj, buziaki dla ciebie i twojej kruszynki👄 kropelko kochana ja sie nigdzie nie wybieram, dzis juz nie mam poki co goraczki tylko stan podgoraczkowy wiec czuje sie lepiej, tylko kaszle strasznie i mam jeszcze wiekszy katar niz wczoraj...i to glownie katar teraz mnie meczy..antybiotyk zaczal dzialac wiec bedzie juz tylko lepiej:), ciesze sie kropelko ze Twoje dziecie juz lepiej sie czuje:)zycze mu duzo zdrowka:) ja tez dzis jestem podekscytowna i usmiech mam od ucha do ucha:D:D:D............. Ejmi👄 zmykam do wyra zajrze pozniej:)adios kochane moje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhes .. 🌼 MoniaKat {kwiatek] razniej..hihi...mowisz ze zazawsze lepiej jak ktos troszke od rzeczy pogada:D:D no wlasnie a Ty Monia jak sie czujesz...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×