Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

Mam taki zamiar Elu jak tylko sie ona pojawi w domu, Dobranoc wszystkim. Do po weekendzie ,bo jutro wybieram sie do parku botanicznego z siorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ,HEJ. jUŻ po wycieczce,mamy upatrzone miejsce na biwak. Alez tam pieknie i suuuuperrr!:D:D:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się melduję :D Ale fajnie spędziliśmy dzisiejszy dzionek,byliśmy w Krynicy Morskiej :).Chłopaki nawdychali się jodu i już śpią :D.A ja chyba wezmę się za prasowanie :P Bling-co za małpa z tej baby,no brak słów!!Ludzie to są jednak świnie :P,oczywiście nie wszyscy ;). Dziewczyny ja muszę jutro iść na duże zakupy związane z wyjazdem...tak mi się nie chce :(.Zostawiam Wam swój numer,jeśli któraś chce to niech wpisze go sobie do komórki,żebyśmy były w kontakcie :) 660-632-821. Pozrowienia cieplutkie Wam przesyłam,brzuszki grubiutkie pogłaskać proszę od cioci Ani :) wisniowa ty śpiochu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniuś
Witam wszystkie Panie w tak cudnym dniu.................... Dziś w nocy o godz.3:20 urodziła mi sie córeczka,4300 g 60 cm,najpiękniejsza na świecie,a co najważniejsze zdrowiutka:):)Jestem najszczesliwszym facetem na swiecie!!!!!!!! Moja ukochana żonka dała mi najpiękniejszy prezent,piekniejszego sobie nie mogłem wymarzyć.Oczywiscie pępowine przecinałem i żonie pomagałem urodzic takie piekne cudo.Kochanie dziekuje Ci za nasze Malenstwo🌻 🌻 🌻 Kocham Cie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P.S.Jak moje laski wrócą do domku,to pewnie same cos tu klikną;) Pozdrawiam serdecznie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Z 22 kwietnia są sami dobrzy ludzie - mój mąż ma dzisiaj urodziny!!!!! Całuje twoje dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, Marcin serdecznie gratuluje córeczki!!!!! Oby rosła zdrowo! Pozdrowienia dla Kini i czekamy na wieści od niej! I zdjęcia malutkiej - chociaż 4300 to już takie małe słoniątko:D jeszcze raz gratulations:) Aniu dziękujemy na nr tel. (zauważyłam że mamy bardzo podobny numer różni się tylko 2 cyframi). Mam nadzieję że pobyt w Łodzi szybko Ci minie i co najważniejsze że Bartuś wyzdrowieje. Trzymam mocno paluszki za dziecię i za Ciebie 🌻 Bling - no to Was załatwiła współlokatorka nie ma co:O Ale ludzie to potrafią być perfidni. Oby ta sytuacja szybko sie wyprostowała - powodzenia! Dziewczyny jakie macie plany na weekend majowy???? Kochani a mi weekend minął błyskawicznie.. zanim się obejrzałam to T już pojechał:( Oczywiście żyjemy tym remontem i ciągle jest coś do załatwienia, tempo jest niesamowite, ale oboje cieszymy się, że cały czas jest bliżej końca. Przewidywany czas przeprowadzki 26-27 maj - oby się udało:) A poza tym zaczyna mnie to wszystko powoli męczyć, dobija mnie nieobecność męża.. ale do końca kursu pozostało 5 tygodni więc już niedługo:) To mnie trzyma przy życiu:) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) Kiniuś-----mężu Kinii :-D tak pięknie to napisałes ze musze to przeczytac mojemu M jak tylko wróci do domu:-) gratuluję dzidziusia!!! najszczerzej jak tylko potrafię!!! 🌼 niech malutka sie zdrowo chowa i bedzie dla Was największą radością na swiecie!!! ❤️ całuję Was mocno!!! własnie przyjechałam od mamci. Jak zwykle bylo miło i przyjemnie, tylko szkoda ze tak krótko:-O az sie poryczałam jak wyjezdzałam, ale juz za tydzien w niedzlele przyjezdzam do mamy na caly tydzien:-) tak łatwo sie mnie nie pozbędzie!! ;-) a teraz zmykam spac, jutro doczytam Wasze zaległe wpisy i na pewno się odezwe:-) trzymajcie się ciepło moje skarby!! 🌼 życzę wszystkim dobrej nocy! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu moje najszczersze gratulacje! Tobie MArcin też :) No bo w końcu miałeś w tym swój udział :) Aniu zapisałam sobie nr. Szkoda, że juz mnie nie ma w Łodzi, bo bardzo chętnie bym Ci pomogła!Co prawda mieszkałam od CZMP dośc daleko, bo jakies pól godziny autobusem, ale dowoziłabym Cię do szpitala i odbierała z niego! No kurde jakoś dałybyśmy radę!Mam nadzieje, ze coś wykombinowałaś z noclegami! Jakbys chciała coś wiedzieć o Łodzi, albo o szpitalu, o jakiś tanich sklepach czy aptekach, no nie wiem cokolwiek to śmiało pytaj!!Jak będę wiedziała to napewno odpowiem! Na przeciwko CZMP jest carrefour, także o to zakupy spozywcze możesz się nie martwic :) bo blisko i tanio :) Z pod szpitala jest tez dobry dojazd do centrum jakbyś musiała po coś jechać!Autobus 70 jeździ do samiuteńkiego śródmieścia! Tylko kasuj bilet, bo na tej trasie dość często jeżdżą \"kanary\", znaczy się kontrolerzy biletów :) Jakbyś była w Łodzi w sierpniu, np. na jaiejś rutynowej kontroli, to chętnie sie z Toba spotkam! A wogóle to pytaj sama jak coś Cie interesuje :) Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniu i Marcinie - bardzo bardzo serdecznie gratyluje Wam pociechy:)) Niech wam rośnie zdrowo i szybko 😘. Ucałuj Kinie ode mnie i pogłaskaj malutką - ucałowania również dla Olimpii - a pro po to jak mała będzie miałą na imię - bo w końcu chyba nie wiem :D. Aniu - zapisąłam numer telefonu - i bedziemy w kontakcie - życze ci wytrwałości i siły.. Będzie wszystko dobrze - zobaczysz :). A my bylismy wczraj na urodzinch Kubusia - fajnie było - miałam zajecie w postaci bawienia mojej siostrzenicy trzy tygodniowej:D Kocham dzieci po prostu:)).A teraz ide ubierac Julie i lecimy do pracy. Pozdrawiam was i buziaki przesyłam dla mamusiek i perełek i dla nie mamusiek też:). 😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia i Marcin- Nasze Gratulacje.....już sie nie mozemy doczekać Twojego powrotu i opowieści:) Bling- no normalnie macie jakiegoś pecha z tą współlokatorką, jak bym ją spotkala........uch, pióra by leciały.... Nie wiem dlaczego, ale obudzilam sie dzisiaj i czuje sie jakby ktoś mnie w łeb walnał- masakra, mam ochotę spać i spać.......wczoraj mialam sporo energii i zajmowalam sioe moim meżem, który po obsłudze wesela wrócil jak z własnego- o 9 rano i spał do 14:30..... ZAjmowałam sie nim, gotowałam różne pyszności a wieczorkiem wzięliśmy współną kapiel i poszliśmy słodko spać.....:) Chyba sie położę. B.ona- wszystkiego dobrgo dla męża. Mój ma dziś imieninki:) Prezent dostal wczoraj... a wczoraj jego bratanek mial urodzinki- Bartuś, ten chory na neki, a dziś jego siostra, czyli chrzesnica mojego męża- Oleńka.....kwiecień to taki rodzinny miesiac:) Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia Marcin 👄 SERDECZNE GRATULACJE:) HMM.. TEŻ chcciałabym mieć już za sobą... ale z drugej strony cieszę się każdą chwilą kiedy Maleństwo jest jeszcze we mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiśniowa ciesz się słonko ciesz - i duuuużo spij:D. Bo Nasza Natalka daje popalić siostrze mojej:P. Nie każde dziecko oczywiście jest takie samo - ale zawasze to sa chwile wolności - bez dzieci - chociaz ja bym moich chwil z dzieciakami nie oddała za nic w świecie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elcia 🌼 --a no czas okaże;) A narazie to takie różki pokazuje... czuje bobacha.jakby ważył co najmniej dobre kilo cukru:D:D wierci sie i kreci:) hehs.. Ale co ma być to bedzie... najwazniejsze, zeby zdrowe bylo.. o reszte bedziemy sie martwic na bieżąco;) Dziewczyny co sądzicie na ten temat?? http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/kobiet o-w-bolach-rodzic-bedziesz,898825,2943 dla mnie to żenujące:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiśniowa - wiesz co... to co tam wyczytałam to mnie po prostu wkurzyło. Do jasnej cholery niedługo nasz rząd i wszyscy ci lekarze to będą decydować kiedy miesiączki będziemy dostawać! Czy nikt nie może zrozumieć, że zarówno decyzja o aborcji jak i sposób rodzenia powinny należeć tylko i wyłącznie od kobiety? Boże.. co za zacofany kraj.... nie no normalnie trzeba poprosić alkaide żeby zrobiła porządek w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi --no mnie tez trafialo.jak to czytalam kilka dni temu.. nawet powstał topic na ten temat.. i tam mialam zaszczyt i przyjemnośc wyrzucic z siebie co mysle na ten temat... Wspolczuje, rowniez mojemu D bo biedak też mi sie nawinął pod reke i.. miał do posłuchania co myślę o naszych szanownych Panach w rządzie i prof. Chazab!!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto temu profesorowi
profesurę przyznawal????? aj sie pytam! to juz paranoja sie staje jak ten nasz rzad kobiety traktuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh...dziewczyny, nie ma sie co wkurzac:-O ten kraj jest po prostu żałosny i tyle:( normalnie smiac mi sie chce jak czytam takie rzeczy! i zgadzam sie z Ejmi 🌼, ze niedługo to bedą decydowac o naszych miesiączkach i Bóg wie o czym jeszcze:-O aborcja, tak jak i sposb rodzenia, to indywidualna sprawa kobiety. I juz!!! ale jak widac, najwiecej w tym temacie mają do powiedzenia wlasnie mężczyzni:-O którzy najmniej powinni wlasnie w takich tematach sie wypowiadac, kretyni!!!!!! bleh!!!!! co za kraj:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I te debile nie pomyślą że właśnie przez takie głupie teksty kobiety nie będą decydowały się na dzieci. Jak to zwykle w Polsce bywa oni problem chcą rozwiązywać od końca. Tak wszyscy biadolą że nie będzie kto miał pracować na nasze emerytury ale państwo nie robi nic żeby zagwarantować matce z dziećmi godny byt. Tylko drą koty o aborcje a teraz jeszcze porodów się czepiają i niby to wszystko dla dobra matek. Boże... nóż w kieszeni się otwiera. Ale moi mili.. mamy to co sobie wybraliśmy - samych kretynów w rządzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, byłam dzis u dyrekcji usprawiedliwic sie i przeprosic ze nie bedzie mnie na firmowej imprezie 4 maja. Dyrektor zorganizował majówke, zlatują sie przedstawiciele naszej firmy z Danii rowniez. No zapowiada sie fajnie. Ale...niestety (a moze stety) mnie nie bedzie. Wypisałam sobie juz urlop na przyszly tydzien, obiecałam mamci ze przyjade z M bo to juz ostatni dzwonek zeby pomóc mamie pakowac rzeczy do kartonów do przeprowadzki.Nie chcę zostawiac jej z tym samą. A ten tydzien naprawde nam sie przyda. No i...nie wiem czy dyrektor dobrze mnie zrozumiał. Bo mam jakies mieszane odczucia:-O miałam zamiar isc na tą impreze, ale tylko pod warunkiem ze bede na miejscu no i ....tylko na godzinkę. To bedzie prawdziwa biba, z toną alkoholu i z tancami, a ja chyba jeszcze nie czuje sie az tak gotowa zeby w czyms takim w pelni uczestniczyc:-O mam nadzieje ze dyrektor nie bedzie zły i nie potraktuje tego tak ze ja po prostu migam sie od przyjscia.Bo na Wigilii firmowej byłam i bawiłam sie do samego konca. Wyjasniłam mu co i jak ale nie wiem czemu mam takie a nie inne odczucia:-O trudno. No są rzeczy wazne i wazniejsze.Teraz mam dosc ciezki okres i ......jakos nie w glowie mi imprezowanie itp. Dyrektor nie zna mojej sytuacji jaką mam w domu obecnie, m.in tego ze moja mama moze co najwyzej liczyc na mnie i na mojego M bo mojej siostrze odbilo i odwróciła sie calkowicie od mamy. Ale co ja mu bede o tym mowic? to nie jego sprawy:-O no cóż....będzie jak będzie. Trudno.Eh....:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin - nie przejmuj się tą imprezą chyba obecność nie jest obowiązkowa. To nie jest jakieś szkolenie czy coś w tym rodzaju tylko biba więc wybór powinien należeń do pracowników. a swoją drogą to szef zamiast organizować takie imprezy mógłby podwyższyć pensje pracownikom.. pewnie byś sie ucieszyła gdybyś miała jakieś 300 zł więcej no nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh widzisz Ejmi, moj dyrektor uwaza ze takie imprezy integrują pracowników, zdarzają sie raz kiedys, zwłaszcza ze na tą mają sie zwalic przedstawiciele Danii no i zalezalo mu zeby wszyscy byli. No ale trudno. Mnie nie bedzie to przeciez wielce firma nie ucierpi :-P A o podwyżce nie ma mowy:) chociaz dyrektor ostatnio powiedział nam ze jesli firma (a mianowicie nasi handlowcy) zrobią dla firmy obrót w wysokosci grubo ponad 2 mln zł, to wtedy kazdy z pracowników dostanie premię w wysokości 500-1000zł brutto:-) ale to raczej niemozliwe;-) za mocno wygórował sumkę ;-) no a nie powiem, cieszyłabym sie jak dziecko z tego, nawet z takiej premii raz do roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu,. dzis za oknami taka piekna pogoda a tu widze jakieś wichury były.Wywialo wszystkich :D:D:D Sciskam was mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzińdoberek:D wczoraj was nie było,ale wiem juz czemu.Chyba wszystkie wczoraj miałysmy zblokowana kafeterię.Dziś juz wszystko gra wiec chyba pustek nie będzie. Moja córcia dzis pisze próbne kompetencje.Będziemy mieli obraz jej zdolności. Musze przyznac,że ostatnio wzięła się za siebie.Jeszcze sobie czsami pod nosem pomarudzi i kłapie jęzorem za glosno.Ale da sie wytrzymać.Ocenki sie poprawiaja,a ja dalej trzymam reke na pulsie.Coc nikt mnie do szkoły nie wola,to sobie robie wycieczki na pogawedkę zpania.Pani tez pochwalila więc idzie w dobrą strone. Pozdrawiam was cieplutko. Jak tam Kiniu,juz w domku z malutka? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację kropelko 🌼, taka piękna pogoda ze wszystkich wywiało z domów i pewnie dlatego kafe troche podupadła:-) no ale co tu się dziwić. Gdybym nie siedziała w biurze pewnie tez juz bym gdzies wybyła z domu:-) a tak to musze kwitnąć w tych murach do 16:) mam nadzieje ze czas szybko zleci:) wczoraj mielismy z M bardzo ciekawy dzien. I dzis tez sie taki zapowiada:-) pojechalismy do sklepu meblowego oglądac meble, ot tak sobie, z ciekawości, zobaczyc czy nasz ulubiony zestaw do duzego pokoju jeszcze stoi który sobie kiedys upatrzylismy:) był:) tak sie pozastanawialismy chwile i .........zlozylismy rezerwację:-) dzis jedziemy do banku wypłacic gotówkę i jedziemy odebrac, bo...o dziwo...nawet nie trzeba bedzie na nie czekac bo akurat ten model mają w magazynie na miejscu:-) tak sie ciesze bo w koncu urządzimy sie do samego konca i potem tylko czekac na dzidziusia;-) potem siedzielismy wieczorem na necie i szukalismy miejsc które mozemy obejrzec na rezerwację naszego uroczystego slubnego obiadu:) no i mamy kilka propozycji, oby tylko dzis wszystko wypaliło:) jak się powiedzie i damy rade zarezerwowac, podesle Wam linka tego zajazdu który nam wpadł w oko:-) tak wiec dzis czeka nas bardzo aktywny dzien:-) ciekawe jak tam Kinia i jej maluch? ❤️ Kinia odezwij sie i napisz kilka słów jak sie czujesz i jak tam dzidzius:) pozdrawiam Cię!!! i ściskam!! 🌼 Ejmi jak tam remont? :-) 🌼 Monia----a Ty gdzies przepadła? jak sie czujesz? 👄 Wisniowa, kuleczka, annah, thahluant, elcia, kropelka, b.ona, bling i cała reszta......👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×