Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

cześc moi mili. POCZTA JUZ PUSATA -czekam na reszte fotek 🌻Bobasekm dzieki za foteczki,urocza z was parka.Wyslalam ci moja rodzinke 🌻thahluant,skarbie o jaka kaszke ci chodzi?Ta izaura to serniczek na ciemnym spodzie i kaszki tam nie dodaję a to przepis na rafaello Trzeba upiec biszkopt,mozna tym kremem przelożyć krazki i bedzie super torcik 3 tabliczki bialej czekolady rozpuszczamy w 1/2 kostki roztopionego masla.Do roztopionych skladnikow dodajemy szklanke kwasnej smietany 30%(caly czas podgrzewamy na malym ogniu).Na koniec wsypujemy 20 dkg wiorek kokosowych.to ma wystygnąć 1 i 1/2 szklanki slodkiej smietany30% ubijamy z 3 opakowaniami smietan-fixu na sztywno i na koncu dodajemy zimna mase czekoladowa. Takim kremikiem przekladamy biszkopcik i ciacho do lodówki.A potem wcinamy az sie uszy trzesą. 🖐️Mylo,ty zgubo ,wkoncu sie odnalazleś.Umojego meza jak w pracy bylo iso to byl taki kolowrotek,ze sok.Wirze ze nie masz wczasu. 🌻Asiula czekam na twoje fotki 🌻Fajna juz skrzynka pusta i od ciebie jeszcze raz poprosze 🌻Bling ja sie nie obraze jak w poczcie beda zdjecia i od ciebie.Szybciutko do kompa i klikamy tam gdzie trzeba 🌻Yasmin ja cie dorwlam gdzie indziej,tak mi sie jakos skojarzylo,ze to nasza Yasminka:D 🌻elcia ,no to ciebie juz mam w kafeteriowym albumiku🖐️ 🌻🌻🌻Ejmi dla ciebie bukiecik na poprawe humorku,glówka do gory,bedzie dobrze.Anilki nad toba czuwaja:D oj uwazajcie dziewuszki na to mleczko coby wasze pociech sie wam nie pochorowaly 🌻B.ona tylko pilnuj tej imprezki u corci co by dzieci mogly o wlasnych silach dojsc do domku:D.Smakolyki bardzo obciazaja male nozki 🌻gawit,🌻Ewka,🌻Annah-hop,hop-czy nas slychac 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOCKA I KOLOROWYCH SNOW. UDANEGO WEEKA ZYCZE Boze znow sama spie,ale moze tylko pare godzin.Jest szansa na szybszy powrot meza z pracy.Ciezko sie przestawic,po tym jak caly tydzien mial wolne🖐️papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam poniwnie. kropelko jak ja się ciesze że nareszcie mnie masz:D w albumiku oczywiście:P. bobasekm - dlaczego ja nie dostałam fotek:(( ja tez bym chciała powiększyć kaffefotostory:D. Mylo - ty łobuzie nareszcie cie widze i czytam :D. Nareszcie, nawet nie wiesz jak ja tęskniłam. bling - bez ciebie tez tu puściutko było, ale już nadrobiłaś więc się cieszę 😘. wiesz ja bym prosiła foty na emila bo łatwiej mi je skopiowac do mojego folderu kaffowego:D. Moje foty dalej cos nie graja i nie wiem co jest. wraca mi cała poczta jakas porypana jest.. Mylo a moze bys tak nam ujawnił swoje oblicze na zdjęciach co?? fajnie by było:D Nawet nie wiecie jak mi się humorka porawiła jak was zobaczyłam - zagubione serducha moje:D:D Dobra ide spac bo juz późna pora. Całuje i ściskam moooocno wszystkich 😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj zalaczylam zdjecia z Muzeum Botanicznego z 2005 roku, Ja i \"moja pociecha norweska\" Kolorowych snow i milego sbotniego poranka. Pokajwie sie jutro wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Pewnie się już domyslacie, że o takiej nieludziej porze to mogę byc tylko ja! Jest na momencik przypomniec się Wam i jednoczesnie powiedzieć, że ja o Was nie zapominam! Dostałam zdjęcia od fajnej :) i faktycznie jest fajna :) Czeklam na resztę zdjęć (adres w stopce), oczywiście też bym chętnie zobaczyła jak nasz rodzynek wygląda :) Kur...a pada deszcze i właśnie zobaczyłam, że dach przecieka (mieszkamy na ostatnim piętrze)!No szału można dostać, a jak Paweł mówił, że przecieka to mówiłam, że mu się wydaje!!!A teraz normalnie ciurkiem leci :( i on to podobno zgłaszał \"dachowcą\" a oni tutaj mają to wszystko w d...ie! A Aisu przypomniało mi się odnośnie tipsów :) Tu w Anglii napewno bedzie miał Ci je kto wypełniać!One są tu bardzo popularne!Nawet Polki to robią. Koszt chyba 20 f. Dokładnie nie wiem, bo ani ja, ani mój mąż tipsów nie lubimy!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elci_31
Wpadam z rana sobotniego pomachac do Was blibg podaje ci mile elcia_31@o2.pl. A ja lubie tipsy, ale zakładam je raczej na jakies okazje. To znaczy zima na okazje, a wiosna i latem to mam założone i uzupełniane na bieżąco. Ale paznokcie mi sie nie psuja i płytka jest zdrowa nawet. Tak mi moja kosmetyczka powiedziala:D. Wiecie ci wczoraj miałam doła strasznego. Ale chyba dzisiaj mi przeszło. jade na zakupy z mężem i dzieciakami. Nrazie was opuszczam. Życzę miłej sobotki. Wpadne jak będę miała chwilke. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaja z tego całego rozpedu przedzakupowego zrobiłam błąd w niku - hihihi.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana gawit pazurki mi sie bardzo podobaja ale chyba dla mnie jednak to strata kaski bo 20f to wole na mala wydac :) dzis wieczorem odniose sie do wszystkich bo teraz jade z tescami na zakupy do Torunia a mala zostaje z moja mala wiec pozdrawiam i zycze milej soboty dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej słodziutcy.Zraneczka was witam i o zdrowko pytam1 UDANEJ SOBOTY I MIŁEGO ODPOCZYNKU W NIEDZIELE.bLING ZDJECIA ZE STRONKI UROCZE ALE U SIEBIE NA POCZCIE NIC NIE MA OD CIEBIE.tYLKO DODATEK OD BOBASEKM(DZIEKI BARDZO). Teraz skrzynka znowu puściutka,a jak coś to na tlena poproszę,gdzies tam z przodu jest adres. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki:)jak tam??u mnie dobrze wczoraj w nocy dostalam wieeeeeeeeeelki bukiet kwiatow od mojego ukochanego:))ide teraz przygotowac imieniny taty bo dzis obchodzimy w gronie najblizszych:)zycze wam milego dnia:)dla mnie dzis nastal nowy swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.. ale się ja naszego topiku naszukałam... Fajna - czy mogę liczyć na zdjęcia od Ciebie? Pamiętam że Tobie swoje wysłałam:) Kropelko - bardzo Ci dizękuje za tak miłe słowa.. z tymi Aniołkami to mnie poprostu rozwaliło.. poczułam się jak mała dziewczynka:) Dziewczynki jeśli chodzi o sztuczne paznokcie.. no to cóz . ja jestem wielką fanką zadbanych dłoni i zawsze staram się mieć ładne pazurki, swoje mam dośc ładne ale przed samym ślubem połamały mi się i baba mi zrobiła na kilku paznokciach akryle. O zgrozo! do tej pory nie moga mi normalnie urosnać te paznokcie sa tak osłabione. Teraz zkaupiłam ekstra odzywke i jakoś lepiej wyglądają, ale nigdy wiecej ne dam sobie zrobisz sztucznych pazurów. Lubie swoje i tak już zostanie:) Mylo - wreszcie nas odwiedziłeś:) Tobie takze dziekuje za nawiązanie do mojego tematu... masz racje pewnie zaciąże w najmniej oczekiwanym momencie - i dobrze, właśnie takbym chciała:) Kochani.. generalnie dużo lepiej sięjuż czuje, odwiedziny u rodzicow robią swoje, szkoda że już jutro musimy wracać. Postanowiłam że będziemy mieli kotka. Będzie mi milej w domu, bede miałą sie kim opiekować i pieścić. Moja teściowa ma mi załatwić zwyklego kociaka.. moze uda się rudego bo takie mi się najbardziej podobają. Poza tym pomyślałam że uzbiera nam się sporo postanowień noworocznych - starania o dziecko.. zmiana mieszkania.. kurcze zapowiada się ciekawie:) Poza tym postanowilam zadbać o swoje uzębienie - chce na perfekt wyleczyć i wybielić zęby.. na to będe musiała odkładać pieniązki bo to droga inwestycja, ale mam nadzieje ze na wiosne uda mi sie to zrealizować. Wszystkim jeszcze raz dziękuje za wsparcie.. jesteście Kochani i naprawde mam wielkie szczęście że trafiłam na tak wspaniałych ludzików:) Buziaki dla WAS:* elcia:* gawit:) kropelka:* mylo:* judka:* fajna:* asiulek:* blibbling:* yasmin:* bobasekm:* b.ona:* thahluant :* ewka:* kinga:* To chyba wszyscy? Jęsli nie to zapomniany niech mnie kopnie w tyłek za skleroze:) Buziaki dla was i miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holera tyle napisalam i mi zezarlo 😡 zdenerwowalam sie i napisze do Was jutro pozdrawiam i każdemu przesyłam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektar
zazdroszczę Wam, Dziewczyny. Ja też jestem na swoj sposob szczęśliwa- tyle, że po przejściach te moje szczeście. Opisywać nie będę. Nie chcę mącić Waszych pogodnych wpisów. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) nektar : witamna forum, dlaczego masz macic glowe? kazdy ma problemy, piszemy tutaj o nich i sobie z nimi jakos dajemy rade! Dzieki temu topicowi na niektore rzeczy patrze inaczej, i ucze sie :) Ejmi: nie nawidze dentysty, niestety co jakis czas kontrolna musi byc, chodze do bardzo sympatycznej pani, ktora stara sie jak moze zebym sie rozluznul i odprezyl, robi bardzo delikatnie, jednak ja jestem straszne spiety, to chyba z dziecinstwa mi sie bierze :) jak chodzilem do takiej wielkiej baby, ktora nie dosc ze borowala bez przerwy to wolnoobrotowka. i tu mi sie przypomnialo, ze kiedys za dzieciaka usiadlem na fotel, pani jak zawsze czynnosci organizacyjne, pozniej borowanie, i nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie to ze z tylu miala majtkami przycisniety fartuch :) jak sie wtedy usmialem bo pewnie caly dzien przy wszystkich tak paradowala z odslonietym tylkiem JudkaII: co jeszcze kobieta oprocz kwiatkow chciala by dostac fajnego? Elcia_31: ale jestes milutka! dlaczego mialas takiego dola? moze jakos Tobie pomozemy go wyeliminowac! Wiesz z tym ISO to sa wielkie cyrki, szczegolnie ze u mnie w pracy wszystko jest robione na ostatnia chwile, teraz niestety wszystko musimy dokumentowac. Zauwazylem ze u mnie w pracy sa tendencje ze najwiecej pracy jest w piatek o 15:40 (robie do 16), sobota od 6 rano i niedziela od 20, wiec nawet wekendu mam malo. Zastanawiacie sie napewno co to za pokrecona robota, bo nigdy nei pisalem, a wiec to przedsiebiorstwo produkcyjne, ja jestem technologie programista, czyli mamy jakies zamowienie, musze przygotowac dokumentacje, rysunki techniczne, i to wszystko pozniej przerobic na forme elektroniczna, super robota, uwielbiam ja, ale kosztuje naprawde duzo pracy i nerwow :) Gawit_27: zauwazylem ze Ty uwielbiasz specyficzne pory :) znajac zycie to sami bedziecie musiali na dach wchodzic, bo nikt sie nie zainteresuje, teraz leci a co to bedzie przy ulewach czy sniegu. BlingBling : mezczyzna tez umie rozbic spora sumke szybko, moze nie na jakis potrzebne rzeczy, ale na wszystko niepotrzebne. Sam tak robie, co oczywiscie u mojej dziewczyny spotyka sie z napadem szału :) Kiedys byla nawet klotnia, bo troche zainwestowalem do samochodu, moje pani wytlumaczyla mi ze te pieniadze powinienem przeznaczyc na nasza przyszlosc, moze i racja, ale coz, mezczyzna jest taki ze jak cos postanowi to tak zrobi :) Pozdrawiam was mocno! Zauwazylem ze chcecie mnie rozszyfrowac, wiec kto chce raczka w gore, oczywiscie tez prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja:) podbijam tylko listę! Zapowiada się ciekawa niedziela. mój mąż po raz pierwszy od bodajże czerwca ma ją wolną:) Musimy wybrać sie po prezenty gwiazdkowe :) wiem, że to wcześnie, ale ja nie lubie niczego odkładać na ostatnia chwilę :) mylo ja oczywiście chcę zdjęcia :) adres w stopce :) ejmi kurde, ależ mnie wyrózniłas w swoich pozdrowinkach :) Wszyscy dostali buziaczki, a ja usmiech :) pozdrawiam i udanej niedzieli zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pysiaczki. :)) Podbijam liste obecności i uciekam. Wczoraj nie miałam szans dostać się do komputera. Mój mąż okupował obydwa. Ale dzisiaj witam się z wami serdecznie i ściskam mocno 😘. wpadne potem. I dzisiaj to choćby na siłę odciągnę go od tech komputerów:P. Całuje i miłej niedzielki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole bez nicka
Ja tez jestemszczęśliwa ale jeszcze nie mężatka czekm na rozwod a potem..................dolacze do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) podbijam tylko liste i uciekam się kąpac, a potem do nauki. Jutro zaległe zaliczenie:) dzis mój Mis znowu zrobił mi niespodziankę. Jak spałam przyniosł mi na tacy sniadanie do łózka, wszedzie pozapalał swieczki......az mi łzy stanęły w oczach jak to zobaczyłam....jaki to on jest kochany. Moja siostra dostała list. Zdzwoniłysmy się. Po 4 miesiącach kompletnego milczenia. Zaskoczyła mnie tylko tym jak.............bardzo podle i zle ocenia naszą mamę:-O nie chce do domu zadzwonic ani napisac, zadzwonic:( tak mi cholernie bylo przykro:( dzwoniłam wczoraj do domu, mama płakała, ze co ona takiego zrobiła ze córka jej znac nie chce:( ja tez sie popłakałam, cały dzien wczoraj nie mogłam nic jesc, rozbolała mnie głowa, nie mogłam uwierzyc ze moja siostra mysli o mamie w samych negatywach:( boli mnie to. Cały czas o tym mysle, mysle o mamie która sie zadrecza i płacze cały czas!! a przeciez nie wolno jej sie denerwowac!!!!! co najgorsze---podczas rozmowy z siostrą nawet nie mogłam sie wciąć bo jak tylko usłyszała odmienne zdanie....podnosiła ton i krzyczała. A ja nie wiem jak mam pomóc mamie...........a chciałabym tak bardzo:( wiem ze nie jestem w stanie naprawic całego swiata.....ale szlag mnie kurwa trafia jak pomysle ze mama by serce tej dziewczynie na dłoni oddała a ona teraz ma to w d...................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem od rana w dobrym humorku :) malej wyszedl 7 ząb choc troche w nocy plakala to mamy juz nastepny do kolekcji tym razem górna dwójka lewa:) ale najbardziej ucieszylo mnie że byc moze mój mąz bedzie mial internet hmmm jakby było wspaniale móc z nim wieczorami gadac az sie rozmarzylam hmm acha foty dostalam Fajna - fajna :) i bobasekm musicie postarac sie o bejbika bo wtedy bedziecie mieli komplet :) podoba mi sie rodzinka z dwójka dzieci my tez chcemy Szymonka choc mysle jeszcze o imieniu Jonasz :) Bling Bling fajna z Ciebie kobitka i te pozy doslownie jak modelka ;)ten chlopczyk tez ladniutki, wogóle ładnie wychodzisz na zdjeciach Gawit kochana no fakt pory to sobie niekiepskie wybierasz, u mojego meza tez ciagle padalo i u mojej znajomej w szkocji tez :( macie z ta pogoda i pewno i ja sie zalapie :) wracajac do paznokci bylam u mojej znajomej co zaklada i sie tylko usmiechnela na moja propozycje i że ona nie zalozy mi pazurków bo mam swoje ladne niewiem co ona w nich widzi. Mi sie podobaja ale mój uwaza ze to starta kaski. A co do prezentów to tez o nich mysle ale w tym roku robie drobne bo maz ma przywiesc z anglii jakies wiec na swieta beda symboliczne :) Elcia mam nadzieje że zakupy poprawily nastrój :)Elcia moze zatancz mu przed tym kompem moze go odciagnie;) Kropelka 🌻 JudkaIIz pewnoscia milo bardzo dostac taki bukiet kwiatków j ja nie pamietam kiedy dostalam ....:( Ejmi ja mam dosc twarde pazurki i wytrzymale ale w sumie jak zdjełam tez nie za bardzo wygladalo. ale mam inny problem moje paznkocie rosna do góry nie do podusi paluszkowej ale w góre tzn tak troche odstaja :) wiec alryle zawsze mi sie odczepiaja aaa ale ja mialam żelowe Uwielbiam koty bardzo podobaja mi sie syjamskie z brazowymi dodatkami kremowe a rude tez bardzo mi sie podobaja zreszta ja zawszechcialam byc piegowata i ruda :) co do zabków to rzeczywiscie inwestycja ale mysle ze sie oplaci :) Trzymaj sie i juz nie łam :) buziaki Mylo chetnie tez ujrze Twoje zdjecia :) bobasekm tez tak czasem mam że sie rozpisze i bach i mi wciagnie gdzies ten tekst ale jestem wtedy zla ale co trzeba pisac od nowa nekter - wiesz kazdy ma jakies przejscia wierz mi ale zapraszamy Mylo fajnie ze przez to forum jak piszesz mozesz inaczej spojrzec na myslenie kobiet, co do prezentów ja uwielbiam dostawac kwiaty bielizne i perfumy choc niestety te z drozszych ;)wiesz ja mam czasem jakies oczekwiania co do pewnych spraw i tez nie lubie nieplanowanych wydatków ale mysle sobie ze mój nie robi takich choc od tego czasu co jest w Anglii kupil sobie pare rzeczy i sie rozkreca ale wiem że jest oszczedny i planuje wszyteko a ja jestem roztrzepana wiec czasem ja nadaje mu szalenstwa a on mnie sciaga na ziemie :) yasmin - zazdroszcze że masz takiego Misia ja tez mam swojego kochanego ale sama musze sniadanka robic :( i sama jesc ... wiesz czasem jest tak że w rodzinie sa takie utarczki jak mielismy kryzys to ja z moja mama nie rozmawialam 3 m-ce i mój maz nas pogodzil choc wtedy potrzebowalam od niej wsarcia a otrzymalam cos zupelnie odwrotnego ale juz sie przyzywczilam że na moja mame moge liczyc np. finansowo a na inne osoby emocjonalnie choc dla mnie warte jest bardziej to drugie wsparcie choc i to pierwsze potzrebne moze wszystko zostaw by czas rozwiazal czasami to najlepsze wyjscie ... a rozmowa szczera jest jeszcze lepsza ale skoro nie che gadac siostra z mama:( nie raz tak mialam i czas wszytsko zaleczyl choc i tak nie mam mamy taka jak bym chciala a ona pewno córki ale cóz najgorzej jak sie nie akceptuje tego co sie ma ja z pewnymi rzeczami sie juz pogodzilam ale wiem ze z emocjonalymi problemami do niej nie pójde to moze przykre ale prawdziwe .... ale sie rozpisalam :) pozdrawiam i zycze milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Zagladam dopiero teraz, bo wcześniej nie miałam kiedy. Wczoraj spędziłam bardzo fajny dzionek z kuzynką. Kiedy przyjechała to po wypiciu porannej kawki poszłyśmy na targ, bo Kuzynka chciała zrobic zakupy. Oczywiście zakupy sie udału, z czego bardzo była zadowolona. Potem pojechała odwiedzić babcię w szpitalu, a wieczorem zabrała mnie w podziekowaniu za udane zakupy na piwko i pizzę. Zjadłyśmy naprawdę pyszną pizzę, posiedziałyśmy, pogadałyśmy i pośmiałyśmy się. Było bardzo fajnie i sympatycznie. Bling bling wypór psiaków trudny. Ja lubię obie rasy i nie wiedziałbym no którego się zdecydować Mylo🖐️podnoszę rączke i czekam, oczywiście się zrewanżują a adres pod nickiem Bobasekm czytam, że wysyłałaś zdjęcia? To ja składam reklamację, bo ja od Ciebie nic nie dostałam Kropelka no właśnie, bo moja znajoma ma jakiś przepis na ciacho o tej samej nazwie ale właśnie z kremem z kaszki mannej. Dlatego pytałam. A takiego serniczka nie znam więc tez bardzo proszę o przepis. Zaraz jeszcze raz wyslę Ci fotki Gawit 🖐️ elcia :D zakupowe szaleństwo? aiulek 🖐️no proszę i od rana same dobre wieści Judka a cóż to za okazja ze dostałaś taki bukiet? Ejmi do Ciebie zdjęcia fajnej wysyłałam na pewno! Sprawdziłaś wszystkie swoja konta pocztowe? Nektra ale po co wracać do przeszłości, czasem trzeba zamknąc ten etap zycia i zaczynac od nowa i być szczęśclwym. No chyba, ze własne szczęście buduje się na nieszczęściu kogoś innego Yasmin to bardzo przykre, ze dziecko, (czyli Twoja siostra) tak się odnosi do matki. Przecież ta kobieta dała jej życie i powinna mieć w sobie dla niej tyle szacunku by być za to wdzięczną. Szkoda, że siostra jest tak zawzięta i uparta. Kiedyś to może się odbić na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thahluant----niestety masz rację. Ona jest strasznie zawzięta. I powiedziała ze nie ustąpi, ze ona nic nie zrobiła i nie czuje sie winna:-( winna czy nie..........to jest jej matka. I uwazam ze powinna zrobic wszystko zeby w rodzinie bylo dobrze a nie jeszcze mówic na mamę takie przykre rzeczy:( nie chce ich tu przytaczac bo az mi sie płakac chce:( przed chwil a tez dzwoniłam do mamy. Smutna jest. Tato wyciągał ją wlasnie na spacer zeby się troszke rozerwała i przestała choc na chwile myslec.:( mam żal do siostry. I to wielki:( moze kiedys bedzie chciała przeprosic...albo ocknie sie dopiero wtedy kiedy któremus z rodziców cos sie stanie:( wtedy bedzie za pozno i bedzie zyła wyzutami sumienia do konca zycia:( a wtedy ja jej tego nigdy nie wybacze. NIGDY!!!! Nie wiem czy zmądrzeje czy nie....z rozmowy wynikało ze wcale nie brakuje jej rodziców:( eh..........zmienie temat.........:-O ejmi---------odstawiłam tabsy:) No zobaczymy jak będzie. Narazie mysle pozytywnie:) Założyłam sobie kalendarzyk i bede wszystko ładnie zapisywac:-) pozdrawiam wszystkie Panie i rodzynka:) 🖐️ Mylo jak fajnie ze Jestes!! 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Wczoraj już nic nie pisałam ale teraz mam zamiar, no o ile znów mi postu nie zeżre:P Bardzo sie cieszę, że zdjęcia dotarły :) Dla tych co jeszcze czekają mam prośbę o troszkę cierpliwości. Jak tylko będę u teściowej to od niej wyślę, bo mój net jest za wolny:( W piątek mężuś zrobił mi niespodziankę i zabrał do ulubionej pizzeri:D:D:D Bardzo mi się to podobało:D:D:D Wczoraj czas też miło upłynął. Byłam u koleżanki i jej 2 tygodniowego smerfika:D Jaki on jest rozkoszny:D No cudeńko po prostu:D Wiecie postanowiłam zrobić sobie wszelkie badania przed ciążą po tym co tu napisałyście, lepoiej być zbadanym i ewentualnie sie podleczyć niż stracić dziecko. A dziś byłam z Alkiem i bratem na Kadzielni, to taki rezerwat w Kielcach. Nogi mnie bolą teraz, bo chodziliśmy 2 godziny a ja sie ubrałam w szpilki. ALe ze mnie głupia baba. Mylo świetnie, że zajrzałeś:D Dzieki za zdjęcia:D Już chciałąm podnosić rękę żeby o nie poprosić:) Asiulka gratuluję nowego ząbka w rodzinie:D:D:D Yasmin niestety niekiedy bywa tak, że rodzice z dziećmi nie potrafią dojść do porozumienia:( Wiem, że to przykre ale cóż takie zycie. Twoja siostra zrozumie swój błąd ale penie wówczas gdy będzie za późno:( Przykro mi, że musisz to tak przeżywać i źle Ci z tym :( Mam nadziję, że znajdziesz w sobie dużo siły i pomożesz jakoś mamie. No dobra to ja już zmykam bo 3a jakąś kolacyjkę przekąsić:) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i dla każdego przesyłąm 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Pisalam wam o moich klopotach. Jeszcze sie nie rozwiązały. Ale wczoraj, po imprezie urodzinowej naszej córci, kiedy dzieci rozeszły się do domów, mąż porwał mnie na wspaniałą imprezę Andrzejkową. Wytańczyłam się tak, że az mam zakwasy a mąż zachowywał się tak, że czułam sie kochana jak nikt na świecie. Bardzo mi to pomogło. Wiem że moze być różnie, ale mając takiego faceta pod bokiem i taką córeczkę - wszystkiemu stawię czoła i dam radę!!!! Do domku wrócilismy o 5 rano!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam! dzis o normalnej porze, ale tylko na chwile, bo bardzo zle sie czuje!niedobrze mi I boli mnie glowa :( dobrej nocy! Gabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej. Mylo dzieki za fotki,widze ze tez trenujesz na silowni Mam nadzieje ze tym razem moje fotki doszly do Was ,wyslalam do : kropelki,mylo,ejmi,bobaska,elci i gawit. Jesli ktos jeszcze chce prosze sie przypomniec, Na wszelki wypadek zalacze jeszcze raz linka do fotek z zeszlego lata. http://img483.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img483/1906/1164453780jbc.smil Asiulek to chyba na zdjeciach wychodze lepiej niz w rzeczywistosci . Kwiaty,kwiaty , niby ich nie lubie ale jak dostane od Polowka bukiet to banan rosnie na twarzy. Ostatnio dostalam spory bukiet w czwartek na rocznice. Perfumy tez uwielbiam,no ale niestety najlepiej podac nazwe zeby nie bylo niespodzianek. Raczej sama sobie je kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że moze być różnie, ale mając takiego faceta pod bokiem i taką córeczkę - wszystkiemu stawię czoła i dam radę!!!! No takie wpisy lubie czytac:D Super:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Gawit a co to sie dzieje? Jakas choroba sie do Ciebie dobiera? Oj to nieładnie z jej strony:( Wyśpij się i wygrzej a może jutro będzie lepiej:) Trzymam kciuki za Twoje zdrówko:) BlingBling dzieki za fotki:) Fajniutka z Was para:)Az miło popatrzeć:) Mylo ja oprocz kwiatow lubie dostac cos z biżuterii, jakis wisiorek lub kolczyki:) A poza tym to tak jak dziewczyny, jakąś bieliznę lub kosmetyk (perfumy). Dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:) Na wstępie bardzo dziękuje wszystkim za fotki :) Dostałam zdjęcia i sorki za to małe zamieszanie poprostu nie mogłam sie dostac na poczte na tlenie bo mi firewall blokował, ale już wszystko chodzi:) Wszyscy jesteście super!!! Mylo -widać że zbasz o siebie i bardzo fajnie:) A dentysty to każdy sie boi i ja też, tylko trafiłam na super kobiete i ona mnie przekonała do tego że warto jednak czasami się przemóc. No tyle że obojętnie co ona robi to ja zawsze proszę o zastrzyk znieczulajacy bo jej rosne potem na fotelu i nic bidna nie widzi, wie po znieczuleniu siedze spokojnie i myśle sobie o pierdołach ( dobrze że na tych myśli nie słyszy:) Gawit - cieszę się że zrobiło Ci się miło że Cię wyróżniłam.. niestety nie zrobiłam tego celowo tylko musiał mi się paluszek omsknąć ale miło mi że Ci miło:) Ja was wszystkich jednakowo lubie i szanuje i wszyscy jesteśmy dla siebie tutaj równi:) Ahhh wiecie co... jestem właśnie po kilku lampkach wina i jestem wstawiona, przejezyczam się, mam miękkie nogi i pewnie narobie tysiąc literówek. Dzis podróz do domu była cholernie uciążliwa, mąż był dzisiaj zdenerwowany i bardzo nie rozmawialiśmy po drodze...Potem przyszła do mnie koleżanka i wypiłysmy winko.. no i teraz. marzy mi sie jedynie łóżko. Jutro napisze cos wiecej:) Pozdrawiam i do utra. caluskik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejko maleństwa moje.....wróiliśmy własnie z imprezy urodzinowej mojego brata:D Fajnie było wesolo i w ogóle:) teraz ide polozyc dzieciaki polożyć spać i wróce do Was ptem, poczytac was i popisać wam co nieco. .papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×