Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

hmmm....slowa Przepraszam nie uslyszalam ale tez troche go zrozumialam... I wiecie co... wczoraj po rozmowie z nim chcialam isc do mamy i jej o nas powiedziec choc on mi zabronil...Juz prawie do niej poszlam ale sie skapnelam ze jest juz pozno i ona spi...A dzisiaj jakos ta chec zgasla... dzisiaj juz sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra ----> to super ze miedzy wami juz wszystko ok...a czemu zabronil ci idz do mamy ztym zebys powiedziała ze jestescie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniechaa----> bo on jest pewny ze moja mama sie nie zgodzi... i ze zabroni mu przychodzic.. Nie wiem czy tak do konca jest dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastolatka---> mozesz bo nie mam co robic a inne gdzies zniknely... baaardzo martwie sie o Kaczorynke.. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie kobitki.....co jest z wami..... ...zapodajcie jakis temacik..... ....zmienilo sie cos u ktorejs..na lepsze...a moze na gorsze....tego drugiego oczywiscie nie zycze. No to buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, nie wiem o co chodzi, ale się melduję :D. Choć za chwilę idę spać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeee.....tam......to nie mialo byc tak.... ...ale nie chce mi sie kombinowac...... Dobra wiecej nie zasmiecam.... Ide spac.... DOBRANOC!!!! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×