Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

Ojej, współczuje... pociesz sie tym, że ja właśnie dostałam okres a na weekend wyjeżdżam z moim... super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie wiem...mam tego dosc....a jeszcze ta pogoda jest taka cudowna ze......az sie nic nie chce ...nawet wyjsc nie ma gdzie (chociazby pospacerowac z psami) jak tak leje...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o mało nie zamarzne, chyba jestem chora, boli mnie brzuch, ogólnie jakas głupawo, ale nic mi nie popsuje humoru bo już jutro, jutro po południu sie zobacze z Marcinem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie masz dobrze...mi tam jeszcze daleko do zobaczenia sie z robaczkiem... ..a dlugo sie nie widzialas z marcinem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie podzielam wasze zdanie ze pogoda jest do du** masakra....chociaz jak narazie slonecko swieci ale co z tego jak wyjde na dwor jak zamarzne...ehh...dzisiaj wpadam chyba z dola z powodu szkoly, pogody, mojej polkoconej przyjaciolki i przygnebionego chlopaka 😭 pozdrawiam...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeinaczylam troszke nicka bo nie moglam zmienic stopki a jest juz nieaktualna:) wiec iwonka89 to jedna i ta sama osoba:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka89---->to juz wszystko sie poukladolo z twoim chlopakiem,co?? no to dobrze....i tez uwazam ze...~Życie nabiera wartości dzięki miłości...~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
um nie swieci słonce ale jest starszny wiatr.a mialo byc tak ze lipiec mial byc zimny a dopiero w sierpniu miałay przyjść upały.......jednak cos im sie w tej pogodzie pomyliło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielki, ogromny, wielopiętrowy supermarket, w którym kupicie wszystko. Szef przyjmuje do pracy nowego sprzedawcę, dając mu jeden dzień okresu próbnego żeby go przetestować. Po zamknięciu wzywa szef nowego sprzedawcę do biura: - No to ile dziś zrobił pan transakcji? - pyta sprzedawcę. - Jedną, szefie. - Co? Jedną?! Nasi sprzedawcy mają średnio od sześćdziesięciu do siedemdziesięciu transakcji w ciągu dnia! Co pan robił przez cały dzień? A właściwie to ile pan utargował? - Trzysta osiemdziesiąt tysięcy dolarów. Szefa zatkało. - Trzy... sta osiem... dziesiąt tysięcy? Na Boga, co pan sprzedał?! - No, na początku sprzedałem mały haczyk na ryby... - Haczyk na ryby? Za trzysta osiemdziesiąt tysięcy? - Potem przekonałem klienta żeby wziął jeszcze średni i duży haczyk. Następnie przekonałem go, że powinien wziąć jeszcze żyłkę. Sprzedałem mu trzy rodzaje: cienką, średnią i grubą. Wdaliśmy się w rozmowę. Spytałem gdzie będzie łowić. Powiedział, że na Missouri, dwadzieścia mil na północ. W związku z tym sprzedałem mu jeszcze porządną wiatrówkę, nieprzemakalne spodnie i rybackie gumowce, ponieważ tam mocno wieje. Przekonałem go, że na brzegu ryby nie biorą, no i tak poszliśmy wybrać łódź motorową. Spytałem go jakie ma auto i wydusiłem z niego, że dość małe aby odwieźć łódź, w związku z czym sprzedałem mu przyczepę. - I wszystko to sprzedał pan człowiekowi, który przyszedł sobie kupić jeden, jedyny haczyk na ryby?! - Nieee. On przyszedł z zamiarem kupienia podpasek dla swojej żony. Zaproponowałem mu, że skoro w weekend nici z seksu to może pojechałby przynajmniej na ryby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...gdzie sie wszystkie podziwacie??? ...moj humorek troszke lepszy...:) ...ale z drugiej strony...to nie...bo znam prawdopodobny powrot robaczka...i to nie wydluzy sie o niecaly tydzien tylko o 13 dni..a to praktycznie 2 tygodnie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) przyszlam sie tylko przywitac, dawno mnie nie bylo bo jakos nie mailam czasu tu zajrzec, duzo zapisalyscie:) mam nadzieje ze u Was wszystko w porzadku:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniechaaa----->nie wiem bo powiedzial ze jak brat bedzie chcial jeszce pozniej zostac dluzej,to on bedzie sam wracal...nie bedzie na niego czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tylko wydaje mi sie ze to tylko taka wymowka...zebym sie nie zloscila...i myslala ze nie zostaje z powodu niego...no ale nie wiem...bo kto zrozumie facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tylko ze mialismy jechac gdzies...a ja pozniej bede chodzic do szkoly i nie bede miala czas u na jakies wypady.... ...a nawet jakby byl...no to dzieki nie chce jechac w pazdzierniku nigdzie...a na dodatek w gory...bo nie bede marznac...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wrocilam :) stesknilam sie za wami ;) co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×