Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniechaaa

No to może topik dla nastolatek.......

Polecane posty

Kaczorynko jestem jestem:) Nie ma mnie na forum bo musze zakowac codziennie:) i nie mam czasu wejsc na nasz topiczek :( ale dzis znalazlam kilka minutek i jestem :) Wiecie co... do nauki zmobilizowala mnie mysl ze jesli bede dobrze sie uczyc to bede mogla byc z moim Misiaczkiem i dlatego tyle kuje :) No i mam z tego satysfakcje bo... mam dobre oceny no i rodzice sa zadowoleni :) Wiec kilka miesiaczkow przecierpie i jestem z moim Kochaniem LEGALNIE!! :):):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Pozdrawiam moje Kochane Fumfele :):):):) Buziaczki dla Was Kochaniutkie👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra---> hehe jakbym siebie słyszała...ja tak samo miałam w 2 klasie, mobilizowałam się tym że jak bede sie uczyć to udowodnie moim rodzicom ze moj misiek nie przeszkadza mi w nauce. Powiem ci że to swietna metoda, daje niezłego kopa i satysfakcje :) Pozadrownionka i buziaki :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! nareszcie weekendzik ;) Życze wam miłego popołudnia Kaczorynka--> a jak tam ci sie uklada z towim miskiem????wkoncu tyle sie nie widzieliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fosiex
czesc sorki że przeszkadzam ale czy moglibyscie wejsc na mój topik o ankiecie na temat mody i wypełnic prosze pisze prace na ten te,mat i bardzo mi to potrzebne z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Agniechaaa jakos leci...jest dobrze chociaz wczoraj troszke sie poklocilismy,ale jest ok!!!!:) Szkoda tylko ze juz w poniedzialek bedzie zamawiac bilet na prom,czyli coraz blizej wyjazdu 😭 :( Ale trzeba sie jeszcze nacieszczyc moim skarbkiem... Buziaki!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kochane :) Mialam wczoraj suuuuperrr noc.Siedzialam sobie z moim misiem do 2 w nocy:) bo moj brat mial urodziny i misiek przyszedl :) Nareszcie weekend:) troche spokoju i odpoczynku.Hurrrra!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie bylam z moim miskiem na piwku...niedawno wróciłam Kaczorynka---> no na pewno trudno będzie sie wam roztać Unitra---> ciesze sie że wreszcie wszystko jest wporządku i jestes szcześliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki! Mneio tu nie bylo, bo bylam na Przysiedze u mojego Kochania! A potem na imprezie po przysiedze i dzis wieczorkiem tez sie widzimy... Tylko on juz jutro wyjezdza 😭 no a poza tym to kompletnie nic mi sie nie chce!! nauka lezy odlogiem, dzis odwolalam korki z anglika... pogoda taka ladna a mnie dopadla depreszka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo... Widzę, że zapracowane jesteśmy;) Echh... Ja właśnie poodkurzałam swój pokoik po miesięcznym gniewaniu się z odkurzaczem:D:D:D I kręgosłup mi wysiadł - no ale czegóż nie robi sie dla ukochanego faceta;) Teraz idę cosik przekąsić, a potem będę przy kompie robiła wojnę stuletnią --> 3mcie kciuki za moją dotychczasową mobilizację;) Buziaki dla Wszystkich dziefffcynek z topicu👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem po małym rajdzie po sklepach....nie ma to jak udane zakupy. zawsze kobiecie poprawia humor.....hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny czy mogę do was dołączyc? Moze krotko o sobie mam 18 lat (czyli w tym roku ta nieszczęsna maturka) mam chłopaka (ktory ma 20lat).Miło by mi było troszke z wami sobie tutaj poplotkowac;Pbo nie ma drugiego topiku tylko i wyłącznie dla nastolatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z nami... Chociaż inaczej... On wciąż mnie zapewnia o wszystkim i jest miły, kochany... może za jakieś 2-3 tygodnie sie zobaczymy... ale wydaje misie, że mniej go obchodze, nie poświęca mi tyle czasu, co przedtem, nie wiem... zapytałam go o to,a on sie zmartwił bo niby wcale tego nie zauważył, jest zajęty tym wyjazdem... ale mi sie wydaje, że to jednak nie to samo ale może tylko mi sie wydaje? trzeba poczekac, az wróci i sie zobaczymy... tesknie za nim i brak mi go, ale uwiera mnie mysl, ze ja tu szaleje za nim a on ma mnie dgzieś wiem że to głupie, bo on też teskni i nie ma mnie dgzieś durna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj hej!!! Jak tam niedzielne poludnie??? Troszke sie nudze jak zreszta zawsze w niedziele,ale chociaz mam robaczka przy sobie. Jutro mam rozmowe kwalifikacyjna na nowe studia...ciekawe czy mnie przyjma hmmmm...mam nadzieje ze tak :)...chyba ;) Ale jak tak to przynajmniej pociesza mnie mysl ze bede sie uczyla po polsku a nie po angielsku wszystkiego...bo przeciez to katastrofa byla...niedosc ze musialam uczyc sie historii UK i USA to jeszce po angilesku i ani jednego slowka po polsku...bleeee...mialam tylko 2 przedmioty po poslku (wlasnie zwiazanie z pedagodika) i podobalo mi sie nie nie mialam problemu zeby sie nauczyc na nie...wiec mam nadzieje ze teraz (oczywiscie jak mnie przyjam) to tez bedzie mi latweij ;)...ehh dosc o szkole Zycze wszystkim (starym forumowiczkom i nowym) milej niedzieli...slonko swieci to nie moze byc zle ;) BUZIORKI dla UNITRY, OLUSIACZKA, AGIECHYYY, MARUSI i calej reszty :) 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 P.S.Strasznie mi sie podoba imie Marusia(wiem,ze to zdrobnienie od imienia,ale nie wiecie czy tak mozna dac dzidzi na imie?Bo jak bede miala to normalnie chyba tak sie bedzie nazywac....jak to dzieewczynak bedzie........a tak wogole to ja chce blizniaki he ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Ja sobie przebimbalam totalnie caly weekend!! Zero nauki, zero stresu... Byla przysiega, po przysiedze impreza, natepnego wieczoru slodkie sam na sam:d a dzis ostatnie popoludnie razem! ale tak odpoczelam i jestesm taka szczesliwa... I mam nadzieje, ze kolejne dwa tydzionki bez Miska szybko zleca:D No - teraz musze troszke odpokutowac, wiec zarywam dzis nocke i sie ucze histerii do oporu ile wlezie;) Powodzenia Kochana Kaczorynko - dzieki, ze odezwalas sie wtedy na gadu, bardzo mnie to pokrzepilo😘. Mam nadzieje, ze zaczepisz sie tam, gdzie bedziesz chciala🌼 A wlasciwie to skad pseudo Kaczorynka?:) Aga18 - witaj:) Powiedz nam o sobie ocs wiecej, gdzie sie uczysz, jakie masz plany po maturze, itp - pozdrawiamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzewczyny! Mam dzis zly humorek bo mialam wyjsc z Misiem ale on przyszedl do nas i cholera nie wyszlismy :(:(:(:( bylismy kilka minutek sami ale co to jest...jak drzwi otwarte i kazdy mogl nas zobaczyc :(:(:(:( Ehhh ja wam mowie przejebane...ja nie chce sie juz ukrywac!!!!!Chce zeby wszsycy wiedzieli ze go kocham a nie ze musze to ukrywac!!!!! Jest jedno pocieszajace...Bo ja bede miala remont w pokoju i moj Misiek bedzie mi go robil... to bede mogla go zobaczyc w pracy hihi no i nikt mnie nie wyrzuci z pokoju... bo Misiek bedzie wkoncu w moim pkoju hihi i ja bede mogla wyrzucac innych!! ;););););):D:D:D:D:D:D Pozdrow dziewczynki--zwlaszcza Kaczorynka,Olusiaczek,Agniecha,Marusia i caaaaaaaala reszta 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra.... No fakt - kicha... Ale napisz nam, na czym dokladnie Ty stoisz?? Twoja mama nie pozwolila CI sie spotykac z tym chlopakiem? Mowilas przeciez, ze nie bylo tak zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to jest tak... Gadalam z mama i ona powiedziala ze mam poczekac 2 moze 3 misiace i ze nie mam nic miskowi obiecywac(bo ona nie wie ze juz jestesmy razem od 1,5 roku). No i ze wtedy jesli dalej cos bedzie to wtdey mam z nia pogadac a wtedy zobaczymy co dalej-czyli mi pozwoli z nim byc ale najpierw mam sie zaklimatyzowac w szkole tylko ze ja sie juz zaklimatyzowalam. I troche mnie gnebi ta mysl, ze ona wie ze nie ma nic przeciwkko ale i tak musimy sie ukrywac... :(:(:(:( No i ona chce mi tez narazie oszczedzic docinek ze strony moich braci...A ja mam gdzies ich docinki...ja chce byc z moim Misiem... :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacisnij zeby Bidulko i poczekaj... Tylko nei dwa trzy miesiace, bo to przeciez cala wiecznosc jest! Pogadaj z mama za rok, powiedz, ze przyjaznicie sie od bardzo dawna, i ze naprawde zalezy Wam na sobie i, ze jak ona sie zgodzi to bedzie to dla CIebie bardzo wazne, ale jesli nie to i tak nie zmieni to faktu, ze sie kochacie... Uszyska do gory, Zuchu:) Bedzie OK - ja sie tez meczylam z moimi parentsami:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no chyba ze tak hihi:) ale od tamtej rozmowy minal juz miesiac :):): wiec juz niedlugo juz niedlugo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc uczę się w liceum, na maturze zamierzam zdawac chemie i biologią i chcialam wybrac się na farmacje(tyle tylko ze jest bardzo ciężko się tam dostać niestety :().Ze swoim miskiem jestem juz 3,5roku,jak to w związkach juz troszkę dłuższych bywa są wzloty i upadki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×